Já'Jsem velkým fanouškem všeho tetování a chci se podělit o svou vášeň pro svět tetovacího umění.

Pirátské tetování

Cokoli námořního mě velmi zajímá a velká část mytologie a pravdy kolem historie pirátů je fascinující, zejména lodě, kterými drancovali své nešťastné oběti.

Představte si, že jste někam na cestu a narazíte na zlověstnou pirátskou vlajku a loď, která vám může navždy změnit život. Že'je předpokladem umění pirátské lodi a potažmo návrhů tetování, které obsahují téma pirátské lodi. Vlnící se plachty a pocit hrůzy doprovázejí obrázky blížících se pirátů, a to je hezky zobrazeno níže v tetování pirátské lodi.

Popularita pirátské lodi

Piráti a pirátské lodě se v posledních letech těší stále větší oblibě, pravděpodobně kvůli Hollywoodu's vyobrazením Jacka Sparrowa a jeho posádky.

Tato romantizovaná verze má samozřejmě k realitě daleko, protože novodobí piráti u afrického pobřeží nejsou ani zdaleka přátelští a vzali si řadu životů. Oni ne'Přesto necestují na skvělých lodích jako piráti ze starověku't udělat dobrou volbu pro tetování nebo někoho, kdo chce působivou loď na kůži.

Pirátská loď vychází z tetování do mlhy

Toto tetování pirátské lodi bylo vybráno jako první, protože má několik dobrých i špatných vlastností.

 • Dobré je, že za tím byl skvělý nápad a vystihuje to, co je to pirát a jak se najednou mohou zjevit svým vytouženým obětem.
 • Špatné je, že to mělo být provedeno tak, aby loď více vynikla, jako by právě opouštěla ​​mlhu. Jinými slovy, pozadí mělo být světlejší a zvýrazňovat loď. Místo toho je loď smíchána s pozadím způsobem, který skrývá její dopad.
 • To'Je to stále skvělé tetování, ale díky světlejšímu pozadí by to bylo úžasné.

pirátská loď vycházející z mlhy

pirátská loď vycházející z mlhy

Pirátská loď řezající vody

Důvodem pro umístění této lodi na další místo bylo ukázat, jak může být prezentována jako střed designu, místo aby splývala s pozadím, aby skryla efekt.

Že'abych to neříkal'je lepší tetování než to výše, protože není't. To jen ukazuje, jak dobré to mohlo být.

Pokud jde o ten níže, jediná věc, která se mi opravdu líbí, je způsob, jakým je loď ukázána, jak řeže vody, když letí vpřed. Líbí se mi také okolní lemování, které zvýrazňuje loď.

červená a černá pirátská loď pohybující se vodami

červená a černá pirátská loď pohybující se vodami

Potopená pirátská loď tetování

Skvělý nápad navrhnout tetování piráta ztroskotaného na dně oceánu. Dalším zajímavým prvkem tetování je rozhodnutí nechat jej reprezentovat pirátskou loď, která tam byla dlouho zaseknutá. Strašidelný vzhled lodi bez života poskytuje úžasný obraz.

potopené pirátské lodi tetování

potopené pirátské lodi tetování

Umělec: xxmatt-thomasxx

 • Tetování majestátní lodi

  Kdo nemá'Snil jsem o plavbě po mořích za dávných dob, protože tehdejší námořníci a kapitáni lodí byli průzkumníky a největšími riziky své doby. Tam'Vždycky je to něco o majestátních lodích a házejících se mořích, které hýbou našimi…

 • Tetování lodí a mořského života

  I když mě při psaní na tetování obvykle baví cílení na určité téma, motivovala mě předvádět nejrůznější tetování související s oceány, loděmi a mořským životem obecně. Někdy může při pohledu na různé vzory tetování vyvolat nápady, které mohou…

 • USMC Tattoo vzory

  Spojené státy americké námořní pěchoty mají hrdou tradici, která sahá (institucionálně) do roku 1775, a přitom operativně ještě před tím. Námořní pěchota je nasazována po moři prostřednictvím námořních plavidel, aby rychle reagovala na vznikající hrozby. Bohatý…

Tetování na pirátské lodi přes rameno

 • I když to není skutečný fanoušek barvení tetování, které vyžaduje větší plátno na paži, toto tetování je asi tak dobré, jak se můžete dostat v omezeném prostoru.
 • Moje oblíbená část je způsob, jakým umělec navrhl obraz, dovedně pomocí tmavších a světlejších barev vytvořil velmi pěkný výsledek.
 • Všimli jste si v pozadí hořící lodi? Vypadá skvěle.
 • Moje jediná stížnost na design je, že bych si přál vidět pirátskou vlajku jasněji. Co'je pirátská loď bez pirátské vlajky, viditelná ve větru?

tetování ramene pirátské lodi

tetování ramene pirátské lodi

 • V tomto konečném designu tetování pirátské lodi vidíte ten, který obsahuje barvu, něco já'Obecně nemám rád tetování, ale v tomto případě ano'docela dobře udělaný.
 • Horní část je obzvláště pěkná, protože se zdá, že pěkně splývají s tmavší barvou.
 • Jedinou oblastí, kterou bych změnil, je nazelenalá barva vln, které se podle mě střetávají. Přesto velmi dobře provedené tetování.

velké, barevné pirátské lodi tetování

velké, barevné pirátské lodi tetování

Tajemství, zkoumání a výsledné drama volného moře vždy uchvátily moji představivost, stejně jako mnoho dalších, a piráti a jejich způsob dopravy jsou až dodnes nedílnou součástí příběhu.

Tetování pirátské lodi nám pomáhá vzpomínat na nebezpečí spojená s plavbou oceánů světa.