Sunny miluje tetování a sama má dvě malé. Uvažuje o tom, že si v blízké budoucnosti nechá vytetovat středník.

Zjistěte, co tetování středníkem znamená, a podívejte se na některé kreativní návrhy, do kterých je lidé začleňují.

Zjistěte, co tetování středníkem znamená, a podívejte se na některé kreativní návrhy, do kterých je lidé začleňují.

Co znamenají tetování středníkem?

Tetování středníkem, obvykle nosí na zápěstí, představuje někoho, kdo by mohl ukončit svůj život, ale rozhodl se ne. Symbolizuje nositele'bojuje proti sebevraždě, depresi a dalším problémům duševního zdraví a potvrzuje jejich odhodlání žít dál tváří v tvář nepřízni osudu. Tetování středníkem znamená "můj příběh ještě neskončil."

Myšlenka tetování středníkem se stala virálním, když 18letá Amy Bleuel dostala jedno na počest svého otce, který spáchal sebevraždu. Sama bojovala s depresí a v roce 2013 zahájila projekt Semicolon, aby podpořila ostatní, kteří bojují s depresí, sebevražednými myšlenkami a sebepoškozováním. Organizace je založená na víře, ale vítá každého bez ohledu na náboženské vyznání. Pomohlo to 5,7 milionu lidí a od té doby se to počítá'bylo založeno.

Poznámka: Tetování středníkem používají také lidé s Crohnovou chorobou nebo ti, kteří jsou spojeni s touto komunitou, protože část jejich střevního tlustého střeva musí být odstraněna, aby se s ním léčilo, takže jim zůstane pouze část tlustého střeva a ne celá.

Středník se používá, když se autor mohl rozhodnout ukončit větu, ale rozhodl se, že ne. Autorem jste vy a věta je váš život.

– Amy Bluel, zakladatelka projektu Semicolon

Kreativní středník fotografie

Symbolika tetování středníkem

Překonání těžkostí: Tetování spojuje lidi, kteří bojují s depresí a duševními chorobami, a vytváří solidaritu. Představuje vůli pokračovat v boji. Je posilující vidět tolik lidí s touhou překonávat velké i malé překážky a inspiruje ostatní k překonávání vlastních překážek. To'Je příjemné vědět, že nebojujete sami.

Začínáme znovu: Tetování středníkem představuje změnu v nové kapitole a obnovu vašeho života, i když se cítíte jako vy'jsme na konci. Symbolizuje schopnost začít znovu, jít jiným směrem nebo najít jinou cestu.

Pokračování: Středník také symbolizuje pokračování tam, kde jste skončili. Spíše než ukončit svůj příběh, máte sílu v něm pokračovat a vzít ho směrem, kterým ho chcete vzít. Můžete jít dál, hlouběji a výše. To'Je to váš příběh a vy se rozhodnete, zda ho ukončíte, nebo budete pokračovat v jeho psaní.

Roztomilé tetování středníkem

Popularita

Tetovací obchody po celé zemi hlásí rostoucí počet lidí, kteří přicházejí žádat o středníky v roce 2014. Po vydání seriálu Netflix, 13 důvodů proč, na základě stejnojmenné knihy od Jay Ashera došlo k dalšímu nárůstu popularity..

V jedné ze scén si Clay, hlavní hrdina pořadu, nechá vytetovat středníkem na počest své mrtvé kamarádky Hannah, která spáchala sebevraždu. V reálném životě si tři lidé na výstavě (včetně Seleny Gomez) nechali tetování ukázat svou solidaritu.

13 důvodů, proč obsadit a Selena Gomez tetováním středníkem

13 důvodů, proč obsadit a Selena Gomez tetováním středníkem

Nápady na tetování středníkem

jestli ty'přemýšlíš o tetování středníkem, ty'Bude třeba zvážit, kam půjde a jak bude středník začleněn do celkového designu.

Umístění

Většina lidí si nechává na zápěstí vytetovat středník, což je společná oblast těla sloužící k sebepoškozování. Mezi další oblíbená umístění patří kotník a za ucho. Semicolon tetování je často malé a jemné, ale některé mohou být velké a propracované. Některá další místa pro tetování středníkem zahrnují

  • zadní část krku,
  • Hrudní koš, a
  • prst

Design

Zatímco nejoblíbenějším designem je jednoduchý černý středník, mnozí se rozhodnou být kreativní tím, že nahradí tečku srdcem nebo přidají další vzory kolem ní nebo jako její součást, například šíp nebo motýlí křídla.

Můžete se rozhodnout zahrnout do středníku následující:

  • Hudební symbol
  • Náboženský symbol nebo biblický verš
  • Slova (L; ve On,; My Story Goes On, L; ive atd.)
  • Srdce, kočky, slunce, květina, lotos, motýl
  • 3D, barevný, černobílý, skica atd.

Komentáře

Sunny Mendoza (autor) z Morgan Hill 13. srpna 2019:

Děkujeme za sdílení vašeho příběhu, Brandone. To je velmi sladká pocta tvému ​​otci.

Brandon cort 7. srpna 2019:

To je něco, co pro mě znamená světy. Nedávno jsem ztratil otce kvůli sebevraždě. 2 dny po Vánocích .. Velmi dlouho bojoval s depresí a já také. Měli jsme spálené mé otce a tento poslední den otců jsem použil malý kousek jeho popela, aby se promíchal do mého inkoustu sumi, než jsem nastavil jednoduchý středník do mé levé ruky. Můj stařík byl tak skvělý člověk. Cítím, že to byl dobrý způsob, jak ho ocenit, a také připomínka, že jeho příběh nemá konec a ani nebude můj;