Dekorace těla, a zejména tetování, je úžasný způsob, jak veřejně sdílet svou historii, triumfy a pocity.

Miluji tě ... a moje tetování!

Miluji tě … a moje tetování!

Kozzi.com

Tetování může být zábavné a koketní. Mohou být smysluplné a hluboké. Mohou být malé i velké. Mohou být jemné nebo odvážné. Mohou být čímkoli, co chcete, aby byli. A tetování, které matky dostanou, může být všechno výše uvedené, stejně jako každé jiné tetování. Ale někdy maminky chtějí tetování a chtějí, aby nějakým způsobem znamenaly nejdůležitější část jejich života.

Smysluplné nápady tetování pro matky

  1. Iniciály a jména
  2. Smysluplné obrázky
  3. Fotografie a stopy
  4. Termíny
  5. Odpovídající tetování
  6. Rodinné klenoty
  7. Cizí jazyky
  8. Andělé a křídla
  9. Duhy

Maminky mohou tetovat!

Maminky umí tetovat!

Kozzi.com

1. Iniciály a jména

I když osobně nejsem příznivcem tetování jmen významných osobností, děti jsou úplně jiná věc. Vaše dítě bude vždy vaše dítě a mít jejich jméno jako trvalou součást vás je krásný nápad. Můžete si ho dát někam, kde je dobře viditelný, například na zápěstí, nebo ho můžete dát někam skrytý, ale přesto smysluplný, například přes srdce.

Knihy Dr. Seusse v barvách povědomí o autismu.

Knihy Dr. Seusse v barvách povědomí o autismu.

Katherine Sangerová

2. Smysluplné obrázky

Jděte s tím, po čem je dítě pojmenováno: kreslené postavičky, květiny atd. V mém případě jsem si nechal vytetovat knihy doktora Seusse. Mělo to dvojí význam: Knihy představují moji lásku k Theodore Geisel, muži, o kterém jsem napsal diplomovou práci, a barva knih představuje čtyři barvy, které se nejčastěji používají u dílků skládaček k reprezentaci autistického spektra.

Knihy byly pro mě a mého syna, a přestože ostatní lidé nemusí automaticky pochopit smysl tetování, pro mě a mou rodinu je to velmi smysluplné.

Tetování podle fotografie.

Tetování podle fotografie.

AT Tattoo

3. Fotografie a stopy

Když jsou uděláni dobře, mohou být skvělí. Je pravda, že musíte být velmi opatrní s tetováním, které si vyberete, když děláte cokoli, co je tak podrobné. Než si vyberete, koho chcete tetovat, nezapomeňte si prohlédnout knihu práce umělce tetování.

Pokud jde o fotografie, jednoduché je často nejlepší, takže možná budete chtít mluvit s umělcem (nebo tetovacím umělcem, který dělá vlastní práci), než to uděláte. Ujistěte se, že vám to vždy udělá radost a hrdost, když se na to podíváte.

4. Termíny

Vytetovat si datum narození je zkratka, jak si ten důležitý okamžik vždy zapamatovat. Můžete si vybrat, zda chcete mít čas a datum, rok, nebo, jeden z mých osobních oblíbených, jít na rok narození římskými číslicemi.

Mnoho maminek se také rozhodlo zahrnout datum spolu s dalším prvkem. Možná pár stop s datem narození? A nejlepší součástí výběru zahrnutí data narození je, že si nikdy nemusíte dělat starosti se zapomenutím narozenin vašeho dítěte!

5. Odpovídající tetování

Odkládali jste barvení, dokud vašemu dítěti nebylo více než 18 let? Proč si nenecháte udělat odpovídající tetování? Najděte něco, co má pro vás oba smysl, a poté se podělte o zkušenosti. Získáte víc než jednoduché tetování – získáte také paměť.

Jednoduchý kmenový záblesk srdce.

Jednoduchý kmenový záblesk srdce.

Kozzi.com

6. Rodinné klenoty

Ano, šel jsem pro laciný smích. Ale je to vážná myšlenka. Pokud máte opravdu rádi šperky, proč si je nenechat vytetovat? Podívejte se na všechny krásné rodinné šperky, které obsahují různé rodné kameny, a najděte vzor, ​​který byste chtěli navždy.

Můžete se rozhodnout proměnit náhrdelník v jednoduchý vzor a umístit jej kdekoli na těle, nebo pokud máte dost odvahy, můžete si na prstě vytvořit prsten, který představí všechny barvy, které představují vaši rodinu. Mějte však na paměti, že barvy mohou vyblednout, takže je můžete předělat každých pět až deset let, aby byly živé..

7. Cizí jazyky

Pro lidi, kteří nemluví anglicky jako svým prvním jazykem nebo kteří prostě mají jiný „domácí“ jazyk, proč si nedat tetování, které ctí váš jazyk i etnický původ, a vaše dítě? Nechte si vytetovat cizí dialekt, například japonštinu, španělštinu nebo němčinu. Můžete si vybrat slova jako "syn" nebo "dcera" a dokonce do něj zakomponovat data.

Wing flash art.

Wing flash art.

Kozzi

8. Andělé a křídla

Je smutné o tom přemýšlet, ale někdy jsou vhodní i andělé a křídla. Zatímco některé děti nemusí být na tomto světě dlouhé, jejich vzpomínky ano. Včetně jakýchkoli dalších myšlenek, jako je jméno dítěte, počáteční nebo datum narození, zabalení do dvojice křídel nebo snad držení anděla ukazuje jak radost, tak smutek, který jste zažili v jejich krátkém životě.

9. Duhy

Pro ty, kteří měli duhové dítě, může být duha spolu se jménem dítěte nebo datem narození skvělým způsobem, jak si vzpomenout na předchozí těhotenství a oslavit narození vašeho dítěte. Je na vás, jestli si chcete nechat vytetovat smutnou vzpomínku, ale je to také šťastné, takže se rozhodněte, jak se na to budete dívat, než si to po celý život pořídíte..

… A více!

To jsou jen některé nápady pro tetování pro matky. Jaké tetování jsi viděl? Co chcete získat na památku svého mateřství??

Komentáře

melissassmith 26. května 2017:

Pěkné nápady na tetování.