L. Cargill, lékařský laboratorní vědec, ASCP. Krevní bankéř a laborant v důchodu. Rád píše o široké škále témat. Užívat si!

vězení-tetování-významy-vězení-tetování-vězení-tetování-umění

www.pvz.lt

Co je to tetování ve vězení?

Vězení tetování je praxe "dostat inkoust" zatímco za mřížemi. Mnoho vězňů to dělá proto, aby potvrdilo a sdělilo členství v gangu, uvedlo své postavení v tomto gangu nebo aby prokázalo svou schopnost snášet bolest, zatímco jiní si vybírají designy, které symbolizují jejich čas strávený uvnitř nebo používají tetování jako znak nebo kód k zobrazení svých zločiny na jejich kůži, aby je všichni viděli.

Protože tetování není v amerických věznicích legální, vězni ne't mít přístup ke správnému vybavení nebo zásobám, a proto vymýšlejí další metody a zařízení z materiálů, které jsou po ruce, věci jako kancelářské sponky, sponky, mechanické tužky, propisovací tužky a další náhodné náhradní díly. Improvizují také svůj vlastní inkoust tím, že jej berou z per nebo z míchání roztaveného kaučuku, plastu nebo polystyrenu, sazí a šamponu. Nedostatek vybavení a sterilní podmínky mohou vést ke zdravotním rizikům, jako jsou infekce nebo nemoci (včetně hepatitidy, HIV, tetanu a mnoha dalších). To je důvod, proč většina vězeňských tetování vypadá drsněji než profesionální a představuje další úroveň nebezpečí a rizika.

Tetování ve vězeňském stylu se provádí pouze černým inkoustem a má tmavé obrysy s malým nebo žádným vnitřním detailem nebo stínováním. Nedávno hůl 'n' poke metoda tetování udělej si sám, je módní, ale tento styl vlastní výzdoby se ve věznicích po celém světě děje už více než sto let.

Pod tebou'Najdu informace o různých amerických gangech' tetování a interpretace jiných běžných návrhů vězeňských inkoustů.

vězení-tetování-významy-vězení-tetování-vězení-tetování-umění

Wikipedie

Mexická mafie tetování a jejich význam

Jistí

Sureños, neboli jižní mexická mafie, pochází z Los Angeles, města proslulého svou gangovou aktivitou. Gang se identifikuje pomocí barev modré a šedé (což jsou také barvy LA Dodgers a Duke University). Sureños jsou často velmi dobře viditelní svým tělem.

Co znamená tetování čísla 13?

Sureños obzvláště milují číslo 13 a zobrazují jej v mnoha různých stylech. Mohou používat arabská, římská nebo dokonce aztécká čísla. 13. písmeno abecedy je písmeno 'M' což znamená mexická mafie. To je také vyjádřeno jako 'EME' (vyslovuje se emmy), a proto mohou být někde na těle vytetována písmena EME nebo eMe, zejména nadloktí. Lze použít také písmena MM.

Co znamená tetování se třemi tečkami?

Tyto tři tečky jsou také úzce spojeny s Sureños. Často je vidíte na členech gangu' tváře. Někdy znamenají vysoké postavení v gangu. Tři tečky na obličeji budou mít obvykle jen lidé, kteří skutečně šli do vězení. Tečky mohou také představovat slova "mi vida loca," nebo "můj bláznivý život."

Norteños

Norteños jsou severní skupina mexické mafie. Obecná dělicí čára mezi severní a jižní mafií je Bakersfield v Kalifornii. Norteños jsou nepřátelé Sureños. Říkají si Nuestra Familia (Naše rodina) nebo pomocí písmen označují věrnost gangu.

Co znamená tetování blbějšího 14?

Pro Norteños je číslo 14 významné. 14. písmeno abecedy je písmeno 'N.' pro Norteños. Rovněž používají variace tohoto čísla v arabské, římské nebo aztécké notaci.

Co dělá tetování písmen "SLEČNA" znamenat?

Norteños používají mnoho zkratek. MS může znamenat Mara Salvatrucha nebo Mi Sueño nebo jakýkoli druh španělské fráze, takže dávejte pozor, abyste si tyto iniciály nenechali vytetovat na tělo, pokud se tomu můžete vyhnout.

Tetování číslo 13

 • 13
 • X3
 • XIII
 • Tres Puntos (tři tečky)
 • Jakákoli jiná verze čísla 13
 • 213 (směrové číslo pro Los Angeles)
 • La Eme (M je 13. písmeno abecedy)
 • L.A. (L je 12. písmeno v abecedě a A je první, které tvoří až 13)

Slova, fráze a zkratky související s mexickým gangem

 • MF – Mi Familia (Moje rodina)
 • MVL – Mi Vida Loca (My Crazy Life)
 • MS – Mara Salvatrucha (salvadorský gang)
 • NF nebo LNF – La Nuestra Familia (naše rodina)
 • Catorce – 14 ve španělštině
 • Trece – 13 ve španělštině

vězení-tetování-významy-vězení-tetování-vězení-tetování-umění

RJ Shaughnessy

Tetování slzy

Náplast na obličej nebo ruce je vážný krok, protože jeho získání vás poznamená celý svět. Existuje jen málo lidí, kteří jsou ochotni projít životem s "značka" na jejich tvářích, zvláště ten, který je označuje za zločince. Ve věznicích a věznicích jsou tetování na obličej a ruce ze všech nejpovídanější.

Co znamená tetování slzy??

Slzy mají pro nositele mnoho významů. Pro lidi, kteří se dívají na ty suť, také znamenají různé věci. Význam slzy je velmi osobní a může, ale nemusí znamenat pro každého totéž: To z něj činí nebezpečnou volbu designu.

 • Někteří říkají, že slza je známkou vraha. Počet slz udává, kolik "zabíjí" zavázal se nositel.
 • Může to také znamenat památník pro člena gangu, který byl tak říkajíc zabit při akci. Někdy si ženy dají na obličej slzu, pokud jejich muž zemřel nebo šel do vězení.
 • Slzy na levé straně obličeje mohou znamenat něco jiného než slzy na pravé straně. Pouze nositel ví jistě, co to znamená.
 • Slzičky lze vyplnit, poloplnit nebo vyprázdnit. Prázdná slza může znamenat pokus o vraždu. Může to také znamenat, že jeden z vězňových přátel byl zavražděn a chtějí se pomstít. Každý z těchto návrhů má pro nositele svůj vlastní význam.

Kapku slzy si oblíbili rappeři a další celebrity, ale ve vězení to znamená něco smrtelně vážného. Nejlepší radou pro každého, kdo o něm uvažuje, by bylo poradit se se zkušeným umělcem, než si necháte udělat jakýkoli druh tetování obličeje nebo ruky. Někteří umělci z dobrých důvodů odmítají dávat tetování na ruce, o kterých byste měli vědět.

vězení-tetování-významy-vězení-tetování-vězení-tetování-umění

Aryanské bratrstvo

Co znamená "AB" znamenat tetování?

Aryan Brotherhood (AB) je těsný gang bílých rasistů. Tito lidé jsou neonacisté, kteří pevně věří v nadřazenost bílé rasy. Hitler je jejich hrdina a neuznávají práva jiných ras, protože věří, že nebělí jsou užiteční pouze jako otroci. Tito lidé jsou šílení a nebezpeční. V důsledku toho, pokud dostanete "AB" tetování, můžete provokovat jak černé, tak mexické gangy.

Může někdo udělat tetování AB?

Árijské bratrstvo velmi chrání své členy. Návrh AB není za žádných okolností povolen na nečlenech. Jediným způsobem, jak získat členství, je "krev dovnitř krev ven" metoda. Jinými slovy, musíte zabít cíl AB "udělej si kosti" a musíte být hlasováni jednomyslně. Jediným východiskem je vlastní smrt.

Pokud jste běloši, můžete se rozhodnout spojit se s AB a získat ochranu ve vězení, ale tetování je vyhrazeno pro skutečné členy.

AB se obvykle živí obchodováním s drogami, ale neomezují se na žádnou konkrétní činnost a snadno se zapojí do téměř jakéhokoli druhu trestné činnosti. Tito lidé jsou bezohlední a pokud mezi ně nepatříte, určitě je nejlepší se vyhnout jakémukoli designu, který má irské nebo německé asociace. I Norse Gods může být pro AB nový styl.

Další tetování, která představují bílé supremacisty:

Don't použít čísla 666 nebo gotická písmena "AB." Svastika nebo nacistický symbol je také špatný nápad. Na bílých rasistech je často zobrazeno číslo 1488 (nebo čísla 14 nebo 88). Toto je odkaz na 14 slov v citátu nacistického vůdce Davida Lanea: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost pro Bílé děti.“ 88 odkazuje na 8. písmeno abecedy dvakrát, nebo HH, nebo "heil Hitler." Obvykle se tato tetování nacházejí kdekoli na těle.

Keltské uzly jsou pravděpodobně v pořádku, i když nelze říci, zda je AB přijme.

vězení-tetování-významy-vězení-tetování-vězení-tetování-umění

The Black Guerrilla Family

Black Guerrilla Family se skládá z mnoha skupin. Jsou politicky orientovaní a bojují za rovnoprávnost. Black Guerrilla Family se stala silou, se kterou je třeba počítat v roce 1966 během hnutí za občanská práva. Černoši se organizovali do mnoha organizací, včetně Symbionské osvobozenecké armády, Černé osvobozenecké armády, Weather Underground, United Blood Nation, Black Family, Black Vanguard, Black Mafia a dalších.

Mají protivládní názory, které správcům věznic dělají problémy. Black Guerrilla Family je úzce spjatá a může být velmi nebezpečná. Buďte opatrní s tetováním, které má v sobě číslo 276. Vyhněte se také označení předvolbou, která určuje, ze které části země pocházíte.

Mohou se stýkat téměř se všemi gangy kromě árijského bratrstva, ale někdy se pokusí pracovat s AB, pokud je to oboustranně přijatelné a prospěšné. Velká část vězeňské a vězeňské populace je černá a hispánská, takže obecně převyšují počet a staví se proti AB. Z tohoto důvodu árijské bratrstvo zmírnilo jejich tetování, aby se během uvěznění spojilo s běžnou populací.

Tetování černého gangu

Tetování černých gangů obsahuje mnoho symbolů spojených s vězeními a bojováním za "způsobit."

 • řetězy
 • zvířata v džungli
 • znaková řeč
 • čísla (jako 276)
 • telefonní předvolby telefonu
 • zámky, klíče a klíčové dírky
 • zbraně, nože, dělostřelectvo, zbraně
 • Iniciály konkrétních gangů, např. BGF pro Black Guerrilla Family

Jiné různé gangy a jejich tetování

Texaský syndikát: Gang Texanů uvězněných v Kalifornii založil tuto skupinu. Jsou v těsném spojení s árijským bratrstvem a jsou známí svým extrémním násilím a zvláštností "TS" označení, které používají jen zřídka.

18. St. Gang ze západní strany Los Angeles: Začínali jako mexičtí imigranti druhé generace. Tato skupina se stala národní a nyní zahrnuje ne hispánské členy. Možná mají "18. ulice," "XV3," "XVIII," "666" (což se rovná 18), "Dieciocho," nebo "Osmnáctá ulice" vysvětleno.

Latinští králové z Chicaga jsou známí svými tříbodovými a pětibodovými korunami a svými pětibodovými hvězdami. Začínají s názvy svých gangů "král," jako v King Carlos nebo King Beto atd. Jsou latino gangem a jejich slogan je "Amor del Rey'"(ADR) nebo Láska krále.

Ženské gangy se stále tvoří. Většina žen je tak či onak připoutána k mužskému gangu a může mít stejná tetování, i když nejsou'nebyl považován za opravdové členy. Jejich řady se však zvyšují a ve vězeňské populaci se začínají objevovat dívčí gangy.

Asijské gangy existují již mnoho let, některé byly transplantovány z původní země. Existují triády, kleště, yakuza a boryokudan. Zajímají se o zločiny typu domácí invaze a krádeže aut a často se spojí kvůli ochraně ve vězení. Tyto gangy mají mnoho jmen a mnoho tetování. Pravděpodobně je nejlepší vyhnout se čínským nebo japonským znakům, pokud si nejste zcela jisti, co znamenají a že ne'to znamená příslušnost ke gangu.

Indiánské gangy se vytvořily po celé zemi v reakci na ostatní gangy, které se na ně tlačily. Domorodí Američané mohou být spojováni se zakázaným motorkářským gangem. Mají tendenci chránit indiánské zájmy ve vězení i mimo něj. V nejlepším případě tyto gangy pomáhají chránit domorodé Američany. V nejhorším případě jde o soubor teenagerů, kteří se oddávají kriminalitě, drogám a násilí. Indiánské tetování je považováno za posvátné a musí se získat. Dokud ne'Pokud to přejdete přes indiánské symboly nebo si je necháte nasadit na obličej a ruce, měli byste být dostatečně v bezpečí.

Outlaw Biker Gangs je třeba se za každou cenu vyhnout. Tyto gangy jsou velmi násilné a chrání své členy. Na členství v klubu mají mnoho požadavků. Tetování lebky je běžné, stejně jako motocykly, kožené předměty a zbraně. Raději používají nášivky všité do jejich kůže "řezy." Rádi se však nechávají napustit inkoustem – hodně.

Dead Man Inc. (DMI) je převážně bílý vězeňský gang se členy v mnoha nápravných zařízeních po celých USA.

Dead Man Inc. (DMI) je převážně bílý vězeňský gang se členy v mnoha nápravných zařízeních po celých USA.

Wikipedie

Další společné tetování z vězení

 • Pavučiny, často vidět na lokti, obvykle představují dlouhou dobu ve vězení – tak dlouho je nositel zahalen pavučinami. Tento design představuje, jak je uživatel uvízl za mřížemi jako moucha v pavučině. (Pokud vidíte vícebarevný web, pravděpodobně to není skutečné tetování z vězení; ve vězení není přístup k barevnému inkoustu.)
 • Kříž na hrudi, zejména v ruských věznicích představuje a "zlodějský princ," což je nejvyšší hodnost, jaké může odsouzený dosáhnout. Toto znamení je vyhrazeno pro dav's kingpiny.
 • Pět teček je mezinárodní design, který představuje čas strávený ve vězení. Také známý jako quincunx, čtyři tečky jsou umístěny tam, kde rohy čtverce mohou představovat čtyři stěny, a pátá tečka uprostřed představuje vězně.
 • Hodiny bez rukou je, zjevně, symbolem "dělat čas." Někdy to'jsou na zápěstí napuštěné jako náramkové hodinky, jindy jinde a mají tvar kapesních hodinek, nástěnných hodin nebo hodinek po dědečkovi. Skutečnost, že hodiny nemají ruce, ukazuje, jak se čas zastavuje nebo ztrácí smysl, když vy're "uvnitř."
 • Hrací karty jsou často používány k označení toho, jak je život hazardní hra a kdo zločinec's chycenou byla rozdána špatná ruka.
 • EWMN: Někdy se tato písmena vyskytují napuštěná na kloubech "zlý, zlý, zlý a ošklivý" a nosí je zločinci, kteří si libují ve svých zločinech.
 • TAXÍK.: Tato zkratka se často vyskytuje u britských vězňů a znamená „všichni policajti jsou bastardi“.

Na tetování si dejte pozor

To'je vaší odpovědností vědět předem, jaké jsou významy vašich tetování. Pokud dostanete špatný druh a skončíte ve vězení, možná budete muset za toto tetování zaplatit životem.

Tetování je pro vězeňské gangy často zásadním způsobem, jak označit členství. Pokud vás zatknou, členové gangu vás buď budou chránit jako vlastní, nebo se na vás zaměří, pokud si o vás budou myslet'vystupuje jako jeden z nich. Pouze skuteční členové mohou mít určité návrhy, a pokud nejste kvalifikovaní, spálí vám to kůži nebo ještě hůř. Ani oni nebudou používat anestezii, takže buďte velmi, velmi opatrní!

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

Otázky & Odpovědi

Otázka: Co dělá vězeňské tetování? "AFFA" stát za?

Odpovědět: Podle jednoho zdroje je to Peklo's Angel tatt to znamená Angel Forever, Forever Angel.

Otázka: Co znamená křížové tetování na předloktí ve vězení?

Odpovědět: Pro nositele to pravděpodobně má nějaký náboženský význam.

Otázka: Co představuje sedm pětibodových hvězd ve vězeňských tetováních?

Odpovědět: Cokoli chce nositel znamenat. Mohlo by to být reprezentativní pro hvězdné souhvězdí Plejád, jinak známé jako sedm sester.

© 2012 Lela

Komentáře? Pokusil jsem se toto téma zkoumat velmi vážně. Pokud potřebuji opravu, dejte mi prosím vědět.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 8. dubna 2020:

Komentář od: Mianltd780 –

"Dobrý den, nechte'tomu se říká konstruktivní kritika. Strávil jsem mnoho ze svých raných let jako tetovací umělec a respektuji vaše záměry vytvořit toto tetovací centrum, které jste napsali. Víš, když ti řeknu pravdu. Vzhledem k obrovskému množství dezinformací obsažených v tomto centru slovních průjmů, které jste nazývali rozbočovač, byste měli sundat. Zaručeno'způsobuje lidem více problémů, než komukoli odpovídá's dotazy. To'Je ve světě tetování naprosto spravedlivý. Naplnění čtenářů zbytečným strachem z tetování. Téměř všechny vaše definice jsou nesprávné nebo jsou to jen náhodná fakta z toho, kolik různých zdrojů jste přečetli, nebo bych měl říci, že jste je sotva prohledali, než jste napsali ten rozbočovač. Každý, kdo se nechá tetovat, má k tomu své vlastní důvody. Ano, některé důvody mohou souviset s klubem nebo gangem, ale pak tam jsou's většina lidí, kteří se nechají tetovat, kteří nejsou přidružení nebo nejsou členy nebo nejsou členy klubů nebo gangů, kteří se nechají tetovat, protože se jednoduše a jednoduše nechají tetovat. Myšlenky na to, že je členové gangu nebo klubu zbijí nebo zabijí nikdy, ne za milion let, než se nechají tetovat. Celý rozbočovač by měl být řádně sundán a přepsán, víte, co tím myslím. Měli byste vlastně zkoumat tetování gangů a také tetování z vězení. Protože to jsou dva různé předměty. Ano, mnoho z nich přechází, ale když jsou rozděleny, jsou různé jako celek. Společnost obecně se na tetování vysere dost, jak to je, a tak to není'Potřebuji další dezinformovanou osobu, která bude šířit více dezinformací mezi masy."

Ano! prosím, udělejte si průzkum, pokud se chystáte tetovat!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 7. května 2018:

Stačí udělat kousek po kousku a hodně toho dosáhnete.

Oscar Ortiz z Edinburgu, TX 7. května 2018:

Určitě ano, v současné době na tom pracuji, ale v tuto chvíli jsem v práci, takže když na to budu mít čas, určitě se do toho pustím. Děkuji.

Lela (autor) od Někde poblíž srdce Texasu 7. května 2018:

Oskare, mohl bys napsat centrum pro některé příběhy? Rád bych je slyšel, a já'jsem si jistý, že ostatní také. Děkuji za komentář.

Oscar Ortiz z Edinburgu, TX 7. května 2018:

Vězeňské tetování má hluboký význam, mnoho lidí to nedělá'nerozumím tomu Je to mnohem víc, než si ostatní myslí, je to příběh o našem životě, příběh za VĚZNÝMI TATOY je zajímavý příběh a téma.

Cuurly 12. prosince 2016:

Většina tohoto článku je velmi nepřesná. Pokud byste chtěli nějaké informace o aktualizaci a opravě, rád vám pomůžu.

Rubín ze Spojených států 15. března 2016:

mystický měsíc don'Nezlobte se na spisovatele, vezměte si to s gangstery … ale pokud chcete, pořiďte si tyto tetování a jděte po ulicích lol !! Btw Nikdy jsem neviděl domorodého Američana se slzami na očích, pavučinou na lokti, třemi tečkami nebo svastikou!!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 4. září 2015:

Ano, tetovací průmysl se také snaží být organizován.

broskvový z Home Sweet Home 4. září 2015:

Páni, za každým vězeňským tetováním je hluboký příběh

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 26. května 2015:

Lee, já'v žádném případě nejsem odborník, takže pokračujte ve výzkumu! a děkuji!

Lee Cloak 26. května 2015:

Vážně zajímavé a vzdělávací centrum v Irsku za posledních několik let'Dostával jsem neuvěřitelné množství dokumentárních filmů z amerických věznic a protože mám několik chyb tetování armády I'Zajímalo by mě, co znamenají různé gangové tetování, skvělé centrum, díky za sdílení, hlasoval, Lee

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 23. května 2015:

Nemohu vám poradit, jak si udělat tetování, rip. Možná byste se mohli obrátit na místní úřad pro vymáhání práva? Zeptejte se někoho, kdo ví o potyčkách gangů.

Ale jen z osobních důvodů nevidím důvod, proč si ho nepořídit. Pokud se vydáte do možných oblastí gangů, můžete to zakrýt make -upem nebo oblečením.

RipLaCapone 23. května 2015:

Jedna otázka já'Mám v plánu si nechat vytetovat aztécký indický obličej, ale já'Nejsem žádný gang, je to dobrá nebo špatná volba?'vyrábím ?

Cynthia Zirkwitz z kanadského ostrova Vancouver, 28. prosince 2014:

Zajímavé centrum, které přineslo mnoho stejně zajímavých komentářů. Já'Sledoval jsem, jak se můj manžel pokouší zakrýt svůj starý tat, sám ho odstranit různými metodami pro kutily a nakonec to všechno nechat viset. Nic jako 65 let s něčím na paži, co jsi tam vyryl, když jsi měl zlomené srdce, opilý 17. Já'jsem rád, že ne'nemají žádné z možných nebezpečných označení…

Debra Allenová z West By God 23. srpna 2014:

Tak tohle je vynikající rozbočovač. Dívka, která je ve vězeňském systému, má na tváři slzu. Má také poměrně velkého červeného býka, který začíná těsně pod bradou a pokrývá celou přední část krku. Ach ano, diskutovali jsme o tom. To je na celý život a ani jeden podnik, o kterém vím, že by byla součástí, by ji s tím nenajal.

Mluvil jsem s mnoha mladými lidmi a oni si prostě neuvědomují změnu a důsledky, které tyto trvalé známky budou mít v budoucnosti.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 23. srpna 2014:

Ahoj shirleymax – vážím si tvých informací! Já ne'Nechoďte do vězení, abyste s kýmkoli udělali rozhovor nebo si to ověřili se skutečnými členy gangu. Ale chtěl jsem zde dát nějakou radu pro lidi, kteří chtějí tetování, ale nemám ponětí, co by některé tetování mohly znamenat pro jiné lidi.

To'je jedním z mých nejoblíbenějších center, takže lidé chtějí vědět!

Myslím, že vezmou vaši radu spolu s mou, aby se rozhodli, jaké tetování si nechat nebo ne.

dík!

shirleymax 23. srpna 2014:

Mnoho z těchto informací je mrtvých, také některé komentáře, jako např "Latinové zírali na můj jetel v supermarketu" jsou prostě směšné. Žádný člen gangu nebude mít problém s přímým občanem, který má jetel nebo podobné tetování, pokud je zřejmé, že ne 'opakování'. Také pokud jde o tetování jetele nebo jetele: jsou naprosto v pořádku, když mají systém uvnitř i vně. Téměř každý Ir ve vězení má trojlístek nebo čtyřlístek. To's uvedením tří 6's nebo 'AB' to by způsobilo problém. Každopádně pokud ty'občané dodržující zákony můžete do značné míry získat cokoli, pokud to není okázalé v souvislosti s gangem. 13's, jetele, vše je v pořádku a dokonce ani v systému to není problém. Také ve většině státních systémů mají běloši bez AB běžně swatstiky, federální systém je místo, kde s tím máte problémy. Členové gangu v zásadě nebudou mít problémy s tím, aby si občan nechal tetovat v rozumném rozsahu, pokud vy'zjevně nejste gangbanger nebo si záměrně necháváte tetování související s gangem. Říkám to všechno ze zkušenosti z pobytu ve státním supermaxu.

Bunny Sly 28. července 2014:

horší než kdokoli jiný s tetováním, gangster bez tetování.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 22. června 2014:

Děkuji odpočinutá paměť. Pěkná rukojeť, BTW. Někdy mám chuť'nejsou to jen moje vzpomínky, které jsou rezavé.

David Hamilton z Lexingtonu, KY, 22. června 2014:

Velmi zajímavý článek. Viděl jsem mnoho z těchto tetování, ale nikdy jsem přesně neznal jejich význam. Výborně. Hlasoval pro

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 29. dubna 2014:

Ahoj diogenes! Děkuji za milá slova! Možná jeho skutečné indické jméno je Mysticalbull? Ukradené tetování? Já ne'o těch nevím.

diogeny z Velké Británie a Mexika 29. dubna 2014:

Do Mysticmoon. Nemůžete říct Austinstarovi, že její práce je "banda býka," zvláště když nemáme'zatím jsem od vás neviděl jeden. 'Star je jedním z našich nejrespektovanějších spisovatelů: vy jste naopak neznámí. Vy'Zasláním ostnatých komentářů nezískám žádný respekt ani slávu (váš komentář byl celkem rozumný a stál sám bez ošklivého názoru). Zamyslete se tedy nad tím, co jsem řekl (je to tady 4 roky a 400 center), a pusťte se do práce, mezitím se omluvte Austinstarovi, který byl ve své odpovědi na váš ubohý komentář nejdůstojnější a zdrženlivější..

Bob

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 28. dubna 2014:

Mysticalmoon – Napsal jsem toto centrum, abych doufal v nějaké lidi, kteří neměli předchozí znalosti o potyčkách gangů a jejich významu. Máte pravdu, že původní kultury po celém světě tetují po celá staletí. Někdy to'Je to symbolické, někdy to znamená něco osobního.

Mystické měsíce z Idaho Falls, ID 28. dubna 2014:

Jaká banda BULL. Domorodí Američané tetovali stovky let a některé z těchto návrhů tetování jim bylo ukradeno. Když se lidé nechají tetovat, je to proto, že se rozhodnou říci svůj názor. Vědí, co dostanou, a dostanou to, bez ohledu na to, co "cena" je.

Lynsey Hartová z Lanarkshire 28. dubna 2014:

Skvělé centrum, hodně jsem se naučil! Já ne'nemyslím si'Nechal bych si někdy udělat nějaké tetování gangu "náhodou" takže se v tom lol cítíte docela bezpečně! Klikl jsem na toto centrum v naději, že žádný z mých vlastních inkoustů nemá neznámý význam! 🙂

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 10. února 2014:

Zajímavý. O tom jsem neslyšel!

Sherry Hewins ze Sierra Foothills, CA 10. února 2014:

Když jsem byl mladý, znal jsem docela dost lidí, kteří měli tetování na 13. Žádný z nich nebyl gang membere, pokud vím. Pro ně to znamenalo písmeno M, ale znamenalo to marihuanu. Těm lidem by dnes bylo šedesát nebo sedmdesát.

tpence 24. ledna 2014:

od bublání k hubbingu se mi líbil tvůj náhled..

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 26. prosince 2013:

ehm, emmy – to mi zní stejně.

Deyla 26. prosince 2013:

Vy'mýlí se ve výslovnosti Le eme se vyslovuje eh-meh. Ne emmy.

PandaAEG 28. října 2013:

Velmi zajímavé! Já'slyšel jsem o jedné slzové, ale ostatní jsou pro mě nové. To'Určitě je dobré si to přečíst, než se zamyslíš nad tetováním'Nechci se dostat do potíží za něco, co jsi neudělal'ani nemám v úmyslu udělat!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 25. října 2013:

No, neplechu, za prvé, já'nejsem a 'Vážený pane', Jsem žena.

Za druhé, omlouvám se, pokud máte pocit, že plýtváte jakoukoli částí svého života.

Za třetí, všichni máme své komfortní zóny, ať jsou jakékoli – drahé nebo jiné.

Za čtvrté – souhlasím s tím, že život se má žít a posouvat hranice.

Za páté – volání někomu a 'zpomalit' nedělá'aby to tak bylo.

neplechu 25. října 2013:

Pane, vy jste úplný retard, a to bylo 5 minut mého života, které jsem úplně promarnil čtením některých předměstských lidí, kteří se bojí udělat se svým životem cokoli, kromě kritiky čehokoli mimo vaši drahocennou zónu pohodlí. Máte jen jeden život. Prožijte to a posouvejte hranice

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 11. září 2013:

Děkuji, jsem rád, že mohu sloužit 🙂

Sarah Carlsleyová z Minnesoty 11. září 2013:

Velmi zajímavé. Já ne'nic z toho nevím. Cítím se teď mnohem chytřejší!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 12. července 2013:

Armáda má tetovací kód. Zvláště pobočky speciálních sil. Rangers, Seals, Marine Recons a Air Forces mají všechny rozpoznatelné speciální triky. Na těch bych měl udělat rozbočovač! Samozřejmě, pravidelné námořnictvo, armáda, námořní pěchota a letectvo mají také tetování.

Já'Nikdy jsem neslyšel o skvrnách na okrajích uší. Zajímavý. Moje neteř si právě propíchla horní část ucha, což jsem považovala za dost výrazné.

Ne, já ne'Nemyslíme si, že vojenské tetování souvisí s gangy, stejně jako myslíme na gangy. Pouliční gangy obvykle neschvalují armádu, ačkoli někteří z nich ano.

marion langley ze studie ze dne 12. července 2013:

Velmi zajímavé. Moje kamarádka byla jednou povolána do porotní povinnosti a řekla, že zkoušený muž měl tetování na okrajích uší … zajímalo by mě, s jakou skupinou byl. Občas přemýšlím o tom, že bych si jednoho pořídil … můj manžel'hodnost armády … ne'Neslyším o žádných vojenských symbolech souvisejících s gangy … vy?

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 21. května 2013:

Myslím, že jsi v bezpečí. Jak se žije v DR? Lidé nyní říkají, že je to skvělé místo pro odchod do důchodu.

Gringo 21. května 2013:

O latinských králech

Není nebezpečné mít tetování koruny a žít v Dominikánské republice?

Koruna nesouvisí s králi a já nemám latinskou krev, jsem jen prostý chlap z Holandska.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 24. dubna 2013:

Uvědomte si, že někdo může vidět tetování a myslet si, že jste součástí gangu.

joe 24. dubna 2013:

Mám tetování aztécké 13 a fazole ve vězení jsem dostal, protože se mi to líbilo…

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 17. února 2013:

Některá tetování zřejmě žijí věčně. Může to být důvod, proč si nechat udělat tetování. Ale život má způsob, jak se změnit, takže při tetování vždy vybírejte pečlivě.

dáma klaun ktown 26 17. února 2013:

Máte dobré informace a myslím, že lidé tam venku by si měli dávat pozor na určité symboly a názvy. mám teď děti, takže už ne " gangový třesk" nebo se potloukám s mými dívkami nebo chlapci. když jsem viděl někoho s tattem, který se týkal jakéhokoli soupeřícího gangu (vločky), ujistili jsme se, že pochopí, že už nepřijdou. je dobře, že dáváte světu vědět, aby si nenechal špatně vytetovat

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 22. ledna 2013:

Děkujeme, že jste nás navedli! Určitě ne'Nechci si nechat špatně tetovat. To by mohla být katastrofa.

Jan Maklák z Kanady 22. ledna 2013:

Zde jsou některé další

81 – dopisní ekvivalenty jsou HA pro Hells Angels

HAFFHA Hells Angels Forever, Forever Hells Angesl

Slyšel jsem o některých dalších, ale z úcty k lidem tady a pekelným andělům, které jsem vyhrál'netiskněte je.

Sean 12. prosince 2012:

Andělé nejsou zdaleka pryč … Jsou po celém světě,

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 15. listopadu 2012:

solovino, nevím, co tím myslíš. Říkáte, že by lidé neměli být předem upozorňováni na určité tetování? Myslím tím, že ty trtky jsou obvykle tam, kde je každý vidí. Já'Pokud vím, neprozradím žádná tajemství.

solovino213 15. listopadu 2012:

neměl bys'zahájení hry

Jižní mapa 1. října 2012:

Zajímavý rozbočovač.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 1. října 2012:

Rozhodně vybírejte pečlivě!

Linda Cassini z Las Vegas NV 1. října 2012:

Pro mě jsou tetování hieroglyfy pro duši … obrázky v knize života … vybírejte opatrně .. 🙂

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 24. září 2012:

Hmmm, já'Podívám se na to. Myslel jsem, že H.A. byli víceméně pryč ze scény.

Jon 24. září 2012:

Jedno tetování gangu, které ještě musí být zmíněno, je 666, jedno ze dvou čísel podpory, které používá motocyklový klub Hells Angels spolu s číslem 81, zejména ta tetování jsou červeným inkoustem.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 23. září 2012:

Děkuji za aktualizaci, králi rychle. Zní to, jako byste to věděli, a vítám informace. Milostivý por la verdad.

král rychlý 23. září 2012:

Latinští králové a královny mají také vševidoucí oko. Máme mnoho tetování a identifikací makrů. Také pro ty, kteří si nejsou vědomi, mohou být latinští králové také jakéhokoli druhu rasy. Indický. Kubánský. Mexický. Portorický. To jsou hlavní kořeny utlačovaných lidí. Pokud k vám přijde Náš národ a zeptá se vás, jestli chcete být dole a vaši bílí nebo černí vidí muže a královny způsobem, jakým se unášíte a vedete svůj život. Jako král mluvím ze zkušenosti, a když jsem se pustil do práce, mohlo to jednoduše znamenat hlídání dětí pro jednoho z bratrů nebo sester. Vše závisí na tom, co říkají vaši bratři.

Slova od krále Speedyho

Holandsko Mi

Amor De Rey

Také adr znamená pamatovat si každý včerejšek … ve španělštině to znamená "královská láska"

Děkuji za veškeré vaše uznání, ale pokud chcete mluvit s mým národem, musíte mluvit pravdu.

Abyste mohli mluvit pravdu, musíte znát pravdu. A teď víš.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 1. září 2012:

Ano, byla to šílená dětská věc, že?

j. morales 1. září 2012:

Vždycky jsem přemýšlel, co ty tři tečky na tátovi's ruka znamenala! Děkuji za informaci.

ptóza z Arizony 13. června 2012:

Dobré centrum na tattech. (don'nemám sám) –

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 19. dubna 2012:

Kmenová tetování jsou také naplněna významem. Rád bych se na ně jednou podíval.

Judi Brownová z Velké Británie 19. dubna 2012:

Velmi zajímavé centrum, netušilo, že tetování může mít tyto významy.

Plazmový paprsek z Carlsbad, Kalifornie, 30. března 2012:

Mob vychován, vláda vyrobena … Nulové tetování!

Jim Higgins z Eugene, Oregon 16. března 2012:

Opravdu zajímavý Hub! Slyšel jsem o těchto "smysluplné" v 7-11. Dlouho jsem přemýšlel, co znamenají, a proto si tento Hub přidám do záložek. Díky, že jsi to napsal!

Shiningstar4u2c z ostrova Hilton Head 12. března 2012:

Skvělé a informativní centrum. někomu to možná zachrání život!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 27. února 2012:

To by mohlo upoutat jejich pozornost. Takže se cítíte lépe?

Kelly Umphenour ze St. Louis, MO, 27. února 2012:

Jo lol – nebo možná já'Dáme do centra graffiti zdi předmětnou formu? Líbí se vám příspěvek na fóru? Lol

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 27. února 2012:

pokud ano, pošlete jim zdvořilý e -mail a zeptejte se, zda ano'Změním jim jméno? LOL

Kelly Umphenour ze St. Louis, MO 27. února 2012:

Ahoj ne'tak šílený – já'Myslím, že jsem odměněn za to, že držím hubu !! hodně smíchu

Posledních pár dní jsem byl nemocný – virální nebo co … lol. Dave řekl, že jsem včera ve spánku říkal šílené věci 🙂 haha!

Myslím, že je to mrzák! Lol. Brambůrky … krypty by byly lepší já'Uvidím, jestli to změní!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 21. února 2012:

Hej, dnes jsi porazil můj náboj!

Otázka? – Říká se jim 'krypty' nebo 'bramborové hranolky'? Já'nejsem si jistý. Ale líbí se mi to jméno 'sedlové trampy'.

Kelly Umphenour ze St. Louis, MO 21. února 2012:

Skvělý rozbočovač! Víš, jak nesnáším tetování 🙂 lol lol

V St. Louis – používají 314 – máme také krev, krypty, sedlové trampy (motorkářský gang) a spoustu AB a skinheadů.

Osobně mám nejraději tetování – jako body art – ale ne'nerad bych je viděl jako methiod zastrašování, jako to dělají pro gangy. Že'je to však jen můj názor …. MILOVAL jsem tu informace – hlasoval jsem a tak!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 17. února 2012:

Vždy je nejlepší se tetování na obličej a ruce vyhnout. Výjimkou je tetování make -upu jako oční linky a "prsten" tetování na prstech, které může být docela krásné.

Rozhodně se vyhněte slzám a iniciálkám. Dav inkoustu je určitě jiný.

Om Paramapoonya 17. února 2012:

Jak zajímavé centrum! Vždycky mě zajímalo, co symbolizuje tetování slzy. To'není to tak, že bych jednu chtěl získat. Můj obličej je úplně poslední místo, kde bych zvažoval tetování. Ohodnoceno a zajímavé!

AkaiMiko 15. února 2012:

Páni!! To je prostě šílené, že'začíná být takovým, aby člověk mohl'mít opravdovou zálibu v čísle 13 nebo mít jejich iniciály "A.B." nebo zlovolně vyhlížející tygr na jejich tělech nebo co … co svět lol.

Finanční centrum z Portlandu, Oregon, 15. února 2012:

Páni, to je zajímavé centrum na zajímavé téma. Nikdy jsem nevěděl, že vězeňské tetování může mít za sebou tolik smyslu, ať už dobrého nebo špatného! Hlasovali jste a jsou zajímaví a doufám, že se vám budou líbit i moje centra!

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 15. února 2012:

Ne, paní T – ne't považovat vaše komentáře za urážlivé. Věřte mi, řeknu to, pokud to udělám nebo jen zamítnu komentář. Respektuji jakékoli přispívající informace, děkuji!

Bob, já ne'nevím co'pokračuje v jednotce Walls, protože už nežiji v Huntsville. Měl jsem přítele, který byl v systému 5-10, ale on'Nyní je venku a žije v Maine. Dovnitř jsem vstoupil pouze tehdy, když jsem se tam ucházel o práci ve vězeňské ošetřovně a byl jsem častým návštěvníkem oddělení pro styk s veřejností. společnosti TDC. Psal jsem do vysokoškolských novin a dělal články o vězení. Šel na pár popravčích večírků a obecně se snažil té části města vyhnout. Navenek je Huntsville docela pěkné místo k životu.

diogeny 15. února 2012:

Jo, hvězdo. Ve Walls chodíte malí. Mnoho padouchů čeká tamto a tamto.

Naštěstí jsem tam strávil jen pár dní

Bob

Paní Tenazová 15. února 2012:

Doufám, že ne'Nemyslím si, že jsem svými komentáři myslel něco hrubého, jen jsem se snažil dát vám jasnější pochopení některých tetování, o kterých jste mluvil. A souhlasím, nikdo by si neměl nechat dělat takové tetování, tečka. 🙂

Motown2Chitown 15. února 2012:

Toto centrum je opravdu skvělé a neuvěřitelně informativní, Austine. Sleduji tunu vězeňských pořadů a hodně se soustředí na tetování, jak by se dalo očekávat. Já'Vůbec nejsem proti tetování, ale souhlasím s vámi – pochopte to tam, kde většina lidí vyhrála'nevidět je nebo vědět, co znamenají, a být připraven je vysvětlit/obhájit, pokud se někdo zeptá. Mě? Já'm obyčejná bílá, bez inkoustu. Možná nezajímavé, ale bezpečné – většinou.

Opět opravdu skvělý rozbočovač.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 15. února 2012:

To'Je příjemné vědět, že některé texaské věznice nejsou ohrožující. Zdálo se, že všechny ty, které jsem navštívil, byly docela tiché. Myslel jsem, že to bylo docela napjaté, když jsem procházel po dvoře jednotky Walls, ale myslím, že to jsem byl hlavně já. Do jednotky Walls chodila většina vězňů těsně před propuštěním.

Texas Syndicate je ještě radikálnější než AB, pokud ano'je možné. Protože jsi nebyl'T z Texasu a ty jsi byl krátký termer, možná proto se s tebou nikdy neobtěžovali, Bobe. Většina zlých gangů bývá 'doživotí' protože nemají co ztratit.

Lady T – Nikdy bych si nenechal vytetovat žádný ze znaků a symbolů gangů L.A. (No jakýkoli jiný na to přijde). Účelem centra je informovat lidi, kteří chtějí tetování, že někteří z nich jsou velmi nebezpeční! S některými gangy jsou spojeny dokonce i motýlí tetování. To'Je těžké vědět, co urazí některé lidi.

Pokud tedy chcete tetování, tak ano'Je dobré mít to umístěné tam, kde to může většina lidí'nevidím to To vám pomůže chránit vás v každodenním životě, ale ne ve vězení, kde byste všichni měli tendenci být vystaveni v té či oné době.

diogeny z Velké Británie a Mexika 15. února 2012:

Skvělý rozbočovač na velmi složité téma, AS. Já "žil sen," jak víte, ale všechno, co jsem věděl, je dávno zapomenuto. Slzy jsou hlavně kecy, i když záludná vražda vám jednu může vydělat.

AB vyhrál't chránit jiné členy AB, nebo ne't, když jsem byl v HV. Záleží na tom, jaký máte spoj'pokud jde o to, která skupina má nadřazenost, byl jsem ve Wynne, což je obecně neohrožující místo.

Bob

Paní Tenazová 15. února 2012:

také tři tečky znamenají "mi vida loca" a někdo si to může nechat vytetovat. Téměř každý, koho jsem v dětství poznal, si to nechal vytetovat na ruce. To'je to věc plnoletosti, kterou dělá spousta chicanos/chicanů, pokud vyrůstají v sousedství, ať už jsou přidruženi k gangu nebo ne.

Christopher Antony Meade od Gillinghama Kenta. Spojené království 15. února 2012:

To bylo velmi dobře prozkoumané centrum. Velmi zajímavé. Já ne'nemám žádná tetování. Já ne'Nemyslím si, že teď někdy nějakou dostanu. Já ne'nechci urazit špatné lidi. Na to je život příliš drahý.

Lady_Tenaz 14. února 2012:

Řeknu vám, jestli máte Trese' (13) na vašem těle, než se zamknete, máte hromadu problémů. i když prostě máte na těle své město nebo sousedství … Musíte "dát do práce" získat ty tetování … a když říkám "dát do práce" na to přijdeš Jsou to jen vojáci v jejich systému hodnocení, zvláště v Pero. Pokud vám to tedy řeknou "dát do práce" aby si vydělali tetování, to je to, co je třeba udělat. Já ne'Nesouhlasím s žádným z těchto životních stylů, ale vyrostl jsem v něm pohlcen a vím o tetování s kapucí a vězením… a mimochodem, LA není 13-

13 znamená "M" prosté a jednoduché. L.A. tetování není nikdy jen 13- ale může jít o předvolby (např. 213).

@ DRBJ- dokonce 18 isn'ani dobré, pokud jste v L.A. (bývalý; 18. st. XVIII) …. LOL

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 14. února 2012:

Stačí zadat číslo běžného účtu nad 13, nikdo se to nikdy nedozví, drbj.

drbj a sherry z jižní Floridy 14. února 2012:

Dang, Lelo, věděl jsem, že jsem si neměl vytetovat to velké číslo 13 na celé tělo. Možná najdu tetování, které by to změnilo na číslo 18.

Skvělý výzkum na docela esoterické téma.

Lela (autor) z Někde poblíž srdce Texasu 14. února 2012:

Ahoj druide! Útočiště'za chvíli jsem tě neviděl. Objednal jsem si Hangover II a můžu'nečekám, až to uvidím. Pokud je napůl veselý jako originál, vím, že se mi bude líbit.

Ahoj Alastare! Ano, ty ne'Nechci být zaměňována s AB, že's určitě. Proč si vybrali třílístek, se nikdy nedozvím. Být jen irský nebo irského původu, ne'z tebe neudělá kandidáta na árijské bratrstvo. Myslím, že eso klubů, které vypadá trochu jako jetel, je také považováno za AB tatt.

Alastar Packer ze Severní Karolíny 14. února 2012:

Fantastické centrum s jedinečnou perspektivou. Každý, kdo uvažuje o tatínkovi, by si měl rozhodně dát pozor. Dozvěděl jsem se o tom, když se Latinos začal dívat na můj čtyřlístek v obchodech s potravinami. Asi si mysleli, že to může být AB. Opravdu, kdo by to byl řekl. Dobrá Lela.

Druid Dude ze západního pobřeží 14. února 2012:

Viděl jsi "Kocovina II"? Dobrý rozbočovač.