Whitney je odbornicí na piercing a tetování se zkušenostmi ve světě úprav těla.

Přečtěte si o faktorech, které ovlivňují cenu tetování, jako je umístění, originální umění a velikost.

Přečtěte si o faktorech, které ovlivňují cenu tetování, jako je umístění, originální umění a velikost.

Annie Spratt přes Pixabay

Jedna z nejčastějších otázek, které slyším – kromě toho "Bude to bolet??" a "Co bych měl dostat??"-je, "Kolik to bude stát?" Krátká odpověď zní: To závisí!

Cena tetování závisí na řadě prvků (viz dlouhá odpověď níže), takže ano'Je nemožné vyhodit částku dolaru. Vždy je nejlepší nejprve požádat svého umělce o správný odhad, ale přesto zde jsou faktory, které budou hrát roli v celkových nákladech na vaše trvalé tetování.

Kolik tetování obvykle stojí?

Tetovací obchody běžně účtují každou hodinu, přičemž kvalitní umělci obvykle účtují mezi 100 a 250 dolary za hodinu (150 dolarů za hodinu je průmyslovým standardem). Plný rukáv může trvat více než 15 hodin: Při 150 $ za hodinu to může nakonec stát 1 500 $, bez spropitného.

Většina obchodů má minimální poplatek kolem 100 USD, takže i když chcete jen malý, jednoduchý design, který by trval méně než hodinu, stále musíte zaplatit minimální poplatek.

Hrubé odhady: 10 $ za čtvereční palec

Pokud s umělcem nepromluvíte a nezískáte nabídku, můžete'nevím přesně, kolik ty'Nakonec zaplatíte, ale pro hrubý odhad, vy'Pravděpodobně zaplatíte asi 10 $ za čtvereční palec. Pokud je tedy váš návrh 5" do 5", můžete zaplatit v rozmezí 250 $. Obrovská 8" do 10" zadní kus může stát více než 810 $.

Textová tetování: Ti, kteří si nechávají vytetovat text, možná budou chtít vědět, kolik budou jednotlivé písmena stát, ale umělci za dopis neúčtují poplatky. Cena tetovaného textu nemá žádný průmyslový standard, protože závisí na písmu, velikosti, detailu a umístění textu. Umělci obvykle účtují poplatky za hodinu, takže vy'Budu muset požádat o odhad, jak dlouho vám tetování textu bude trvat.

Malé tetování: U malých návrhů, které trvají méně než hodinu, nebo středně velkých tetování, která trvají méně než dvě, umělec často cituje předem paušální poplatek.

Tattoo umělec při práci na paži patrona. Kam na své tělo se rozhodnete umístit své tetování, může ovlivnit, kolik to stojí.

Tatér v práci na patronu's paží. Kam na své tělo se rozhodnete umístit své tetování, může ovlivnit, kolik to stojí.

Allef Vinicius

Které faktory určují cenu tetování?

 • Umístění: To, kde se rozhodnete umístit tetování na své tělo, je rozdíl, protože na některých místech se pracuje obtížněji než na jiných. Citlivější (nohy, ruce, genitálie, hrudní kost a krk) nebo obtížně dostupná místa obvykle stojí více.
 • Blesk nebo originální umění: Většina umělců započítává čas strávený navrhováním tetování do celkových nákladů. Pokud zvolíte blesk přímo ze zdi, umělec musí pouze kopírovat a ladit, než aby přišel s originálním, vlastním designem, takže blesk obvykle stojí méně.
 • Design: Čím je design propracovanější, tím více vás to bude stát, protože to bude vyžadovat více času, dovedností a soustředění. (Nápady na design najdete v článku Kde hledat inspiraci pro tetování.)
 • Barvy: Čím více barev design obsahuje, tím více to bude stát.
 • Velikost: Větší tetování je samozřejmě dražší, protože zabere více času.
 • Čas: Některé obchody s tetováním účtují hodinovou sazbu, takže konečná cena závisí na tom, jak dlouho to trvá.
 • Umělec'jeho dovednosti, pověst a zkušenosti: Možná najdete přítele, který vás bude tetovat zdarma, ale ne'Nenechte se překvapit, pokud si zkušený umělec účtuje 200 a více dolarů za hodinu. Pokud je umělec známý, široce propagovaný a má skvělou pověst, může si účtovat více. Pamatujte si, že veteránští umělci budou pravděpodobně pracovat rychleji než noobs, takže i když účtují více za hodinu, práci možná zvládnou rychleji. (Další informace najdete v článku Jak vybrat umělce tetování.)
 • Umístění: Cena se bude lišit podle lokality, obchodu a umělce. Městská centra mají například vyšší ceny než salony v odlehlých venkovských prostředích, a pokud ano'cestujete do zahraničí, vy'Najdu širokou škálu nákladů.

Vždy dejte svému tetování tip na jeho práci!

Vždy dejte svému tetování tip na jeho práci!

Julia Giacomini

Jaké jsou skryté náklady na tetování?

Kromě již zmíněných faktorů existují určité skryté náklady spojené s tetováním, věcmi, které nenosíte'obvykle zohledňuje kupní cenu, ale sčítá se. Zde je několik dalších věcí, za které byste měli platit:

 • Musíte dát svému tetování tip?

  Ano, máte a 15% je průměr. Don'nebuď levný a předstírej, že tě neznám'se má spropitné, stačí započítat alespoň 15% navíc do vašich celkových nákladů.

 • Stojí následná péče hodně?

  Hned po tetování budete potřebovat mírné antibakteriální mýdlo a mast s vitamíny A a D. Navíc ty'Budete muset chránit svou pokožku opalovacím krémem po zbytek svého života, abyste zabránili vyblednutí inkoustu. Další informace najdete v mém dalším článku o následné péči.

 • Provádějte opravy za příplatek?

  Tetování vybledne bez ohledu na to, kolik opalovacího krému použijete, a nevyhnutelně i vy'Budu se chtít vrátit a znovu použít inkoust, aby se design rozjasnil a vyjasnil. Někteří umělci to dělají zdarma, ale někteří vám budou účtovat poplatky.

 • A co nevratná záloha?

  Toto vyhrálo'Pokud se necháte tetovat, neovlivní vás to, ale přesto by to zde mělo být zmíněno. Ve většině obchodů si zajistíte schůzku nevratnou částkou, která se na konci odečte z celkových nákladů, ale pokud ne'neukážeš se,'nevrátit to.

 • A co laserové odstranění?

  Můžeš'Nepředstavujte si, že byste své tetování nemilovali, ale v budoucnosti budete chtít, abyste vážně zvážili, kolik odstranění tetování stojí. Nechat si odstranit tetování je mnohem dražší než nechat si jej nasadit. Náklady na laserové odstranění se mohou pohybovat od několika stovek dolarů až po tisíce. Cena závisí na velikosti, typu a umístění tetování a počtu návštěv, které je potřeba k úplnému odstranění. Pamatujte, že zdravotní pojištění obecně ne'Neplaťte za to, protože je považován za kosmetický.

Co's Rozdíl mezi levným a drahým tetováním?

Pokud je to vaše první tetování, budete se chtít ujistit, že najdete dobrého umělce, nejen nejlevnějšího.

 • Požádejte přátele a rodinu o osobní doporučení.
 • Pokud má někdo tetování, které obdivujete, ne'nebojte se zeptat, kde to vzali. (Ale dvakrát si rozmyslete, jestli zkopírujete někoho jiného's tetováním!)
 • Navštivte tetovací obchody nebo online a procházejte portfolia.

Chcete se ujistit, že dostanete své peníze'stojí za to, zejména proto, že pokud si necháte udělat tetování, které vypadá tak levně, jak to stálo, vy'Pravděpodobně nakonec utratíme další peníze za jejich odstranění. Zvaž toto:

 • Umělec A účtuje 100 dolarů za špatnou kvalitu.
 • Artist B si za průměrnou kvalitu účtuje 200 USD.
 • Artist C si účtuje 150 $ za slušnou (lepší než průměrnou) kvalitu.
 • Artist D si účtuje 250 $ za skvělou kvalitu.
 • Laserové odstranění tetování stojí od 200 do 500 USD za relaci a může být zapotřebí několik ošetření.

Které tetování zní jako nejlepší nabídka? Konečné rozhodnutí je na vás.

Kvůli jeho velikosti, barvě a detailům by to bylo dražší tetování.

Kvůli jeho velikosti, barvě a detailům by to bylo dražší tetování.

Komentáře

Sindhu 27. srpna 2019:

Kolik stojí palec tetování

Mike 14. srpna 2019:

Myslím, že 150 $ za hodinu a 15 hodin není 150 $ za rukáv. Průměrně to mělo být 2 250 $

NannyBoo 27. října 2018:

Ty vole, ty'matematika je nejhorší. Vždyť to tam znáš'je kalkulačka ve vašem výpočetním boxu, správně. Zejména proto, že příspěvek je o nákladech…

michael jordan 10. října 2018:

chci tetování draka

James 6. září 2018:

Ceny tetování, když vy'mluvíme o kvalitě, ne'Je to faktické, nejvíce utracených za jedno tetování bylo 200 a já jsem si prohlédl některá tetování, která v jiných obchodech, které vypadají jako domácí, stojí více, stačí se podívat na umělce a zjistit, co'udělal jsem a pracuji s nimi. Věřte mi, že spousta skvělých umělců nabije tetování 5 na 5 za 150 ve skvělé kvalitě, stačí udělat průzkum.

sojka 28. srpna 2018:

Chci malou hvězdu, kolik to bude stát?

Tharu 3. května 2018:

kolik by stálo napsání dvou písmen

varun 3. dubna 2018:

kolik stálo barevné tetování 4 palce

Alžběta 28. října 2017:

Chci znamení nekonečna, které obsahuje slovo rodina, kolik by mě to stálo? Obyčejný černý indický inkoust?

Cheyenne 4. října 2017:

Ahoj, opravdu chci tetování a opravdu chci tohle konkrétní, můžeš mi pomoct, rozhodl jsem se, že je mi 18 let a jen opravdu chci vědět, který z nich si mám vybrat, dobře, takhle to vypadá, je to srdce a mají jehly Jmenuji se můj přítel'chodil jsem s ním 4 roky velmi dlouhou skutečnou realitou a jmenoval se john, jen chci vědět všechno 'rady, ale vím, co řeknete na jméno, které jméno nikdy nezískáte, jen když ho pustíte a tak'to mi říká spousta mých přátel ………..

Taylor 27. srpna 2017:

Chci na stehně tři motýly'Budu mít barvu kamene pro mého otce a mámu a blízkého přítele, který právě zemřel'Bude mít pouze 4 palce dlouhé a horizontální cesty a každý motýl bude menší a bude mít 3 palce o 3 palce a poté 2 palce o 2 palce

čintu 4. července 2017:

Ručně tetuji na zápěstí máma a táta písmeny s barvou

Karina 24. června 2017:

Způsob, jakým účtujete tolik peněz za tetování

Courtney 9. května 2017:

chci malý 3 pták tatt na zápěstí, já ne'nevím, kolik to bude stát.

Kimberly 23. dubna 2017:

Žiji v Hammond la, kolik jmen na paži

shannon whitehead 16. února 2017:

Toto je moje první tetování a chcete tetování se jménem na zátylku Kolik? jak dlouho by to trvalo? jméno je dlouhé 5 písmen

Brittney 4. ledna 2017:

kolik by stálo tetování s nápisem Žít v Braillově písmu na mém zápěstí

Zmijozelské designy 13. srpna 2016:

Chci na hrudi symbol 1×1 Relikvie smrti a 2×4 "Vždy." -S.S. na zadku. Kolik by to stálo?

Sarah 10. června 2016:

Chci jméno mých synů na zádech Kayden-Riley ví někdo, kolik to bude stát

Michelle D. 9. března 2015:

Kolik mě bude stát mít růžové tetování na mé noze?

Zach 15. července 2014:

Ručně jsem nakreslil rukáv, který bude celý černý, a zadní tetování, které má na designu jen tři barvy a bude mít asi 2 stopy přes záda nebo alespoň 1'6". Co'je tvůj nejlepší odhad něčeho takového? Prostě nejhorší scénář.

to ne'na tom nezáleží 21. dubna 2014:

haha, mám 14, právě jsem si nechal vytetovat. jaké mám skvělé rodiče

Tenaro 8. března 2014:

Nedostanete se nikam blíže než široký odhad požadující stanovení cen online.

Jediný způsob, jak to zjistit, je společně se zadkem vstoupit do tetovacího obchodu s obrázkem často požadovaného tetování a zeptat se umělce, kolik to bude stát.

Také makayla … OMG, kde jsi se naučil gramatiku??

Alex Lungleng 6. března 2014:

Jakékoli Tatoo, které se vám líbí, náklady na jeho čtvereční palec Rs, 500, pokud chcete'zajímá mě to'jsem dobrý a dobře vyškolený umělec a já'mám dobré zákazníky.

Srushti Bhujbal 2. října 2013:

chci si nechat vytetovat na zápěstí 3 slova a malého barevného motýla, kolik to stálo

selvan 27. srpna 2012:

chci si nechat vytetovat na hruď prostého jména pouze to, co stojí palce, prosím pošlete mi odpověď r volejte 9769480724 číslo děkuji u

Whitney (autor) z Gruzie 16. srpna 2012:

Nemělo by'nezpůsobí žádné problémy. Nikdy jsem neslyšel o problémech s výtlakem inkoustu v důsledku růstu vlasů

Jakamar 15. srpna 2012:

Myslel jsem, že odlesňování udělám já nebo oni. Problém je, když znovu vyroste. Vytváří to nějaké jiné problémy, než se může zdát trochu rozmazané. 😉

Whitney (autor) z Gruzie 14. srpna 2012:

před tetováním oblast oholí.

Jakamar 14. srpna 2012:

Všechny příklady I'Viděli jsme, že oblasti jsou prakticky bez vlasů. Já'Jsem teď chlupatý, ale na zadní straně mého lýtka mám lehkou pokrývku. Bude to problém??

Hloupý 8. července 2012:

Kolik stojí tetování?

Dělám si srandu!!

spelbee 5. července 2012:

já'Chtěl bych, aby moje dětská jména byla na stehnech – stálo by to v italštině víc? ?

strana 17. května 2012:

Kolik by stál střední kříž se zněním kolem horní části a boků na mém levém rameni???

D 26. března 2012:

pro každého, kdo se tady ptá, kolik … nejsme tetování, takže vám to nemůžeme říct. Ale trochu rady, jděte do obchodu s tetováním a řekněte jim, co vy'přemýšlím o tom, jak se jich zeptat, jaká je tam hodinová sazba … ne kolik to bude stát. jakýkoli umělec, který vám jen dá cenu nebo se vám pokusí poskytnout a " speciální nabídka", vám neposkytne vysoce kvalitní tetování, které chcete. nechte je vypracovat hrubý náčrt a nechte je získat přibližnou představu o potřebných hodinách. průměrně lepší než slušný obchod bude účtovat asi 100 dolarů za hodinu. Může se to zdát vysoké, ale dostanete to, za co zaplatíte, pokud nemáte dostatek peněz, stačí počkat a ušetřit'Nakonec to bude stát za to.

Nancy 21. března 2012:

Miluji, jak se každý ptá, kolik bude stát jeho tetování, když článek v zásadě říká, že to závisí.

Moje rada? Pojď si promluvit s tatérem, nebo s deseti z nich … Nikdo jiný ti na tyto otázky opravdu nedokáže s žádnou přesností odpovědět.

Eric 13. března 2012:

Kolik stojí 7 slovní tetování ?

velké B 2. března 2012:

Chci, aby růže stoupala po mé straně na záda se spoustou barev

cena?

Nový inkoust 740 15. února 2012:

Právě jsem dostal kříž, který sahá po délce středu od lokte k zápěstí a šířce, paže dosahují od poloviny horní paže ke střední spodní paži. Na kříži rostou růže a citát, který mám z Bible rád. Je to celý černý inkoust se stínováním. Mnoho detailů, ale já jdu své z extrémně hygienického v domácím obchodě. Nedoporučuji nikomu, aby šel do domácího obchodu kvůli hygeinovým důvodům, ale naštěstí pro mě mám svého umělce už téměř 15 let a je čistá, profesionální a úžasná umělkyně. Zaplatil jsem 175 za své, ale v obchodě by mě to stálo zhruba 250 buků. Čím více podrobností, tím vyšší cena.

bob 7. prosince 2011:

Bude to stát mezi 50 a 1 000 000 USD.

afb.smurf 29. listopadu 2011:

kde je nejlepší místo pro tat?

Chci jeden na každé předloktí…

Přemýšlím o japonském symbolu lásky, v černém o velikosti asi 2 palce…

náklady???

Ashlie A D 28. listopadu 2011:

Mám dvě tetování a oni to neudělali't dopadnout největší. za třetí chci jít do LA inkoustu a získat moji kresbu. má mnoho detailů a to'Je trochu velký a chci ho mít na kotníku. někdo hádat, kolik by to stálo?

Murrsive 21. listopadu 2011:

Pokud nemůžete přijít s vlastním designem, který je velmi drzý, říkám, i když s tím nápadem přijdete a někdo ho nakreslí, je to mnohem lepší než získat něco, co'už je tam venku

Danna 13. listopadu 2011:

Chci "Jeremiáš 29:11" za uchem a možná v kurzívě. Jak moc by to bylo?

desmond 11. listopadu 2011:

Ahoj, kolik se kříží italina

90123 5. listopadu 2011:

Chci asi 6 slovní tetování s poměrně velkým malým designem na pravém horním zadním dílu. kolik si myslíte, že by to mohlo stát?

neha 30. října 2011:

Chci mít na zádech tetování s 12 písmeny, kolik to stojí?????????

shvia raj 25. října 2011:

Chci mít na ruce tetování s 5 písmeny, kolik to stálo

…. 20. října 2011:

Chci dostat 10 hvězdiček na záda velká i malá, kolik si myslíte, že by to stálo

Payasa 19. října 2011:

Chtěl bych dostat své mužské jméno na svůj dolní bak v kurzívě o délce 5 palců .. Wats průměrná cena?????

rachael 4. října 2011:

kdybych si nechal udělat tetování, které říká "bez výčitek" kolik si myslíte, že by to stálo??

brahndon 2. října 2011:

Chci si udělat tetování na 20 slov.

kolik by to stálo

Abraham Navarro 25. září 2011:

Kolik stojí cena za 2 tetování s mým jménem a příjmením na obou pažích

vřes 24. září 2011:

Chci malé (ne tak malé, ale hrdě asi 5 palcové) pentagramové tetování na spodní části zad a případně nějaké znění ("pozdravuj satana) jsem velmi chudý a moje matka by hrdě zaplatila. tak doufám, že je to levné?

Kati 20. září 2011:

Kolik by stálo vytetování loga Browning a venkovské dívky na vaši nohu?

Tamara 18. září 2011:

Já'Přemýšlím o tetování kmenového fénixe na zádech. Já'Budu soudní reportér, takže to chci během práce skrývat. Kolik byste mohli odhadnout, že něco takového stojí?

Jermaiyne 13. září 2011:

Kolik za nějaké ochlupení vytetované na Ma ballz? Kvůli zdravotnímu stavu nemám..

Dorian Hoppie 8. září 2011:

Já'pracuji na designu s motivem kolem Trilobita. Já'Jsem entomolog, takže to chci mít vzadu na krku, možná 3" do 2". Zpočátku opravdu jednoduché, v podstatě jen obrys, černé. Později po silnici bych mohl uvažovat o obklopení listím Ginkga. Chci tam někde mít téma biologie, ztracené a nalezené druhy. Něco takového.

Erina 2. září 2011:

Já'chtěl bych mít za uchem 1palcový symbol Relikvií smrti a 2palcovou kotvu YACHT na předloktí nebo na boku a 5palcový houslový klíč na ruce mezi palec a kosti ukazováku. Ne najednou, ale nakonec.

amy 1. září 2011:

kolik to bude stát, abych dostal MICHAELa kurzívou na moji klíční kost. není malý jako 2 palce na výšku a 6 palců na šířku [přibližně] ??? bydlím v ariozně

hinata8982 29. srpna 2011:

Chci získat ruské symboly, manželka Jeffreyho Pittmana, na mém levém zápěstí a na pravém kotníku japonskou postavu pro ninju

NÁHODNÝ 23. srpna 2011:

@Blup: Opravdu chceš tetování jen ukázat své babičce? Já'jsem si jistý'další věci, které můžete udělat, abyste na ni udělali dojem, že? Že'je to plýtvání penězi za něco, čeho můžete nakonec litovat'hledá se vdát a mít pořádné děti. Je to trvalé, víš?

BLUP 18. srpna 2011:

Chci TO klaun na pravé tváři se sluncem svítícím na čelo a paprsky dopadajícími kolem mých očí a nahoru do mé nosní dírky. kolik si myslíš, že by to stálo, protože opravdu chci dostat jeden, abych ukázal své babičce?

Kay 16. srpna 2011:

Chci si nechat vytetovat k narozeninám. Chci zkřížené šípy za uchem. To'není příliš velký. Kolik by něco takového stálo?

dík.

Tatínkova holčička 16. srpna 2011:

Sám jsem si nakreslil tetování, když mi bylo 14 let, a dostal jsem ho, když mi bylo 19 let 'Olive You' to říkával můj miláček z dětství. je mi 21 a jsem zasnoubený s chlapcem, který mi to říká už 7 let. Toto tetování mě rozesměje pokaždé, když se na něj podívám.

tetování má být upřímné a speciální a mělo by být někde zvláštním, kde je vidí pouze lidé z sféry. moje je velmi nízko nad mým bokem.

i když mi bylo 18, šel jsem ven a dostal 'bylo nebylo' a 'šťastně až do smrti' vytištěno na mých zápěstích a já je také miluji: D xx

colbi 15. srpna 2011:

Chci obrázek Marilyn Mansonových lícem dolů po mé pravé straně? Jaký by na to byl odhad parku s míčem?

jeff 15. srpna 2011:

kolik by mě stálo koupit přítelkyni tetování, které chce? chce srdce, ze kterého jí na zápěstí vychází vinná réva

Pavel 15. srpna 2011:

kolik bude stát mít na zádech jméno mé přítelkyně

MarieNoel 14. srpna 2011:

chci dostat houslový klíč na pravé zápěstí, stejně jako Julian Casablancas! miluji ho!!! ale jsem jen čtrnáctiletá dívka, takže moji rodiče nejsou tak nápadní. doufám, že je přesvědčím 🙂

slppyclwn 6. srpna 2011:

hahahahaha @ Dt; Pracuji v obchodě s tetováním a tvůj komentář popisuje více než polovinu zákazníků. Děkuji, že jsi mě rozesmál!

Josh 5. srpna 2011:

Chci si vytetovat na zápěstí hada vycházejícího z kmenového tetování, které mi obejde celé zápěstí. Kolik by to stálo a kdybych řekl, také jeden na celé mé záda od ramen po linii pasu, kolik by to všechno bylo?

Ryane 5. srpna 2011:

Chci dostat kus, který říká "Vydejte se na východní oblohu,

A když se změní vítr,

My'Budou vháněni zpět sem." Na mém lýtku Odhady? Žádná barva, kurzivní

Anaddy 4. srpna 2011:

kolik stojí tetování některých hvězd u mého oka?

Tatertot23 31. července 2011:

Já'Chci si nechat vytetovat srdce, které mi na stuze na noze říká DAD, kolik by to stálo

seanIdddI 27. července 2011:

Miluji špinavé jehly, mohu požádat o použitou, miluji zastřelení mého koksu a herionu špinavými použitými jehlami, takže je jeho jediné právo nechat se otřít pěknou špinavou jehlou

Spyder 23. července 2011:

V průměru tetování "kopne zpět mezi 35-45% do obchodu. Mohu vám tedy říci, že v oblasti tří států má většina umělců 50 $ min. obličej, krk, ruce, nohy a nejcitlivější oblasti jsou dbl, aby se náklady na tetování nadloktí ztrojnásobily. Já'Už asi 23 let se houpám ve svých kladivech, pracuji pro mě s 15%kopnutím zpět na hmotné látky. zakázková práce běží přibližně. 250 $ hr. generické kousky, obrázky mimo flash, jsou přibližně. 150-175 $ hr. Účtuji více za klíční kost a nahoru, ruce a nohy a oblasti genitálií. Www.facebook.com/spyderswebb33

diva 19. července 2011:

Chci stopy mého syna na zádech se stuhou a na pásu bude jeho jméno a R.I.P a bday. Jakékoli odhadované ceny?

Dt 16. července 2011:

Chci dostat něco úžasného, ​​jako je ostnatý drát kolem mé paže, něco filozofického v jazyce, kterému nikdo nerozumí, nebo případně poskytnout bezplatnou reklamu velké korporaci, nejlépe takové, kterou nevlastním, jako Budweiser, Harley Davidson, Dupont. Získejte jedno z jejich log, které uvidíte

Alexx 16. července 2011:

Chci dostat na záda dračí kouli, ne příliš velkou, odhaduji asi 2 palce rádia, kolik????

emdee818 13. července 2011:

na levé zápěstí mám napuštěné příjmení … jsou to jen 4 písmena … stálo mě to 80, ale dal jsem svému umělci PĚKNÝ tip.

Jedna věc, na kterou se vždy ptám, je. "Kolik je vaše minimum"…Většina z toho, kde žiji, se pohybuje mezi 60 – 80 dolary. Zítra si nechám udělat tetování … 3 třešňové květy se jménem mé matky a několik stínování kolem něj … zeptal jsem se svého umělce a on řekl, že zhruba kolem 200. Ale oni zvýšili své minimum ze 60 na 80. Ale pak jsem znovu šel tam před 2 lety … a s touto ekonomikou je neobviňuji ze zvyšování ceny … Ujistěte se, že získáte něco důležitého …. nebo alespoň roztomilé lol.

Gangsta 8. července 2011:

Opravdu chci dostat tat koně, který bere němého na kočičí hruď, zatímco v pozadí probíhá zápas v boxu se skalnatým a vybledlým velkým klobásou. Chci, aby to všechno bylo v zářícím slunci, které říká slova Jím tvé tváře na snídani'Je to docela cool, hodně o tom vlastně přemýšlím a chci to na hrudi, cena?

Sarah 8. července 2011:

Úplně nejlepší, co musíte udělat, je zajít do PÁR JINÝCH tetovacích obchodů a vidět umělce's styl. Tetovači jsou velmi podobní, sami umělci. Každý jeden tatér bude mít svůj vlastní styl. A dobrým pravidlem je vybrat si design tetování a mít to na paměti rok nebo dva. Než jsem to dostal, měl jsem v hlavě svůj tetovací nápad a miluji ho jako ten den, kdy jsem ho dostal 🙂 a brzy si pořídím další;).

Další věc. Jak již bylo řečeno, NEPOUŽÍVEJTE – OPAKUJI – NEJDĚTE s tím, co je levnější .. jděte s kvalitou. Vím, že teď jsou peníze těsné, ale tohle bude na tobě NAVŽDY … pokud ne's lazer off..ale i pak tam zůstane nějaká pigmentace a vy budete ztrácet více peněz jeho nasazováním a svlékáním, než byste u umělce s vysokou cenou a designu, nad kterým jste strávili čas přemýšlením. Pokuste se svému tetování přiřadit pozitivní význam, který pro vás znamená svět. Tak tam, ty'Vždy se budu usmívat a milovat. A když se loupe, nech to udělat'věc, don'nechoď si to vybrat. Můj bývalý'Když to udělal, tetování se úplně odchýlilo a zpackalo. Navzdory tomu, co mu bylo řečeno -__-'. Tak jako tak. Doufám, že to pomůže a pamatujte si, jak již Anna a Mathew uvedli — Cena se liší. Jděte do jednotlivých InkShopů a zeptejte se JEHO, lidí, se kterými budete jednat…

Náhodný 2. července 2011:

Chcete a.jehla s lékařským hadem kolem něj. Na jehle chci, aby to říkalo diabetik prvního typu. Chci to na zápěstí. Co si myslíte lidi?

Chris 29. června 2011:

kolik by to stálo za mé příjmení přes horní část zad tučně?

redken 28. června 2011:

nechci mít na své straně tactoo, říká to a na zádech příliš velký úhelný paruk na krku roztrhaný děda

děkuji a ps, kolik je tactoo

tia232 26. června 2011:

Právě mi bylo 18 a já'Dostávám kolibříka, který se ponoří do květiny a pod ním je červenec 1969 – leden 2011 kurzívou/ hezkým písmem na mé pravé dolní noze. Nejste si však jisti, jaké jsou náklady na tetování o tom brzy. Ať to stojí cokoli'bude to stát za to.

Ethereal King 24. června 2011:

Kolik to bude stát, když se lidé přestanou ptát "Kolik to bude stát?". Zeptejte se umělce v obchodě s tetováním. XD

lara 16. června 2011:

Já'je mi jen 16 a já'Přemýšlím o tom, že bych si nechal udělat první tetování, aniž by to věděli moji rodiče. Jen chci zjistit číslo " 12" na zápěstí (bez barev)

Kolik by to mohlo stát?

alyssaxoxox 14. června 2011:

kolik by stálo dostat 'tlustý jako zloději' pod klíční kostí? kurzivním černým písmem.

Matthew Woolfolk 11. června 2011:

Chtěli byste lidé jít do obchodu s tetováním a zeptat se skutečného tatéra místo internetových lidí?

Dan 4. června 2011:

kolik by v japonštině stálo slovo víra

jessica 29. května 2011:

kolik by stálo získání tak dlouho, jak budu žít můj dědeček? dík

Matt 24. května 2011:

Kolik by stál javorový list na mých zádech?

natalie 7. května 2011:

kolik stálo moje tetování za záda a srdce lásky se jmény mých synů a datem narození a vycházejícími z andělských křídel ?

cindy 1. května 2011:

kolik by stálo dostat skateboardingovou hula tanečnici do vlny, která by žila hlavně při žonglování se dvěma dětmi a kočkou kouřící cigaretu (kočka kouří) a na pláži je dav 213 lidí (symbolických), kteří dělají flash mob s textem písničky políbené růží pečetí napsanou v oblacích? Opravdu to chci na levé noze

Anna 25. dubna 2011:

Vy jste tak hloupí. ČTĚL někdo z komentujících lidí tento příspěvek? Cena VARIES místa k umístění, jak je velká a závisí na tom, KDE na vašem těle dostanete tetování! Můžeš't stačí požádat online v náhodném komentáři, musíte jít do obchodu a získat nabídku!

jeřáb 23. dubna 2011:

kolik za jméno na mé ruce? (ne tak velký)

v 21. dubna 2011:

Kolik by citát o 8 slovech pod límeční kostí tvořil jeden řádek?

maryj 20. dubna 2011:

Chci se nechat tetovat, protože si myslím, že by to bylo sexy, kdybych měl jednu věc, protože mám rád kluky s tetováním

nami 19. dubna 2011:

kolik stojí tetování čárového kódu na ruce??

(žádná barva,)

dave 13. dubna 2011:

kolik by mě stál nějaký kmenový design, který by mi šel přes rameno?