Tom je online spisovatel více než sedm let. Je zamilovaný do všeho, co souvisí s kovboji, rodei a západní historií.

"USMC" tetování v kmenovém stylu

tigerjimmytattoo

Spojené státy, námořní pěchota má hrdou tradici, která se datuje jako instituce do roku 1775 a provozně ještě před tím. Námořní pěchota je rozmístěna nad mořem v námořních plavidlech, aby rychle reagovala na vznikající hrozby.

Námořní pěchota měla v minulosti pověst prvního zásahu v nebezpečných situacích. Jejich postoj a osobnost tedy zahrnují určité nadšení, které je také vyjádřeno v tetování.

Mořské tetování vypadá, že vždy zahrnuje "USMC" jako součást obrázku. Slovo může vypadat skvěle s úžasnými fonty nebo jinými prvky, které se používají k vylepšení písma. Mezi další prvky může patřit orel bělohlavý, buldoci, nože a bojové scény.

My'Nyní se podíváme na několik návrhů mořského tetování, které pomohou vygenerovat nějaké nápady pro vaše umění.

Kmenové tetování USMC

My'Začnu tímto úžasným kmenovým tetováním Marine sahajícím od krku dolů k hrudi. Kmenový design je velmi dobře zpracovaný a pěkně pracuje s písmem USMC. Přál bych si jen, aby tatér nebo osoba požadující návrh odlehčila vnitřní části písmen "USMC" takže jsme je mohli vidět trochu jasněji. I s tím, že'je stále skvělé tetování.

"USMC" Tetování na biceps a rameno

usmcmarinetattoodesigns

2tattoodesigns

Tetování slov nebo frází, které se pokoušejí vyjádřit výběrem písma, není'Obvykle to pro mě není tak působivé, ale tohle říká "USMC" je fantastické. Přímka procházející písmem udržuje vše svázané, zatímco kvalita samotného písma je úžasná. Písmo kombinuje ostré body a křivky a vytváří úžasný efekt.

Bulldog Tattoo

usmcmarinetattoodesigns

scuttlebutt/marine-corps-bs

Maskot buldoka pro toto mořské tetování byla dobrá volba, zvláště s tou zelenou čepicí, a nůž svíral obří zuby psa. Bylo to pravděpodobně něčím na památku'prohlídka služby ve Vietnamu. A pokud ne'Je to nějaký vnitřní vtip, že'škoda, že pravopis Vietnamu byl nesprávný.

Tetování insignií námořní pěchoty

usmcmarinetattoodesigns

tattoonow

Pro ty, kteří možná nevědí, toto tetování ukazuje odznaky námořní pěchoty Spojených států. Zajímavé je, že není't kompletní, jako obvykle by to zahrnovalo orla držícího v zobáku transparent se slovy "Semper Fidelis" na něm, což v latině znamená, "Vždy věrný." To by podle mě bylo mnohem lepší, ale stále je to pěkně vypadající tetování znaku Marine.

"USMC" Lebka s granátem v ústech

usmcmarinetattoodesigns

tattoodonkey

Jedná se o docela zajímavý tetovací design lebky s přilbou Marine s granátem zaťatým v zubech. Já'Nejsem si stoprocentně jistý, jakou zprávu se pokouší předat, kromě pravděpodobnosti, že Marine udělá cokoli, aby svou práci zvládl, i když to znamená smrt granátem.

Zatímco oči v lebce zde vypadají docela chladně a přidávají pěkný efekt, možná to vypadalo ještě lépe s tmavými prázdnými důlky, které se obvykle objevují na obrázku lebky. I tak to'Je to dobrý, ostrý design tetování pro námořníka, který chce udělat prohlášení.

Námořní hlídka

usmcmarinetattoodesigns

zabručet

Zde je úžasné tetování mariňáka na hlídce v potenciální bojové situaci. Jeho pozadí obsahuje námořní odznaky, jak potvrdil orel, zeměkoule a kotva (což představuje námořnictvo).

Detail tohoto tetovacího designu je úžasný, přičemž zbraň, klobouk a uniforma vypadají fantasticky. Nejlepší ale je, aby ten Marine procházel přímo před vámi a očima vás sledoval, jak prochází. Skvělý efekt!

Umění s hrdostí

Námořní pěchota Spojených států má dlouhou historii hrdosti, důvěry a věrnosti ve službě svému národu. Tyto emoce se dobře promítají do návrhů tetování.

Tato hrdost by měla malý význam, kdyby nebyla v průběhu let podložena akcí a výsledky; naštěstí je tato akce historickým faktem, který pokračuje dodnes. Není divu, že se tetování USMC nosí s hrdostí.

© 2012 Kovboj Tom