Jason Goodrow, jinak také známý jako "Goodboy," je licencovaný tetovací umělec, který ve svých článcích sdílí své znalosti se světem.

Výukový program pro nastavení tetovacího stroje

Výukový program pro nastavení tetovacího stroje

José Pinto přes Unsplash; Canva

Poznejte svůj tetovací stroj

Pokud jde o stroj, nehodlám se bít kolem křoví: Pokud váš tetovací stroj není správně nastaven nebo pokud body nejsou udržovány pro dobré spojení, budete mít sakra stresující čas.

Jinými slovy, můžete'tetování dobře, pokud nemáte't zvládl základní mechaniku vašeho stroje. V tomto tutoriálu vám řeknu, jak jej správně nastavit, a ilustruji pokyny pomocí obrázků tetovací vložky, kterou používám. Pokud máte po této lekci dotazy ohledně nastavení vložky, zanechte prosím komentář. Jsem licencovaný tetovací umělec a rád zodpovím všechny vaše dotazy.

Jak by měla vypadat vaše výbava před nastavením tetování, pokud máte autokláv.

Jak by měla vypadat vaše výbava před nastavením tetování, pokud máte autokláv.

Jak nastavit stroj pro podšívku

Při nastavování tetovacího stroje je třeba vědět několik věcí. Níže jsou uvedeny kroky, které musíte provést při prvním vyzvednutí počítače a zapnutí.

1. Zkontrolujte šířku kontaktního šroubu a přední pružiny.

U strojů používaných k vyložení by měl být bod na kontaktním šroubu a přední pružině desetník's šířka, bez ohledu na to. Většina lidí se to naučí, ale pokud tam doslova musíte dát desetník, aby to bylo dokonalé, udělejte to!

Vaše linie může tetování způsobit nebo zlomit, proto se ujistěte, že je šířka nastavena správně!

Dime-wide mezera ve vaší vložce by měla vypadat takto.

Dime-wide mezera ve vaší vložce by měla vypadat takto.

Zkontrolujte jehly & apos; tipy na frézy nebo pájku.

Zkontrolujte jehly' tipy na frézy nebo pájku.

2. Otevřete jehlu nebo tubu.

Dalším krokem je otevření tuby. Ať už se jedná'Je -li jednorázový nebo autoklávovaný, měl by být zabalen. Pokud je to krok, který jste zmeškali, zastavte se, protože prostě neděláte'Nechci riskovat riskování se špinavým vybavením.

3. Zkontrolujte hrot.

Zkontrolujte, zda zabalená předsterilizovaná jehla neobsahuje žádné otřepy nebo nedokonalosti. Podívejte se, jestli ve skupině nejsou nějaké ohnuté jehly. Hrboly a ohnuté jehly způsobí, že kůže více krvácí a inkoust nebude správně proudit, což může způsobit komplikace a tvorbu jizevnaté tkáně. Pokud uvidíte nějaké otřepy nebo ohyby, zlikvidujte je a otevřete další zkumavku.

Jehla v trubičce s diamantovým hrotem.

Jehla v trubičce s diamantovým hrotem.

Ujistěte se, že očko na liště jehly směřuje doleva.

Ujistěte se, že očko na liště jehly směřuje doleva.

4. Vložte trubičku do stroje.

  • Nyní, když máte jehlu v tubě, jste připraveni vložit tubu do stroje's otvor pro trubku. Ujistěte se, že jste ji posunuli dostatečně daleko, abyste mohli napůl utáhnout křídlovou matici, která spojuje tetovací trubici a stroj dohromady.
  • Nyní chcete otočit oční smyčku jehly doleva a poté vsunout bradavku tyče armatury. Tím je zajištěno správné nasazení jehly na tyč kotvy. Pokud ne't, všimnete si, že při tetování opravdu žádný inkoust nejde do kůže, a také uvidíte mnohem více krve. Věnujte pozornost tomuto detailu.
  • Dále zatlačte na tyč kotvy, aby se hrot jehly vyvedl ven z konce tuby. To vám pomůže určit, jak daleko musíte jehly nechat viset, abyste získali správnou hloubku pro proniknutí do kůže. Obecně platí, že nechejte špičku jehly vyčnívat přibližně o 1/16 palce … zbytek by měl udělat zdvih vašeho stroje. Vaše jehla by se u průměrného člověka nikdy neměla dostat hlouběji než 1/8 palce's dermální vrstvou.

jestli ty'Nejste si jisti, že máte toto právo, pak ne't tetování na kůži. Místo toho tetujte na tykev nebo meloun. Meloun vám poskytne nácvik a lepší vizuální test přesně toho, co musíte s nastavením udělat.

K uchycení jehly na místě použijte gumičky správné velikosti. To pomůže stabilizovat jehlu v tubě a pomůže čistší linii.

K uchycení jehly na místě použijte gumičky správné velikosti. To pomůže stabilizovat jehlu v tubě a pomůže čistší linii.

5. Uchopte dvě gumičky.

Další věc, kterou musíte udělat, je nasunout dvě gumičky kolem vašeho tetovacího stroje a jehly. Ujistěte se, že jsou gumové pásky umístěny rovnoměrně od sebe, protože to pomůže rozdělit stejný tlak na jehlu a stabilizovat jakékoli kolísání, které má jehla uvnitř trubice, a vytvoří tak při tetování čistou, plnou čáru.

6. Připojte klip.

Dále je čas připojit klip. Podívejte se na fotografii níže, abyste přesně viděli, jak by měl váš stroj vypadat při nastavování.

Váš stroj, vše nastaveno.

Váš stroj, vše nastaveno.

Dobře, takže jste svůj tetovací stroj předem vyladili nastavením šroubu kontaktního bodu a přední pružiny na desetník's šířka. Zkontrolovali jste a vložili jehlu. Máte bradavkovou tyč bradavky na místě a ujistěte se, že oko na jehlu směřuje k vaší levé ruce. Vy'připevnili jsme gumičky a klip. Gratuluji vám'stroj jste správně nastavili.

Ve své další lekci budu mluvit o nastavení napájení.

Video prohlídka vašeho stroje

FAQ

Jak velká mezera by měla být mezi kontaktním šroubem a přední pružinou?

U obložení by měl být bod na kontaktním šroubu a přední pružině desetník's šířka, bez ohledu na to.

Co dělá "přednastavte svůj stroj" znamenat?

To znamená nastavit šroub kontaktního bodu a přední pružinu tak, aby se'jsi desetník's šířka od sebe.

Jakým směrem by se měl pohybovat oční kroužek?

Ujistěte se, že očko na liště jehly směřuje doleva.

© 2012 Jason Goodrow

Komentáře

anastacia gonzales 18. května 2020:

Dobře, tak nedávno jsem dostal novou tetovací pistoli, protože moje stará nevyhovovala tak dobře jako dříve … ale každopádně mám novou a mám pocit, že možná není postavená správně … když se jdu ujistit, že moje Zralá tyč a pružina jsou v zákrytu s mojí trubkou a kontaktním bodem, který je téměř úplně vypnutý. Můžu spustit zbraň, ale věc s kontaktním bodem je jako zasáhnout pravý okraj pružiny, co mám dělat

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 1. ledna 2020:

Skvěle se to poslouchá … Trpělivost se strojem … Stabilní rychlost dělá obrovský rozdíl … Řídí, jak je tenká nebo široká čára … Čím pomaleji jedete, tím širší je čára, čím rychleji jdete, tím tenčí a více, zmařte své řádky

Luke Dorrington 30. prosince 2019:

Děkuji za tyto tipy, které opravdu pomohly Potýkal jsem se se slabými čarami a po dodržení vašich rad si myslím, že to byla buď moje rychlost ruky vs rychlost stroje, nebo moje nastavení bylo nesprávné, každopádně je to teď mnohem lepší

Mike 6. září 2019:

Ahoj. Moc se mi líbí a vážím si vašich lekcí tetování. Mám potíže s efektivním fungováním mého stroje a jsem si jistý, až si přečtu, jak na to. Naladění mého stroje pomocí mezery šířky desetníku mezi přední pružinou a kontaktním šroubem tyto problémy zmírní. Jsem ale zvědavý, když je můj kontaktní šroub na jednom o'hodinová poloha pružina není přesně zarovnána s koncem šroubu, pružina je pak asi osminu palce za kontaktním šroubem. Je to v pořádku? Já'Nejsem si jistý značkou a modelem mého tatovacího stroje, myslel jsem si, že je to linerový stroj, ale teď si nejsem jistý. Děkuji mnohokrát.

Zackery Bell 24. dubna 2019:

Potřebuji pomoc s nastavením mé nové tetovací pistole……

Hamish 9. dubna 2019:

kolik jehel je 3RL

Kris Shanahan 16. února 2019:

Vždycky jsem kreslil a spousta lidí mi řekla, abych investoval do tetovací pistole, nehodnotím se jako ostatní, ale s prací mých synovců není divu- dostal jsem svou první zbraň- nejdřív zaplácnu, btw, pokud nechceš vidět málo kris'práce – jmenuje se Kris Pyatt na FB a insta, @pyattart – je skvělý!

Kimber 18. prosince 2016:

Milujte svůj materiál, dostanete se k velikostem jehel a co od nich očekávat?

Gary 28. března 2016:

Jakou láhev mohu použít na zelené mýdlo?

DeezyDuzIt 23. prosince 2015:

Jaká velikost je standardní jehla??

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 14. července 2015:

Jednoduše musíte zatlačit přední pružinu dolů na tyč armatury, při tomto postupu trochu uvolníte napětí … mějte na paměti, že můžete mít smůlu a budete schopni to udělat jen jednou … pokud ano špatně, musíte vyměnit celou sadu pružin.

Kája 14. července 2015:

jak oslabím pružinu?

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 19. října 2013:

Mohlo by to naznačovat, že napětí ve snítce je příliš silné a možná budete muset oslabit dotek pružiny … doufám, že to pomůže

mercedes 19. října 2013:

Když jsou kontaktní šroub a přední pružina od sebe vzdáleny na šířku desetníku, stroj vyhrál'zapnout … neměli't dotyk při této šířce, je to správné?