Richard Hale je nadšenec tetování, který studuje a zkoumá symboliku, významy a historii tetování.

Tetování býčí lebky může představovat sílu, smrt, ochranu a odvahu.

Tetování býčí lebky může představovat sílu, smrt, ochranu a odvahu.

Marcus Sherman, CC, přes Flickr

Pokud hledáte design tetování, který si můžete vytvořit sami a který má symbolický význam, tetování býčí lebky může být tím pravým pro vás. Mohou být navrženy mnoha různými způsoby a přestože jsou do určité míry populární, nejsou hlavním proudem. Jděte kreslený nebo realistický – to'je to na tobě.

Toto tetování můžete navrhnout samostatně nebo s jinými symboly včetně peří, květin, vlajek, křížů a lapačů snů. My'Diskutujeme o některých významech těchto symbolů a doufejme, že najdete nějaké nápady a inspiraci pro své vlastní tetování.

Co symbolizují býčí lebky?

Tetování býčí lebky je velmi populární v Texasu a západních Spojených státech. Mezi domorodými Američany a v Mexiku existuje dlouhá tradice používání obrázků býčí lebky v uměleckých dílech. Popularita tohoto obrázku má řadu různých důvodů. Některé indiánské kmeny věří, že býčí lebka je symbolem celoživotní ochrany před všemi přírodními živly. Dnes obraz stále představuje atributy býka, jako je odvaha, houževnatost a hbitost.

Některé další významy a atributy spojené s obrázky býčí lebky jsou:

 • Síla
 • Trvanlivost
 • Odvaha
 • Nebojácnost
 • hbitost
 • Smrt
 • Houževnatost
 • Ochrana
 • Vedení lidí
 • Západní život
 • Symbol zvěrokruhu pro Býka

Toto je silný indiánský symbol, který se běžně vyskytuje na americkém jihozápadě. Někdy jsou zobrazováni jednoduchým způsobem jako lebka a rohy. To, co tato tetování vyniká, je detailní stínování na lebce. Mohou mít jakoukoli barvu, ale nejčastěji se provádějí černým inkoustem.

Býčí lebky mohou být těžké kvůli všem stínujícím a bílým aspektům lebky. Hotový výrobek by měl mít čisté linie a pevný vzhled. Moje rada je, aby obrázek lebky byl malý, pokud ne'nechci přidat spoustu dalších podrobností. Jednoduchá lebka by měla mít některé vlastnosti a detaily: prasklina tu a tam, chybějící kousek, zapojte svou fantazii. A co býčí lebka a přesýpací hodiny? Přemýšlejte o kombinaci, kterou jste neměli'neviděl dříve.

Vzhledem k tomu, že představují sílu a odvahu, tetování býčí lebky jsou někdy navrženy s vlajkami visícími přes rohy. To má za následek skvělé tetování, pokud máte dominantní státní vlajku, která je známá. Možná budete chtít zdůraznit ochranu a trvanlivost začleněním plamenů a ostnatého drátu.

Tetování lze napustit inkoustem jakékoli velikosti, takže si své můžete umístit téměř kamkoli na tělo. Býčí lebky jsou podle tetovacích standardů obecně zobrazovány velké a nejčastěji se objevují na horní části zad, paží nebo hrudníku.

Některá slova opatrnosti

 • Než se rozhodnete, věnujte prosím čas prozkoumání své myšlenky na tetování. Ujistěte se, že zcela rozumíte tomu, co vaše tetování představuje a zastupuje. Ty ne'Nechci se nechat napustit inkoustem a pak si uvědomit, že jste to neudělali't pochopit nějaký význam za obrazem. Je možné, že tetování, které získáte, nemusí představovat to, v co věříte nebo za čím stojíte!
 • Don'spěchejte se napustit inkoustem! Mnoho mužů a žen se rozhodlo nechat se napustit barvami, aniž by na to mysleli, a pak skončili s tetováním, kterého později na cestě litují..
 • Prozkoumejte svého tatéra. Požádejte o jejich předchozí umění, tetování a šablony. Pokud jsou legitimní, vyhráli'vůbec nevadí.

Komentáře

Sim Liver be a gmail.com 27. června 2019:

Chtěl bych pro svoji dceru získat tetování. Nezdá se mi, že bych našel nějaké obrázky, které by mě zajímaly. Hledám býka, který prochází nebo prochází lapačem snů. Je taurus a její jméno znamená snít. Pokud máte nějaké nápady, dejte mi prosím vědět. Chtěl bych si to dát na levé rameno. jsem muž.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 28. října 2014:

Děkuji za komentář, Joannay.

joannayazzie 27. října 2014:

to je ta nejúžasnější věc, kterou jsem kdy viděl

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 5. dubna 2014:

Díky Kaši. Miluji tetování býčí lebky. Odolný, drsný, milujte také všechny odstíny a detaily.

Thomas Silvia z Massachusetts 7. května 2013:

Ahoj můj příteli, velmi cool tetování býčí lebky! Dobrá práce, milujte všechny fotky !