Richard Hale je nadšenec tetování, který studuje a zkoumá symboliku, významy a historii tetování.

Design tetování s klíčem a zámkem mohou nosit muži i ženy, a protože funguje v mnoha různých velikostech, lze jej tetovat téměř kdekoli na těle. Tento motiv lze kombinovat s dalšími symboly a prvky.

My'Ukážu vám různé designy tetování s klíčem a zámkem a proberete mnoho významů tohoto symbolu. Doufáme, že se vám podaří najít nápady a inspiraci pro vaše další tetování.

Ochrana toho, co je cenné

Před vytvořením klíče a zámku museli muži a ženy schovat své cennosti na kreativních místech: duté stromy, jeskyně, za kameny nebo pod zemí. Nejstarší záznamy o klíčích a zámcích pocházejí z doby před 4 000 lety, ačkoli starověcí Řekové byli také připisováni za vynález zařízení před 2500 lety.

Klíč a zámek byl vynalezen za jediným účelem, chránit jeden's cennosti. To může znamenat mnoho různých věcí. Klíče lze použít ke spuštění aut a strojů, k uvěznění lidí ve vězení a řetězech, k ochraně tajných dokumentů a dopisů nebo k zabránění invazi cizinců do jednoho'je doma. Každý je jiný, pokud jde o jeho interpretaci toho, co je cenné. U některých to může být stříbro, zlato, šperky a peníze. U ostatních to může být jejich partner, jejich děti, jejich rodina, jejich víra, jejich tajemství, jejich soukromí. Tetování na klíč a zámek se může týkat kohokoli z nich. Jeden se například může rozhodnout nechat si s dítětem vytetovat klíč a zámek'jméno v zámku, aby symbolizovalo ochranu a vzácnou povahu jednoho's dětmi.

Variace na tetování Key-and-Lock

Tento symbol dává vzniknout unikátním a tajemným vzorům. Návrh může zobrazovat klíč a zámek, klíč a visací zámek, samotný klíč nebo samotný zámek. Tetování na klíč a zámek může mít jednoduchý design, málo barev nebo detailů, nebo může být ozdobeno stuhami, šperky a zářivými barvami.

Klíč a srdce

Většina z nás slyšela staré rčení, "Vlastníte klíč k mému srdci." Tuto metaforu může symbolizovat tetování, které symbolizuje lásku mezi dvěma lidmi. Oblíbené designy mohou zahrnovat visací zámek ve tvaru srdce nebo dát tvar srdce na konec klíče. Když pár chce symbolizovat svou lásku jeden k druhému, jeden může dostat tetování klíče a druhý může získat odpovídající zámek. Osoba, která stále čeká, až přijde správná osoba, může mít tetování na klíč a srdce, což znamená, že stále hledá toho zvláštního někoho.

Univerzální klíč

The univerzální klíč, v reálném světě je jednoduchý klíč, který může otevřít mnoho různých zámků. Lidé se baví symbolikou a často někde zobrazují lebku v designu. Návrh může být klíč a zámek, nebo samotný klíč, s barevnými ozdobami, stuhami a řetězy nebo bez nich.

Umístění tetování

Někteří muži a ženy se rozhodnou skrýt tetování pomocí klíče a zámku na svém těle. Často skrývají pouze klíč. Jedno z nejoblíbenějších míst, kam tetování schovat, je za uchem; další oblasti mohou zahrnovat kotníky, dolní část zad nebo oblast třísel. Zamyslete se na chvíli; pokud někdo najde klíč nebo zámek, vy ne'nechci, aby našli toho druhého. Pokud najdou obojí, můžete přijít o památku.

Možné významy tetování s klíčem a zámkem

S tetováním typu klíč a zámek může být spojeno mnoho různých významů. Ačkoli vaše tetování může znamenat různé věci v myslích těch, kteří ho vidí, nakonec to znamená to, co chcete, aby to znamenalo. Níže naleznete několik významů za tetováním typu klíč a zámek.

 • Svoboda. Já a nikdo jiný nekontrolujeme, kam jdu a co dovolím.
 • Zamčený. Řízené, ale chráněné.
 • Věčná láska. Robustní zařízení chrání náš závazek.
 • Změna. Otočením klíče se vše může změnit.
 • Dárek na památku. Já'Na tento vztah nikdy nezapomenu.
 • Zabezpečení, bezpečí, ochrana. Vynakládám velké úsilí, abych chránil to, co miluji.
 • Cenný. Moje tělo je vzácné a patří jen mně.
 • Uvězněn, lvyskočil: Vězení různého druhu jsou skutečná; ne všichni jsme svobodní.
 • Nový začátek. Otočení klíče mě uvolňuje z klece do úplně nového světa. Jsem osvobozen od minulosti. Byl jsem vězněm, ale udělal jsem nějaké změny a přejdu k lepším věcem.
 • Spojení, spojení. Sexuální snímky lze nenápadně zprostředkovat klíčem a zámkem a jeho okolím: probodnutí, proniknutí, spojení, úplná kompatibilita. Někdy tetování zámku nebo klíče zahrnuje iluzi probodnutí nositele's kůže.
 • Cudnost. Samozřejmě tu byl středověký pás cudnosti. Tetování zámku ne'nemusí to znamenat cudnost doslova, jen to, že existují obrany proti nechtěnému vniknutí.

Jak vidíte, za tetováním zámku a klíčů je několik různých významů; zvážit je všechny a jejich důsledky.

Ačkoli někteří volí toto tetování pro jeho symbolickou hodnotu, jiní ho volí pro umění designu. Může být napuštěn velkými detaily a dekorací, jak můžete vidět na fotografiích. Tyto fotografie vám poskytnou představu o tom, co je k dispozici, plus možná několik nápadů, jak zapracovat do vašeho tetovacího designu s klíčem a zámkem.

Don't Rychle se nechte napustit inkoustem

Než si vyberete konečný symbol a design tetování, je třeba si zapamatovat několik důležitých věcí. Udělejte si čas na průzkum svého symbolu tetování. Ujistěte se, že rozumíte tomu, co představuje a znamená. Don'spěchejte se napustit inkoustem. Ti, kteří se impulsivně napustí inkoustem, obvykle později po cestě skončí lítostí.

Komentáře

Kristin 1. října 2019:

Jaký je význam otevřeného zámku a uzavřeného zámku?

Tricia 17. dubna 2019:

Já'm a sub a já jsem si vybral tetování zámku oproti nošení jednodenního límce.

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 19. září 2012:

Adilah, vlastně dobrá otázka. Asi záleží na tom, jak se na to díváš. Pro mě si moje žena vzala srdce. Vlastní k němu klíče. Takže by to zvážilo, moje žena by měla klíč. Může to však jít oběma směry. Mnoho z nich jsem viděl, byla to dívka se srdcem, ale funguje to tak či tak. Skvělá otázka. Děkuji za komentář a za váš čas. Vítejte zpět kdykoli.

adilah 11. září 2012:

mělo by být srdce nebo klíč pro gurla?

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 5. června 2012:

Rosemayi, vážím si toho, že jsi si udělal čas a zastavil se u nás. To je zajímavé tetování. Tetování klíčem a zámkem je velmi jedinečné, zajímavé a tajemné. Nádherně navržené tetování určitě.

Rosemary Sadlerová z Hawkes Bay – Nový Zéland 30. května 2012:

Taková rozmanitost zde od jednoduchých po flambouyant. Jsem tady s AE, kdybych měl jeden, byl by to pupek, úhledný nápad.

Další nádherný rozbočovač Ricky.

Doufám, že se máš dobře

Richard Ricky Hale (autor) ze Západní Virginie 29. května 2012:

*Lovedoctor, jsem rád, že se o vás znovu dozvídám. Mnohokrát děkuji za váš čas a komentář.

*KJ, potěšení je moje 🙂 Jsem ráda, že tě zajímá tetování. Mnoho lidí ne'Neuvědomujte si jejich umění a symbolickou hodnotu, dokud těmto věcem nebudete věnovat velkou pozornost. Rád vzbudím váš zájem.

*Cikáne, ještě jednou díky, můj drahý příteli. Je to vždy radost, co od vás slyším. Opatruj se.

*Maxi, jsem rád, že jsi přišel, díky. Souhlasím. Ty opravdu vypadají krásně barevně. V některých případech jsou velmi dekorativní. Ty se mi líbí víc než ty jednoduché.

*AE, děkuji, že jste si udělal čas na vyjádření. Ten je docela zajímavý. Přinejmenším velmi kreativní. Všechno nejlepší.

Ruby Jean Richertová z Southern Illinois 29. května 2012:

To je úžasné. Ten pupeční je jedinečný. Velmi zajímavé … Bravo..

BeyondMax ze Sydney, Austrálie 29. května 2012:

Velmi krásná, líbí se mi barevně více než černá, ale předpokládám, že ve všem je vždy bod. Dobrá práce!

Cikánská růže Lee z Daytona Beach na Floridě 28. května 2012:

Milujte tato barevná tetování zámku.

kjforce z Floridy 27. května 2012:

textař..krásná práce jako obvykle, velmi informativní..tato řada mě osvěžila..na toto by mě nikdy nenapadlo se ptát/zabývat se tímto..díky za sdílení..všechny jste odvedli skvělou práci….

milovaný lékař926 27. května 2012:

Miluji tetování srdce a klíčů. To je opravdu úhledné.