Anna je spisovatelka, která nosí mnoho dalších klobouků a má bohaté zkušenosti, ze kterých čerpá, někdy vtipné, někdy vážné.

Víte, že jeden chcete, ale jste připraveni?

To'vše, na co jste mysleli. Mluvili jste o tom roky a opravdu si chcete nechat udělat tetování. Řekli jste si, že jednoho jednou dostanete. Možná ty'Navštívil jsem obchod s tetováním na ulici a zvažoval jsem, že něco dostanu, ale nikdy jsem neměl peníze ani jsem si nebyl jistý, co chceš.

Než za velmi stálé umělecké dílo pustíte 100 a více dolarů, zastavte se a trochu přemýšlejte. Pokud si to rozmyslíte, vyhrálo to't smýt. Můžeš'Vrať se do tetovacího obchodu a řekni, "Promiň, já ne'už to nechci. Můžeš to sundat??" Na tetování neexistují žádné zásady návratu!

Tetování je bolestivé, ale proces odstraňování je mnohem horší, takže se nad tím nejprve trochu zamyslete. Existuje několik věcí, které chcete udělat, a několika věcem, kterým se chcete vyhnout've skutečnosti zvažte tetování.

Dos a Don'ts tetování

Takže jste opravdu odhodláni udělat trochu inkoustu? Dobré pro tebe! Mám dvě tetování a obě je miluji! Ale pokud chcete skončit s tetováním vy'Budu milovat nadcházející roky, jsou věci, které musíte udělat, než se pustíte do inkoustu.

Proveďte svůj průzkum.

Musíte najít renomovaný obchod, který dělá kvalitní práci. Obchod na ulici může být blízko, ale pokud vejdete dovnitř a vypadá to jako předchozí obrázek k reklamě na Terminex, možná budete chtít hledat jinde. Promluvte si s lidmi, které znáte a kteří už měli inkoust hotový. Zeptejte se jich na jejich zkušenosti, dobré i špatné. Lidé, kteří mají několik tetování, obvykle mají osobu, ke které jdou konkrétně, a tam'to je obvykle dobrý důvod. Podívejte se na webové stránky pro umělce. Mnoho tetovacích umělců má stránky na oblíbených sociálních sítích, kde si můžete prohlédnout jejich práci, pokládat otázky, získat zpětnou vazbu od klientů a získat představu o tom, na jaký styl se specializují.

Přemýšlejte o tom, co chcete.

Přemýšlejte o tom dlouho a tvrdě a pak o tom ještě přemýšlejte. Chcete tetování, které se vám bude líbit i za 10, 20 nebo 40 let. Najděte něco, o čem víte, že jste vyhráli'Neroste nenávidět několik let po cestě. Najděte si obrázky online nebo v knihách v obchodech s tetováním, abyste získali představu o tom, co chcete. Pokud se vám líbí zbarvení v jednom, ale styl je trochu mimo nebo nápis není v písmu, které se vám líbí, poznamenejte si to. Dobrý umělec s vámi bude spolupracovat, a pokud jim dáte dobrou představu o tom, co hledáte, obecně pro vás mohou něco nakreslit a pracovat s vámi na jemnějších detailech.

Poslouchejte umělce.

Pokud jsou zruční, zkušení a upřímní, dokážou vám poskytnout vhled a rady. Mohou navrhnout změny v detailech a velikosti a mohou vás informovat, pokud bude vaše navrhované místo obzvláště bolestivé. Vědí hodně o tom, co dělají. Budou schopni vám říci, zda je umění, které chcete na předloktí, příliš velké pro daný prostor, a navrhnou jeho zmenšení.

Měl jsem kresbu toho, co jsem chtěl pro své poslední tetování, a člověk, který to udělal, vzal tu kresbu a udělal ji mnohem lepší. Naslouchal mým myšlenkám a udělal to větší, než jsem si kdy dokázal představit. Důvěřujte svému tetovači, ale věřte také svému nitru. Pokud ne'něco se vám nelíbí, buďte upřímní a něco řekněte.

Don't získat další významné'jméno vytetované na tvém těle.

Neexistuje žádná záruka, že s touto osobou budete navždy, a je trochu obtížné to vysvětlit po silnici. Není to dobrý nápad a někteří tetovači vyhráli'ani to neudělat. Členové rodiny jsou další příběh. Pokud chcete získat svou dceru'jméno nebo portrét vašeho otce vytetovaný na vašem těle, že'je v pohodě Nikdy si ale neber přítelkyni/přítele'jméno. Totéž platí, pokud jste v kapele. Tato kapela se jednoho dne může rozpadnout a vy budete mít neustálou připomínku toho všeho, dobrého i špatného.

Don'tetovat se, když jsi opilý.

Nechat si vytetovat pana Bramborového hlavy může znít jako vynikající nápad, když vás někdo zatlouká, ale nemusí to vypadat tak výjimečně, jakmile vyjde slunce a začne kocovina. Kromě toho je obecně špatný nápad nechat si tetovat, zatímco jsi opilý z jiných důvodů.

Alkohol ředí vaši krev, což může zhoršit krvácení a zvýšit pravděpodobnost přehřátí a mdloby. Tělesná teplota stoupá, když jste ve stresu a v reakci na bolest. Alkohol účinky pouze zesiluje. Ne, alkohol nezvyšuje vaši tělesnou teplotu, ale spíše vám dává pocit tepla a může způsobit závratě. Renomovaní tetovači na vás odmítnou pracovat, pokud jste pod vlivem alkoholu.

Moje tetování

Moje zkušenosti

Usoudil jsem, že se podělím o své zkušenosti, abych vám poskytl představu o tom, čím jsem se zabýval. Mám jen pár tetování, ale každý zážitek byl jedinečný. Níže jsem zahrnul obrázky svých tetování a některých dalších uměleckých děl od mého oblíbeného tatéra.

Moje první tetování

Moje první tetování bylo pro mě dárek k narozeninám. Měsíc jsem byl na návštěvě u své matky. Ona, moje sestra a můj nevlastní otec si nechali udělat inkoust v obchodě, kam jsem šel, se smíšenými výsledky. Konečný výsledek se všem líbil, ale v procesu se jejich zkušenosti liší. Moje sestra už si nechala udělat několik tetování a řekla, že je to bezbolestné a že ne'netrvá to moc dlouho. Moje matka si nechala před několika lety udělat jedno tetování, ale toto bylo o něco větší než její předchozí práce a řekla, že to bylo trochu bolestivější. Můj nevlastní otec se nikdy předtím nenechal tetovat a řekl, že to docela bolelo. Každý reaguje na bolest jinak a nikdo nezažije to samé.

Poté, co moje sestra zemřela, jsme se všichni rozhodli udělat tetování na její památku. Moje sestra milovala tučňáky a byla velkým fanouškem kreslené postavičky Chilly Willy. Vybral jsem si tetování Chilly Willy do její paměti. Náklady byly zhruba průměrné (kolem 125 $) a trvalo to asi hodinu. To tetování jsem dostal na zadní část levého ramene. Zpočátku to trochu bolelo, ale pak jsem měl pocit, že mi někdo dává opravdu dobré škrábání. Vlastně to byl opravdu dobrý pocit. Vím, že to může znít divně. Jediné, co bolelo, bylo stínování, které udělal na konci. To bylo trochu bolestivé. Celkově to byla dobrá zkušenost pro mé první tetování.

Moje druhé tetování

Moje druhé tetování je velmi odlišný příběh. Ten jsem dostal před několika lety. Můj přítel vlastní obchod s tetováním v Novém Mexiku. Odvádí skvělou práci a v minulosti udělal tetování pro jiné mé přátele. Řekl jsem mu o tetování, které jsem chtěl udělat další, a on řekl, že to chce udělat. Bylo to něco, co bylo pro mě velmi zvláštní, a tak to pro mě chtěl udělat.

Je to vzpomínkové tetování pro mého syna, který zemřel. Je to také pro mého dědečka, který zemřel na rakovinu, když jsem byl na střední škole, a v poslední době pro mého strýce, který zemřel na infarkt. Všichni sdíleli stejné jméno a příjmení, a tak jsem šel s iniciálami J. B. Doufám, že k tetování někdy přidám, aby každý, kdo ho uvidí, poznal tři skvělé lidi, kterým je na počest. Samozřejmě to znamená výlet do Nového Mexika.

Když jsem žil na jihozápadě, nikdy nedostal šanci dát mi to tetování. Pak jsem se rozhodl jít dolů do Yumy navštívit přátele, a když zjistil, že jdu dolů, sletěl také dolů. Opravdu mi chtěl dát to tetování. Přinesl s sebou všechno své vybavení, tak jsem mu ukázal pár obrázků a on mi nakreslil velmi krásné tetování. Upravil velikost tak, aby vypadala nejlépe. Tenhle jsem dostal doprostřed zad, mezi lopatky.

Tetování udělal přímo v mém příteli's kuchyň. Všechno bylo provedeno velmi profesionálně: rukavice, nové jehly, vše sterilizováno, celých devět yardů. Bylo to však mučivě bolestivé. Donutil jsem ho mnohokrát, mnohokrát zastavit, protože moje záda chtěla jen křečovat z tlaku a bolesti. Plakala jsem, křičela a chovala jsem se jako malá holka. Přítel mi dal několik volně prodejných léků proti bolesti a napil se. Ano, obsahoval alkohol. Vím, co jsem řekl o tom, že se nenecháš tetovat, když jsi opilý. Nebyl jsem't opilý.

Trvalo to téměř tři hodiny, protože jsem ho stále nutil zastavit, abych se dokázal vyrovnat s bolestí. Řekl bych mu, aby přestal, několikrát se nadechl a pak pokračoval. Konečný výsledek byl úžasnější, než jsem kdy mohl doufat, a stálo to za každou tu bolest a křik. To může znít jako hodně mučivé mučení pro něco, co můžu'Ani nevidím, ale stálo to za to. Takhle to nemusí každému připadat.

Celkově moje tetování

Miluji obě výše uvedená tetování. Znamenají pro mě hodně. Vaše tetování by pro vás mělo také hodně znamenat. Přeci jen s vámi budou velmi dlouho. Pokud jste dokázali něco, na co jste opravdu hrdí, a chcete to ctít, nebo chcete ocenit někoho, kdo ve vašem životě udělal skutečnou změnu, tetování je skvělý způsob, jak to udělat. Jen se ujistěte, že to budete stále milovat, když jste staří a vrásčití. To'Nikdy není legrace, když k vám přijdou vaše vnoučata a zeptají se vás, proč máte na ruce vytetovaný list, a musíte vymyslet lež, abyste skryli skutečnost, že jste sedmdesátiletá babička s hrncem list vytetovaný na tvém těle.

Další tetování Chris Partain

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

© 2008 Anna Marie Bowman

Komentáře

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 31. srpna 2010:

tattoodesigns-jsem rád, že se ti to líbilo !!! Nejsem si jistý, jestli mám k tomuto tématu ještě něco říct, ale kdo ví…

tattoodesigns69 z Illinois 31. srpna 2010:

Vynikající Hub na "tetování"! Materiál jsem si velmi užil. Pokračujte, aby to přicházelo!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 1. července 2009:

Bard– Zapojte !!! Jsem rád, že mohu propagovat talent některých velmi oblíbených umělců!!

Amanda– Tetování není't pro všechny. Jsem rád, že vás to zaujalo!!

Amanda Severn z Británie 30. června 2009:

Tetování není moje věc, ale já'viděl jsem v okolí několik zajímavých. Mohou být krásné, ale mohou také vypadat jako graffitti'nejsou promyšlené správně. Toto je zajímavé centrum, a to i pro fanoušky, kteří nejsou tat tatové, jako jsem já!

Steve Andrews z portugalského Lisabonu 30. června 2009:

Našel jsem tvůj rozbočovač, protože jsem přítel tetovače Animal, jehož jméno zde dostává zástrčku! Byl by velmi rád, kdyby jeho jméno takto obcházelo!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. května 2009:

Lgali– Moc děkuji !! Toto je jedno z mých oblíbených center!

Lgali 21. května 2009:

Skvělé centrum velmi zajímavé téma

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. května 2009:

freeloader80– Děkuji! Je to docela zajímavé.

freeloader80 21. května 2009:

skvělé video na youtube.

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 3. května 2009:

trooper22– Váš dědeček je moudrý muž !! Omezení identifikačních faktorů na minimum je skvělá rada pro ty, kteří to potřebují. Díky ti moc!!

voják22 z Chicaga 3. května 2009:

Můj dědeček kdysi řekl; "Nikdy si nenechávejte tetovat tak, aby na něj lidé viděli, a nesnažte se mít nezapomenutelné jizvy. Pokud se z nějakého důvodu dostanete do potíží, lidé řeknou: Měl toto tetování nebo tu jizvu." Dostat se do problémů není pro mě problém, ale mít rušivou značku ano. Pokud se chystáte tetovat, pořiďte si něco, co pro vás něco znamená, a dejte tam, kde to uvidí pouze ti, na kterých vám záleží.

Skvělý příspěvek)

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 21. dubna 2009:

jdmanuk– Nikdy jsem neviděl pana. Potato Head tetování osobně, a to buď. Video je docela vtipné. Nutí vás přemýšlet o některých lidech venku.

jdmanuk z Velké Británie 20. dubna 2009:

Opravdu dobrá rada – příliš mnoho lidí spěchá a lituje toho později. Já'Nikdy jsem osobně neviděl tetování mr bramborové hlavy, ale video dokazuje, že takoví lidé existují…

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 10. dubna 2009:

e cigareta– Doufám, že vaše dcera považuje informace za užitečné. Myslím, že pokud plánovala tak dlouho, má docela dobrou představu o tom, co chce, tak doufejme, že se jí to za pár let bude stále líbit!!

e cigaretu 10. dubna 2009:

Skvělý rozbočovač. Moje dcera plánovala tetování už roky, jen čekala na 18. narozeniny. Já'předávám jí tento rozbočovač. dík!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 26. března 2009:

relawshe– Děkuji! Zkontroluji to !! Před několika lety jsem si nechal propíchnout jazyk a kdybych věděl, jak to bude bolet, možná bych se do toho nikdy nedostal.

Rachel L. ze Seattlu, WA, 26. března 2009:

Díky za článek o tetování! Mám velký květovaný s křesťanskou rybou v dolní části zad a MILUJU ho! Tento článek se mi moc líbil a byl plný velmi důležitých rad & tipy. Mám podobný článek o radách ohledně piercingu (mám pupík & nos propíchnutý) zde: https://hubpages.com/hub/Surviving-a-Body-Piercing

Díky za hub! Jedná se o velmi důležitý, trvalý přírůstek do vašeho těla, který vyžaduje hodně přemýšlení, než to uděláte. dík!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 13. března 2009:

Šťastný a unavený !!! Dostanu se domů, dám si trochu času na jídlo a hraní si na počítači nebo si pustím nějakou televizi (díky bohu za DVR !!!) a pak jdu do postele. Děkuji!! Znovu jsem přemýšlel o změně, ale možná to nechám na chvíli na pokoji!

blondepoet z Austrálie 13. března 2009:

Páni, dobře, Anno, dokud jsi šťastný, to je to nejdůležitější. Také miluji tvůj nový obrázek displeje a za to velký palec nahoru 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 13. března 2009:

BP- děkuji !! Jsem rád, že slyším, že se vám vaše tetování líbí! Byl jsem poblíž, ne moc na počítači! Job jde dobře! Práce v nemocnici a možná nástup do školy!

blondepoet z Austrálie 13. března 2009:

Omg Gwendymom, můj kamaráde z wrestlingu'T vypadají dost starý na to, aby měli 18 let. Páni. Také jsem viděl váš zadek na stránce CW a sedí jako sladká Socha svobody. Není divu, že se seřazují lol

blondepoet z Austrálie 13. března 2009:

Miluji tvoje tetování. Mám malou růžičku na boku, je malá, ale miluji ji. Přemýšlel jsem, kde jsi mi chyběl. Jak jde ta práce? Co děláš, Anno? 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 10. října 2008:

Děkuji, Ananto! Zkoušel jsem napsat beletrii, ale dostal jsem se do určitého bodu, a to vyschlo. Já ne'nevím proč. A díky za komentář k avatarovi, ale myslím, že to teď změním zpět! LOL

gwendy- děkuji !! Doufám, že je vaše dcera se svým tetováním velmi spokojená, a to nejen dnes, ale i za dvacet let, dvacet let poté a podobně. Já ne'Nezačínejte tak malé, když vezmeme v úvahu, že většina dívek dostane na své první tetování něco velmi malého, obvykle o něco většího než stříbrný dolar. Miluji oba své a jsem rád, že jsem to zvládl.

gwendymom z Oklahomy 9. října 2008:

Jsem rád, že jsi to napsal. Přál bych si, abych to mohl ukázat své 18leté dceři, než se nechá tetovat. Ale věřím, že je s tím spokojená. Jen bych byl rád, kdyby si na začátek dala něco menšího.

Ananta65 9. října 2008:

Vaše psaní je také dobré, Anno Marie. A myslím, že máš skvěle vypadajícího avatara! 🙂

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 9. října 2008:

no, cítím se trochu lépe. Jsem rád, že léky pomáhají !! Mimochodem, jsi skvělý spisovatel !!! Prostě jsem to tam musel dát, aby to věděli všichni ostatní!

Ananta65 9. října 2008:

* lol* já'Sám stále plánuji mít jeden, možná to'je uklidňující myšlenka?

Kromě toho teď s upravenými léky a vším mám věci pod kontrolou. No, většinou ano;)

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 9. října 2008:

Díky, Ananto, ale poté, co jsem si přečetl vaše povídky, mám trochu strach a přemýšlím, jestli jsou tato tetování tak dobrý nápad. 😉

Ananta65 9. října 2008:

Dobrá rada, Anna Marie!

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 29. září 2008:

agvulpes- Díky za komplimenty! Bolest může být špatná v závislosti na tom, kde se necháte tetovat, ale v žádném případě nejste zbabělec, že ​​to neděláte !! Může to bolet a vím o několika lidech, kteří mají fobii, pokud jde o jehly.

horká dorkage- každému jejich vlastní, že? Miluji umění a miluji svá tetování, protože jsou velmi smysluplná. Líbí se mi i kůže v barvě kůže, ale ta moje je příliš bledá.

horká dorkage z Oregonu, USA 29. září 2008:

Pokud bych se někdy nechal tetovat, byl by to tučňák Tux a byl by to malý. Ale asi jsem vyhrál't.

Mám rád kůži, no'vím, SKIN barevný. Děkuji za sdílení.

Petr z Austrálie 18. září 2008:

G'den Anne Marie,

Cobbere, opravdu tě miluji "Chilly Willy" (zní to trochu legračně, když to řeknete nahlas).

Já'často jsem uvažoval o tetování, ale jako zbožný zbabělec, a při myšlence na bolest jsem říkal dost důrazně "NAH".

Dobrá informace pro každého, kdo uvažuje o tat.

Anna Marie Bowman (autor) z Floridy 17. září 2008:

Děkuji tobě a tobě'Vítejte, Ryane!

Ryan Hupfer ze San Franciska v Kalifornii 17. září 2008:

p.s Miluji obrázky!

Ryan Hupfer ze San Franciska v Kalifornii 17. září 2008:

Děkuji za skvělou odpověď na žádost!

Cindy Lawson z Guernsey (Normanské ostrovy) 17. září 2008:

Great Stuff, teď mám tři a můj dobrý přítel tetovač mi je dělá doma, když se sejdeme. Poprvé jsem to udělal na jiném místě v Londýně, ale on mi to zhřešil. Oba moje ostatní udělal doma a zvládl je brilantně. Inspiroval jsi mě k napsání vlastního centra tetování, která pro mě udělal, protože jsem jich nikdy nelitoval a miluji je dodnes..