Mám třináct tetování. Myslím, že oni'všechno je skvělé (a rozhodně ne't kvalifikovat jako "špatná kvalita").

(všechny fotografie s laskavým svolením bmezine)

(všechny fotografie s laskavým svolením bmezine)

bmezine

Matka je Bůh v očích dítěte

Na světě snad neexistuje větší láska než láska mezi matkou a dítětem. Jak často jsme slyšeli, že láska není'Je logické, že se to ohýbá bez důvodu nebo racionalizace? Láska není't mozky; to'krev. Když se dva lidé spojí se svým tělem, aby vytvořili dítě, dělají něco, co už nikdy nelze replikovat stejným způsobem. Přesná kombinace barvy a kůže je jedinečná pouze pro dítě, které nosíte.

Jakmile je matka zformována, nosí v sobě své dítě devět měsíců, poskytuje jí jídlo a přístřeší, vyživuje ji, roste, pomáhá, miluje. A když se dítě vynoří zdravé, kvílící z plných plic, když se poprvé nadechne, a on a jeho matka se poprvé setkají z očí do očí, v tu chvíli se vytvoří spojení, které nelze nikdy zlomit.

Dopad mít dítě

Viděl jsem, jak lidé obracejí svůj život kvůli dítěti. Viděl jsem teenagery, kteří byli pouhými dětmi, okamžitě se stali dospělými, když došlo k těhotenství, neplánovaně, když byli ještě na střední škole. Viděl jsem ženy, jak se znovu a znovu vydávají na cestu, rozhodly se vzdát svých předchozích plánů a přepsat scénář svého života, když přišlo dítě.

Moje vlastní matka se mnou otěhotněla, když jí bylo osmnáct let a chystala se dokončit střední školu. V té době nebyla vdaná a nebyla zasnoubená, a přestože její přítel tlačil na potrat, řekl'Pokud by zůstala s ní, shromáždila vnitřní zdroje, které neudělala'ani nevěděla, že ano, a vytlačila ho přímo ze dveří. Vychovávala mě sama s pomocí mých prarodičů, a proto je naše pouto nerozbitné.

Tetování, které oslavuje rodičovství

Dá se tomu divit? "Maminka" tetování je tak populární? Jaký lepší způsob, jak umělecky ocenit ženu, která vám dala život? Stejně tak je běžné, že rodiče – matky i otcové – oslavují narození svých dětí barvením svého dítěte'jméno nebo datum narození nějaké místo na jejich kůži.

Vždy tu bude tradiční název tetování, které je krásné samo o sobě. Rodiče ale neustále přicházejí se stále více unikátními metodami, jak věnovat část kůže dětem, které vytvořili. Zde jsou některé z mnoha způsobů, jak toho dosáhnout.

  1. Tetování dětské stopy
  2. Písmo pro dítě's Jméno
  3. Dítě's Iniciály
  4. Kanji
  5. Děti' Kresby
  6. Rodinné srdce
  7. Tvoje dítě's Znamení zvěrokruhu
  8. Dětské portrétní tetování

Pod tebou'Najdu fotogalerii plnou nápadů, kterými se můžete inspirovat.

1. Tetování dětské stopy

2. Písmo pro dítě's Jméno

3. Dítě's Iniciály

4. Kanji

5. Děti' Kresby

6. Rodinná srdce

7. Vaše dítě's Znamení zvěrokruhu

8. Dětské portrétní tetování

Jiné způsoby, jak ctít narození dítěte v tetování

Komentáře

James 23. března 2020:

Kolik jsem byl, když jsem sledoval, jak ta tetování běží

julie.a 26. září 2012:

kdo to dělá a byl

Jen já 06.06.2012:

Pro mumof2boys ….. To bude hodně záležet na tom, jak blízko jste ke své nevlastní dceři. Nechtěli bychom'nechci, aby si myslela, že se snažíš tvrdě. Ale pokud jsi velmi blízko, určitě bych dostal její jméno vedle jména tvého chlapce.

Dívám se na tetování svých dětských jmen a dat narození na vnitřní stranu paží (pravděpodobně předloktí)

lol 6. května 2012:

kvalita gramatiky a tato tetování opravdu ukazují úroveň inteligence, kterou mají lidé s tetováním jako skupina.

valerie 4. května 2012:

má někdo jméno Justin??

Samantha 2. května 2012:

Ahoj, je mi 16 a k 17. narozeninám si nechávám tetovat svého syna Kenrica. Byl jsem opravdu nastaven na jednu věc a teď jsem viděl další věci, které jsem chtěl získat, ale pak moje matka řekla No, co když jsi starší a jestli máš další dítě. Za měsíc se nechávám tetovat a ne'Nevím, co mám dělat, chtěl jsem dostat své syny na rameno s jeho jménem, ​​ale co když budu mít více dětí? potřebuji pomoci!!!

Trang 22. dubna 2012:

Děkujeme za skvělé nápady! Získání dcery'jméno s otiskem nohy

BeyondMax ze Sydney, Austrálie 14. dubna 2012:

Kruh života je můj oblíbený! Milovat. =) Úžasné!

vanessa 20. března 2012:

Já'Jsem opravdu zvědavý a chci vědět, kdo'dělá ta malá dívka s tetováním.

Piercing se světlou pletí patří k Chci jen, aby to skončilo

John 8. března 2012:

miluji nápady tetování

www.acrepairpensacola.com

Keňa 8. března 2012:

Chci si nechat vytetovat jméno mého božského syna a bithday, malé kam bych to měl dát?

sára 7. března 2012:

jen by mě zajímalo, jestli tam někdo udělal jeden nižší bk a jak moc to bolí?

Tiffany 26. února 2012:

Můj manžel mu dal naše jména a datum svatby a vypadá velmi pěkně

Cori 20. února 2012:

Lidé nesmí vědět, co je trampské razítko. Trampské razítko je tetování na velmi spodní části zad (nad zadkem). To'Říká se mu trampské razítko, protože když jde do psího stylu, ten chlap si může přečíst vaše tetování. Takže ano, souhlasím, že trampské razítko s vaším dítětem'jméno má špatný vkus a špatné umístění. Mike nemá na mysli, že každé tetování je trampské razítko. Tomuto umístění se říká trampské razítko. Netušil jsem, že lidé ne'nevím co to bylo lol.

Mám rád tetování nohou. Viděl jsem jeden s ručním potiskem a to bylo také opravdu roztomilé. Mám dceru rád'rukopis, velmi roztomilý nápad.

parkers.mommy 11. února 2012:

Miluji ten, který dcery píší. Pravděpodobně bych to dostal ještě někde mimo zápěstí, ale ten nápad se mi líbí!

Velikonoční 4. února 2012:

Ahoj všichni, mám 3 děti a potřebuji tetování. Jakékoli nápady prosím pomozte. Napište mi na [email protected]

Katrevious 27. ledna 2012:

Poslední čtyři fye oni'jsi velmi kreativní

Momof2boys 23. ledna 2012:

Zeptám se …. Pokud máte nevlastní dceru a poté máte také 2 vlastní děti …. necháte si vytetovat nevlastní dcery pojmenované na sebe nebo jen na své děti?

poshtotsdesigns 9. ledna 2012:

Opravdu chci vytetovat svého syna'jménem vlastním rukopisem. Moc se mi ten nápad líbí. Já prostě ne'nevím, kde si to nechám vytetovat na tělo…

Mommyallformyson 2. ledna 2012:

To jsou pěkné, miluji portréty! Já'Dostávám tváře mých tří chlapců na zadní rameno jako 3 loutky !! Umět'nečekej

Chellington z Yorkshire, Anglie 30. prosince 2011:

Jaké krásné nápady!

Od dětství jsem vždy věděl, že ano'chtěla jsem své děti'jména na mé pravé paži někde a nějak (Pochází z 'Já'dal bych ti pravou ruku' fráze).

Když jsem byla těhotná, uvažovala jsem, že budu mít svoji dceru'jméno na zadní straně mého pravého ramene, s jejím skutečným otiskem ruky dole a datem jejího narození ve spodní části. V růžové samozřejmě princezna miluje svou růžovou!

Narodila se však předčasně kvůli odtržení placenty a musela se narodit dříve, než ji očekával nouzový císař..

Musela být oživena, když se narodila, protože její srdeční frekvence klesla na nulu. Řekli nám, že kdyby se narodila pouhé dvě minuty dále, nechtěla'dnes s námi být.

To jí dalo její jméno, 'Franchesca Faith' – takže bez ohledu na to, co život přinese, vždy bude mít víru, jako jsem v ní měl v den jejího narození. Také proto, že moje matka je náboženská a 'Víra' bylo pro ni něco zvláštního.

Díky tomu jsem chtěl zahrnout nějaký druh 'zázračná stránka' nebo 'andělská strana' do mého tetování. Ještě musím dojít k nějakému závěru, jak to udělám. Já'Chci si tetování navrhnout sám, aby bylo extra speciální (haha, umělecká stránka vychází tady!'právě se dostávám do kontaktu s tabletem s uměleckou kresbou). Pokud má někdo nějaké nápady, jak do toho mohu začlenit něco tak zvláštního, jak je uvedeno výše, rád si to poslechnu!

To je něco, co já'očividně nechci spěchat, jako já'Chci, aby to bylo dokonalé, a doufám, že s ní bude mít mnoho let vzpomínek – mně je devatenáct a jí 15 týdnů.

Každopádně si myslím, že já'Rozhodl jsem se dostat její ruku a stopu na přední část mého předloktí obvyklým černým inkoustem, s jejím jménem ve skriptu a datem narození (a nějakým způsobem odkazem na zázrak / anděla) a tak … a jen doufat Já ne'Nesledovat, jak moji rodiče budou mít deset dětí (myslím, že by mi mohla dojít ruka!)

Tam'Není to nic tak zvláštního jako rodina a označení vaší lásky k nim na vaší osobě je prostě dokonalé.

Bob 25. prosince 2011:

Ghetto!

mons 24. prosince 2011:

Bmunsone, tak souhlas !! A Page, myslím, že tvůj důvod k pořízení tetování je opravdu zvláštní a trvalý otisk tak důležité části tvého života je to, o čem by tetování mělo být. Byl jsem pozdě ve fázi tetování, ale jsem s tím spokojený, protože 2, které v současné době mám, se týkají věcí, které změnily můj život. Rád se ptám na tetování někoho jiného a získávám smysluplnou sdílenou vzpomínku. Moje první tetování bylo hvězdné znaménko na mém úhlu mírně pozměněné na S, aby představovalo moji hvězdnou značku a mého manžela, který je také prověšený (stejně jako já) a moje dítě (můj pes), jejichž obě jména začínají na S …. v mnoha směrech mi změnili život. Moje druhé tetování bylo po narození mého syna, což jsme museli přijmout, že se to nikdy nemusí stát … takže pro něj jsem měl – LÁSKA, SMÍCH, ŽIVĚ ve tvaru podkovy a uprostřed byly jeho iniciály JRS a já to miluji představuje novou kapitolu a silnou lásku, kterou jsem nikdy nezažil a slova jsou mými sny o jeho budoucnosti. Právě jsem měl malou holčičku, což bylo další požehnání a chci pro ni další malé smysluplné tetování, ale zase chci něco, co by vyjádřilo mé touhy po její cestě životem .. může'Přesto se v této fázi nerozhodněte, kde to budete mít. Ale tetování, která vypovídají o život měnící zkušenosti, nebo o někom hluboké vášni pro něco, jsou zvláštní a zaslouží si být tam celý život.

papež 7 13. prosince 2011:

hezké tetování

jhan aries 13. prosince 2011:

nica tatoo

Mel 8. prosince 2011:

Nechal jsem si udělat tetování omotáním kolem kotníku s mým i se svým dvěma synem's rytmy EKG. (Zapojil jsem je do práce při sledování srdce.) & vytiskli je) Kluci vybrali své oblíbené modré barvy & zelené, aby měli své EKG'je hotovo a já jsem si vybral tmavě růžovou. Protože jsem EMT, měl jsem rytmus's spojte se s EMS Star of Life na vnější straně mého kotníku. Další myšlenkou pro někoho jiného by mohlo být propojení rytmů EKG s iniciálami atd. Toto je moje symbolika toho, jak byli moji chlapci kdysi součástí mého těla & naše srdce bijí bok po boku. Budu mít navždy u sebe jejich tlukot srdce. Na počest mého prvního syna, který se narodil předčasně & žil jen 11 dní, na levém rameni jsem měl položeného anděla. Doufám, že to některým z vás pomůže s nápady. Nakonec záleží jen na tom, co vám tetování symbolizuje. Zapomeňte tedy na všechny negativní pohledy.

Emily 28. listopadu 2011:

Ty s dítětem'umění je tak milé a úžasný nápad. Můj problém je, že nechci dost dlouho čekat, než začne kreslit lol.

Mattie 17. listopadu 2011:

ty jsou nádherné !!!! chci jeden na zápěstí pro svého syna … měl jsem ho v 17 a vychovával jsem ho sám'Zdá se, že nenacházím správná slova … může někdo pomoci??

Andy 14. listopadu 2011:

Já'Chci tetování a plechovku náhrdelníku se psem ve stylu americké armády'Abych nenašel žádný design, dostal jsem 6 vnoučat a ID jako štítek pro každého, mohl by někdo prosím pomoci

bmunson 13. listopadu 2011:

Don'Lidé mají lepší věci na práci, než pokládat ostatní. Ty ne'Neznáte je ani jejich situaci, takže byste neměli soudit. Většina z těchto lidí si nechává tetovat na nějaký druh památníku dítěte, které ztratilo, nebo dětí, za které jsou vděční a milují je z celého srdce a chtějí, aby je svět viděl. Je mi 44 let a nechávám si udělat první tetování pro svého syna, který je v armádě a riskuje svůj život, abychom měli všichni svobodu. Také dostávám jeden další se jménem svého manžela, protože mu chci ukázat, jak moc pro mě znamená. Můj manžel má rakovinu v mozku a já nikdy nevím, co se stane. Pokud tedy nemáte co hezkého říct, jednoduše neříkejte vůbec nic a vypadněte z této stránky!

Tat 3. října 2011:

Já ne'Nevidím nic dobrého, dobré nápady ano, ale práce byla na 95% z nich hrozná

Jess050622 23. září 2011:

Myslím, že ta mrcha, co mluví hovno, NENÍ'Mít děti, protože kdyby to ten člověk udělal, NEMOHLI by mluvit o matkách/otcích, kteří jsou blázniví kvůli tomu, že mají nebo chtějí mít tetování svého dítěte/dětí. Je zřejmé, že zaseknutý člověk žárlí a přeje si jen, aby měl krásného člověka, kterého bude navždy držet a milovat! Mám 3 lil jeden 4,3 a 2 roky starý. Měl jsem 3 děti za 2 a půl roku, všechny je miluji natolik, že bych pro ně udělal cokoli. Lidé rádi mluví hovno a běhají po ústech, protože si jen přejí, aby mohli mít to, co někdo jiný. Skvělá práce na většině tetování, ale upřímně, několik vypadalo, že je udělal někdo s menšími zkušenostmi než ostatní.

chloes'smomma 22. září 2011:

chci dostat tetování na nohu pro svou dceru, přemýšlel jsem jako možná její jméno a nějaké padající hvězdy, ale neviděl jsem žádné padající hvězdy, které by dokonce možná vypadaly správně. nějaké nápady?

babyfootprinttattoos 2. září 2011:

Tetování dětské stopy lze provádět na jakékoli části těla. Mohou být napuštěné inkoustem na zádech, ramenou, hrudníku nebo na zápěstí.

karly 24. srpna 2011:

Miluji to

Ben 13. srpna 2011:

Snažil jsem se přemýšlet o nápadech v posledním roce, mám dvě dcery, všechny nápady budou oceněny

anna 12. srpna 2011:

miluji všechny tattose, jejich úžasní im přemýšlejí o tom, že si jednu pořídíme

Tereza 7. srpna 2011:

Myslím, že jsou všichni skvělí, ve skutečnosti jsem hledal tetování, abych dostal jméno svých dcer a mohl v budoucnu přidat jména mých dalších dětí, dejte mi vědět 🙂

Označit 2. srpna 2011:

Vážně uvažuji o dokončení jmenných bloků, moje dcery se jmenují Rileigh, myslím, že by to vypadalo docela úžasně!

liz 31. července 2011:

hledá nápady pro jméno mého vnuka na mě a vnučku nějaké pěkné tetování

Andrew 28. července 2011:

Právě jsem nechal své první dítě pojmenovat holčičku emily-jade. Mám také 5letou nevlastní dceru. Chci, aby moje nevlastní dcery tiskly ručně a moje nohy tiskly a tetovaly na zádech báseň, ale don't žádné básně žádné stránky s dobrými básněmi od otce k dceři nebo dcerám by byly gr8 díky [email protected] p.s. tato tetování jsou máta a lidem, kteří jsou smutní, aby dali ppl dolů ges, buď ne't mít děti nebo vy jejich lidé, kteří mají jen děti pro výhody !!

Skořápkový 24. července 2011:

Mám rád stopy 🙂 velmi pěkné

vřes davies 9. července 2011:

tato tetování jsou ohromující,

hledám tatka se svými 4 dětmi

značka 8

daniel 7

Ben 5

emily 2

chcete něco jiného, ​​ale ohromujícího, prosím, jakékoli nápady

[email protected]

děkuji za jakoukoli pomoc nebo webové stránky, které mi byly předány,

Ces 23. června 2011:

Ten s matkou držící dítě je pěkný ….. má význam

Kankansmommy 23. června 2011:

Měl jsem otisky otců svých synů od narození vytetované na mé noze, jako by na ní teď stál před 2 lety'Chtěl bych, aby jeho ruka byla potřísněna na zadní straně mé paže a jeho jméno nějak zahrnovalo nějaké nápady, bylo by to úžasné!!

Sarah 26. května 2011:

Je mi 43 a vždy jsem uvažoval o tetování, ale jsou ošklivé. Promiň, ale to'je to jen můj názor.

danielle 17. května 2011:

V květnu loňského roku byl můj bratr požehnán svým prvním dítětem … KRÁSNÁ holčička. Nastaly ale komplikace a narodila se o 3 měsíce předčasná. Moje krásná malá neteř se dožila jen 2 týdnů a jednoho dne. její narozeniny se blíží a já jsem si ji chtěl nechat vytetovat na počest. Byla to tak úžasná bojovnice a dala nám všem naději. Pokud má někdo nějaké nápady, byl by velmi oceněn. dík.

Amanda 5. května 2011:

Moc se mi líbilo prohlížet si tyhle kecy. Mám 3 děti'jména v okvětních lístcích padajících z orchideje na mém levém rameni.

hity 27. dubna 2011:

ha ha ha – to jsou některá NEJHORŠÍ tetování, která jsem kdy viděl … Je mi těch chudáků tak líto. například Jake s raketou … vyroste a z raket, které znáte LOL

Anna 16. dubna 2011:

Nejprve chci poděkovat Newmanovi. Řekl jsi skoro všechno, na co jsem myslel! Já ne'Nevidíte nic špatného na tetování lidí nebo věcí, které na sobě milujete. Proč nedat všem vědět, jak moc vám na nich záleží? Mám ročního chlapečka a moc ho miluji. Chci, aby každý věděl, jak moc, a proto se mu chystám někde vytetovat. Já'Nejsem si jistý, co chci nebo kde ještě získat, ale bude to hotové v příštích několika měsících. (Než můj manžel odejde přes moře) Chceme je dát dohromady. Má někdo nějaké nápady, které bychom mohli dát dohromady? Oni ne'nemusí být stejné, ale upřednostňuje se podobné. (Moc se mi líbí bloky, takže možná my'Udělám něco podobného) Pomozte prosím. [email protected]

dík,

Anna

Tonia 12. března 2011:

Miluji tetování se jménem synů napsané dětskými bloky

strana 7. března 2011:

byla jsem těhotná a v listopadu jsem přišla o dítě. moje tělo se narodilo a jeho jméno bylo brady .. chci malé tetování s jeho jménem a možná otisky nohou nebo něco na zápěstí. nějaké nápady?

mollie 14. února 2011:

Myslím, že to jsou sceryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

nový muž 10. února 2011:

spousta z nich je opravdu pěkných, zvláště ten první portrét !!! Mám 3 děti, 4letého syna (joshua) a 2letá dvojčata, chlapce a dívku (kaylin a kayson), chci něco jiného a jedinečného, ​​ale můžu'opravdu nic nenajdi ani na nic nemysli! Mohl bych se držet toho, co by vždy bylo roztomilé … 3 malá srdíčka, jen načrtnutá černě s nějakým stínováním a uprostřed nich jména, jména by byla modrá pro mé chlapce a růžová pro mou dívku! chci to na zápěstí, aby to šlo'nebýt příliš velký! má někdo nějaké nápady?!? jdu tento víkend, takže … pospěšte si !!! hehe! a lidem, kteří jsou tak neslušní … OPRAVDU?!? ano, LOKALITA JAKÉHOKOLI tetování je nazývána trampským razítkem, ale některým lidem se tam tetování líbí a některým se tam dokonce líbí i jména dětí! Nechtěl bych'nedělejte to tam, ale pokud ano'co se jim potom líbí … to'je krásný !!! I když tyto komentáře byly průměrné, ale docela zábavné … dokud jsem nečetl Jenny's, TO bylo kýčovité !!! dát někoho, kdo podle svého VLASTNÍHO názoru udělal to, co cítil, že je roztomilý a je na to hrdý, je ošuntělejší než jakékoli tetování kdekoli! a opravdu se mi nelíbilo, jak jsi do svého malého komentáře vložil pitbula! jsou to ÚŽASNÍ psi! a chyldfree … prostě ne'Nechápejte, co se snažíte říci, pokud je to někdo, kdo by dostal tatto svých dětí' jména jsou kýčovitá … tak proč ve F jsou tady na prvním místě a opravdu jste strávili tolik času a úsilí, abyste něco takového komentovali ZDE?!? WOW … někteří lidé vedou velmi nudné životy! oh a proč jsem na to … osoba, která řekla, že chceš tetování jména tvé matky a chceš, aby to bylo sexy, můžu'Nenalezl jsem, kde jsem to viděl, ale … ummm……?!?

Rachel 22. ledna 2011:

Myslím, že tato tetování jsou úžasná … tetování je myšleno jako osobní a něco znamená pro osobu, která je má …. kdo se stará o to, co říkají ostatní … VAŠE TĚLO JE VAŠE KANVASA …. „Na krku mám jméno svých synů a přidávám také jeho otisk rukou a otisk nohou … Miluji svého syna …. pro svoji matku mám zámecké okno, které vypadá jako kříž s mámou. Já

bude také uvádět RIP a její data …. KAŽDÝ PŘEDSTAVTE UR LÁSKU V UR UMĚNÍ A MILUJTE SEBE

počasí 15. ledna 2011:

paprsek, co otisky rukou, zdá se, že každý má v těchto dnech stopy.

Na každém předloktí mám otisky prstů pro první a otisky rukou pro druhé.

Paprsek 13. ledna 2011:

Potřebuji pomoc, mám tři chlapečky, chtěl bych tam dostat jména, vytetované stopy, ale ne'prosím nevíte kam to zařadit, prosím

CHYLDFREE 12. ledna 2011:

Proč ne't Vy CHOVATELÉ se držte VYZKOUŠEJTE rodiče, než abyste vypadali ještě hloupěji, než už to děláte? Proto se BRATLIEGH a SHITFORD chovají (nebo don'nechovají se) tak, jak se chovají!

John 5. ledna 2011:

co'je název písma, kde je uvedeno iniciály, a tam je dívka s červenou hlavou s písmenem na krku a na druhém obrázku jsou 3 písmena sestupující na triceps chlapců na každé paži. Potřebuji písma z obou obrázků. Prosím!

Justin 3. ledna 2011:

Víš, že mám být upřímně upřímný, ano, existují tetování, která si lidé nechávají vypadat škaredě, jak to prezentuješ, ale také je to volba osob, jestli za mnou přišla matka mých synů a řekla, že si nechám vytetovat jméno našich synů na zádech víš, co bych řekl, zlato'v pohodě don'Aby to nevypadalo jako tvoje děvka, dovolte mi to vyjádřit takto, vaše tělo je plátno, udělejte to krásné, já ne'Nezáleží na tom, kdo jsi, každý potřebuje alespoň 1 velké tetování, můžeš na mě psa, jak chceš, ale nikdy se mi nebude líbit, ale viděl jsem nějakou KRÁSNOU práci na matce mých synů a teď vím, že mám svou zbroj, krk levá noha a moje žebra je to všechno o mém synovi, vezme mi žebra a krk. don'Neposuzujte tetování ostatních lidí, když byste mohli být tiší.

Justin

Jenny 19. prosince 2010:

Skvělý nápad, obrátit své dítě'jméno do trampského razítka! Myslím, že dát své dítě'jméno inkoustem na stejném těle, kde jste také naparovali každého, s kým jste kdy spali, je opravdu luxusní. Jsou pitbulls a pervitin zdarma, nebo si musíte připlatit?

Myslím, že vaše děti budou mít peníze utracené na spoření na vysoké škole … aby z něj mohl vyrůst víc než člověk, který vypadá, jako by se právě dostal z vězení a měl své dítě'jména vytetovaná na jeho těle, aby zapůsobila na soudce. Toto je TACKY.

Chy 14. prosince 2010:

Dobře, takže musím dvojčatům Jolie a Kaylee přemýšlet o tom, kde získat jejich jména nějaké nápady?

Mamma-of-2 12. prosince 2010:

Můj přítel mi právě přeposlal tento web, protože zde je můj obrázek mého tetování. Nejste si jisti, kde to vzali. Ne'moc mi na tom nezáleží. Ale číst ty drzé hovna, které lidé říkají, když jsou anonymní, mi přijde vtipné. Moje dcera je Sweet Abbey a miluji své tetování. Don'Nezajímá mě, co si povrchní lidé myslí. o místě.

Jary 3. prosince 2010:

Páni pěkné ' chci jeden z toho

Amy 11. listopadu 2010:

Tyto nejsou't moc pěkné.

Amanda 9. listopadu 2010:

tito jsou nemocní

Ashley 22. října 2010:

Na okraj však … myslím, že je to trapné a možné'nepředstavuji si, že bych dal svou dceru'jméno na mé bederní. "Mami, děti ve škole říkaly, že tvému ​​tetování s mým jménem se říká trampské razítko". Fuj.

Ashley 22. října 2010:

Trampská razítka nedělají z člověka blázna. Pokud jsou špinaví a náhodou mají a "Trampská známka" pro začátek byli pravděpodobně blázniví. Jen komentuji osobu tam nahoře, která to řekla. Bederní část je krásná část těla. Je smutné, že lidé musí někoho prohlašovat za bláznivého, protože to chtějí zdůraznit.

relio 21. října 2010:

Já'Hledám jméno svých synů, ale chtěl bych, aby to bylo originální, a nevím, co mám dělat. Jmenuje se Aurelio a je čtvrtý.

Justin 15. října 2010:

Pokud by měl někdo zájem já'm poslední obrázek (filmový kotouč) Aktualizoval jsem své tetování tak, aby zahrnovalo mého syna'jméno a můžete si jej prohlédnout zde: http://bit.ly/8Y5n4y

briana olsen 3. října 2010:

Ztratil jsem svou drahou matku 12. února, bylo jí pouhých 52 let a já jsem v té době žil s ní se svými 3 dcerami, které zbožňovala a milovala, zvláště moje 3letá! Když jsme vyrůstali, nevycházeli jsme si tak dobře, ale čím jsem byl starší, tím jsem si uvědomil, že jsme si hodně podobní! Byla to moje nejlepší kamarádka, jediná, se kterou jsem mohl mluvit a počítat s ní. Usnula a nikdy se neprobudila, měla deprese a také její smrt byla náhodná! Tak moc mi chybí a změnil bych cokoli, jen abych jí dal ug a naposledy jí řekl, že ji miluji! Snažím se nechat upravit tetování, které nesnáším na památku ní a mých 3 krásných dcer, jakékoli sugesce! Opravdu bych mohl použít nějakou radu, protože první jsem dostal, když mi bylo 18, a nenávidím to!

zátěž nohou 1. října 2010:

úžasné designy a nápady stále hledají něco pro maminku & tati, něco pro mou bak … ale vy skvělé kousky koukáte…

Shawne 13. září 2010:

Právě jsem dostal ke čtyřicátým narozeninám mámu tat … dva malé čmeláky na noze … Moje dcery se jmenují Hailey Bryn (přezdívka Hailey Bee) a můj syn je Brett (baby bee). Ukázalo se to opravdu roztomilé jako způsob, jak symbolizovat mou lásku k mým dětem. (jméno mého manžela začíná také na B)

Mercedes 6. září 2010:

Dostávám svého syna'jméno (JADEN) a pod ním datum narození 08-03-06 ( "-" bude malá srdíčka), ale mám problém zjistit, jaký typ písma chci. Chci to také malé, možná o palec nebo tak, jak to dělám na vnitřním předloktí, těsně pod loktem. Přeji hodně štěstí všem, protože já'Dělám to na konci měsíce, jako dárek k narozeninám pro sebe.

skořice 2. září 2010:

mám na pravé noze jednu, která říká, že máma je na žebru, ale je malá, šel jsem o tu větší. ukázat, jak moc mámu miluji

Mike 20. srpna 2010:

Některé z nich jsou hrozné. Je smutné vidět někoho, kdo nechce utrácet peníze za dobrý inkoust.

Alanna 12. srpna 2010:

existuje několik dobrých's … mohu jen říci, že trampská razítka jsou kýčovitá a proč byste chtěli tetování pro své děti na tom nejhorším místě vůbec? Každý má trampská razítka vymyslet něco jiného. že'je to jen můj názor.

Inas 9. srpna 2010:

hej, chci dostat mámu's name done on ma hand but I want to get litle design with it as well as sexy, but unique sum1 help me? 🙂

samantha 24. července 2010:

jak by u vás byly vaše dětské iniciály, kdyby dva z nich byli stejní

leia 14. července 2010:

nějaké krásné tetování!

nic, co jsem hledal 4 = (myslím, že potřebujeme další obrázky insperace.

jsem po malém designu na noze a chci k tomu přidat své krásné jména lil guys!

možná design hvězdy nebo motýla Přemýšlel jsem o koruně, protože jsou mým princem's, ale hmmm si nejsem jistý! hádej dál hledej…

Ann 10. července 2010:

Určitě se mi líbí ty, které vypadají jako dětské umění. Chladný!! 🙂 Hledám něco pro sebe a svoji dceru, abychom si to obuli. Nejsem si jistý, co tam někdo, kdo může mít něco pro mě.

roberohecha 6. července 2010:

několik dobrých nápadů, myslím, že je třeba zveřejnit více, mohu'Najít někoho, komu bych se mohl dostat za jméno svých synů

Graham 6. července 2010:

ahoj lidi, potřebuji pomoc … mám 2 syny 11 a 8 mám jejich jména na každé paži a francouzské psaní říká, že moji chlapci miluji vždy …. chci nové tetování jako citát o mých chlapcích … … myslel jsem něco takového " není jen z masa a kostí, ale z našich srdcí, které z nás dělají otce a syny" máte někdo dobré nápady na citáty? prosím

Deanna 28. června 2010:

Měl jsem 3 potraty a pěstouna, který se po 4 letech se mnou vrátil ke svému otci. Chci tetování, které představuje tyto děti, které jsem ztratil. Líbí se mi myšlenka, že si někdo oblékl srdce s květinami na obou stranách, ale nejsem květinář, takže bych chtěl jiný nápad. Půjde to uprostřed mých zad mezi moje lopatky. Jakékoli nápady lze zaslat na můj e -mail na adresu [email protected]

Denna Lopez 23. června 2010:

Já'Hledám také něco jedinečného, ​​ale docela jednoduchého'Je docela těžké, že mým dětem je 18,16,15,11,& 2 roky starý Chci jejich jména s designem nebo designem, který je všechny zastupuje, pokud má někdo nějaké nápady, můj e -mail je [email protected] Jmenují se Robert, Marcela, Katrina, RJ & Raymond.

Steph 22. června 2010:

Kdybych se jmenoval trampské razítko mých matek, já'd změnit.

Angela Michelle Schultz ze Spojených států 17. června 2010:

Mám kamarádku, která si na ni nechá vytetovat jména svých dětí vlastním rukopisem, až budou dost staré na to, aby psaly.

Mike 14. května 2010:

iwanaa mít na zádech toatoo věnované mým rodičům pls sugesst me some nápady at my mail [email protected]

joser 6. května 2010:

thoes jsou v pohodě

Amie 4. května 2010:

Tyto jsou nádherné dostal jsem otisk mého 2letého syna (když mu byly 3 týdny) a jeho jméno a D.O.B, hotovo, když mu bylo 6 týdnů

werido 1. května 2010:

máte nějaké nápady pro slovo clare

Bernie 19. dubna 2010:

wow, já'Jsem milovník tetování a jsou zde opravdu inspirativní. Mám 7 dětí, ale zatím jsem měl tetování jen pro 5 z nich. miluji stopy. myslím, že já'dostanu mi nějaké. xxx

Carolin 16. dubna 2010:

Líbí se mi některá tetování, jedno už mám, ale plánuji další. Mé dceři je 12 a má smysl pro design, takže bude navrhovat moje další tetování s jejím jménem někde v něm. Umět'nečekám, až to uvidím !

Elizabeth 8. dubna 2010:

opravdu se mi líbí noah 1. jsem čerstvá matka a jeho je noah jeremiah leo proffitt a já jsem opravdu chtěl dostat jeho jméno na můj krk, ale don'Opravdu vím, jak to chci udělat, také uvádím den, kdy se narodil, a bithwieght, takže pokud má nějaké tělo nějaké nápady, prosím napište mi na [email protected] děkuji

Mike 28. března 2010:

Miluji bloky, ale jméno mých dcer je příliš dlouhé. jmenuje se kariana. já ne'nevím, co dostat!

Jackie 21. března 2010:

Mám dvouletého syna a hledám nápady na malé elegantní tetování, které bych začlenil do jeho jména. Přemýšlel jsem o keltském symbolu, protože se jmenuje keltský, ale obávám se, že symboly budou zaměněny za knot. MILUJU tetování kruhu života. Myslel jsem, že je to elegantní a silné.

Melissa 18. března 2010:

Zítra se nechám tetovat a představuji všech 8 svých dětí. Bude to na mé spodní části zad se srdcem uprostřed a 4 květinami s vinnou révou na každé straně. Jedna květina pro každé dítě v barvě jejich rodného kamene. Srdce uprostřed s transparentem "Víra naděje láska" Vybral jsem si spodní část zad, protože v mé profesi není dobré mít tetování, ale jsem zklamaný předchozím komentářem o trampských známkách a dalšími hrubými komentáři. Můj úžasný manžel a otec našich 8 dětí je velmi hrdý na to, že to dělám na jejich počest a nikdy by mě nepovažoval za trampa!!

jake 6. března 2010:

dobře řečeno, Mike …. a druhý Mike, pokud si myslíš, že tetování je trampské razítko, každý má 2 vlastní, ale proč se díváš na tuto stránku!!!

Mike Litoris 1. března 2010:

některé dobré některé špatné.

Rachel 24. února 2010:

Nechal jsem si vytisknout placentu, aby vypadala jako strom života. Plánuji, že z toho jednou brzy udělám tetování.