Když jsem poprvé začal tetovat, málem mě to stálo kariéru, protože mi nebyl ukázán správný způsob, jak věci dělat. Tady'to jsem se naučil.

Jak začít s tetováním tím, že se naučíte navrhovat pro tělo.

Jak začít s tetováním tím, že se naučíte navrhovat pro tělo.

Allef Vinicius přes Unsplash

Žádné zkušenosti, žádný problém!

Existuje několik způsobů, jak se pokusit prorazit v tetovacím průmyslu, ale jen několik z těchto způsobů vás provede správnou cestou. Přiznám se, že když jsem poprvé začal tetovat, nebyl mi ukázán správný způsob, jak věci dělat, a málem mě to stálo kariéru.

Všechny cesty k cestě stát se úspěšným a uznávaným umělcem tetování začínají úplně prvním krokem: učilištěm. A jako mnoho jiných věcí v tomto světě, udělat první krok není vždy snadné. Při výběru učně a při tom bude tatér zvažovat mnoho věcí'Není to tak jednoduché, jako položit spoustu otázek ano nebo ne na předem určený seznam. Existuje několik otázek, které pokaždé položí potenciálnímu učni.

Takže bez dalších okolků jsou zde věci, které byste měli vědět ještě předtím, než uděláte ten první krok. To jsou věci, které by měl každý vědět, než se obrátí na obchod a požádá o učení.

Jak začít jako tatér?

 1. Rozvíjejte umělecké dovednosti. Pokud nemáte přirozený talent, tak ano'Nikdy se nenaučím dobře kreslit. Pokud ale máte nějaký talent, studium, učení a procvičování vám pomůže rozvíjet vaše schopnosti. Opravdu si udělejte čas na zdokonalení své liniové práce, stínování, kompozice atd. To může zahrnovat navštěvování umělecké školy, lekce a/nebo hledání jiných způsobů, jak se naučit základní umělecké dovednosti, které'Budu muset být tatér.
 2. Vybudujte si portfolio. Než se můžete přiblížit ke studiu na učiliště, vy'budu potřebovat portfolio. Budování skvělého portfolia vyžaduje mnohem více času a úsilí, než byste si mohli představovat. Níže nabízím několik tipů, jak dát dobrý dohromady.
 3. Učeň s profesionálním tetováním. Číst Tattoo Apprenticeships: How to Get One and Why You Need It pro více informací o tom, jak si vybrat umělce, se kterým budete pracovat.
 4. Získejte předlicenční certifikaci a získejte licenci. Požadavky se liší stát od státu, proto si ověřte své místní licenční požadavky.
 5. Najděte si studio, které'Vezmu tě dál. Může to být místo, kde jste se učili, nebo to může být někde jinde.

Jak se naučit tetovat doma

Kresba je jedna věc … ale tetování skutečného těla je věc úplně jiná. Tady'jak začít budovat své tetovací schopnosti.

 1. Kreslete na konturované předměty a povrchy podobné kůži. Po vás'cvičil jsem na papíře, ty'Chci přejít na 3D objekty. Někteří praktikují kresbu na ovoce (například melouny nebo grapefruity) nebo jiné kulaté neživé předměty, některé s netoxickým inkoustem nebo hennou na části těla.
 2. Cvičit, cvičit, cvičit. Od vás jako umělce se bude očekávat, že budete pracovat v mnoha různých stylech, a učit se můžete pouze tím, že budete dělat. Začněte tužkami, propracujte se k perům a nakonec zkuste ruku v tetovacím stroji.
 3. Cvičte s nářadím. Než si ten stroj na tetování vezmete do ruky, doporučuji si ho ověřit váženým perem nebo tužkou. To vám pomůže rozvíjet sílu a dovednosti rukou. Aby stroj pronikl kůží, má tendenci nanášet inkoust těžší než pero. Vy'Budu chtít cvičit přidáním tříuncových závaží do vašeho pera. Experimentujte také s prováděním a prováděním převodů. YouTube má samozřejmě spoustu užitečných videí.
 4. Experimentujte se strojním zařízením. Když se cítíte dobře, můžete investovat do levného stroje a cvičit na ovoci, kůži nebo jiných předmětech. Zvykněte si na přidané vibrace a na to, jak působí na vaši ruku (a linii). Přístroj můžete také nastavit tužkou nebo perem nebo cvičit. Doporučuji cvičit na falešné kůži, vepřové kůži nebo vepřových uších, které si můžete koupit online nebo u řezníka.

Jako ty'znovu rozvíjíte dovednosti kreslení a používání nástrojů, vy'Také se budu chtít zaměřit na vytváření tetování, které padnou na tělo, což není't tak snadné, jak to zní.

Jak mohu procvičovat tetování?

 1. Cvičte každý den na papíře, poté přejděte ke cvičení na materiálech podobných kůži a zakřivených předmětech (jako je ovoce). Další nápady najdete v článku Jak tetovat: Cvičení pro začínající tatéry.
 2. Procvičte si nejprve tetování pery a hennou.
 3. Cvičte na sobě, pak na přátelích.
 4. Investujte a cvičte s tetovacím strojkem.
 5. Získejte výuční list.
 6. Nabídka bezplatného tetování na cvičení.

Jak si vyrobit tetování, které sedí na těle

Než budete moci uspět v umění tetování, musíte si uvědomit pár věcí o lidském těle, abyste z něj mohli čerpat.

1. Lidské tělo nemá žádné přímky.

Jak to tedy ovlivňuje vás a váš styl kresby? Dost vás to ovlivňuje, zvláště pokud k vytvoření většiny svých kreseb používáte pravítko, protože poslední věc, kterou chcete do tetování vložit, je spousta rovných čar. Tělo se neustále prohýbá a smršťuje svaly a je téměř vždy v pohybu, takže přímé linie budou téměř vždy vypadat zakřivené.

Další věcí, od které se budete chtít držet dál, jsou dokonalé nebo soustředné kruhy. Je těžké je tetovat a většina umělců vyhrála't dotknout kusu, který vyžaduje více než několik dokonalých kruhů. Nejen, že jsou tvrdé, ale kruhy se deformují, když se tělo ohne a uvolní.

2. Každý design by měl být vhodný pro konkrétní tělo a část těla.

Toto je jeden z případů, kdy se pravítko bude hodit při tvorbě portfoliových kusů, a pomůže také přátelům různých tvarů a velikostí. Tato technika se běžně nepoužívá a já'jsem opravdu v šoku, že ne't. Číst dál…

Předstírejte, že jste tetování a najměte dvě ženy "klienty," jak různé výšky, tak i stavby. Nechat'říkají, že jsou oba ve vašem obchodě, aby si nechali tetovat spodní část zad – běžně se to říká (nevhodně) jako "trampská razítka". Chcete -li dokumentovat logickou metodu vašich návrhových schopností, postupujte podle těchto kroků a tyto fotografie a návrhy lze použít ve vašem portfoliu.

 1. Připravte si fotoaparát a pravítko.
 2. Nechte jednu ženu, aby zvedla košili a odhalila spodní část zad, zatímco druhá drží vládce druhé's zpět. Vyfoťte každou ženu's spodní část zad, ukazující pravítko. Vytiskněte tyto fotografie jako poloviční stránky, přičemž druhou polovinu stránky ponechte prázdnou (zde bude uveden váš vlastní design blesku).
 3. Získejte přesná měření horní a dolní části oblasti s možností tetování pomocí krejčího's svinovací metr. Tato měření by měla začínat na páteři a postupovat směrem k bokům.
 4. Pomocí těchto měření vytvořte a "ohraničující oblast" na kus papíru. Nezapomeňte vzít v úvahu tvar vrcholu každé ženy's za a úhel, pod kterým kufr přechází do boků. Ne všechny ženy mají stejnou postavu a při navrhování tetování budete buď chtít vylepšit nebo zlehčit její tvar, podle toho, co chce.
 5. Přejděte na rýsovací prkno a vytvořte na list papíru napuštěný obrys tetování, poté jej na 100%zkopírujte na přenosový papír, vystřihněte, přeneste tvar do spodní části zad a pořiďte další fotografii. Zahrňte tento vlastní design vedle fotografie, kterou jste pořídili v kroku č. 2.
 6. Pokud zahrnete tyto návrhy do svého portfolia, zahrňte několik komentářů k vaší metodě, proč jste s tímto designem přišli, jak jste jej přizpůsobili jejímu tělu a jak se přizpůsobuje každé dívce's dolní část zad. Vysvětlete, jak váš návrh funguje pro její konkrétní, jedinečnou postavu.
 7. Určitě se každé ženy zeptejte, jestli se jí líbí tento design, který jste nakreslili. Pokud ano, uveďte její jméno a krátké prohlášení od ní do svého portfolia jako referenci. Pokud se jí nelíbí váš design nebo se nehodí na její tělo, je načase, abyste pro ni nakreslili něco jiného, ​​protože stejně jako v obchodě nebudou designy vždy přijímány takové, jaké jsou. Pomáhá ti to být pokorný. Vy'Jakmile získáte výuční list, budete muset být pokorní a poslouchat poznámky a kritiku, buďte proto pokorní i při budování portfolia.

3. Navrhujte jedinečná tetování pro jednotlivá těla (a jejich části), jak jen můžete.

I když do svého portfolia vložíte pouze asi 10 těchto typů vzorků, pomůže vám, když uděláte 100 nebo více těchto typů vlastních a konkrétních kreseb. Vyberte si jen ty nejlepší z nejlepších příkladů vaší práce.

Po vás'experimentovali jsme s kreslením na těla, že'je čas sestavit portfolio a oslovit obchod na stáž.

První otázka oni'zeptám se: "Máte umělecké portfolio?"

Když se do tohoto tématu ponoříte, existuje mnoho (takříkajíc) dílčích otázek, ale toto bude vždy první krok. Tattooista, se kterým hledáte učení, vás požádá, aby viděl vaše umělecká díla, aby mohl určit, zda máte stavební kameny pro obchod. Na to se dnes zaměříme.

Zatímco se tetovač dívá na vaše portfolio, položí si několik otázek. Vaše portfolio by mu mělo ukázat, že odpověď je 'Ano' na každou níže uvedenou otázku.

Odpovědi, které by vaše portfolio mělo prokázat:

 1. Je tato osoba kreativní?? Z těchto čtyř věcí nemohu učit – a ani je nemůže učit nikdo jiný -, jak být kreativní.
 2. Má tato osoba umělecký talent?? Pokud jde o umělecký talent, buď ho máte, nebo ne't. To ne'nezáleží na tom, jak rád kreslíš; jestli ty'na tom nejste dobře, vaše portfolio zvítězilo't zapůsobit.
 3. Kreslí tato osoba věci, které mě hýbou?? Pokud 'pohybující se' osoba, kterou jsi'hledáme poučení, existují jemné psychologické triky, které můžete použít, ale my'Budu o tom mluvit další den.
 4. Kreslí nebo maluje tato osoba ve stylu, který je kompatibilní s tetováním? Věc, se kterou vám mohu pomoci, je přizpůsobit váš současný styl kresby stylu kompatibilnímu s tetováním … čtěte dále!

Jak vytvořit skvělé portfolio tetování

Vaše portfolio by mělo mít 50 až 200 vašich nejlepších skic a mělo by prokazovat, že plně rozumíte každé z následujících myšlenek.

1. Ukažte, kdo jste, co jste'jste dobří a jak jste profesionální.

Na úplně první stránce vašeho portfolia budete chtít zahrnout malou esej o tom, kdo jste, vaše kontaktní údaje, proč se chcete tetování věnovat a jaké další kreativní nebo umělecké věci rádi děláte. Víte, stejným způsobem, jakým byste se představili tazateli pro 'normální' práce, ale na papíře. Vy'Budu mít celý čas na světě, abych to vyleštil, ale pamatujte, vy'Pravděpodobně nemluví s korporátním typem člověka, takže se trochu uvolněte a ne'moc líbat zadek.

2. Ukažte tetování, které opravdu vypadá jako tetování.

Křičí vaše umění "tetování!"? Jinými slovy, vypadá vaše umění, jako by někomu patřilo'tělo … nebo to vypadá jako něco, co byste dali do rámečku? I když existuje mnoho stylů tetování, stále existuje společné očekávání, jak by tetování mělo vypadat. Do svého portfolia můžete zahrnout několik kousků, které nejsou tetováním, aby prokázaly své vysoké umělecké schopnosti, ale ujistěte se, že většina vašich návrhů vypadá tak, jak vypadají'd dělat skvělé tetování.

Nedoporučuji kopírovat někoho jiného'práce, kterou byste do své knihy vložili, ale doporučuji vám vyhledat si umělecká díla od Sailora Jerryho nebo (skutečného) nebo Eda Hardyho a zjistit, zda dokážete napodobit jejich styly. Podívejte se na podšívku: Podívejte se, kde jsou čáry silnější a tenčí? Všimněte si, jak velké pokrytí využívají v barvě a ve stínění. Podívejte se na kousky, které s vámi hýbou, a zkuste se na ně podívat z mechanického hlediska.

3. Ukažte, že máte určitou originalitu.

Kopírování je opravdu špatný nápad. Nepoužívejte někoho jiného'práci – zejména někoho slavného – a zkuste ji vydat za svou vlastní. Pokud zkopírujete pár kousků, které obdivujete, abyste se naučili základní techniky stylizace, že'je skvělé – mimikry jsou koneckonců nejvyšší formou lichocení – ale don'ani neuvažujte o jejich vložení do své knihy. Pamatujte, že většina profesionálních umělců viděla SPOUSTU dalších lidí's práce. Vědí, jaký je rozdíl mezi kopií Sailor Jerry nebo Hardy a něčím, co jim má vzdát hold.

Ponechte si svoji práci, protože kopírování blesku do šablony vás bude unavovat, než se nadějete. Kromě toho krást je krádež, a pokud vy'ochoten ukrást někoho jiného's prací, majitel obchodu vás převezme'd být ochotný krást také z obchodu.

spusťte péči o tetování

Yohann Libot přes Unsplash

Jak vybudovat tetovací portfolio

 1. Nakreslete 20 dokonalých stránek plně barevného blesku různé velikosti. Poté vyberte 10 nejlepších stránek, ty, které považujete za nejlepší z nejlepších, a přidejte je do své knihy.
 2. Nakreslete dalších pět stránek' stojí za 'jen proto' umění (ukázat, že máte více než jednu stránku svých zájmů a talentu)… a přidejte je také. Něco, co ukáže druhé strany vašeho uměleckého já.
 3. Nezapomeňte zahrnout alespoň 50 svých velmi nejlepších návrhů. Ty mohou být zahrnuty na flashových stránkách (skupiny návrhů) nebo jako samostatné kusy.
 4. Pokuste se předvést svůj nejlepší talent, ale také předvést řadu talentů. Pokuste se ukázat, co děláte dobře, ale také ukažte, že můžete dosáhnout širšího rozsahu.
 5. Pokud ne'Nemáte alespoň 50 skvělých návrhů, pokračujte v práci, dokud to neuděláte. Don'uspěchejte proces sestavením skrovného portfolia nebo zahrnutím nepříliš skvělých návrhů.

Jak se stát umělcem tetování, pokud můžete't Nakreslete

Někteří lidé si myslí, že k tetování stačí zkopírovat řádky převodu … ale oni'velmi se mýlí Mělo by být zřejmé: Pokud nemáte žádné umělecké schopnosti, nebudete dobrým umělcem, a to platí i pro tetování. Jestli můžeš't kreslit rovnoměrné čáry, vytvářet plynulé stínování, vytvářet vlastní návrhy nebo pokud nerozumíte tomu, jak barvy spolupracují, pak vaše tetování nikdy nebude moc dobré. Konec příběhu. Neameleři se možná dokážou naučit dělat přijatelné tetování, ale budou tak omezeni ve svých dovednostech a schopnostech, že bude pro ně obtížné se nechat zaměstnat a to'je těžké účtovat peníze za dílčí práci.

Na závěr

Za tyto informace si obvykle účtuji 100 $ za hodinu … ale hodil jsem tady svět kost a prozradil vám pár vnitřních tajemství, jak se dostat do tetovacího průmyslu. Tento článek nemá být poučný o tom, jak tetovat, protože toto řemeslo byste se měli naučit pouze od zkušeného tatéra a učitele.

Příklad něčeho, co jsem zahrnul do svého prvního tetovacího portfolia.

Příklad něčeho, co jsem zahrnul do svého prvního tetovacího portfolia.

Boty Iacono

© 2012 Boty Iacono

Komentáře

Esc4 nic 4. prosince 2019:

Nic se nedá naučit, všechno se dá jen naučit

Ashraf 1. června 2019:

Ahoj, jsem Ashraf .. Je mi 19 let a mým snem je být v budoucnu tetováním a opravdu potřebuji pomoc, abych věděl, jak to může začít … protože miluji umění a umím velmi dobře kreslit

Ne tenhle kretén 9. září 2018:

Možná já'jsem prostě a starý kurva. Ale jsem stará kachna, kterou pravděpodobně nebudete poslouchat. A proč bys měl? Ale neposlouchejte tu stánek zkrácených stánků nového věku. Nikdo nemůže zpočátku kreslit do prdele. Každý, kdo tvrdí, že má talent, má co do činění s tím, že se stane tetovačem, opakuji TATTOOIST, je krysa, která se nechala unést plácnutím, takže jeho šéf to neudělal'nemusím Pokud chcete tetovat Draw, nakreslete obrázek, který chcete nakreslit, pět milionůkrát, dokud nevypadá, že ho chcete. Pak si vyberte nový obrázek a nasávejte ho, dokud to neuděláte't a pak si kupte ten svůj zatracený stroj, vytetujte si kolena a lhejte o tom. Každý umělec, který vám řekne, že to neudělali, je plný sraček než tento kretén. Pak jděte do jakéhokoli obchodního domu, kde je už deset let stálý umělec, a obtěžujte ho živými koulemi, dokud vám neřekne, abyste mu vyčistili žaluzii, protože tam pořád dýcháte jeho vzduch. Udělej to. Pak nakreslete něco z jeho. Nechte si za to slovně tlouct zadek. Pak to nakreslete znovu. Pak se nechejte fyzicky porazit. Vykopne tě peklo. Pojď si od něj udělat tetování. Řekni mu, že se to může stát, že jsi'neodejdu. Vyhrál'nestarat se. Nakreslete jeho obrázek'je stejně dobrý jako on a ukažte mu to. Vezměte si prdel a připravte se na to, že z vás navždy bude aport. Když nejsi't drhnutí zeleně, takže podle všeho vše nakreslete. 1000krát. Pak si jednoho dne vytetuješ tele v obchodě, aniž by ses ptal ….. jestli to všechno děláš a neděláš to'Od toho chlapa nedostanu seriózní vzdělání. Nakopat mu zadek. Než získáte výuční list. Jsi hotov. Pokud si to'nestojí to za to, pak't začít. Peníze'skvělé, že lidi jsou v úterý nuda. Pokud to opravdu chceš, uděláš to. Prosté a jednoduché. Žádné množství talentu se nevyrovná čistému odhodlání. Že'to dělá tetování.

rasel 31. srpna 2018:

Je mi 35 let, chtěl bych být tetováním, protože mě inspiroval můj přítel, hodně vydělává, Mám ještě šanci být umělcem, i když už je mi 35?

rasel 31. srpna 2018:

Je mi 35 let, chtěl bych být tetováním, protože mě inspiroval můj přítel, hodně vydělává, Mám ještě šanci být umělcem, i když už je mi 35?

Jorge 26. srpna 2017:

Ahoj Ana, tady jsem já, mladý student, který chce být tetováním, hodně cvičím a kreslím! Ale naštěstí pro mě je můj otec v tetovacím průmyslu a já jsem jeho učeň, který začne můj tetovací život, navrhuji, abyste si našli někoho, kdo vám pomůže, protože prošli stejným obdobím, jakým projdeme my 🙂

Ana 21. srpna 2017:

Ahoj! Takže já'Trochu se zdráhám komentovat kvůli svému věku a já'Nejsem si jistý, jestli odpovíš, nebo ne, ale v současné době se pokouším uplatnit si šanci vyrůst a stát se tetováním. Já'Zkoušel jsem více typů uměleckých děl tak dlouho, jak si pamatuji, a vždy jsem našel tetování jako zajímavou praxi. Mým hlavním dotazem je, jak já, student a ctižádostivý tetovací umělec, mohu brzy dosáhnout svých cílů. I ty nejjednodušší tipy by byly velmi ceněny. dík!

Blerina 19. dubna 2017:

Ahoj, jsem kadeřnice a ráda se naučím dělat obočí a oční linky !! Nějaká rada, kde začít ..? Mám spoustu klientů, kterým se tyto služby líbí, a já ne'Nechci dělat nic jiného, ​​jen ty dva. Děkuji

Bill Barden 17. prosince 2016:

Chci navrhnout Nechci dělat tetování.

Hvězda 10. prosince 2016:

Dobrý den, chtěl jsem jen váš osobní názor.

Vždy jsem se chtěl zapojit do tetování. Já'kreslil jsem od batole a s přibývajícím věkem jsem přemýšlel o tetování jako o profesi. no teď já'm 25, svobodná matka se dvěma dětmi, pracuji od pondělí do pátku a chodím na univerzitu. Já ne'nemáte mnoho času věnovat se učňovské přípravě. Zvláště během fotbalové sezóny.

Myslíte si, že je pro mě stále možné najít si učiliště a naučit se tetovat? Uvažoval by umělec vůbec o tom, že by mě vzal na sebe??

Sujan 22. září 2015:

Opravdu chci začít tetovat.

Chtěl jsem se stát umělcem od 15 let a nechal jsem si udělat tetování.

Ale myslím, že nejsem tak dobrý v náčrtu nebo kresbě.

Mohu začít tetovat bez hodiny výtvarné výchovy nebo tetování??

Objednal jsem si sadu tetovacího stroje online. Brzy to dostanu.

Jak se mohu naučit tetovat??

Texaský psanec 23. června 2015:

Opravdu pěkné

práce

Corbin 28. května 2015:

Skvělý článek! Já'Mám zájem o tetování a začínám sestavovat portfolio, takže tento článek byl pro mě skvělý! Já'Jsem rád, že stále existují lidé, kteří podporují a přicházejí v tomto odvětví a jsou ochotni poskytnout užitečné rady! Já'doufám, že se brzy dočkám dalšího. Musím se ale zeptat, co'Je to velké tabu s tetováním? Mám stroje a soupravu a chtěl jsem cvičit na něčem legitimnějším, než je cvičná kůže (která se zdá být tenká a vůbec ne jako skutečná kůže) nebo pomeranče, a tak jsem si natřel ruku. Jen se snažím zjistit všechny'problém, když to řeknu legitimním umělcům. Já'Nenazývám se tetováním, znám bezpečnou a čistou praxi, pokud jde o tetování, a já'Opravdu se dotýkám jen sebe, já'Zajímalo by mě, v čem je problém? Také, co byste doporučil pro techniku ​​stínování šedého praní?

Boty Iacono (autor) ze severního New Jersey 5. dubna 2015:

Klíčem k ostřím je velmi lehký dotek pokožky bez oleje. K odstranění nečistot a oleje z pórů použijte třecí alkohol. Je pravděpodobné, že olej způsobuje stékání inkoustu, protože olej je také kapalina. Další možností jsou chirurgické markery. Lze je objednat přímo od dodavatelů tetování. Hodně štěstí!

irlanda 1. dubna 2015:

Děkuji za radu! Včera mi bylo 18 let a v srpnu půjdu na komunitní školu. Můj přítel mi nechal nakreslit anime na jeho kůži pomocí Sharpies, lol, ale je to těžké, protože inkoust prochází rozštěpy kůže, já jsem se v tom zlepšil a já prostě musím dostat skutečný stroj na cvičení na mrtvá prasata nebo tak něco, ten chlap na Facebooku vím … není vůbec dobrý … ale stále získává klienty !? lol, ale špatně se snažte a nechte mé možnosti otevřené! Děkuji

Boty Iacono (autor) ze severního New Jersey 13. února 2015:

Já'velmi se omlouvám, že jsem tak dlouho odpovídal … Byl jsem na cestě…

Irlanda, v 17 letech, OPRAVDU nikdo neví, jaké je jejich povolání … možná ti bude souzeno být tetovačem, ale možná je tu také něco, co jsi ještě nezažil, aby tě to posunulo tím konečným směrem. Uvedu příklad … Jeden z mých přátel ve škole byl skvělý … vynikal ve sportu, hudbě a hlavně ve studiu. Zaměřil se na Harvardskou univerzitu a chtěl být právníkem … no, abych to zkrátil, jeho sen se splnil. Byl přijat na Harvard, stal se právníkem, ale nebyl'Splněno … po té těžké práci a při splnění všech cílů a překonání očekávání ho Bůh povolal … spojil se s církví Born Born a stal se kazatelem … on'od té doby nebyl šťastnější.

Řekl jsem vám ten příběh ne proto, že vás chci odradit … ale než si vyberete jakoukoli jedinou cestu, musíte se podívat dolů na několik dalších, abyste se ujistili, že děláte to, co chcete. Vezměte si mě například … Byl jsem 3D animátorem, kuchařem, malířem nástěnných maleb a tetováním (na plný úvazek) … ale teď jsem'Dělám tetování na částečný úvazek (vlastně jen na částečný úvazek) a já'm řídím kamion na plný úvazek. Dělám místo toho, abych dělal jen jednoho klienta denně, každé dva týdny si vezmu jeden den z kalendáře a dám dispečerovi vědět, že ten den potřebuji … když jsem na cestách, moji klienti a ti lidé kteří o mně slyšeli ústní volání a zanechávání zpráv a já jsem si na ten den domluvil schůzky na svých zastávkách. Co to udělá, je, že mi umožní vydělat peníze přes nákladní dopravu, a když mám ten den volno na svůj reset, jdu do salonu, abych se setkal s těmito lidmi, a můžu odtamtud vyjít s až 5 000 $ za den. Můj asistent je nastavil a já je takříkajíc srazil. Je tam, aby se vypořádala s umístěním a šablonou, nastavením, čištěním a některými kresbami (můžete't kreslit a řídit kamion současně, ale vy'žasněte nad tím, co se dá dělat v lůžkové kabině (jako kamionista můžete pracovat jen 11 hodin denně … pravidla DOT).

Jde mi o to … don'neomezujte se jen na jednu věc. Čím více oblastí trénujete, tím větší jsou vaše šance na přežití v tomto světě. Nyní chápu, že budete muset pracovat dva roky jako učeň, než budete moci přemýšlet o tom, jak dělat věci tak, jak to dělám já … a za předpokladu, že to zde myslíte vážně, je moje rada pro vás:

Po ukončení studia jděte na obchodní školu. Že'má pravdu, obchodní škola. Je to mnohem levnější než vysoká škola, a ty'Bude pro vás jednodušší splácet půjčky. KDYŽ to děláte, hledejte učiliště a don'za odpověď ne. Mnoho z těchto obchodů automaticky řekne ne, aby otestovalo, jak vážně to myslíte. Ukažte nejprve svou nejlepší práci ve svém portfoliu a snažte se odtamtud zanechat co nejvíce sexuálních a drogových referencí … drogy a sex jsou běžným tématem flash artu, ale ne'Nechci vypadnout jako kurva na svého mentora … chceš na tom být jako ty'klinická a čistá. Tetovací salóny mají být čistší než lékař'kancelář … propichujete kůži a do ní vstřikujete pigment … je velká šance na infekci a pouze někdo, kdo to s řemeslem myslí vážně, si udělá čas, aby zabránil rizikům. Tito lidé také ne'nechci být zavřený.

A mezitím se spřátelete s jásajícím oddílem na střední škole a nabídněte, že nakreslíte jejich přítele'čísla na tvářích pro tuto hru … je dobrým zvykem kreslit na kůži … pomůže vám to zvyknout si na třetí rozměr kůže, který papír prostě nedělá'mít.

Hodně štěstí.

Irlanda 14. ledna 2015:

Rád se tetuji, kreslím anime/manga a styl New School, ale nikdo mě nebere vážně, protože já'm 17 🙁

Boty Iacono (autor) ze severního New Jersey 1. listopadu 2014:

Já'omlouvám se, že čekám tak dlouho na odpověď … věci byly zaneprázdněné.

Za prvé, náboženství nemá nic společného s tím, že je tetováním. Může vám být zakázáno ZÍSKAT inkoust, ale s DÁVKOVÁNÍM inkoustu to nemá nic společného. Přemýšlejte o tom takto, v židovské a muslimské víře mají věřící zakázáno jíst nebo manipulovat s vepřovým masem, protože je 'špinavý' zvíře … řekněme, že JEDINÁ práce, kterou můžeš najít, je v lahůdkářství a někdo si objedná půl kila vepřového hřbetu nakrájeného na tenké plátky … jak chceš potěšit svého Boha a dělat svou práci? Noste rukavice a pláštěnku. S vepřovým masem ve skutečnosti nemanipulujete. Pokud to tedy není proti někomu JINÉMU'víra získat inkoust a vy je inkoustem, opravdu hřešíte? Chcete -li se ujistit, můžete se poradit s místní mešitou.

Jako muslimka ne'nevím, jaká je tvoje situace … jak přísní jsou tvoji rodiče, jestli tvá rodina následuje šaríu nebo něco podobného. Naléhavě vás žádám, abyste zachovali co nejvíce svých tradic, a to NEJMÉNĚ, dokud jsou ještě naživu, nebo alespoň dokud s nimi stále žijete.

Není to tak, že by bylo nemožné mít současně zaměstnání i učňovské vzdělání … záleží ZÁVĚREČNĚ na tom, jaká je vaše úroveň touhy. Někteří lidé pracují na plný úvazek a chodí do školy na plný úvazek. Na první polovinu učňovské školy si můžete zařídit zkrácené úvazky … většina první poloviny zahrnuje čištění a údržbu vybavení. Nyní za tímto účelem děláte klinické věci … čištění trubek, strojů, spínacích šňůr, pracovních prostor a někdy manipulace s administrativou na recepci (kontrola ID, vyplňování zřeknutí se odpovědnosti atd.). Je to skoro jako v zubní ordinaci.

Nyní, pokud jsou vaši rodiče tak mrtví proti vašemu přání být tetováním, možná můžete prodat své umělecké dílo několika místním obchodům jako flash art … to'je to skvělý způsob, jak se dostat do dveří, když nastane ta správná chvíle.

Nyní se zákony o tetování v Holandsku mohou výrazně lišit od zákonů v Americe (odkud pocházím), opravdu nevím, nizozemské zákony o tetování jsem nezkoumal. OBYČEJNĚ najdete místní zdravotní zákony týkající se tetování na místní, regionální nebo federální úrovni (podle toho, co platí) přímo na webu. Vyhledávání Google přinese mnoho výsledků. Ale možná budete chtít jít do obchodu ve vaší oblasti a zeptat se, jestli můžete pozorovat. Dejte jim vědět, že máte zakázáno tetování, ale tento proces vás fascinuje … můžete ve skutečnosti napsat výzkumnou práci (i když zrovna nejste ve škole) pro svou vlastní praxi (nechtěl byste't, které tvoří úžasný rozbočovač?) a můžete si dělat poznámky o všech procesech od vytváření sad jehel přes piercing až po sterilizaci až po samotné tetování. Jde mi o to, že pokud vás toto řemeslo zajímá, měli byste se určitě podívat na jeho všechny aspekty. Učení není na škodu, a pokud aktivně píšete referát, něco, co můžete POUŽÍT, když a když půjdete na vysokou školu (když jsem šel na vysokou školu, nechal jsem si udělat první čtyři písemky, než jsem vůbec začal). V každém obchodě můžete získat NEJMÉNĚ 10 různých témat. Jděte také do jiných obchodů, v obchodech jsou jemné rozdíly v jejich provozních postupech, ale vy'Všimnu si, že v zadních místnostech a pracovnách pro tetování existuje docela dost podobností.

Obvykle se do tohoto odvětví nedostanou dva lidé úplně stejným způsobem … já ne'nechci vám říkat, abyste šli proti své kultuře … ale pokud máte pocit, že jste z ní vyrostli, pak říkám, jděte do toho, pokud cítíte, že je pro vás to pravé.

A. 31. srpna 2014:

Díky, to je skvělé. Opravdu chci být tetováním, umění je moje vášeň a já'Jsem ochotný udělat vše pro to, abych se stal (dobrým) tetováním. Věc je ale taková, že navzdory tomu, že jím opravdu chci být, mám opravdu strach stát se tatérem. Za prvé, peníze, které mohou být hodně, ale to'to není problém, já'Jsem naprosto v pořádku, když platím tisíce za učení. Děsí mě, že to moji rodiče neschvalují, a to nejen proto, že nenávidí tetování, ale také proto, že to dělají'je v našem náboženství zakázáno (my're muslim), takže pokud získám výuční list, já'Budu muset žít někde jinde, ale pokud chci mít štěstí někde jinde, tak ano'Budu potřebovat peníze, abych získal peníze, já'budu potřebovat práci. Ale zdá se být nemožné mít práci a zároveň učňovské vzdělání, ne'Ani nevím, jakou práci dělat, protože já'je mi jen 18 a nemám'šel na vysokou školu. Ale umění je můj život, moje vášeň a chci to dělat po zbytek svého života, ale já'Budu si muset vybrat mezi mými rodiči (zahrnuje pronájem domu zdarma, jídlo zdarma atd.) nebo tetování (což zahrnuje být chudý a v podstatě nemít kde bydlet lol).

Nějaké tipy na rádoby tetování dospívající dívky v zoufalství (která žije v Holandsku, mohu přidat)??

Boty Iacono (autor) ze severního New Jersey, 27. června 2014:

Nestačí vědět, jak kreslit … ale je to velká část. Je to rozhodně úplně první krok … tak si vytáhněte srdce … kreslete nejen na papír, ale také na jakékoli předměty, které můžete … to vám pomůže. Nakreslete celé tuby toaletního papíru, pomeranče, jablka … jakýkoli zaoblený povrch, protože lidské tělo na sobě nemá ani jeden plochý povrch. Sakra, dříve jsem čerpal z těch Candie's Tenisky, které dívky ve škole nosily, když jsem byl mladý … líbily se mi moje umělecká díla a já jsem se potloukal se spoustou sexy dívek … pomohlo mi to je poznat … a Mike, není špatné poznat spoustu dívek … na tomto světě je více žen než mužů, takže více vašich klientů budou pravděpodobně ženy.

michalský princ 28. dubna 2014:

opravdu mě velmi zajímá tetování

a vím, že příliš neberu bt m cvičím denně kreslit…..