Já'Jsem velkým fanouškem všeho tetování a chci se podělit o svou vášeň pro svět tetovacího umění.

Význam za tetováním tulipánů

Tulipány jsou po staletí velmi populární, protože jejich nádherné zářivé barvy nabízejí mimořádný vzhled – jak v domácích zahradách, tak na polích, kde'znovu dospělý – inspirující mnoho lidí k tomu, aby si na tělo nechali namalovat tetovací vzor tulipánů.

Tato úžasná květina byla v minulosti symbolem prosperity a vinných radovánek, protože byla tak žádaná a žádaná, že vedla k depresi v Holandsku asi 40 let poté, co byla představena v druhé polovině 16. století jako lidé. by prodal domy a pozemky nebo vyčerpal své celoživotní úspory, aby získal květiny, o nichž se mylně domnívali, že ceny budou stále stoupat. Když bublina praskla, lidé o všechno přišli, což vedlo k ekonomické krizi.

Je zajímavé, že tulipány té doby stáhly mozaiku, což vedlo k extrémně krásným květům, které vypadaly jako to, co se nazývalo "plameny" ohně na okvětních lístcích květiny, což má za následek tisíce unikátních designů.

To vše vedlo k silnému ocenění krásy tulipánu, které pokračuje dodnes, kdy se na počest milované květiny pořádají festivaly po celém světě.

Tulipán Budující tetování na noze

Nyní nechte'Podívejte se na několik návrhů tetování tulipánů, abyste získali představu o tom, co si na ně lidé nechali namalovat a jak tetovací umělci zobrazují slavnou květinu..

My'Začneme tímto jednoduchým designem, který ukazuje tulipán, který se chystá plně otevřít. Se slovy "nejlepší přátelé" zahrnuto jako součást obrazu, zdá se, že říká, že představuje přátelství, které roste a chystá se ještě více rozkvést.

Tulipán pučící nohy tetování

Tulipán pučící nohy tetování

bestqualitytattoo

Tulipánové tetování na boku

Rozhodnutí navrhnout tulipánové tetování s více než jednou barvou květu bylo dobré. Toto tetování se mi opravdu líbí, protože krémová a růžová barva se dobře mísí a vytváří velmi podmanivý a krásný květ.

Zahrnutí růžové do strategických oblastí nejenže vypadá skvěle, ale také dodává určitou hloubku a texturu, takže krémová barva to nedělá'neztratit se v přirozené barvě pokožky.

velké, barevné tulipánové tetování na jedné straně těla

velké, barevné tulipánové tetování na jedné straně těla

Oranžové tulipánové žebro

Zde máme další příklad tulipánu, který se chystá budit, ačkoli tento je zobrazen o něco dále než první tulipán.

Jasně oranžový květ vypadá skvěle, stejně jako žluté odlesky, které jej doprovázejí.

oranžové tulipánové tetování na žebrech

oranžové tulipánové tetování na žebrech

checkoutmyink

Kmenové tulipánové tetování na rameni

Při hledání návrhů tetování, které inspirují, včetně kmenových tetování při tomto hledání, bez ohledu na předmět, je vždy dobrý nápad, protože já'nikdy jsem nenašel téma, které by ne'mít některé skvěle vypadající kmenové interpretace, jak můžete vidět na níže uvedeném tulipánu.

V tomto tetování jsou tak mimořádné detaily'je téměř nemožné to komentovat, protože by to bylo potřeba rozebrat na malé kousky, aby bylo možné správně zaznamenat celkový kus.

Moje oblíbená doplňková část designu květin jsou prvky vypadající jako slza ve spodní části tetování. Rolování přímo nad vrcholem tulipánu také vypadá fantasticky, stejně jako jemné stínování. Skvělé tetování.

kmenové tulipánové tetování na rameni

kmenové tulipánové tetování na rameni

paže-tetování-návrhy. cukr

Červené tulipánové tetování pěšky

Technicky se domnívám, že tento odstín není't červená, i když'Těžko tomu říkat růžová. To opravdu ne'na tom ale nezáleží, jak to je'Je to pěkná barva tetování, která se krásně zobrazuje's vnořená do listů, která pomáhá definovat tvar tulipánu.

Pokud jste si všimli, byla to zajímavá volba návrháře, aby listy na levé straně tulipánu vypadaly úplně jinak než listy na pravé straně. To dělá zvláštní design. Raději bych měl jedno nebo druhé. Nejraději mám štíhlé listy vpravo.

červeno-růžové tetování tulipánů na nohou

červeno-růžové tetování tulipánů na nohou

velké tetování

Skupina tulipánů na zádech

Líbí se mi koncept tetování skupiny tulipánů, ale použití fialové a modré jako součást zvolených barev jí to asi trochu ubírá, protože červená a žlutá by to více zvýraznily.

Možná má osoba s tetováním důvod pro výběr těchto konkrétních barev, takže ano'není to velký problém, pokud ano'je tomu tak.

I tak to'je to dobré tetování, i když ten stonek vlevo není't věrný realitě a na jeho trajektorii vypadá trochu divně; aby to tak vypadalo'vyrůstá z dovolené. A pokud jde o tu rolovací věc, já'Nevím, co to je nebo co to znamená. Nejprve jsem si myslel, že je to svinovací metr, ale teď jsem'nejsem si jistý.

skupina barevných tulipánových tetování na zádech

skupina barevných tulipánových tetování na zádech

  • Gotické květinové tetování

    Existuje mnoho věcí, které se týkají gotické kultury a které mě zajímají a fascinují, a jedna z oblastí, které mají mnoho výrazů, je tetování. Stejně jako pro samotnou gotickou kulturu opravdu neexistuje žádný definující způsob, jak to popsat…

Tulipánový zadní díl

Vrstvený a strukturovaný vzhled tohoto tulipánu je podle mého názoru mimořádný a patří k mým oblíbeným. Stínování na květině je úžasně dobře provedené a poskytuje velmi pěkný pohled na detail květu.

To's tulipánem není tak těsný, jak byste si mysleli, ale ty líné vnější lístky mu dodávají jedinečný vzhled, který je mezi tetovacími nadšenci žádoucí.

texturované tulipánové tetování na zádech

texturované tulipánové tetování na zádech

tučné vlastní úpravy.

Život Isn't a Tiptoe skrz tulipány

Pro ty z vás, kteří jsou dost staří na to, aby si pamatovali, nebo kteří jsou velkými hudebními fanoušky, můžete výše uvedenou frázi rozpoznat jako píseň, kterou před desítkami let nazpíval podivín jménem Tiny Tim. Píseň byla dabována Tiptoe Through the Tulips, hraná za doprovodu ukulele všech věcí. Bylo to tak špatné, že to bylo dobré; alespoň pro mnohé z těch, kteří to v té době slyšeli. Já ne'nevím jestli ano's pro vaše potěšení z poslechu, ale pro pár smíchů jsem to musel zahrnout níže.

Dobře, pokud jde o to, jak to souvisí s níže uvedeným tetováním'je točení slov písně s příslovím, "Život není't špičkami skrz tulipány."

Tento design tetování se mi opravdu líbí, zejména způsob, jakým padající okvětní lístek souvisí se zaslanou zprávou. Pracují spolu velmi pěkně. Bylo také moudré mít tetování spíše tmavé a šedé než barvy, protože posiluje to, co se snaží být zobrazeno.

tetování na paži, které říká:

tetování na paži, které říká, "život není't špičkami skrz tulipány"

checkoutmyink

Tulipánové tetování je skvělou volbou pro ty, kteří hledají květinové tetování, které je univerzální a může být navrženo v mnoha barvách. Unikátní tvar květu a jeho historický význam a současná popularita z něj činí možnost tetování, která nikdy nezmizí pro ty, kteří se rozhodnou nechat si na těle napustit tulipány.