Já'Jsem velkým fanouškem všeho tetování a chci se podělit o svou vášeň pro svět tetovacího umění.

Moje malé pony tetování

My Little Pony je velmi populární značkou pro mladé dívky od roku 1982, kdy byla vydána první řada hraček. Malí poníci jsou 30 let útočištěm't ztratili půvab a mnozí z těch, kteří vzpomínají na své dětství, se rozhodli nechat si na tělo vytetovat trvalou připomínku svého oblíbeného poníka.

Jednou ze silných stránek předmětu je rozmanitost koní a barev, které nabízejí zdánlivě nekonečné množství kombinací, z nichž si můžete vybírat. I přesto dámy vědí, kdo je jejich oblíbený poník, a obvykle je drží blízko nebo přesně jako barva a obraz, jako byly vytvořeny.

A kdo může zapomenout na ta roztomilá malá jména jako Rainbow Dash, Pinkie Pie, Scootaloo, Princess Celestia a Sweetie Belle, mezi mnoha dalšími? V předlohách je již dost fantazie a potěšení, takže není třeba měnit vzhled, aby se postavy vylepšily.

Tetování S Pavučinou

Protože většina z vás, kteří čtete tento článek, už znáte své postavy poníků, zejména své oblíbené, my'nebudeme se dostat do všech jejich jmen, ale spíše se zaměříme na různé aspekty designu každého tetování.

Ten první je opravdu pěkný, s tím, co vypadá, že se červenají tváře a za ním pavučina. Co'Opravdu skvělé je, že Pony má na nohou vlastní tetování, což je velmi vzácný designový prvek.

Já'Nejsem si jistý, co pavučina znamená, pokud do ní Pony necouvl, a uvedl možný důvod's červenat se.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

stroder.deviantart

Barevná hříva a ocas

Zde máme vynikající příklad více barev, které mají mnoho malých koní. Mnohokrát je tento typ barvy kontraproduktivní a příliš mnoho pro návrh tetování, ale protože to'je jedním z poníků, ve skutečnosti neexistuje příliš mnoho barvy a vypadá to nádherně.

Duhové vlasy a aqua-modré tělo koně vynikají skvěle.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

Hnědý poník s křídly

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni se světem pony, bylo několik představení nových postav, přičemž jednou z nich byla skupina koní s křídly. Toto je jeden z nich a podle barevných standardů My Little Pony je poněkud utlumený.

To je kompenzováno vzpínajícími se kopyty a tekoucí hřívou a ocasem. Malé oko, které se dívá bokem na diváka, je také velmi roztomilé.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

Fialový jednorožec s křídly

My're nabídl jinou pózu od tohoto fialového jednorožce s křídly, když se postavil na dvě zadní nohy. Miluji, když jsou tyto řasy vytvořeny tak, aby vypadaly tak žensky, což je spojeno s dlouhým vířícím ocasem, který se krásně obepíná kolem dolních koni koně.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

ratemyink

'fialový' Tetování

Většina z vás by Violet poznala, i kdyby se nejmenovala't část designu tetování. Její hravé vzpírání je zábavné vidět a dlouhé řasy, ocas a hříva také dobře vypadají.

Pokud nemáte'Ještě si toho nevšimli, vlasy koně, zejména hříva, jsou vyrobeny tak, aby se shodovaly se způsobem, jakým ženy rády přemýšlejí o svých vlasech. Takže máte všechny tyto různé barvy a vzhledy, z nichž mnohé mají foukaný vzhled, který je okouzlující pro ženy. Jak vidíte, je to také skvělý design tetování.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

buzzfeed

Gothic Pony Tattoo

Říkal jsem tomu gothic My Little Pony, ale myslím, že by to mohlo být také identifikováno jako metal nebo punk, na základě hrotového nákrčníku. Moje pozorování však bylo založeno více na pavučině na boku poníka než na hřeboch.

Na druhou stranu, pokud vy'soudě podle vlasů, punkový vzhled je určitě možnost. Realita se zdá, že tento Pony je založen na všech těchto prvcích, což z něj dělá docela skvělý design tetování malého koně.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

Duhové tetování

Dokončujeme tuto galerii tetování nádhernou duhou, na které si hrají dva poníci. Zahrnutí motýlů a hvězd posetých duhou zvyšuje fantazii a zábavu, stejně jako jedinečné barvy magické duhy.

Je to nádherný příklad rozmarné a hravé povahy koní a dětských způsobů, které představují, a připomíná nám naše dětství, kdy se všechno zdálo možné.

mylittleponytattoodesignsgalleryphotos

tetování

Jak kouzelnou dobu našich životů představuje značka My Little Pony a mnozí z nás si chtějí uchovat kousek této paměti trvale na kůži, aby si byli jistí, že nějaká ta doba fantazie a zázraků tu s námi vždy zůstane.

Vybrat si postavu a scénu jako způsob, jak to udělat, je skvělý způsob, jak nám připomenout, abychom si v sobě ponechali kousek toho dítěte uprostřed těžkých časů, kterým musíme všichni čelit nebo kterým jsme museli čelit.

Komentáře

Catherine Taylor z Kanady 13. dubna 2012:

Páni, nikdy mě nepřestanete překvapovat designem tetování, který najdete. Nikdy jsem nepřemýšlel o tetování MLP, ale jsou tak roztomilé, kdo ví.