Mám třináct tetování a několik piercingů, a myslím, že ano'jste všichni v pohodě.

Nalezení vzácného čtyřlístku je známkou štěstí.

Nalezení vzácného čtyřlístku je známkou štěstí.

Foto Amy Reedové na Unsplash

Tradiční symboly štěstí

Každý má jinou představu o tom, co'je považován za štěstí. Mezi symboly štěstí a štěstí tradičně patří:

  • podkovy
  • Králík's nohou
  • číslo sedm
  • čtyřlístek
  • diamanty
  • kostky

Lucky Number Seven

Tam'je trochu zdlouhavé matematické vysvětlení, proč má číslo sedm štěstí (spolu s čísly 1, 3, 9, 13, 15, 21). Vysvětlení zahrnuje teorii čísel a celá čísla, ale existují také náboženské důsledky. Bůh stvořil nebe a Zemi za šest dní a sedmý den odpočíval; existuje sedm ctností (stejně jako sedm smrtelných hříchů); a Ježíš (který je 77. v přímé linii potomků) radil Petrovi, aby odpustil někomu, kdo ho přestoupil 70krát sedmkrát.

Číslo 13: Štěstí nebo Smůla?

Číslo 13 má podle stejné teorie čísel buď štěstí, nebo smůlu, podle toho, koho se zeptáte.

  • Ti, kteří věří v číslo's Hodně štěstí založte na skutečnosti, že tři mudrci našli dítě Ježíše v jeho 13. den života, že tam bylo 13 apoštolů a že 13 lidí sedělo u Ježíše' Poslední večeře.
  • Ti, kteří věří, že číslo 13 je nešťastný, rychle však upozorněte, že muž, který zradil Ježíše, Jidáše Iškariotského, byl 13. člověkem, který toho dne seděl u stolu.

Jiná vysvětlení poukazují na skutečnost, že když je skupina 13 lidí rozdělena do dvou, tří, čtyř nebo šesti stejných skupin, vždy zbývá jedna osoba. Mnoho lidí ve Spojených státech bere tento koncept docela vážně, což dokazují ti, kteří jsou v pátek 13. pověrčiví. Někdy dokonce najdete budovy, které jsou postaveny "bez" 13. patro, s výtahy a schody, které vedou přímo z patra 12 do patra 14.

Podkova s ​​konci směřujícím nahoru (jak je zde ukázáno) má štěstí; konce směřující dolů jsou smůla.

Podkova s ​​konci směřujícím nahoru (jak je zde ukázáno) má štěstí; konce směřující dolů jsou smůla.

Štěstí podkovy a králík's Nohy

  • Podkovy: Podkova zavěšená s oběma konci směřujícími vzhůru má údajně štěstí, protože svatý Dunstan, kovář, jednou přibil podkovu na ďáblovo kopyto, což mu způsobilo extrémní bolest. Svatý Dunstan by sundal botu až poté, co by ďábel slíbil, že nikdy nevstoupí dveřmi, kde byla zavěšena podkova.
  • Králičí's Nohy: Štěstí králíka'Noha je odvozena ze starověké afroamerické formy magie známé jako Hoodoo, která si myslí, že králík'levá zadní noha je velmi silné a užitečné kouzlo.

Symboly štěstí jako tetování

Zavěšení podkovy nad dveře do vašeho domova nebo nošení králíka'Noha v kapse nebo na klíčence jsou pověry, které mají zajistit štěstí, tak proč to neposunout na další úroveň a místo toho si vytetovat symbol štěstí na tělo? Vy'Nikdy to neztratím ani neztratím a bude to s vámi po celou dobu, bez ohledu na to. Níže uvedení lidé to udělali – vzali prvky reprezentující štěstí a místo toho je zvěčnili na své tělo.

Lucky Tattoos Picture Gallery

Komentáře

luckycharm4me ze San Franciska 3. srpna 2009:

• "Musíme věřit ve štěstí. Jak jinak si můžeme vysvětlit úspěch těch, které ne'nelíbí?" –Jean Cocteau

Eaglekiwi z -Oceanie 18. června 2009:

Yayyyyy konečně někdo má štěstí kolem čísla 13 !! lol

Neznal jsem však duchovní fakta obklopující toto číslo, jak je to skvělé !!

Narodil jsem se 13. a můj manžílek také, oba 13. května (ale oba z různých zemí) …. (nikdy nemá žádnou výmluvu, aby zapomněl na moje narozeniny) hehe …. skvělý hub, užil jsem si to hromadí se!

Skvělé Tetování Nyní ze San Jose 9. října 2007:

Další skvělé centrum jako vždy. Miluji tetování pro štěstí. Typicky velmi jasný, plný barev a kdo může'nepůjdu s trochou štěstí. Moc se mi líbí kombinace horheshoe, námořní hvězda, kostky a karty. Jeden z těchto dnů si musím pořídit sám! Skvělý HUB!

renesance 8. října 2007:

Pozor na hořícího králíka's nohou…