Bill je online spisovatel více než čtyři roky. Jeho články se zaměřují na širokou škálu různých témat souvisejících s oceánem.

lobstertattoos

Galerie umění ErgsArt

Tetování humrů

Pro ty z nás, kteří milují vodu a moře, je tetování humra přesvědčivou volbou. My, kteří jsme se narodili v blízkosti oceánu, máme jedinečnou afinitu k moři a formám života s ním spojených. Nejen, že to má smysl, ale samotný humr má spoustu jedinečných vlastností, které mu v případě dobrého zpracování propůjčí pěkné umělecké dílo.

Barevné humry

Většina z mnoha tetování humrů I'Viděli jsme, že jsou provedeny v barvě, obvykle červené nebo modré.

To je neobvyklé, protože obvykle je černý inkoust normou a barva výjimkou.

Musím říct, zatímco já'Jsem rozhodně fanouškem tetování tmavým inkoustem, v případě humrů barva funguje docela dobře.

lobstertattoos

Blue Lobster Tattoo

Tady'je příkladem modrého humra, který byl zajímavý zvoleným světlejším odstínem. Na tomto je hezké to, jak si můžete prohlédnout detaily těch malých nožiček, což dodává hezký vzhled.

Způsob, jakým je modrá ponechána s kůží zobrazující se jako barva, je také velmi dobře proveden. Že'není vždy snadné toho dosáhnout. Dal bych přednost mnohem tmavší modré, ale stále ne černé.

lobstertattoos

Tetování humra s červeným ramenem

Když mluvím o tetování a prohlížím si ho, rád zahrnu širokou škálu stylů a kvality, a zatímco toto první ne'nevypadat příliš špatně,'není to, co bych chtěl. Pro mě to prostě není't dost realistické, aby mě vzrušilo. Ale pokud dáváte přednost kreslenému stylu, může to být pro vás.

lobstertattoos

Humr na noze

Tady'je další poněkud pochybné tetování humra. Přední část humra vypadá velmi dobře, ale střední a zadní část je pro mě velmi neatraktivní. Skoro to vypadá jako humr vpředu a něco jako housenka vzadu.

lobstertattoos

Barevný humr

Já'Překvapilo mě, jak se mi to líbí, protože, jak jsem již zmínil, tetování s barvou není'To je pro mě přitažlivé a obvykle ne't měří až k jejich temněji nabarveným bratrancům. Ale toto je vzácný případ, kdy to nejen vypadá slušně, ale také vyniklo. Barva a detaily jsou zářivé a vypadají opravdu pěkně.

lobstertattoos

steelteamstudio

Humr přes rameno

Poté, co jsme pochválili předchozí tetování humra navzdory jeho barvě, tady máme můj oblíbený ze skupiny. Podle mého názoru tmavší inkoust převyšuje ostatní, i když oni'uděláno velmi dobře.

Zde je lesklá skořápka, odstíny barev a celkový detail zdaleka nejlepší ze všech zde zobrazených tetování.

lobstertattoos

Knihovna dědictví biologické rozmanitosti

Humrové tetování jsou žádanější v oblastech, kde jsou'být součástí kultury. To znamená, že skvělý vzhled samotného stvoření je dobrou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečnějšího a odlišnějšího.

Stejně jako u všech tetování, vězte, co chcete, pokud jde o design a barvu, než půjdete, protože tyto hrají velkou roli v kvalitě tetování, které získáte.