Jako komentátor a spisovatel tetování se spoléhám na své osobní zkušenosti a čas, který jsem strávil prací v tetovacím studiu.

Zpět tetování na dívku s krajkou a růžemi

Zpět tetování na dívku s krajkou a růžemi

Tetování princezny

Potetovaní lidé jsou nesmírně různorodá, zajímavá a eklektická parta. Vy'Uvidím tetování vykukující pod mikinami u dámy středního věku po silnici, barevné rukávy u pokladen a za mnoha přepážkami, tetování na hrudi na bedrech a samozřejmě stereotypní plně potetovaný drsňák.

Pamatujte: Lidé s úžasným tetováním často zaplatili za své umělecké dílo spoustu peněz. To'v podstatě pro jejich potěšení. V žádném případě nebyl nikdo jiný'během procesu na okamžik zvážíme svůj názor.

Použijte tuto příručku s trochou sarkasmu a špetkou soli! To'jsou určeny k aplikaci na náhodné lidi, se kterými se setkáte v ulicích. Přátelé přátel, ti, se kterými mluvíte na večírcích, a ti potetovaní lidé, se kterými pracujete a vyděláváte. Každý, kdo má tetování. Používejte to prosím moudře.

Tetování sloní paže

Tetování sloní paže

Azazel

Etiketa a pravidla tetování

 • Nikdy se nikoho nedotýkejte's tetování bez souhlasu. Ve skutečnosti se zcela vyhýbejte jejich osobnímu prostoru'je tak zdvořilejší.
 • Zabraňte tomu, aby se vaše nervózní prsty natahovaly, aby si tetování nahmataly, otřely nebo sevřely. Don'někoho neotáčet's končetinou, abyste se mohli blíže podívat – to'je strašně děsivý a dokáže lidi vyděsit.
 • Zdržte se žádosti o zobrazení inkoustu, který je částečně zakryt oděvem. To znamená don'jít někoho tahat's oblečení. Ty ne'neobejdeš se svlékání náhodných cizích lidí, viď? No, je to trochu stejné.
 • Zdržte se poukazováním na jakékoli nedokonalosti, chyby nebo pravopisné chyby, které byste mohli najít. Věřte mi, že nemají'ani jim nechyběli a oni to vědí'jsi tam.
 • Zachovejte si příběhy svého otce's, váš přítel's, nebo váš druhý bratranec dvakrát odstraněn'tetování pro sebe. Oni ne'Opravdu o nich nechci vědět … mají svá vlastní tetování, o kterých si mohou povídat. Mohou se zajímat o vaše tetování, pokud se chcete podělit, ale tam'Není třeba ukazovat každé tetování, které máte, a vyprávět jeho příběh.
 • Don't zeptat se, jestli chodí jen s jinými lidmi s tetováním, pokud ne vy'chystám se požádat o rande. To je zatraceně divná otázka. Potetovaný člověk'hlavní kritérium, stejně jako všichni ostatní's, není randit s idiotem.
 • "Chytili jste HIV z tetování??" Vážně, co to sakra je??!

Co je dobré se zeptat a dělat

 • Kdy jste si dali tetovat??
 • Má pro vás tetování význam??
 • Kde jsi vzal tetování??
 • Plánuješ si nechat udělat další tetování??

Výše uvedené obecné otázky jsou zdvořilé a ne příliš pronásledovatelské. Pokud nejste příliš přehnaní, vyhrála většina normálních lidí'Neváhejte si rychle popovídat o jejich body artu. Koneckonců, tetování nemá být skryto před světem! Jen si pamatujte, "podívej, ale ne'nedotýkat se."

Old School tatér

Old School tatér

Vyhněte se pokládání těchto otázek: Odpovědi jsou zde

Bolelo to?

Ano, samozřejmě. Každý, kdo říká, že se nechá tetovat, to neudělal'T zranit je velký tlustý lhář!

Když si člověk nechá udělat tetování, stovky drobných jehel ho propíchnou's kůží a naneste pod něj inkoust. To, co je pro každého člověka jedinečné, je jeho práh bolesti a způsob, jakým bolest zvládal.

Co vaše tetování, až budete starší??

Budou to starší lidé s tetováním, že'je jednoduchý! Vzhledem k tomu, že v dnešní době má tetování více než 50% lidí, budou se potloukat s 50% starších lidí, kteří také tetují.

Ano, tetování je na celý život a stárne, vrásčitá a povislá. Ale stále budou obrazovým příběhem člověka'život. Kromě toho, kdo žije svůj život přemýšlením o tom, až zestárne?

Máte práci?

Za tetování se muselo nějak zaplatit! Potetovaní lidé pocházejí ze všech oblastí života a ve většině případů ano, budou mít práci nebo v určitém okamžiku práci zastávali.

Dobré tetování není levné a může stát stovky dolarů. Mnoho pracovišť toleruje tetování, zvláště když zaměstnanci neinteragují přímo se zákazníky. Když dojde ke kontaktu se zákazníkem, často je tato osoba požádána, aby byla diskrétní, nebo je tak či onak, a zakryla je.

Tetování je v dnešní době doslova všude!

Co když otěhotníte a budete mít děti?

Pak budou mít tvar plážového míče a budou chodit jako kachna, zatímco v nich vyroste malý člověk-to vše s tetováním. Vzhledem k tomu, tetování don'Když někdo otěhotní nebo odpadne, bude vaše známá těhotná i potetovaná. Pak z nich bude potetovaný rodič.

Odpověď na skutečnou otázku ano, tetování se natáhne, když otěhotníte, a ne vždy se vrátí do formy.

Litujete svých tetování??

Pokud by to udělali, pravděpodobně by to neudělali'to ti neříkám! Ačkoli ano, lidé mohou svého tetování litovat.

To může být z mnoha důvodů: ne'Neobejdete se doprava, bylo to příliš velké nebo malé, na příliš viditelném místě mohl seznam pokračovat. Ať už je ten důvod jakýkoli, je to tak'je neslušné se ptát!

Na co se můžete zeptat

 • Kolik stálo tvoje tetování??
 • Jak jsi přišel na bolest z tetování??
 • Líbil se vám váš tatér? Doporučili byste je? Ústní řeč je u tetovacích umělců a jejich pověsti prvořadá.
 • Co na vaše tetování říká váš šéf?

Před kladením těchto otázek buďte společensky uvědomělí, protože jsou trochu osobnější. Pokud vám to člověk řekl "nacpat se" nebo vypadá jako oni'hodlám ti vrazit nos, don'neptej se.

Lidé s tetováním jsou stejní jako kdokoli jiný, jen si nechávají na kůži vytetovat nějaké obrázky.

Někteří potetovaní lidé rádi chatují, jiní ne tolik. Stejné jako všichni ostatní na této zemi.

Nejsou odborníky na tetování a mohou vám poskytnout pouze informace o svých vlastních zkušenostech. Pokud se chcete dozvědět více o tetování, přečtěte si některé odkazy na této stránce.

 • Opravdu to bolí nechat se tetovat? Jak zastavím t…

  Přemýšlíte o tetování – přemýšlíte, jestli to opravdu bolí a jak moc? Chcete vědět, kde tetování bolí nejvíce? Zjistěte, co můžete udělat, aby vás to nebolí, a užijte si své tetování.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

Komentáře

AVOldGuy 22. dubna 2015:

Dobrý hub, díky za sdílení. Obdivuji krásný inkoust, zastavil jsem lidi jen proto, abych jim řekl, že obdivuji jejich umělecká díla, a řekl jsem jim, jak jsou krásné. Také se ptám na jméno umělce a kde pracují. S žádostí o návštěvu někoho zatím nemám špatnou zkušenost's inkoust, doufám, že jsem zdvořilý a ne příliš rušivý. S mým obdivem je trochu sobectví; Mám v plánu nechat se napustit inkoustem, takže si vedu seznam umělců, jejichž tvorbu obdivuji; Stále žádám, jeden – abych viděl dobrý inkoust a dva – o přidání do mého seznamu.

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánie ~ Austrálie. (Trochu odlomené dno AUS) 26. září 2014:

Máte pravdu, Austinstare, pokud jde o některé Tattoo Artist'Jsou velmi špatní – kdyby to viděli i ostatní lidé a udělali si malý průzkum, než ho získají!

A není nic špatného na tom, že ani nemá tetování. Ačkoli, pokud se někdy rozhodnete, že byste jeden chtěli, vaše představa, že začnete s malým, je velmi chytrá.

Lela z Někde poblíž srdce Texasu 26. září 2014:

Jediný důvod, proč jsem'Nikdy jsem si nenechal tetovat, protože jsou tak trvalé. Ano, můžete je změnit nebo dokonce nechat odstranit, ale stále to zanechá jizvu. Myslím, že někteří tetovači jsou opravdu talentovaní!

Někteří lidé mají skvělé kousky, jiní ne tolik. A jak říkáš, jsou drahé. Nerad bych někomu zaplatil velké peníze za mizerné tetování.

Myslím, že člověk by měl začít v malém a jít odtud. Možná to ještě jednou zvážím.

důležité věci 24. září 2014:

Děkuji za toto centrum, opravdu. Lidé jsou někdy tak otravní svými otázkami a zvědavostí.

Také někdy oni'jsou jako: "Vaše tetování je úžasné! Můžu se vyfotit??" Proboha, ne'nedělej to.

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánie ~ Austrálie. (Trochu odlomené dno AUS) 21. září 2014:

Mnohokrát děkuji Misterhollywood.

John Hollywood z Hollywoodu, CA 20. září 2014:

Vynikající centrum se spoustou skutečných informací pro lidi, kteří možná nevědí o inkoustové etiketě. Hlasovali!

Anne (autor) z Hobartu, Tasmánie ~ Austrálie. (Trochu odlomené dno AUS) 7. září 2014:

Díky moc MoonRaye, měl by to určitě přidat – zatím vybledlé! Je zajímavé, jak jsme posedlí tetováním 🙂

Děkuji za vaše milé komentáře!

MoonRaye z Floridy 5. září 2014:

Ještě jedna otázka, kterou je třeba dodat, i když je pro mě více zaměřena na členy rodiny než na širokou veřejnost: "Už FADED?" Já ne'Neměl jsem moje tetování déle než dva roky, ale z nějakého důvodu oni'očekáváme, že se během několika měsíců promění v kecy. Ať tak či onak, mohu se vyjádřit k tomu, co článek říká, předtím A poté, co jsem si nechal tetovat. Než jsem je dostal, posedl jsem se myšlenkami, že je mám, takže mám tendenci pokládat spoustu otázek přátelům, kteří je možná dostali – potenciálně k jejich otravnosti. Cha! Ale pěkně napsaný hub. ^^

Ann Carr ze SW Anglie 5. září 2014:

Skvělý rozbočovač. Já ne'nemám tetování, protože nemám'nemám rád bolest a já'nikdy jsem si to opravdu nepředstavoval. Moje dcera má na kotníku motýla, který je krásný, a můj partner má dvě tetování. Jeho jsou tam z velmi dobrých důvodů; jeden je srdce s jeho krevní skupinou, hotové, když přítel zemřel kvůli lékařům, kteří nevěděli, jaká je jeho krevní skupina. Teď to vypadá jako rajče, ale to'je zábava! Druhý byl proveden, když byl v armádě a je znakem lékařů (dýka a had); to'Je docela dobře neporušený a lidé často mají zájem si příběhy poslechnout.

Moje neteř má draka; hlava začíná v horní části páteře a ocas klesá po jedné noze!

Já'Nejsem tak nadšený, že vidím věci celého těla, ale ne't neposuzujte knihu podle obalu; vytvořit svět vyžaduje všelijaké a nepochybně mají spoustu charakteru.

Zajímavé a promyšlené otázky a odpovědi – já'jsem si jistý'sám jsem jich několik zažil! Skvělé fotky.