Mám třináct tetování a několik piercingů, a myslím, že ano'jste všichni v pohodě.

Mnoho námořnických tetování bylo vytvořeno podle modré vlaštovky

Mnoho námořnických tetování bylo vytvořeno podle modré vlaštovky

V první řadě nech's pochopit rozdíl mezi vlaštovkami a vrabci. Nejsou totéž. Nejsou to stejní ptáci a mají mezi sebou velmi odlišný význam. Slova vlaštovka a vrabec nelze zaměňovat. Vlaštovky jsou tradiční oldschoolové tetování symbolizující trvalou lásku, která se poprvé objevila na námořnících během světových válek. Protože je známo, že vlaštovky se vždy každý rok bez problémů vracejí domů do San Juan Capistrano, věřilo se, že námořníci s tetováním vlaštovky se také vždy vrátí do svých domovů a rodin. Protože vlaštovky nikdy nelétají příliš daleko od domova, byl pohled na vlaštovku námořníka symbolem naděje; znamenalo to, že byli blízko země. Námořníci s vytetovanou jednou vlaštovkou urazili přes 5 000 mil a námořník se dvěma tetováním urazil přes 10 000 námořních mil a označoval velmi zkušeného námořníka. Pokud měl námořník tu smůlu, že zemřel na moři, legenda říkala, že vlaštovka přenese jeho ducha do nebe. Pokud měl námořník přítele, který zemřel, může si nechat vytetovat vlaštovku s dýkou přes prsa. Vlaštovky jsou ale také trvalým symbolem lásky a věrnosti, protože vlaštovky jsou monogamní tvorové. Vyberou si jen jednoho partnera a budou se s nimi párovat na celý život.

Mnoho vlaštovkových tetování bylo modelováno podle vlaštovkové vlaštovky původem z Evropy. Modré barvy s dlouhým rozeklaným ocasem hltají vlaštovky hnízda z bláta a věří se, že představují svobodnou modrou oblohu a věčné štěstí.

Vrabec je menší pták s kratším ocasem

Vrabec je menší pták s kratším ocasem

Vrabci jsou naproti tomu malí hnědošedí ptáci s podsaditými zobáky. Jsou to obyvatelé půdy, kteří se živí především semeny a hmyzem. Nejsou to tetování, které můžete dostat, pokud vy'znovu se snažíte znázornit lásku a věrnost nebo vzdát poctu příbuznému, který pracoval jako námořník. Vrabci mají svou vlastní zvláštní symboliku, nicméně byli prominentně uvedeni v několika literárních dílech. V Novém zákoně Ježíš ujišťuje své učedníky, že ani vrabec nemůže padnout bez Boha'upozornění, což znamená, že žádné utrpení nezůstane bez povšimnutí. Podobně říká Lukáš 12: 6, "Neprodává se pět vrabců za dva haléře? A ani jeden z nich není zapomenut před Bohem." V Temné polovině od Stephena Kinga fungují vrabci jako stvoření, která přenášejí duchy ze země živých do země mrtvých.

Vlaštovka a vrabčí tetování jsou skvělým akcentem na přirozené křivky ženy

Vlaštovka a vrabčí tetování jsou pro ženu skvělými akcenty's přirozenými křivkami

Navzdory mužské, námořní historii vlaštovky, oni explodovali na tetovací scénu mezi muži i ženami jako jeden z nejpopulárnějších obrázků v současné době. Ať už zachovat původní design Sailor Jerry ze čtyřicátých let, nebo zefektivnit ptáka's tvar, který odpovídá křivce ženy'Oba ptáci, kteří chápou symboliku vlaštovky nebo si ji spletli s vrabcem, představují krásu letu a obrovskou svobodu, kterou přináší.

Vlaštovka Tattoo Gallery

Vrabčí tetovací galerie

Komentáře

Špatně 6. července 2016:

Ani jedno z těchto tetování nebylo vrabci. Všichni mají rozdělené ocasy, což vrabec ne.

nepravděpodobná_tat_girl 19. dubna 2012:

Cítím, že potřebuji něco říci těm mladým, kteří zde komentují, tetování ve Velké Británii do 18 let je NELEGÁLNÍ, ve skutečnosti je to považováno za útok, v žádném případě nejsem proti tetování, jsem dobrý 30-40% pokrytý a také některými úžasnými umělci, ale čekal jsem, až mi bude 18, začnu respektovat umělce, umění a prázdné plátno, které je tvým tělem, věnuj čas, úsilí a trpělivost, než dostaneš tetování hned napoprvé a nikdy je nebudeš litovat, umění je umění, všechno má svoji krásu, ale ne každý to vidí, tetování je umění chůze a ty ne'nemusí si je vydělávat, ať už jsou cokoli, něco znamenají pro toho, kdo je nosí, a to'na tom všem záleží, já ne'Neptejte se lidí, co to znamená, kdo to udělal, ti, kteří jsou hrdí, jim to vysvětlí a ti, kteří nejsou, zvyklí, soudit někoho podle umění na kůži je špatné a pokud dívka toužící po úžasnosti přímo v horní části této stránky někdy to udělal …. sláva, to tetování vám navždy připomene vaše mládí a to, jak jste tehdy byli blázni!

wooo 11. dubna 2012:

za prvé jsem rád, že se NĚKDO konečně pokusil zajistit, aby lidé chápali, že vlaštovky a vrabci jsou odlišní. Chci vrabce (ne vždy oblíbenou vlaštovku) kvůli biblické symbolice, ale je na hovno, když si lidé myslí, že si to mohou splést s vlaštovkou.

také je zřejmé, že každý má právo na svůj vlastní názor a každý má právo si nechat vytetovat, co chce. Souhlasím s tím, že se mohu rozhodnout sám, ale také souhlasím se zdravým respektem k tradici. Byl bych trochu naštvaný, kdybych dostal něco smysluplného a symbolického a pak to dostal někdo jiný, protože to bylo populární; ale znovu, každému svému, zkuste se obout do bot jiných lidí, na obou stranách! zkoumám nápady na tetování, které jsem chtěl, protože bych nechtěl'nechci zjistit, že něco, co udělám trvalým, má nějaký význam, který nemám'nevím o.

konečně, se všemi komentáři o tetování 16 a 17 let, si myslím, že hlavním bodem (i když špatně řečeno) je toto: don'příliš nespěchejte, protože věci, o kterých si myslíte, že jsou nyní vytesané do kamene, se mohou za pár let změnit. důvod, proč lidé, kteří jsou starší, o tom mluví tak důrazně, je ten, že to prožili s jednou nebo druhou věcí, takže ne'neber to příliš osobně. sakra, na některé věci ve svém životě jsem měl POZITIVU v 19 letech a teď mi je 25 a vyrostl jsem a změnil se a díky bohu, že jsem to neudělal'neudělat něco z mého "miluje" pak trvalé. nicméně jsem chtěl tetování, protože … můžu'Nepamatujte si, kdy a jak dlouho provádíte výzkum a jste zodpovědní, don'nebojte se. Já osobně jsem velkým fanouškem tetování s významem, oba ty, které teď mám, mají význam, a ty, pro které zkoumám, to také mají, ale hej! to'život, každému jeho vlastní.

sarah 26. ledna 2012:

podívej, zapomeň na to 'pravidla' o tom, kdo co může získat. To'Je úžasné, že existují tetování, která představují armádu a jsou považována za čestné odznaky. Pro dnešního průměrného člověka je však tetování umění. Tetování představuje okamžiky v našich životech. Je mi třicet, mám několik tetování a nikdy jsem nebyl vojenský. Jeden kus je srdce v plamenech s vlaštovkou na obou stranách, spolu s mečíky a jménem mých dcer, to vše vzadu na krku. Má to hloubku

pro mě to znamená, já'mám na to nárok. Já ne'Aby to bylo platné, nemusím jít k moři, a to by nemělo'nebýt urážlivý. Chápu, pokud je někdo nově zařazen a nechá si udělat tetování'd proč to'd mít špatný vkus, ale pro 'civilisté' které v nich nacházejí jiný význam a krásu, proč by to někoho mělo zajímat? Miluji naši armádu, já'jsem velmi vlastenecký. Ale opravdu tetování

don'nepatří nikomu a jejich symbolika se může násobit.

mňoukat 14. ledna 2012:

Mám rád vlaštovky.

Kpt 14. listopadu 2011:

Jako kapitán a obchodní loď si všichni necháváte udělat tetování, které jste neudělali't vydělávat. Jestli dostaneš vlaštovku don'Nepřikládej si to na hruď! Je to vyhrazeno pro nás, kteří nám dali míle na moři. Já ne'Nezáleží na tom, koho znáte nebo s ním máte příbuzný. Pokud ne'Ucho ujetých kilometrů, které k nám nerespektujete. Ve věku 28 let mám 45 000 mil na moři a vím jen, že dostávám své vlaštovky a hvězdy exta na míle navíc. Měli byste mít respekt k tradici, že žijeme ne nějaké hipsterské sračky. BTW ten chlap, který dostane vlaštovky, než půjde k námořnictvu, dostane první týden na lodi prdel. Hlavy vzhůru.

becca 14. listopadu 2011:

Od 17. jsem chtěl tetování vlaštovky'Přiznám se, jen mi to přišlo super & že'proto jsem to chtěl. Vždy jsem byl pták, jsou tak svobodní. Mohou se dotknout oblohy, ale já teď znám význam & Stále se mi ten nápad líbí. Teď je mi 23 & vdát se příští rok za lásku mého života & MILUJU skutečnost, že vlaštovky jsou monogamní. Pocházím z rozvodové rodiny & Já ne'nevěř tomu & když jsem našel svého snoubence, věděl jsem, že vždy budu spolu. & ano chci to na spodní část zad, Kašel NENÍ TRAČÍCÍ ZNÁMKA kašel .. Chci to tam ze svých vlastních důvodů, takže to můžu schovat pokud chci & ukaž, když chci. Není to proto, že bych se styděl nebo co, je to z mého vlastního důvodu, takže jo, na tento nápad jsem myslel, když mi bylo 17 & Stále to chci o 6 let později. takže pokud to chcete získat, vaše tělo to ozdobí, jak chcete. SVOBODA PROJEVU.

esme 7. července 2011:

je mi 16 a byla jsem těhotná a z důvodů mi zemřelo dítě. já a můj přítel jdeme spolu docela brzy, abychom dostali vrabce na památku dítěte, které jsme ztratili ve víře, že vrabec vezme svého ducha do nebe.

Koťátko 21. června 2011:

Hádky zjevně nejsou'nikoho neměním'mysl.

bmeguest 15. března 2009:

Měli byste připsat BME nebo odkudkoli, odkud jste pořídili fotografie. Na těch obrázcích a přitom vidím své vlastní tetování'určitě jim to není líto'na internetu, měli byste opravdu dávat kredit tam, kde je splatný.

sean 2. března 2009:

jste všichni šmejdi

Amanda 28. února 2009:

,,kmlm

Stephanie 21. února 2009:

Dobře. Chápu, co mnoho lidí zde řeklo na obranu svých přesvědčení, že námořníci a opraváři by si měli dávat na tělo jen vlaštovky/kotvy/námořní hvězdy. To'je naprosto přirozené, že to tak cítím, a doporučuji vám vyjádřit své názory … Ale vážně, všichni malí bokové, kteří to chápou jako tetování, to dělají, protože're "pěkný" nebo "ve stylu". Ostatní lidé, sledujte jejich vlastní význam návrhů.

Nikdo o sobě netvrdí, že je námořník'nejsem. Dělá to'Znehodnoťte, co jste udělali, abyste si vydělali tetování. Pokud něco, přináší to větší smysl, protože můžete být hrdí na to, že jste si ve skutečnosti vysloužili své. Don'Neposuzujte ostatní podle tetování, které se rozhodnou získat…

KAŽDÝM způsobem, já'Jsem zamilovaný do myšlenky a vzhledu vrabců už asi 3 roky. Na bocích mám námořní hvězdy a já'Myslím na vrabce na ramenou. Osobně však já'Nejsem velký fanoušek barev, takže si myslím, že stejně jako u mých hvězd'Budu to mít jednoduché … Černá a kůže:]

doba militrace 18. února 2009:

Dobře, osobně, když jsem poprvé viděl umění vlaštovky, byl jsem opravdu zaskočen-pak jsem si přečetl historii tetování vlaštovky. Nikdy jsem nebyl na moři, ani jsem nesloužil u námořnictva nebo pobřežní stráže [ale tuto myšlenku jsem zvážil]; nicméně, jako když vlaštovka zůstane blízko domova/rodiny/kořenů-zjistil jsem, že mě tento aspekt symboliky opravdu přitahuje. Mám v plánu, že dva létají společně po zádech-nechci urazit žádné námořníky ani armádu, to vůbec není můj záměr-prostě se mi líbí symbolika pobytu v blízkosti domova/rodiny/ kořeny a loajalita, protože to byly vždy důležité aspekty mého života.

Taylor 15. února 2009:

Mám 2 tetovací tetování jednoduše proto, že jsem slaný námořník, který se plavil daleko za 10 000 námořních mil…

sylvie 10. února 2009:

Začal jsem přemýšlet o vlaštovkách, když jsem o tom slyšel od tetovacího umělce. Měl jsem obzvlášť těžký život. Pohybuji se nepřetržitě od narození ze své domovské země. Moc mi chybí domov, ale ještě nejsem připraven jít domů. Nakonec se vrátím. Význam Nedaleko od domova, nebo se vrátím, jsem si myslel, co vlaštovky znamenají. Také jsem přišel o syna a cítím, že má nějakou cenu dostat to tat jako připomínku. Pták může také znamenat úhly křídel nebo anděla strážného v době boje.

megan 10. února 2009:

hahahahaha zvracet! váš komentář byl úžasný!

Lina 6. února 2009:

Lidé by neměli'není povoleno získat TATTOO, pokud nejsou'ani neumí správně vyslovit slovo.

emma 4. února 2009:

Já'm 15, a dostal jsem 2 vrabce na boky a byla to skvělá volba.

:]

kost 1. února 2009:

Králík trefil hřebík přímo na hlavičku, osobně jako americký mariňák, všechny ty hloupé děti, které dostaly tetování s vojenskou tématikou, mě velmi uráží. vlaštovky, které jsem ve skutečnosti představoval něco, co jsem dosáhl a má smysl, ve skutečnosti jsem dostal 10 000 námořních mil a mám se vlastně čeho obávat, pokud jde o bezpečný návrat domů.

králičí 31. ledna 2009:

Chápu, co mnoho z vás říká, že chcete tetování vlaštovky a budete dělat to, co dělat, bez ohledu na to, co. Rozumím tomu. Myslím, že byste však neměli být tak rychlí a odepisovat lidi se silnými názory na symbolický význam tetování vlaštovek námořníkům. je mi 22 let a jsem u obchodních mariňáků. Mám pod pásem několik atlantických přechodů s tisíci a tisíci námořních mil. pro námořníky je důležité zachovávat tradice a sdílet své námořní příběhy. vlaštovka tetování je důležitou reprezentací pro námořníky identifikovat. takže když vidím, že lidé mého věku se spoustou námořních tetování jsou buď vlaštovky, námořní hvězdy nebo kotvy, je to trochu otravné. Důvodem je, že získání těchto práv na tetování vyžaduje tvrdou práci. když vidím, jak s nimi pobíhá hipsterský doofus, tak to trochu ruší význam pro skutečné námořníky. druh falešné reklamy. Zeptal jsem se lidí s tetováním na vlaštovku, jestli šli k moři a oni ne'nevím co já'mluvím o. takže o nic nejde. za tetováním je však historie a pro některé lidi to znamená více než jen krásný pták. jen jsem si myslel, že místo toho, aby ses stal vysokým a mocným nebo vlastním spravedlivým, měl bys také vzít v úvahu muže na moři.

andělika 30. ledna 2009:

Hej, mému otci je 83 let, má tetování ze staré školy vlaštovky, které udělal ve vězení. Je to nejlepší táta na světě. Chci nechat ten samý trochu upravit barvami a pták nese transparent. Nějaké nápady, co dát na banner? Je " tatínek's dívka" příliš ghetto nebo předvídatelné?

mír na zemi 26. ledna 2009:

^ Naprostý souhlas – jděte do toho !

k27 26. ledna 2009:

NEJSEM TADY KÁZAT, CHCI NÁZORY –

pro mě jsou tetování symbolem svobody projevu, bez ohledu na to, jak mladý nebo starý jsi, vždy bys měl mít za to, že tetování je trvalé. je to něco, co budete mít vždy s sebou, obrázek nebo slova, která vždy ponesou příběh. různí lidé mohou mít svůj názor na tetování, věk, ve kterém je získáte, a dokonce i to, co něco znamená – ale musíte si pamatovat, že vždy existuje důvod, proč někdo chce tetování. vždy to pro ně bude znamenat něco zvláštního. don'Neposuzujte lidi podle toho, jaké tetování mají nebo chtějí. to'jejich tělo, jejich kůže, jejich život a hlavně jejich rozhodnutí.

Já'Je mi šestnáct let, můj pradědeček nedávno zemřel. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem poznal tak skvělého člověka, jako je on. Měli jsme velmi zvláštní vztah, ve kterém jsem já'nikdy předtím jsem nenašel. Já'Vždy jsem měl rád tetování a já'vždy jsem zvažoval, že o něco požádám. Když jsem zkoumal vlaštovky, našel jsem význam, který s ním souvisí téměř ve všech směrech. Ne, nebyl námořník. Ale byl a vždy bude blízko mému srdci. Vždy našel způsob, jak překonat každý boj, kterému kdy čelil. Vždy mluvil o lásce svého života (moje prababička) a o tom, že byla jedinou ženou, kterou mohl tolik milovat. Vím, že tu bude vždy pro mě, bude na mě dohlížet a vést mě – důvod, proč jsem si vybral vlaštovku. kromě vlaštovky i'chtěl bych začlenit buckeye. Svého šťastného buckeye měl vždy u sebe, kamkoli přišel. Když jsme ho pohřbili, stále měl v ruce tu buckeye. Byl to nejláskavější a nejvěrnější muž, kterého jsem znal, důvod, proč jsem'Chtěl bych na své tělo vložit krásné umělecké dílo, které si vždy pamatuji a dávám mu najevo svou lásku.

Mizfitiyam 23. ledna 2009:

Páni, lidé o to stále zakopávají? Dostal jsem své, ne'nezáleží na tom, co si kdo o tom myslí … to ne'Nestůj jen za armádu, a pokud se urazí, mohou mě políbit! kdybyste si je přečetli, věděli byste to! Jen proto, že ten den si nějaký frajer nechal tetovat a začal s trendem'to znamená, že ostatní lidé nemohou dělat totéž! Můj strýc byl v námořnictvu, myslel si, že to byl výlet, protože věděl, že mám na sobě stejného ptáka. Je mi 29 let a miluji každé své tetování a plánuji, že budu stále více a nemůžu se dočkat, až můj syn zestárne, abych si na něj mohl něco vytetovat. Miluje tetování a ví, že se právě učím, a chce, abych na něj vytetoval svého ptáka. To skály! Lidé opravdu potřebují život, pokud je uráží to, co dělají ostatní. To'Je to smutný svět, ve kterém žijeme, když ostatní lidé zakopnou o to, co někdo jiný chce nebo si myslí. Tvoje máma tě měla vychovat lépe! A každému, kdo chce mít vytetovaného vrabce nebo vlaštovku, UDĚLEJTE TO! Koho zajímá, co si kdo jiný myslí, jestli to pro vás něco znamená nebo si možná jen myslíte, že to bylo skvělé, Jděte do toho! Jste svou vlastní osobou a nikdo vám nemůže říct, co můžete a co nemůžete! Hodně lásky vám všem tam venku!

Ariel5151 21. ledna 2009:

Je mi 18 a můj manžel je v armádě, jsme spolu více než 2 roky a když odcházel, chtěla jsem si vzpomenout, že bez ohledu na to se ke mně vždy vrátí podobně jako vlaštovka. Dva roky jsem věděl, že chci bluebird, dokud jsem neviděl a nečetl význam vlaštovek, tento týden nechám ptáka vlaštovky létat s křížovým náhrdelníkem visícím na jeho oku. Každý den, když se na to podívám, budu si pamatovat, že Bůh ke mně přivede mého manžela Curtise domů.

bman 17. ledna 2009:

je mi 16 a právě jsem si nechal vytetovat pupek … doufám'není gay, ale kromě pionta … kde je místo, kam si můžu dát tetování vlaštovky??

Sami 6. ledna 2009:

jsou to krásná tetování se spoustou významu, lidé jsou hloupí, aby si je nechali z nesprávných důvodů, své první tetování jsem dostal v 15 letech a ještě jsem nepřestal, sám mám dvě vlaštovky a mohou být moje oblíbené?

=]

Krystina 29. prosince 2008:

Chtěl jsem dostat vlaštovku, abych symbolizoval, že bez ohledu na to, jak daleko cestuji, vždy najdu naději a cestu domů. Chtěl jsem něco, co mi připomene moji rodinu, když se odstěhuji na univerzitu a v pozdějším životě, kdo ví. je to špatný nápad a ví někdo o něčem jiném, co by mohlo symbolizovat? já ne'Nechci nikoho urazit nebo vypadat špinavě, protože vím, že to se mnou zůstane do dob mých starých dam 🙂

[E] 28. prosince 2008:

Dobře. Opravdu ne'Nechápu lidi, kteří by se nechali tetovat bezvýznamně. Já'm 16 a zítra si nechám udělat první tetování vlaštovky-to je'je to pro mě směšně důležité. Já'Přestěhovali jsme se a cestovali po celém světě a dostat vlaštovku je jako tetování námořníci po 5000 kilometrech na moři. Přes veškeré mé cestování je mým přáním vždy cestovat více a nikdy nezapomenout na pronásledování horizontu.

Já'Dostávám to také proto, že mám dlouhodobou posedlost svobodou, a pro mě vlaštovky symbolizují svobodu stejně jako mořský horizont.

Krissy 18. prosince 2008:

Jen jsem chtěl přidat komentář k "být mladý na tetování argument".

Kdo se do prdele, čím to je, že ostatním lidem záleží na tom, co jim na tělo dostane někdo jiný..přemýšlejte nad sebou. Je mi 19 a už mám 15.. Začal jsem, když mi bylo 15. Ne'Věřím, že jakékoli tetování může být špatná volba, já vím, že ne'Nelituji nikoho z mých. Všechny představují to, jak jsem se cítil nebo co jsem si myslel, nebo možná stejně jednoduché jako to, co se mi v tom období mého života líbilo … a bez ohledu na to, co symbolizuje mě a můj život. Mám jednu, kterou jsme si s přítelem vybrali, když jsme byli mladší a my'jsme stále přátelé, ale pokud nejsme't za pár let, že'je v pořádku, protože tam byla … existovala ve velké části mého života a tak'je něco, co nemohu nikdy vymazat nebo předstírat, že ne'to se neděje, tak proč to zakrývat.

Myslím, že některým lidem až příliš záleží na tom, co si lidé myslí..zkaz to..žiješ jen jednou … dělej si co chceš … mám tetování, které ne'Ve skutečnosti to symbolizuje mnohem víc, než se mi líbilo, ale to'je v pořádku Vrabci jsou tak krásná a smysluplná věc, že'tak proč je dostane tolik lidí … do prdele, když ti je 60'Pravděpodobně se na ně jen podívám, zachichotám se a řeknu, člověče, byl jsem divoký … já vím'Vždy si budu vážit toho svého .. už jen to, že můžu být jedinečný jedinec, je úžasné..tak si to děvčata … do prdele, co říkají haterz! lol

Sarah 14. prosince 2008:

Já'mám pár 1950 vlaštovek … jednu na každé noze. jsou významem pro trvalou lásku. a že námořníci si vždy najdou cestu domů. domov je tam, kde je srdce, a rodina je navždy. vy'Vždy je budu milovat na věčnost. že'to jsou mé důvody, proč je dělat. už je mám 2 roky. Taky mám ancor a holčičku z roku 1950. cesta je tradiční..!

vlaštovky 12. prosince 2008:

omlouvám se, musím říci, že nemám ŽÁDNÉ spojení s myšlenkami za vlaštovkou, ne 'spojit' lol.

vlaštovky 12. prosince 2008:

já'ještě mi není 18 a já'už asi rok nebo déle chci dvě vlaštovková tetování na boky nebo těsně pod kostrou kostí. Vím o všech symbolech za vlaštovkou, miluji také kotevní tetování. ale pokud jsem upřímný, musím se spojit s námořnictvem nebo s ním spojenými členy rodiny. Spousta lidí si myslí, že je pro mě špatně, když si pořídím tato tetování, a já chápu proč, ale já je tak miluji, co'je tvůj názor? Četl jsem o tom, že někdo řekl, že bychom si to měli vydělat tím, že půjdeme do námořnictva, tzn'to je škoda'není to pro mě kariéra. Uveďte prosím svůj názor na pořízení těchto tetování.

samii 17. listopadu 2008:

Je mi téměř 20 a v sobotu si nechávám udělat první tetování (Carpe Diem-latin for 'chopit se dne') a já se děsně bojím, dostávám to na horní část zad uprostřed a děsím se, že bych sebou trhl, když to zasáhne moji lopatku. A kurva tetování.

Tatér řekl, že mohu použít znecitlivující krém. Ale opravdu to pomůže ?

Vstup někoho by opravdu pomohl.

Děkuji.x

Sandraa 17. listopadu 2008:

Právě dokončuji školu a žiji v Austrálii 2 roky. Celá moje rodina je Australanka, ale já jsem se narodil a vyrostl v Americe do svých 15 let. Amerika je můj domov, ale Austrálie také. Od narození a díky hertitage se cítím spojen s oběma. Už nějakou dobu chci tetování, ale nikdy jsem nemohl přijít na něco, co by znamenalo něco, co bych nechtěl'nebýt nemocný.

Můj strýc byl námořník, ale musel odejít kvůli mořské nemoci a na hrudi měl polykací tetování a vždycky jsem se na ně rád díval. Přečetl jsem si je a zjistil, co to znamená pro námořníky, a rozhodl jsem se na počest obou mých domovů, abych dostal vlaštovku na každé straně poblíž hrudního koše. Jeden vyplněný americkou vlajkou a druhý vyplněn australskou vlajkou.

Co si myslíte??

Odešlete mi prosím zpětnou vazbu buď zde, nebo e -mailem.

[email protected]

meeeeee 10. listopadu 2008:

Netušil jsem, že tolik lidí chce vrabce nebo vlaštovky…

já'Mám v plánu dostat na svou hruď dva vrabce, kteří budou držet transparent latinsky "Poskytuje". vychází z bible, kde se říká, že ani na vrabce se nezapomíná … i'procházel jsem hodně těžkými věcmi a musím se spoléhat na Boha, že mě překoná … i když cítím, že ano'jsem byl zapomenut…

temptresstattoo 7. listopadu 2008:

Pro coolpersona měli domorodí Američané tetování dlouho předtím, než na Plymouth vstoupili anglickí osadníci. Vzali ostrou skálu, aby vyřezali design do masa osob, obvykle na obličeji a horní části těla, a poté se otřeli dřevěným uhlím, aby se vytvořil obrázek> Byly použity jako odznaky k zobrazení vašeho klanu, stavu v tibe, vítězství v boji a tak dále. Říci, že by jejich Amerika nebyla žádná tetování, kdyby nebylo námořníků, je ignorant. Možná kdyby to udělala americká vláda'nepokoušejte se vyhladit indiány, kteří mohli být ve vaší historii ve škole.

temptresstattoo 7. listopadu 2008:

Hej, pihy, to'je to hrozný nápad. Pokud vás to chytí, budete mít nejen vy a váš přítel potíže, ale umělec, který dílo dělá, by mohl být zatčen za označení nezletilého, což je zločin. Minimálně 1 rok vězení. Vyrůstat nečestnost ovlivňuje všechny kolem vás. Pamatujte si, že vrabci představují svobodu a bezpečný návrat k milovaným.

výpad. 27. října 2008:

Dobře, chci jen něco říct…

není'Na tomto webu si můžete prohlížet obrázky a poté se o ně podělit o své myšlenky! ne vaše myšlenky na ostatní lidi, kteří to komentovali.

je mi 17 a už pár let chci tetování vlaštovky. jen proto, že jsem stále mladý a ne 18 ne'to znamená, že bych neměl'Nemyslím na tetování.

že'je to jako když mladí lidé sní o své svatbě nebo něco podobného, ​​když se na ně lidé vrhnou a říkají jim idioti.

Navíc je to jejich rozhodnutí, jejich tělo a není to tak, jak byste ZNÁL KAŽDÉHO z těchto lidí tady, ne'Nemusím se na to dívat každé ráno, tak se z toho dostaň.

GEEEZ! Přišel jsem se sem podívat na obrázky a tato stránka se změnila ve válku.

RBS 23. října 2008:

Líbí se mi ten nápad, dostat vrabce na levou lopatku. byl námořník, závodil, ačkoli … nebyl pirát ani v námořnictvu lol. tento 'diskuse' je zábavný. Ach, dobře. Líbí se mi představa, že se vždy vrátím domů a taky jedna láska. Cestuji hodně za prací a je hezké vědět, že vždy se tam najde milující motyka. Vlastně se mi včera v noci zdál sen, měl jsem tetování a právě jsem provedl průzkum jeho symboliky. je to děsivé, jak to spolu tak dobře souvisí. Mohl bych přesvědčit svou dívku, aby si jednu vzala se mnou.

Yasmin 17. října 2008:

Já'V listopadu mám na hrudi dvě vlaštovky. Já'Nakonec z toho udělám kus hrudníku včetně řady básní I.'Obzvláště se mi líbí, že to pro mě má význam.

To je něco, co já'Přemýšlel jsem o tom dlouho, protože ne'Nenechte se tetovat z rozmaru a vždy něco, co má smysl.

Velmi mě štve, když lidé v námořnictvu cítí, že jako jediní mají nárok na určitá tetování. To'naprostá kravina. Tetování je forma sebevyjádření, a pokud se rozhodnu vyjádřit pomocí jednoho z nich 'vaše' symboly, vypořádej se s tím. Odmítám se kvůli tomu cítit špatně. Místo toho, abyste se o tom bavili, možná byste měli být hrdí na to, že žijete v zemi, která umožňuje ženám i mužům vyjádřit se, že k tomu přispíváte, místo abyste měli pocit nároku na něco, co bylo vybráno pro to, co představuje, s nimiž se realisticky v určitém okamžiku bude moci každý ztotožnit.

A víte co, moje první tetování byla kotva. S touto myšlenkou jsem již byl seznámen, protože pro mě měla velmi důležitý význam. Nicméně; když jsem prováděl další průzkum, jak to samozřejmě dělám u každého ze svých tetování, narazil jsem na stejný malý smýšlející postoj, což pravděpodobně bylo tím, co uzavřelo dohodu, a protože obchody již byly zapečetěny na vlaštovkách a já'Už jsem si domluvil schůzku, já'Budu se muset spokojit s tím, že se budu cítit trochu samolibě.

Pokud vlaštovky představují svobodu, proč se tak rozčilujete nad tím, že je ostatní chtějí? V podstatě se pokoušíte omezit jejich svobodu zavedením nějakého směšného omezení.

Oh, nutíš mě přejít.

lola 12. října 2008:

Myslím, že by lidé měli přestat soudit ostatní za tetování, to ne'Nezáleží na tom, kolik ti je, myslím tím, že si sakra necháš udělat tetování sám'To z tebe dělá špatný vliv na všechny mladší lidi, kteří ho chtějí? je mi 18 a konečně jsem se rozhodl, že chci tetování vlaštovky??

Denise 6. října 2008:

Já'je mi osmnáct a já'zvažuji tetování vlaštovky na zátylku. Můj otec byl osm let v námořnictvu, a to'kde potkal moji matku. I když šel po celém světě, vždy se k nám vrátil domů, a to'je jedna věc, kterou by pro mě tetování symbolizovalo. Další je, že cestování je velkou součástí mého plánu do budoucna, ale vždy se chci vrátit bezpečně domů a ta část vlaštovky se mi líbí'také symbolika. Také pro mě vlaštovky symbolizují sahání po něčem, ať už doma nebo za svými sny nebo cíli. Já'jsem na vysoké škole a v tuto chvíli nemám tušení, co bych chtěl ve svém životě dělat, ale myslím, že vlaštovka by mě mohla inspirovat k získání nějakého směru, nebo dokonce jen proto, abych byl spokojený s vědomím, že jsem'Sáhnu po něčem, po štěstí a tak'vše na čem záleží.

Další věc; Já ne'Uvědomte si, že o tomto problému se diskutovalo tak nadšeně … Myslím, že tetování by pro člověka, který ho dostává, rozhodně mělo něco znamenat a nemělo by'to se nedělá z rozmaru, ale já'Nebudu bít lidi přes hlavu a požadovat, aby jejich tetování zapadalo do toho, co považuji za rozumné. To'je jejich tělo … mohou si s ním dělat, co chtějí, pokud jde o mě'jsem znepokojen.

:]

Anne 5. října 2008:

To je příliš vtipné, já'na hrudi mám 2 malé odpovídající vrabce po stranách námořní hvězdy. Toto tetování jsem dostal asi před 4 lety (po roce zvažování), protože jsem ho nikdy předtím neviděl hotové a miloval jsem, jak vypadá. Pro mě jsou vrabci štěstí a námořní hvězda, která vede mé srdce. Takže vidět v dnešní době spoustu mladších dětí se stejnou zatracenou věcí opravdu smrdí, že'se stává trendem a to'je tak smutný. Proč bys sakra dostal na tělo něco, co z toho nikdy nevyjde?'je hloupý trend. Doufám, že více lidí vážně zváží, na co to natřeli'Je prostě smutné a ubohé to vidět.

briana 30. září 2008:

hej, bry, dobře, mám problém, ale budu i nadále dostávat námořní tetování, bcz, to je také součástí mého života, jen bcz nejsem aktivní'to znamená, že se celý můj život točí kolem armády, všichni, se kterými se potkávám, jsou aktivní a oni ne'Nemáš problém s mým tetováním nebo si myslíš, že je neúctivé, že potřebuješ život.

Blah 28. září 2008:

Kteří se starají'Je to symbolizuje cokoli, pokud chcete, dostanete to. Jednoduchý. Je mi 17, příští měsíc si nechávám vytetovat kotvu, protože vypadají skvěle. Ano, vím, co kotvy znamenají/symbolizují, ale nemohl jsem'Nezoufejte, přestaňte plýtvat mizernými názory na to, co ostatní lidé nemají. Věci se v dnešní době chytají mnohem rychleji, nikoho vlastně nezajímají staré významy věcí, např. – vlaštovky symbolizují námořníky, takže ….. prostě to pochopte, protože vypadají skvěle a jsou trendy, pak se z toho lidé hrnou a vy budete lepší než všichni ostatní, jo.

slečna 20. září 2008:

Moje 18letá dcera a já jsme měli opravdu těžký rok, dostal jsem tři předchozí tetování, která se týkala nějakého okamžiku v mém životě, ona už má dvě, chodí do školy v břečťanové lize, je krásná a velmi zářivá, my se po strašlivém roce konečně plazí zpět na světlo a oba dostali stejné tetování vlaštovky, aby reprezentovali naši blízkost a naději do budoucnosti, já ne'Lituji jednoho ze svých tetování, jedinou radu, kterou bych dal, je zamyslet se nad tím, co budete dělat, moudrým způsobem a umístěním, protože jak vidíte lidi, stereotypní!!

SVĚT'SLARGESTBOTTOMBURP 20. září 2008:

Opravdu, to'je tetování, ne oděv. Udělejte něco, co nikdo jiný nemá. Vy'jste jednotlivec, přemýšlejte o něčem. A udělejte vše pro to, abyste tomu dali trochu smyslu.

Amanda 19. září 2008:

Chci dostat vlaštovku na krk, abych reprezentoval svobodu … Je mi 17, téměř 18 let … Už mám jedno tetování, je to pro mého otce, který minulý leden spáchal sebevraždu, je to sada andělských křídel s srdce uprostřed … srdce má transparent, kde je napsáno "TÁTO" překrývající se banner do srdce … jo jen proto, že byli mladí, že ne'to neznamená, že ne'Vím, co jsme dělali, když jsme dostali tetování … a to nemá absolutně nic společného s rodičovstvím … Dostal jsem to, abych ukázal, že můj otec bude mít vždy záda a že nikdy nebude zapomenut

Zpět k myšlence vlaštovky … důvod, proč to dostávám, je ukázat, že jsem byl osvobozen od vnitřních démonů, kteří na mě drželi nejdéle … a že jsem se vydal na cestu z jednoho z nejtemnější časy mého života …. vy lidé si možná nemyslíte, že je to dost dobrý důvod, ale víte, co já ne'Opravdu mě nezajímá, co si o tom myslí ostatní, protože nikdo jiný nežil můj život, aby věděl, čím jsem si prošel

Yaz 12. září 2008:

Opravdu mě štve, když to lidé rozlévají "tetování byste si měli nechat udělat jen tehdy, pokud to pro vás něco znamená" oděv. To'je opravdu směšné. VŠECHNA tetování mají význam. I když je významem něco jednoduchého, jako např "vypadá to dobře" to'je to stále smysl, a to'je stále PLATNÝ, což znamená, že lidé nemají právo stahovat dolů a dívat se dolů nosem.

Nikdo by neměl ostatním přednášet o jejich body artu. Lidé nemají právo takto soudit a pokračovat. Na zápěstí mám hvězdu. Moje úplně první tetování. Takže teď mi hodně budeš říkat klišé' mám pravdu? No já ne'Sakra, protože tetování, které jsem dostal, má smysl. Význam je jednoduchý, vypadá to hezky, že'Je to univerzální symbol a pro své první tetování jsem chtěl něco jednoduchého. Příběh, který vypráví? To ne'Nemluvte o člověku, který zemřel/o někom, koho jsem miloval … ale ukazuje to část mého života. V době, kdy jsem si nechal udělat tetování. Potřebuje to větší smysl? Ne, není't. Žádné tetování. Respektuji tetování s významy a já sám se brzy nechám tetovat s velkým významem pro mě. Ale atestici jsou dost dobré důvody pro tetování.

Každý se musí navzájem sakra víc respektovat. Přestaňte zanechávat komentáře o tom, jak lidé musí "vydělat" tetování, nebo za nimi musí mít propracované důvody. Tetování je umění a vždy bude mít nějaký význam, i když pro vás není hodně důležité. I když význam není't vždy známý nebo jasný. Kdo jsi, že někoho soudíš za to, že se vyjadřuje přes kůži, se kterou se narodil?

Někteří z vás se potřebují uvolnit a naučit se respektu. A pokud si ta dívka přeje vytetovat úžasnost, kdo jsi, že to říkáš?'je hloupý? Má svůj vlastní rozum a své vlastní důvody, proč ho získat, a to jen proto, že si to myslíš TY'je hloupý, ne'to neznamená, že ano. Takže pokud to chce, měla by to dostat. A pokud toho lituje, měla by to laserovat. Rozhodující jsou její peníze, život, kůže a názor. Jste všichni tak namotaní, zmítaní zaneprázdněnými těly, že cítíte potřebu dát člověku, o kterém nic nevíte, přes internet? Vyroste do prdele.

ds 10. září 2008:

od dětství jsem vždy chtěl jen jedno tetování, vlaštovku, moje jméno znamená vlaštovka, takže když jsem byl dítě,'Je to jediný pták, do kterého jsem se kdy zbláznil, takže ano'Jsem rád, že jsem si to konečně pořídil, a pokud si vyberete tetování, jak vypadá a nemá pro něj žádný význam, pak budete hloupí, až si nechám udělat další tetování, ujistím se, že to má něco společného s tím, kdo jsem

Trisha 7. září 2008:

Já'já ne "vydělávat" moje tetování vlaštovky také. Můj respekt patří těm, kteří to dělají, ale i já mám svou vlastní symboliku toho, co vlaštovka představuje. Jen proto, že vlaštovka může jedné osobě symbolizovat jednu věc, například někomu sloužícímu v námořnictvu, může to pro jiného znamenat něco úplně jiného, ​​což je můj případ.

A nechci tetování vlaštovky, protože jsou "moderní", abych byl upřímný, nevidím mnoho lidí s tetováním na vlaštovku. Každý si vybírá tetování z nějakého důvodu, ať už je to trendy nebo ne, ale kdo jste, abyste je soudil podle toho, co si zvolí nebo jak jsou staří, když to dostanou. Zjevně si to vybrali z toho důvodu, že to pro ně něco znamená nebo ne, a vy s tím důvodem možná nebudete souhlasit, ale neměli byste'stejně se nestarám. To'není tvé tělo a tak'neovlivňuje vás (nebo byste alespoň neměli'nenechte to na vás působit).

Kyusse 2. září 2008:

Jen MUSÍM komentovat … tolik ppl naštvaných kvůli hloupostem, opravdu. Ano "Úžasnost" měl by na ni počkat 2 roky a doufejme, že bude mít smysluplnější věci … jen můj názor … Někteří by tvrdili, že nemusíte "vydělat" vaši vrabci tím, že byli v NAVY … možná si je vydělali ve vězení … vlaštovky často představují svobodu. Možná v budoucnu nějakou dostanu, vedle svého srdce, protože já'Jsem často daleko od svého chlapce a cestuji 1000 km týdně. Vidím ho KAŽDÝ víkend. Chybí mi a to'je těžké. Mám já "vydělal" právo na vlaštovku? Vlaštovka stodola se k ní často vrací'hnízdí až 20krát za hodinu, aby se o něj staralo'jsem mladý- já'Provedl jsem malý průzkum a mám svůj vlastní význam…

Ppl by měl mít alespoň představu a respekt, jak jistý tatt'mají v kultuře tatto význam … Pple by měl respektovat názory ostatních. Sakra, PPL v NAVY si pravděpodobně dělá legraci z PPL v pobřežní stráži (Ahem..nenávist a nespokojenost), protože regs si dělá legraci u záložníků atd … ne ?? Chápu vaši pozici, ale musíte si uvědomit, že vojáci nemohou nad tetováním vnucovat kreativní kontrolu a cenzuru's, umění a individualita, jak mohou, způsob, jakým jsou zobrazeni v hodnocených filmech. Svoboda volby, řeč, život, svoboda, štěstí … bla bla bla … to se scvrkává do zdravého rozumu a společné curtousey.

Měl by mladý ppl dostat tatt's ?? Obecně pravděpodobně ne- nicméně někteří "děti" jsou dospělejší než mnozí "Dospělí"…všichni to víme'je pravda.

Takže … na koho bych se obrátil se svým případem, zda ano nebo ne "získal právo" nosit moje vlaštovka tatt?

kris 1. září 2008:

Chvíli jsem chtěl, aby mi vzadu na krku vzpomněla na andělská křídla, aby si vzpomněla na jednoho z mých dobrých přátel, který zemřel, mimochodem, je mi 16 let a teď, když vidím myšlenku vlaštovky, se mi to zdá mnohem lepší, ale snažím se prozkoumat všechny významy vlaštovky a zdá se, že je nekonečný, a já vím, že umístění má na významu význam. Pokud bych dostal vlaštovku na spodní část boků, znamenalo by to něco jiného než věrnost, lásku a přátelství?

Bry 30. srpna 2008:

Vlastně briana, já ano. Vy'Nejste v armádě a nechat si tetování s vojenskou tématikou bez služby je urážlivé. Nechte to na mužích a ženách, kteří si je vydělali.

briana 28. srpna 2008:

Bože, někteří PPL se tady musí překonat, nejsem v armádě, ale jsem manželka pobřežní stráže a mám zelenou námořní hvězdu nebo pravou (pravou) nohu a vážně přemýšlím o tom, jak dostat velký kus po mé levé straně dvě vlaštovky a kotva ukotvená nebo zkřížené kotvy symbol pro BM můj manžílek sazby a maby několik dalších námořních hvězd děláte nováčky vojenští kluci s tím mají problém???

žabák 23. srpna 2008:

ach jo, a pokud jde o mladé lidi, kteří se nechají tetovat, nebyli'dobře vychován ?? Děláš si legraci?? moje máma a táta jsou 2 z nejlepších lidí, které kdy potkáš. Byl jsem povýšen na velmi respektujícího, zdvořilého, inteligentního a nezávislého člověka a to'je to kvůli mým rodičům. je mi 20 let, studuji vysokou školu a hádejte co! Mám tetování a dostávám další. PŘEDSTAV SI TO!!!! moje tetování představuje někoho, kdo byl mým nejlepším přítelem, kmotrem, pro mě spíš jako druhý otec. to tedy znamená, že jsem špatný člověk, protože jsem si nechal tetovat, když mi bylo 18? Opravdu ne'nemysli si. vy lidé potřebujete získat život, opravdu.

žabák 23. srpna 2008:

musím souhlasit s lidmi, kteří ne'nemysli si, že jsi samospravedlivý pytlík, který si láme hlavu s tím, co si JINÍ lidé chtějí nechat napustit na těle. Utekl vám koncept, že ano?'je jejich tělo, ne vaše's? Poslouchej, jestli ta dívka chce dostat "Úžasnost" trvale umístěné na jejich těle po zbytek jejího života, jo, může to znít neuváženě, ale hej! ona'je ten, kdo toho může nebo NEMŮŽE litovat. Tak co tě to sakra zajímá? A pokud jde o trampská razítka, ne všechny dívky, které mají tetování na spodní části zad, je mají "trampská razítka". Trampské razítko je, když dívka jde do obchodu s tetováním, vidí zkurvené srdce, květinu, hvězdu nebo jinou retardovanou věc, která nemá absolutně žádný význam, a donutí ji to NAVŽDY. Sám mám kotvu s lodním kolem a transparentem pro mého kmotra, který zemřel, má také datum. Byl v námořnictvu a rybář, proto kurva nesnáším, když si lidé myslí, že každé spodní tetování je trampské razítko. prosím, udělejte nám všem laskavost a slezte ze svého vysokého koně a přestaňte mít pocit, že jste všemohoucí bůh tetování.

John 17. srpna 2008:

sakra, co to dítě řekl Austin, je docela vtipné

mike g 14. srpna 2008:

Nevadí. musím mít halucinace. tvoje jméno není nick mike. lol wtf můj špatný.

mike G. 14. srpna 2008:

oh a já nejsem ten druhý chlap 2 komentáře nad tím. úplně jiní lidé. promiň mike v námořnictvu. jsem mike v letectvu.

Mike 14. srpna 2008:

na hrudi dostávám vlaštovku s potápěním (na druhé straně je kompas, který blokuje myšlenku pro dva), ale získávám ji jako symbol přátel, které jsem vytvořil při umístění v Anglii. zajímavý článek o tetování, věděl jsem, že je populární, ale do teď jsem nevěděl, co to znamená. dobrá věc, dostal jsem to za to, že to tak opravdu je, heh.

nick 7. srpna 2008:

já'Byl jsem za oceánem a zpět přes 10 000 mil. že'proto brzy dostanu své vlaštovky…

D 22. července 2008:

kámo, pokud si lidé chtějí nechat udělat tetování, nech je udělat, pokud ne'nechci je nebo ne'Jsem si jistý, že nechci, aby je dostaly vaše děti'Strávíte zbytek svého života tím, že tomu zabráníte KAŽDÉ VLASTNÍ

svoboda 18. července 2008:

Dostávám na tělo malého vrabce, i když si ještě nejsem jistý, kde "malý vrabec" a komu je bohužel špatně. Tetování je osobní věc a může představovat stovky problémů, takže by nikdo neměl soudit někoho jiného za to, co chce. Možná ta dívka bude litovat "Úžasnost" nebo možná ona'Vždy se na to podívám zpětně a vzpomenu si na její mládí, její přátele a některé z nejlepších let jejího života, pokud jí to všechno připomíná, pak není čeho litovat.

Navy Tats 16. července 2008:

Já'm 23 a jsem v NAVY již 3 roky a mám hodně přes 10 000 nmi, takže já'Myslím na získání dvou tradičních vlaštovek na hrudi. Já'Dělám to proto, že miluji symboliku, připadají mi esteticky příjemné a vysloužil jsem si je. Já'Nesnažím se diktovat, co by lidé měli a neměli'nedělají s vlastním tělem'je to jen to, že musíte pochopit frustraci, když vidíte, že ostatní lidé porušují tradici, která ne't patří. Myslím tím jistotu, že můžeš mít na svém těle cokoli, cokoli, co chceš, ale ve skutečnosti se nedá obejít být pozváním na rozjetý vlak, pokud jsi civilista a dostaneš dvě velké vlaštovky na hrudník, protože někde viděl časopis. Dělejte se svým tělem to, co vy, ale většina lidí, které ve službě znám, to bere jako neúctu vidět civilní sport, který něco nedělali'ani nerozumím.

Pokud jde o dívku z letectva, která říkala něco o tom, že námořnictvo není v Kuvajtu, Afghánci nebo Iráku ….. (hluboký nádech) Námořnictvo má na zemi něco jako 20 a více tisíc bot. Polovina mých útoků se již vrátila a moje objednávky byly sníženy do Iráku na dalších 15 měsíců. Vaše nevědomost je však odpustitelná, myslím tím, že letectvo tráví na pískovišti pouze 3 měsíce v kuse a nebude trávit déle než 10 minut pojížděním "nepřátelský vzdušný prostor". Takže o tobě pochybuji'někdy jsem potkal někoho, kdo tam musel čas sloužit.

Andrew 11. července 2008:

pokud vím a iv bin v davu už 3 roky (NAVY)

spočívá v tom, že swalow tetování můžete získat pouze tehdy, když máte 5000 nm na válečné lodi a 2 v 10'000 tak

prostě se chystám tam nahoře, to není dobrý nápad, dostat 2 swalowy a pak se připojit.

ashley 9. července 2008:

Já'dostávám ty podobné těm s transparentem, který říká, že z přírody musíme zabloudit. kromě menší, případně jiné barvy. a banner bude menší a řekněte "vše co potřebuješ je láska" být tím, jak miluji Beatles.

Mizfitiyam 8. července 2008:

Můj přítel je tetovač a 4. července mi vytetoval vlaštovku a vrabce na přední část pravého ramene. Významy byly pro mě tak krásné a trefené domů, že to pro mě znamenalo víc než jen krásné umělecké dílo. Opravdu doufám, že každý, kdo si na ně nechá vytetovat vrabce nebo vlaštovku, si opravdu přečte jejich význam a zjistí, že jeho význam se blíží domovu stejně jako pro mě. Já'Nikdy jsem se nikde necítil doma a protože jeden z těchto ptáků symbolizuje návrat domů, doufám, že jednoho dne najdu svůj domov a vždy zůstanu. Moje rodina a přátelé jsou pro mě velmi zvláštní, ale já ne'necítí se doma tam, kde jsou. Vím, že láska může a vydrží všechno, pokud to neuděláš'abych to nevzdal nebo se vzdal'Je to jen vzpomínka a můžu tu sedět s bolavým ramenem a být tak hrdý a šťastný za své nové tetování a jeho smysl pro můj život. Jsem navždy vděčný za tetování, které jsem dostal, a svému příteli za jeho pevnou ruku, a vím, že navždy tento význam, toto umělecké dílo bude vždy mojí součástí.

((OBJETÍ))

Ronnie 6. července 2008:

Im dostat vrabec tetování na mé spodní části zad na můj 18. bday.

to'Budu jen barevný vrabec s transparentem, který má "XVIII" (18). Protože vrabec má představovat svobodu nebo nové začátky … a já jsem si prožil nějaké hovno žijící v mém domě … bude to docela zvláštní.

lynn 1. července 2008:

pokud si necháte tetování na swalllow, musíte si nechat udělat dvě? nebo je to stejné, když si jen jeden pořídíte.

tyler zelená 27. června 2008:

prosím, všichni, jen se překonejte? toto je fórum pro diskusi o tom, jaké body art chceme/ máme udělat, lidé by neměli'Nenechte se tak chytit kritikou všech ostatních rozhodnutí. tomu se říká posedlost a její nezdravost.'Snažím se zkoumat, jak udělat nějaký inkoust a vše, na co musím jít, jsou nějaké děsivé komentáře školaček. Ukažte prosím laskavost, děkuji.

biz 23. června 2008:

Já'Dostávám tetování SPARROW, když mi bude 18.

Nejen proto, že'je to hezké, ale protože'to má smysl. Matthew 10:29 říká, "Neprodávají se 2 vrabci za 1 cent? Přesto ani jeden z nich nespadne na zem bez vašeho Otce".

Chci tedy, aby vrabec symbolizoval, že bez ohledu na to, jak je něco malé, Bůh se o to stále postará.

sarah 20. června 2008:

dobře … přečetl jsem si téměř všechny komentáře zde, .. první a pro většinu .. jeho tělo si s ním dělá, co chceš .. lidé musí přestat říkat hovno o každém tetování .. je mi 22 let a mám tetování na celém hrudníku a pažích na zádech … tetování symbolizuje, kdo jsem, co se mi líbí .. mám hisband a dvě malé děti, které nemám'nezáleží na tom, co si ostatní myslí .. tak přestaňte říkat tohle pro námořnictvo a armádu, pro tento typ lidí a pro toho .. dělejte si co chcete, aby vaše tělo a ostatní nechte na pokoji…

nejsem v armádním námořnictvu .. ale mám dva vrabce, byl jsem bratrem námořnictva a letectva .. celá rodina, ale já jsem byl v armádě .. vše má smysl a není'nemusí pro tebe vždy znamenat totéž…

dělej si co chceš don't listem kecy lidi .. pokud se vám to líbí, udělejte to..

Ben Sparrow 20. června 2008:

Mám v plánu získat symbol blíženců s vrabcem uprostřed nebo dva na každé straně s roztaženými křídly.

Moje příjmení je Vrabec, takže to dává smysl.

Ray:] 18. června 2008:

Pro lásku boží.

Všem těm mladým "půjčování" ID přátel.

DON'T.

Nejsem si jistý jednotlivými zákony pro každý americký stát

Ale v Anglii může být tetování pokutováno, uvězněno, může mu být odebrána licence a může být zařazen do registru sexuálních delikventů za tetování nezletilého.

Jakékoli místo, které není správně identifikováno, je neprofesionální a buď si neuvědomuje důsledky, nebo se prostě nenudí't PÉČE.

Pokud jde o jednoho, nevěřil bych žádnému místu ochotnému tetovat nezletilého'jsou ochotni riskovat vše, pro co žijí, než oni'zjevně v tom nejsou ze správných důvodů- chtějí jen vaše peníze

A také byste zpochybnili jejich hygeinové standardy.

Každé studio respektující sebe sama má pokyny, například omezit ID a takové věci, jako například nikdy nedělat tetování rukou na první časovač, například.

Moje mladší sestřenice byla pro jednoho tak zoufalá, že odešla na místo nedaleko od našeho rodného města proslulého tetováním nezletilých. Tetování bylo na zadní straně krku a nemohla to zakrýt topem. Je to na jedné straně a čáry písmen mají různé tloušťky. Odvedl jsem ji tam, kde jsem to udělal, ale nechtěl bych, aby znevažovali své podnikání a životní styl, protože vím, že milují to, co dělají.

Počkejte prosím'jste dost staří na to, abyste dospěli k rozhodování o tom, co vy'děláte, a také to, kde to budete dělat!

A pamatujte si, že zatímco většina světa není, většina zaměstnavatelů rozhoduje o najímání lidí s tetováním. Když jsem pracoval v disney store, musel jsem se prokázat jako dříč, takže mi dovolili nosit staré tričko s dlouhým rukávem, aby mi zachránilo ruce!

Paul b 11. června 2008:

jsem v námořnictvu a skutečně jsem mluvil s poddůstojníkem 1. třídy o jeho tetování, řekl, že to bylo pro přítele, který zemřel v Iráku, a také pro jeho manželku, aby symbolizovala, že se k ní vrátí domů pokaždé, když bude nasazen myšlenka, že bych ji mohl dostat, ale je s nimi tolik lidí, že ne'nemám pocit, že bych mohl udělat něco pro to, abych věděl, co říkám, a přivezl mi nějaké nápady

villu666 (zavináč) gmail.com 5. června 2008:

ahoj všichni. Já'Nedávno jsem viděl pěkné tetování tribal-swallows umístěné na nějaké dívce's pánví. Byla jsem opravdu krásná. Možná někdo má jeho fotografii nebo ví, kde ji mohu najít, protože servery, kde jsem viděl fotografii, jsou dole…

The LittleKid 3. června 2008:

Je mi 17 a toto je potřeba říci mladistvým' Obrana. Jen proto, že jsme teenageři, kteří chtějí tetovat, neznamená to, že jsme delikventi, ani Deadbeats. Jen proto, že chceme tetování, neznamená, že ignorujeme naše studie nebo naše zaměstnání. Ve škole udržuji GPA 4,0 a nějak si stále najdu čas přemýšlet o tetování.

Osobně vím, že nechat se tetovat v mladém věku je trochu riskantní. To, že čekám, až mi bude 30, neznamená, že jakékoli tetování, které si v tom věku dám, bude mít větší smysl než to, které dostanu teď.

Ne všichni teenageři si nechají dělat nesmyslná tetování, jen aby řekli, že je máme. Zamyslete se příště, až se budete považovat za hodného povýšenosti jen proto, že jste'jsi starší.

Hollie 2. června 2008:

Je mi 25 a já'Vždycky jsem chtěl tetování, ale nikdy jsem nedělal žádná zásadní rozhodnutí, abych si nějaké nechal. Ještě se nechám tetovat, ale vždycky jsem chtěl buď fénixe nebo vrabce a já'Přikláním se více k vrabci, a to z prostého důvodu … pták je malý jako já a skutečnost, že vrabec představuje život po dlouhé cestě, přestože jsem'Jsem mladý, já'Měl jsem své podíly vzestupů a pádů a být křesťanem … chci, aby to bylo řečeno, 'nespouštěj oči z vrabce' opravdu pěkným písmem … Když se na to podívám, budu si neustále připomínat, že i když život může být těžký, musím držet hlavu vzhůru, ať se děje cokoli.

doodi 1. června 2008:

wow, XD, někteří z těch tady na ppl jdou trochu přes palubu a dostávají se do konfliktu, jako kdyby byli bohové tetování nebo co … lol ~ I'Nechávám si vytetovat myš, jak se zvedá přímo pod mým zajíčkem. to nemá žádný význam. & Já ne'do prdele. a k tomu grl kdo tetuje's "úžasnost" na sobě, dělej si co chceš, pokud to nesnášíš později, napiš to něčím jiným. tam, případ vyřešen. sakra…

Torrie 31. května 2008:

Na zápěstí mám tetování vlaštovky…

to ne'vůbec nic neznamená, když jsem to poprvé dostal, ale TEĎ to představuje dobu mého života, kdy jsem to udělal, na vysoké škole a potýkání se s řadou osobních problémů. Připomíná mi to, že jsem ty časy přežil, přežil jsem.

To'Je to jediné tetování, které mám, a nechci si nechat udělat další, mám 'elegantní' tvar těla, takže by mě silně tetované nevyhovovalo. Můj husbad miluje moje tetování a já'nechystám se to odstranit. Já ne'Nezáleží mi na tradiční symbolice, záleží mi na osobní symbolice.

Slezte tedy z vysokých koní, vše, co odsuzuje potetovaná mládež a nesmyslné tetování: já jsem to své dostal v šestnácti, osmi letech. Don'nebudu litovat, nikdy nebudu. A tetování je zřídka nesmyslné, i když to jen uvádí člověka's nezávislost.

láska … Torrie.xx

p.s. Kaila, já'Nebudu z toho hrozný, ale opravdu bych si dvakrát rozmyslel, jestli to dostanu 'Úžasnost' potetovaný. říkám 'kunda' a 'kurva' hodně: Já'raději je nenechám doživotně zdobit nad mým rozkrokem.

Rachel 29. května 2008:

Miluji myšlenku tetování, protože umožňuje sebevyjádření způsobem, který většina ostatních nemá't. Už mám tetování a já'Zítra dostanu další dvě (dvě vlaštovky na nohou, s transparenty v ústech, jedna říká "Žít s" a druhý řekne "Vášeň") Protože to je věc, ve kterou opravdu věřím. Vybral jsem vlaštovky kvůli jejich historii, jejich významu A jejich estetické přitažlivosti. Já ne'Je mi vlastně jedno, že je dostane mnoho lidí'to není důvod, proč já'chápu to Myslím, že rčení "Odvaž se být jiný" by měl být změněn na "Odvažte se být sami sebou" Původně se v dnešní době do značné míry kaputuje, protože většina všeho, co jste mohli udělat, bylo již provedeno nebo myšleno dříve. Nechat'Nebojte se, že budete originální, ale místo toho budete pravdiví. A dokonce i já, věřím v to, že jsem sám sebou, si myslím, že je definuje někdo, kdo něco dostává, ne proto, že to cítí, ale protože to's "chladný", má na to plné právo, protože oni'Vypořádám se s tím, pokud toho nakonec budou litovat. Nikdo jiný si nemusí lámat hlavu nad tím, jestli to nakonec navždy milují nebo jestli toho později ještě toho dne litují. Pokud má někdo sklon k unáhleným rozhodnutím, nechte ho, ať si nechá vytetovat, co chce. To'Není to vaše tělo, tak proč si děláte starosti o to, co dostává někdo jiný. Někteří lidé by to mohli říci, "Lidé, kteří to dělají, dávají tetování špatnou pověst, protože si to nakonec rozmyslí" Ale jen proto, že'není to váš první nápad?'to neznamená, že člověk, jehož nápad to byl, někdy změní názor. To, a pokud vy'jsem tak znepokojen "být originální", co pak záleží na tom, když jsou lidé ohledně tetování uzavřeni? jestli ty'je originální, někdo jiný'názor by neměl'na tom nezáleží. Ale zase si myslím, že bych se měl podívat na to, co jsem'říkám a uvědomuji si, že kdybych'nebaví mě vidět lidi soudit ostatní'Rozhodnutí a názory bych neměl'Nehodnoťte názory někoho na to, co by ostatní lidé měli nebo neměli'nechápu. Osobně věřím v pohledu na každou situaci z různých úhlů. Všichni máme svůj vlastní způsob, jak to roztočit, a díky bohu, že žijeme v zemi, kde jsme'je dovoleno to udělat. Chápu, odkud každý člověk tady pochází, ale jen bych si přál, aby každý mohl udělat krok zpět a podívat se na celkový obrázek. V dnešní době se linie rozmazávají a překračují hranice. Snažte se být co nejotevřenější, protože věci rozhodně nejsou't se v blízké době zpřesní. Také já'Rád bych řekl, že Lindsey Nicholeová, 100% souhlasím s tím, co jste zde řekl… "pokud jde o získání vlaštovek, možná nejsem v námořnictvu nebo pobřežní stráži, ale každý bojuje sám. jestli se z toho dostaneš živý, pak peklo, ty'podle mě si to zasloužil!" Každý tady věří, že má svůj vlastní příběh, který chce vyprávět, že? Dobře, ne'Nezapomínejte, že každý DALŠÍ člověk má jedinečný příběh, který je třeba vyprávět'Je to příběh bolesti, lásky, síly, rodiny nebo dokonce následovníka. Tetování jsou jen lidé'způsob vyprávění jejich příběhu.

Jeanny 28. května 2008:

Je mi 17 a před několika měsíci jsem si nechal udělat první tetování …. vybral jsem si skryté místo, aby moji rodiče nechtěli'zjistit o mém tetování. Nyní mám jednu vlaštovku na vnitřním pravém boku. V době, kdy jsem si nechal vytetovat, jsem jen hledal něco, co bych mohl udělat, abych se vzbouřil proti svým extrémně přísným rodičům. výhodně blízký rodinný přítel vlastní obchod s tetováním, tak jsem se rozhodl'to, co jsem chtěl udělat … ZÍSKEJTE TATTOO! Byl jsem tak nadšený, ale netušil jsem, co dostanu. zpočátku jsem se díval na kmenovou vážku, ale cítil jsem, že to bylo hloupé9 díky bohu, že jsem to neudělal'nechápu). Trvalo mi asi dvě hodiny, než mi došlo, že mi došly nápady, a tak jsem požádal svého tetovače o návrhy. řekl mi, že má rád vlaštovky, a to'tak jsem skončil s vlaštovkou na boku.

Musím se přiznat, ale někdy jsem toho litoval, protože jsem to neudělal'necítit, že to znamená něco jiného než být hloupým vzpurným teenagerem. ale mýlil jsem se, zkoumal jsem symboliku vlaštovek a tetování jsem oficiálně věnoval své babičce, která trgicky zemřela. Ne, nebyla'námořnice, ale byla to kubánská uprchlice … tomu, co tady v Miami rádi nazýváme "krokev," to se pro NĚCO musí počítat. lol. Nyní si myslím, že tetování je úžasné, protože jsem ho věnoval někomu důležitému.

Když jsem nedávno přidal vlaštovku, přidal jsem jí do úst stuhu s daty narození a úmrtí mých babiček.

p.s. NIKDY bych se nedostal "ÚŽASNOST" TETOVÁNO NA MĚ!

Alix 27. května 2008:

Já'Brzy si nechám vytetovat vlaštovku. Já'Jsem opravdu nadšený, protože já'Nikdy jsem nepovažoval vlaštovku a pak jsem si přečetl o symbolice.

Můj snoubenec za necelé dva týdny odjíždí do boot campu k námořní pěchotě a já'm téměř pozitivní, že bude nasazen brzy po umístění.

Symbolika loajality a síly v lásce je důvod, proč jsem zpočátku chtěl jednu získat, a pak jsem četl, že v Anglii je lidé zvykli dávat najevo, že jsou silní bojovníci.

Oba se hodí do mého života, takže já'Mám jeden na zadní straně krku … Ale já ne'Nevím, jestli chci, aby něco drželo v zobáku, myslel jsem na tmavě červenou růži a něco jiného, ​​třeba slunečnici. můžu't rozhodnout, co to bude držet, ale to je můj obecný nápad a jsem tak nadšený. =]

mák 21. května 2008:

vy všichni patříte na jerry springer!!!!

Briane 15. května 2008:

tak já ne'Nevím, jestli to už někdo řekl nebo ne, protože jsem se právě pokoušel číst to samé znovu a znovu. ale myslel jsem si, že je to něco, kde bychom mohli mluvit o tetování? ne nějaký hardcore bash fest kvůli nápadům jiných lidí. teď budu souhlasit, že dívka, která chce být úžasná, na to musí myslet, ale je to jejich tělo, tak ať to dělají a přemýšlejí samy. Vím, že tu nikoho z vás nikdy nepotkám, takže bych se mohl vykašlat na to, co mi řekneš, abych udělal nebo nedělal, to ti mohu slíbit. ale to's vše.

Kimberly 9. května 2008:

A "banán", ne každému se odstraní tetování a jsem si jistý, že peklo zvítězilo'Neplaťte hovno na svou jachtu nebo do důchodu. Možná tito, kteří jdou dovnitř a don'nevím co oni'jdu, ale spousta lidí to ví a vyhrála'nenechat je odstranit. Chci říct, nemáte žádné tetování? Pokud ne, tak proč se díváte? Chcete nějaké, tak vy'Re manžel je může sundat, protože to je očividně'to je to, co všichni dělají?

Kimberly 9. května 2008:

Osobně s některými lidmi tady souhlasím a nesouhlasím. Myslím, že by ses měl opravdu zamyslet nad tím, co chceš, a to ne'to znamená jít na místo a trvat pět minut, než si vyberete, co chcete. Pokud ta dívka Kaila chce "Úžasnost" napsáno na ni, tak budiž. Ale myslím, že by se měla zamyslet, jestli ano'to bude říkat "slovo" po zbytek jejího života. Ale také, pro komentář Jennayy Meyer, ano, někteří teenageři prostě dostanou tetování "buď v pohodě" ale někteří je dostanou, protože mají smysl. Bylo mi 18, když jsem dostal svůj první tat. A 19, když jsem dostal svou druhou (vlaštovku, do které se brzy vybarvím !!). Ano, spousta lidí dostává vlaštovky, protože "ony'jsi roztomilý" nebo "všichni ostatní je dostávají", ale já jsem dostal svou ze stejného důvodu, jako Katti dostává její, kromě toho, že jsem našel svou lásku. Vlaštovky mohou znamenat něco o námořnících a podobných věcech, ale také to, co je skutečnou kamarádkou (což jsem neudělal't jen získat tyto informace odsud, zkoumal jsem to). Myslím, že námořníci tady, kteří říkají lidem jména, protože mají vlaštovky a nejsou'Samotní námořníci jsou neuctiví a ignoranti. Takže co je někdo jiný, dostane vlaštovku, že'je to jejich tělo, pokud ano'to je to, co chtějí, to'co oni'dostanu. Je to svobodná země, že? Že'to jsi ty'bojuji za, že? Don'Nechápu to špatně, já ne'Nemám nic proti našim jednotkám, 100%je podporuji, prostě ne'nemám rád lidi, kteří si to myslí'jsou lepší než ostatní. Že's vše!

banán 8. května 2008:

Miluji to. před lety větší procento lidí, kteří dostali tatt's byli nižší příjmové třídy. tatt'Byli levní a talentovaného umělce bylo docela těžké najít. dokonce i dobří umělci se škrábali v určitých oblastech Ameriky. teď, když je všechny filmové hvězdy podporují (volně používám endorse) a staly se tak populární jako ipod, dostane je každý! lidé s dostatkem utracených peněz hledají lepší umělce, konkurence přinesla čistší prostředí, profesionálnější přístup a umělci si mohou více vybírat klientelu. už jen při čtení těchto komentářů mám pocit, že se bankovní účet zvětšuje! Bůh žehnej všem dospívajícím dívkám, které chtějí mít velké, barevné a drahé designy! držet'přicházejí! hej, dej si svého přítele'jméno hned vedle "Úžasnost"! ta dívka bude hned zpátky v obchodě o dva měsíce později, než se dostane'je vyhozen "co'je jeho jméno" a když se její nový tag-line změní na "blbost" nebo cokoli. a až ten den přijde, může čerpat dalších pár stovek dolarů na pokrytí těch svinstev. ooh-oohh!-don'abych nezapomněla na 15 tisíc'Odejdu na mého manžela, on odstraní tetování'od lidí, kteří změnili názor.

Hej, malá rada pro tebe, cukr. použijte inkoust, který se snadno rozpadá pod laserem, takže jej snadno odstraníte. a poté, co jste vyhozeni do koše a pořídíte si další, kterou odstraníme, tzn'Zaplatím jachtu a možná dokonce půjdu do důchodu! oh, jak se těším na den, kdy budu moci vyrazit na hlubinný rybolov, kdykoli budu chtít, na vašich chudých 9-5 dolarů!

zuby! Uvidíme se za pár let, zlato!

ten chlápek 4. května 2008:

Moderní: Přeformulujte prosím na 'hlupáci pobřežní stráže'.

Jen protože on'být jeden ne'to znamená, že všechny služby jsou. Osobně si myslím, že pokud pro vás tetování něco znamená, tak si to pořiďte. Koneckonců, to'Je to vaše tělo a váš příběh. Pokud tomu někdo přisuzuje jiný význam, pak to do prdele. To'to není jejich tetování, že? Já'Budu si dělat tetování vlaštovky. Byl jsem venku na oceánu? 'zasloužit si to' jako pan pobřežní hlídka? Ne. Ale já'Strávil jsem čas v Iráku a cítím to'je to sakra cesta.

Myslím, že z velké části souhlasím s moderním, minus ''vše vojenské'' věc. 🙂

olly 30. dubna 2008:

netetovaný. jen chci kouřit, nemám'neměl jsem jeden po druhém lol

olly 30. dubna 2008:

chci cigaretu!

danny 28. dubna 2008:

Na zádech mám tetování dvou vlaštovek, na každé lopatce jednu. Představují mého syna a mou dceru. Pro všechny mladé přemýšlejte dlouho a tvrdě, protože vy stárnete a vaše tetování bude vrásčité a já ne'nemysli si "Úžasnost" za pár let to bude vypadat tak úžasně!

anonymní 20. dubna 2008:

pracuji v tatt shopu & ave tatts !! slovo rady začněte být originální u mladých lidí, je to umělecká forma, ne módní přehlídka…

Lotte 13. dubna 2008:

Moderní – někdo tady mluví rozumně!

louise 3. dubna 2008:

omg tha woman going on aba děti gettin tetování wtf im 17 and ive gt a tattoo and my rodiče r great so if your nt there to support your children through what they want your bad parent that'je prostě arogantní

anna 3. dubna 2008:

AHOJ! dobrá věc na tetování je, že je můžete zakrýt. Mám na krku tetování vlaštovky a nad ním hvězdu a miluji to. Nikdy bych si však nenechal vytetovat hrudník nebo nadloktí nebo kdekoli kolem této oblasti. Snažím se dostat tetování tam, kde je můžu zakrýt, myslím, že až lidé zestárnou, zjistí, že když mají tetování na obyčejném webu, kde je to možné'Pokud je vždy zakryjete, bude pro vás těžší získat práci. Ačkoli jsou tetování stále populárnější, ale bohužel pro lidi, kterým je 16 a 17 let a kteří si nechávají tetovat na prostém webu, to ještě nebude ve firemním světě normou. Vy'na to si budeme muset počkat století'je opravdu přijat. Pracuji v advokátní kanceláři a na předloktí mám tetování koruny, miluji to a ne'vůbec nelituji, že jsem to dostal. Nevýhodou tohoto tetování je, že musím nosit košile, které mají 3/4 rukávy, a proto je trochu těžší najít oblečení do práce. Ale souhlasím s "pokud to chtějí, ať to dostanou" Myslím si, že lidé by na tetování měli počkat, až budou starší. První jsem dostal v 16, nemohl jsem'nečekám, samozřejmě, mám kmenového motýla. Já vím, já vím. Ale co, líbí se mi to a nikdo to opravdu nevidí'je to, pokud já'jsem nahý nebo v plavkách. Teď mám 6 tetování a ne'litovat jediného. Všichni pro mě něco znamenají, ne kdokoli jiný a já ne'Necítím se, jako bych musel vysvětlovat význam, když se mě lidé ptají nebo mě soudí kvůli nim. To'nejsou na svém těle, tak proč by je to mělo zajímat? Oba moji rodiče'Mám tetování a moje sestra také, všichni v mé rodině jsou docela úspěšní, můžete'přesto je nevidím. Hodně štěstí :]

Lotte 30. března 2008:

Já a můj přítel jsme oba britští tradiční skinheadi [tím mám na mysli antirasistické] a polykání tetování má v komunitě skinheadů hodně pozadí. tak za 3 měsíce'znovu dostáváme na zápěstí odpovídající vlaštovky ve stylu námořníka. chtěli jsme něco, co by představovalo naši lásku, ale také něco, co bychom si mohli ponechat bez lítosti, kdybychom [doufejme, že ne] se rozešli. také já'm se vzpamatovávám z nárazu autem. málem jsem přišel o život a já'Zůstala po mně docela vážná zranění. takže tetování má pro nás oba příliš velký význam; the 'svoboda' já'Znovu získám, když'm dobře, 'strádání přežilo' a kamarád na celý život, abychom ukázali naši lásku.

to a to'je krásný obrázek!