Richard Hale je nadšenec tetování, který studuje a zkoumá symboliku, významy a historii tetování.

skvělé-motýl-tetování-nápady-pro-ženy-motýl-tetování-obrázky-a-návrhy

Callum Hopkins přes Flickr Commons

Tetování motýlů

Motýlí tetování je hlavní volbou a jedním z nejpopulárnějších tetování na světě. Nemusí to však být klišé. Může to být barevné, krásné, smysluplné a extrémně jedinečné, pokud si najdete čas na to, aby bylo vaše.

V tomto článku, probereme návrhy tetování motýlů, co znamenají symbolicky a historicky, a budete mít možnost zobrazit mnoho fotografií. Nakonec doufáme, že najdete inspiraci pro své další tetování.

skvělé-motýl-tetování-nápady-pro-ženy-motýl-tetování-obrázky-a-návrhy

lifrita lifi přes Flickr Commons

Možnosti návrhu tetování motýla

 • Motýlí tetování může být tuhé, dvoubarevné nebo vícebarevné.
 • Vypadá to dobře jako samostatné samostatné tetování, ale většina z nich má zabudovaný stezkový inkoust nebo větrné ocasy nebo jiné obrázky, jako jsou hvězdy nebo květiny.
 • Často se mísí s květinami a rostlinami. Začlenění jakýchkoli přírodních motivů funguje dobře s tímto designem.
 • Postavení motýla vedle sebe'krása s něčím takovým'není považována za krásnou – například lebka, krvácející srdce nebo dýka – ji může učinit jedinečnější a smysluplnější.
 • Výběr barev je u tohoto designu klíčový. Opravdu chcete mít dokonalou směs barev a odstínů. Obrys je obvykle proveden černě, aby se přidala definice.
 • Pro některé je tento design vybrán pouze pro svou krásu. Pro ostatní ano'je vybrán pro svou symboliku.
 • Dobře se převádí na fotorealistický, geometrický, abstraktní, akvarel nebo kreslený design. Dobře funguje i keltský nebo japonský styl.
 • Začlenění jmen, dat nebo řádků textu také dobře funguje s tímto designem a přidává na jeho významu.
 • Nejtěžší a nejdůležitější volbou pro tetování motýlů by bylo pravděpodobně rozhodnutí o barvě. Pokud plánujete použít pouze jednu barvu, ujistěte se, že používáte různé odstíny této barvy. Pokud se chystáte s více barvami, ujistěte se, že ne'nadměrně používat jednu barvu. Chcete se ujistit, že je to perfektní směs. Většina tatérů to už ví, ale ne'nenechat to náhodě. Pokud vybíráte vlastní barvy, ujistěte se, že dobře padnou.

skvělé-motýl-tetování-nápady-pro-ženy-motýl-tetování-obrázky-a-návrhy

Micael Faccio přes Flickr Commons

skvělé-motýl-tetování-nápady-pro-ženy-motýl-tetování-obrázky-a-návrhy

Angelinabunker přes Pixabay

Co symbolizuje tetování motýla?

 • Mnoho lidí, kteří si nechají vytetovat motýla, to opravdu nedělá'nezáleží na jeho celkovém významu. Pro mnohé není'nemá vůbec žádný symbolický význam, a to'je vybrán právě pro svou krásu. Pro některé je však symbolika nesmírně důležitá.
 • Motýl znamená transformaci v mnoha kulturách. Jeho metamorfóza představuje cestu od dětství k dospělosti, transformaci od nezralosti k moudrosti. Představuje cestu, kterou se vydáváme, když dospíváme.
 • Je také symbolem krásy a rozmanitosti mezi mnoha kulturami.
 • V západní kultuře a v Japonsku jeden motýl znamená ženství a dva znamená manželskou blaženost.
 • Aztékové a starověké kultury v Mexiku a Jižní Americe věřili, že motýli stojí za duše mrtvých a pro ženy, které zemřely při porodu.
 • Celkově má ​​motýl mnoho významů v mnoha různých kulturách, ale transformace se zdá být sdílenou interpretací.

Before You Tattoo

 • Vždy jděte k tatérovi, kterému zcela důvěřujete. Hledejte umělce, přečtěte si jejich recenze a pečlivě se podívejte na jejich práci.
 • Zeptejte se, zda můžete pro návrh předem vidět obrázky různých barevných schémat.
 • Don'spěchat do tetování, všemi prostředky. To je něco, co budete nosit po celý život. Chcete si udělat čas na průzkum. Před inkoustem se ujistěte, že jste si 100% jisti.

skvělé-motýl-tetování-nápady-pro-ženy-motýl-tetování-obrázky-a-návrhy

jl071077 přes Flickr Commons

© 2011 Richard Ricky Hale

Komentáře

Lisa 13. dubna 2020:

Před 25 lety ….. moje máma a 2 sestry'Všichni dostali motýlí tetování …. jako nový začátek našeho nového života. Byl to pro nás všechny velmi emocionální zážitek.

❤️

Jennifer Lane 24. března 2019:

Mám dva, kterým je dvacet let! Moje stále vypadá skvěle, ale já'jsem rád, že jsem je nikdy nezvětšil, protože se tvoje tělo tolik mění!

denise elbourne 20. června 2014:

Velmi působivé, tak úžasné a nádherné

Koleda 12. dubna 2013:

Opravdu chci, aby tetování motýlů reprezentovalo moji mámu, protože milovala motýly. Její oblíbená barva je modrá, takže jsem chtěl jít s tím. Rozumím tomu, co říkáte, že barvy jsou v záběru, ale prostě můžu'zatím nenaleznu ten, který chci.

ELMA 22. února 2013:

všechna krásná tetování … zejména design motýlů … chci zažít tetování jako ti motýli, ale jen se trochu bojím bolesti … nevím, jestli způsobila tolik bolesti, nebo můžu jen přenášet bolest … možná, pokud mi někdo řekne, že to ve mě nezpůsobilo tolik bolesti … i'Pokusím se udělat si na tělo byť jen jedno tetování …: D

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 29. září 2012:

Neznámo, děkuji za návštěvu. Máte pravdu, motýl je jedním z nejlepších návrhů pro ženy. Skvělý výběr barev a krásy.

Deborrah, rád tě slyším. Vždy oceňuji někoho, kdo je schopen to vidět spíše z uměleckého hlediska než z pouhého tetování. 100% bych souhlasil

Vyrobeno, děkuji za komentář. LOL Jsem rád, že sis to užil. Všechno nejlepší.

Madeleine Salinová z Finska 13. září 2012:

Toto je inspirativní centrum s krásným tetováním. Nemohl jsem to přestat číst, i když ne'nemám tetování a nemám'Neplánuji mít jeden.

Starší DeBorrah K Ogans 20. srpna 2012:

Textař, velmi zajímavé centrum! Nejsem moc tetovač … Ale umění v těchto motýlech je prostě; Krásná! Skvělá prezentace! Děkuji za sdílení, Mír & Požehnání!

Život ve výstavbě z Neverlandu 20. srpna 2012:

motýli jsou skvělý design pro tetování. také velmi zajímavé. mnoho dívek by chtělo pokračovat v tomto designu.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 20. srpna 2012:

Sgbrown

klingkorra

picadilly

bridalletter

Děkujeme, že jste si udělali čas a zastavili se u všech. Sgbrown, skvělý příběh. Snažím se povzbuzovat ostatní, aby si vytvořili vlastní tetování, v pohodě, že ona si vytváří své. Díky tomu je to zvláštnější, smysluplnější. Jen můžete sami sebe překvapit'hotovo. KK, kdybych to byl já, udělal bych to. Pak znovu nic špatného na černém motýlovi. Možná nějaké barevné stínování nějakého typu. Ponecháte černou barvu, ale možná přidáte trochu žluté nebo dětské modré stínování. Picadilly, úžasné! Jsem rád, že jste si to užili, a moc vám děkuji za zastavení a váš komentář/čas. Bridalletter, skvělý návrh! To jsou úžasná tetování. 3D efekt toto tetování opravdu zapne. Zkoušel jsem se připojit k pinterestu, ale nedovolilo mi to se zaregistrovat. Ale vážím si každého, kdo přidá moje články, takže moc děkuji 🙂

Brenda Kyle z Blue Springs, Missouri, USA 16. srpna 2012:

Miluji také motýly. Dostal bych jednoho z 3D motýlů se stínem pod ním. Vypadají, že vám odletí přímo z kůže. Doufám, že budete zveřejňovat a odkazovat zpět na své stránky na pinterestu

Priscill Anne Alvik ze Schaumburgu, IL 13. srpna 2012:

Modrozelená a žlutá chobotnice se snaží chytit růžového motýla na mé bříško !!! Váš článek se mi líbil !!! Děkuji za sdílení!! xo

Klingonkorra 12. srpna 2012:

Na spodní části páteře mám tetování motýla, je jen černé, možná bych to měl trochu uhasit!

Sheila Brownová z Jižní Oklahomy 12. srpna 2012:

Je tu tolik krásných designů! můžu't vybrat oblíbeného. Myslím, že nejneobvyklejší je motýl s tváří tygrů uvnitř, úžasné! Moje dcera má mezi rameny tetování modrého motýla, podobné vašemu prvnímu obrázku. Já'Na tetování moc nejsem, možná pár malých by ne'Neotravuj mě, ale ona je miluje. Teď má 6 nebo 7. Všechny si navrhuje sama. Skvělé centrum pro výběr tetování. Hlasovali a další! Měj krásný den!

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 16. června 2012:

Yasmine, děkuji, že jsi si udělal čas na komentář a zobrazení tohoto článku. Jsem rád, že sis to užil. Všechno nejlepší!

Yasmin Malik 10. června 2012:

Děkuji za všechny informace, skvělé návrhy, tipy! Na zdraví: D

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 17. ledna 2012:

Landscapeartist, děkuji za návštěvu. Souhlasím. Motýl je mezi ženami velmi oblíbený. Jsem rád, že jsi mohl získat pár nápadů na tetování motýla. Líbí se mi barvy prvních dvou, jemná modrá a růžová. Přidání návrhů k tetování motýlů také sedí.

Roberta McIlroy z Ontaria, Kanada 16. ledna 2012:

Páni. váš rozbočovač byl krásně napsán tak, aby odpovídal nádhernému tetování na obrázku. Miluji detaily vložené do tetování motýla, ale mohu'Nezdá se, že bych se rozhodl, který chci získat. Děkuji, že jste mi dali na výběr z několika skvělých možností.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 3. prosince 2011:

Eddy, děkuji, že jsi přišel, a vážím si tvých laskavých slov, příteli. Věřím, že by to pro tebe bylo skvělé tetování a také bezpečná volba. Jsem rád, že vám to přišlo užitečné. Také máte skvělý den a já vás zastihnu později.

Eiddwen z Walesu 3. prosince 2011:

Ahoj, moc ti za to děkuji, protože jsem se už dlouho věnoval tetování a miluji motýly, takže je to ideální forma hubu.

Proto nahoru a pryč plus záložka do 'Moje nejužitečnější rozbočovače'.

Dám vám vědět, až to budu mít hotové.

Opatrujte se a přeji vám krásný den.

Vír.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Čau Gypsy. Nejprve děkuji, že jste přišli a odpověděli na vaši otázku, ano. Vlastně věřím, že tohle je muž, na mě to vypadá jako mužská paže. Chtěl jsem jen vysvětlit myšlenku tetování v tetování. Bál jsem se, že to může být vyvoláno, když jsem načetl obrázek 🙂 Co mohu říci? Pracuji s tím, co mám! Nechtěl bych'Nechci to udělat takhle, ale každý je jiný. Motýl má pro některé muže význam, o kterém jsem si jistý. Osobně bych před motýlem vybral delfína. Děkujeme, že jste přišli. Doufám, že je vše v pořádku a už jsem na cestě.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Sueswane, souhlasím. Dal jsem to na první místo, protože barva, design a styl jsou perfektní. Doporučil bych to každému, kdo si není jistý svým tetováním motýla. Děkuji a také přeji krásný večer, má drahá 🙂

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

AE, děkuji, že jsi přišel a vážím si komentáře, můj příteli. Děkuji za vše a přeji všechno nejlepší.

Cikánská růže Lee z Daytona Beach na Floridě 1. prosince 2011:

Další dobře odvedená práce. Je skvělé, že si můžete přečíst vysvětlení a mít obrázek přímo na místě. Chápu, proč se ženám tato krásná motýlí tetování líbí. Je to proto, že se zdá, že motýli symbolizují ženskost způsobem, který si žádní kluci nikdy nenechali vytetovat? A co motýl s tygří tváří nemohl't chlap pryč s takovým tetováním?

Sueswan 1. prosince 2011:

Ahoj Ricky

Nejvíc se mi líbí ten první.

Hlasovalo a bylo to krásné.

Hezký večer.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Bobbi, děkuji, že jsi přišel a vážím si tvého času a komentáře. Jsem rád, že jste si tento článek velmi vážil. Vždy se snažím přidat co nejvíce informací. Díky a všechno nejlepší.

Ruby Jean Richertová z Southern Illinois 1. prosince 2011:

Všechna tetování jsou krásná, velmi zajímavé rozložení. Děkuji Ricky..

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Donno, děkuji, že jsi si na to udělal čas a vážím si tvé vděčnosti. Děkuji za upozornění a jsem rád, že se vám tipy líbily. Postarej se, příteli, a brzy se uvidíme.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Prasetio, díky, že jste přišli, a máte pravdu, všichni se na to můžeme podívat i umělecky. S tetováním nemám problém, ale dokážu ocenit, co tatér dělá. Není to pro ně snadný úkol. Malíři a ti, kteří kreslí, mohou začít znovu. Totéž pro tatéra. Děkujeme, že jste přišli a opatrujte se.

Lovec Barbara Purvisová z Floridy 1. prosince 2011:

textař,

Hlasoval jsem, krásný a úžasný, a miloval jsem levandulové a fialové odstíny, protože jsou to moje dvě oblíbené barvy. Ale líbí se mi i tygří motýl. Vždy jsem chtěl tetování na kolibříka, ale nikdy jsem si ho nedal. Tenhle rozbočovač byl tak nádherný, že mi při čtení rozzářil úsměv.

Bylo to vzdělávací, krásné, nádherné a velmi odlišné od běžného centra. opravdu jsem si to užil.

Děkujeme, že jste se podělili o svůj věčný a rostoucí talent, abychom je mohli vidět a užívat si.

Váš přítel Hub,

Bobbi

Donna Cosmato z USA 1. prosince 2011:

Celkově to bylo skvělé a obrázky jsou ohromující. Zvláště na mě však zapůsobily tipy na to, jak esteticky vyvážit barvy, a vysvětlení kulturního významu motýlů. Hlasoval pro jistotu!

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 1. prosince 2011:

Mentalist, děkuji, že jste přišli s mým přítelem a děkuji za komentář a váš čas. Je to opravdu krásný design tetování a ženy s tímto tetováním dokážou hodně. Díky široké škále barev, které lze použít, jsou tato tetování skvělou volbou.

prasetio30 z malang-indonésie 1. prosince 2011:

Páni … bylo to tak krásné tetování, i když nejsem ten, kdo tetování doporučuje. Právě jsem viděl tyto obrázky jako krásné umění. Děkujeme za sdílení s námi. Ohodnoceno!

Prasetio

Mentalista acer z Hlasu ve vaší mysli! 1. prosince 2011:

Ach, má krásná motýli, která má nalákat mé oči … Věřím ti, Ricky, že Butterfly Tattoo je nejoblíbenější tetování a celkově mnoho tetovacích návrhů … díky za sdílení Ricky a máš motýla's duhovým dnem .;)

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 30. listopadu 2011:

Zzrone, děkuji, že jsi si udělal čas na vyjádření a na návštěvu mého přítele. Jsem rád, že se vám obrázky líbily. Opatrujte se a všechno nejlepší.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 30. listopadu 2011:

Mary, díky, že ses vrátil, má drahá. Doufám že se ti daří dobře. Vážím si vašich názorů a vím, že ne'Neschvaluji tetování na vašich dívkách a toho si vážím. Oceňuji, že komentujete mou práci. Díky a všechno nejlepší.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 30. listopadu 2011:

Jean, děkuji, že jsi si udělal čas na přečtení tohoto článku a zanechal komentář. To by byl pohled na jistotu. Určitě by to byla skvělá fotka. Děkujeme, že jste si všimli práce, a proto se Jean opravdu vyplatí. S přáním všeho dobrého a přečtu si také některé vaše práce. Opatruj se:)

zzron z Houstonu, TX. 30. listopadu 2011:

Opravdu skvělé centrum. Fotky se mi moc líbí.

Mary Hyattová z Floridy 30. listopadu 2011:

Z tetování mám smíšené pocity. S ostatními mladými lidmi jsou v pořádku, ale já ne'nechci, aby je dostaly moje vlastní děti. Je to skvělý Hub na toto téma se spoustou dobrých fotografií. Hlasoval jsem pro to atd. Atd.

Jean Bakula z New Jersey 30. listopadu 2011:

Miluji motýly a máte zde jejich krásný výběr. Nikdy jsem si nenechal pořádně vytetovat, ale někdy si nechám udělat hennu, která vydrží jen chvíli. Jednou z nejkrásnějších památek, které jsem kdy viděl, byla migrace motýlů Monarch na podzim. Bylo to velmi dávno a já a můj manžel (tehdy BF) jsme byli na výletě někde poblíž Delaware Water Gap. Jsou to ti oranžoví a černí a viděli jsme jich tisíce. Bylo to úžasné. Samozřejmě jsme neměli fotoaparát a tehdy nebyly žádné mobilní telefony. Oba jsme nikdy nezapomněli na nádherný zážitek a byli jsme vděční, že jsme měli možnost být toho svědkem. Vybral bych # 18! Tvrdě jste na tom pracovali a je to opravdu vidět!

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 30. listopadu 2011:

HBN, děkuji, že jste přišli a za váš čas, hlasy a komentáře. Doufám, že je vše v pořádku "D" východního pobřeží. Ten mám také nejraději. Miluji design a dětskou modrou barvu. Děkujeme, že jste si udělali čas na prohlídku a přečtení HBN. Všechno nejlepší.

Gail Sobotkin z Jižní Karolíny 30. listopadu 2011:

Velmi obsáhlé a dobře napsané centrum o tetování motýlů. Nejvíc se mi líbí ten první. Nedivím se, že jsou motýly u žen tak oblíbené, protože i bez jejich symbolického významu si většina žen myslí, že motýli jsou krásní a oni'jsou také velmi barevné.

Líbí se mi, že jste do centra přidali tolik fotografií a také lidem připomněli, aby si udělali čas při rozhodování o designu a použili tatéra, kterému věří.

Hlasovalo, užitečné, úžasné, krásné a zajímavé.