Mám třináct tetování. Myslím, že oni'všechno je skvělé (a rozhodně ne't kvalifikovat jako "špatná kvalita").

tetování-nápady-citáty-na-náboženství-bůh-víra

Poté, co jsem napsal více než dvě desítky článků o nápadech na tetování, které představovaly obrázky jako většinu obsahu, jsem si začal všímat, že velká část komentářů byla od lidí, kteří žádali o nápady, co říci, ne tolik o tom, jak to říct. Jako třeba Lindsay, která se vyjádřila k článku Nápady na tetování: Slova & Fráze a řekl, "Chci nějaký latinský skript s frází, která má co do činění s karmou." Nebo Jesso, který řekl: "Na levé spodní části zad mám barevnou rybu, ale potom chci scénář …. prostě to, co ne'nevím … něco pozitivního, co mi každý den připomíná, je moje, já mám svůj osud pod kontrolou."

Na citování tetování je ošemetné, že devětkrát z deseti to umí'nebýt příliš dlouhý. Pokud nemáte obrovskou plochu kůže, kterou plánujete věnovat tat, jako předloktí nebo celá záda,'budu muset vybrat citát, který'je dostatečně krátký, aby se vešel na malou plochu. Před několika lety si moje přítelkyně chtěla nechat vytetovat na svůj rukopis něco, co jsem napsal. Citát, který chtěla, měl 21 slov a chtěla ho mít někde na vnitřních předloktích. Jelikož je již poměrně silně vytetovaná, neexistovala žádná kritéria, jako například dostat ji na místo, které by bylo možné v případě potřeby snadno skrýt. Ona'má štěstí. Nakonec to vedlo podél její ruky podél slova DÍVKA, které už tam bylo. Většina lidí ne'nemá stejnou flexibilitu jako ona. Možná je vaše práce na tetování a piercing příliš profesionální, nebo ne'nechci, aby to viděla tvoje matka. Pokud to'V takovém případě může být tetování citátu náročné najít místo pro. A pokud si to myslíš'znovu se vejde do celé básně (pokud ne's a haiku) na zápěstí zmenšením písmen na písmo velikosti 5, vy'mýlit se. Dobří umělci tetování vám umožní pouze zmenšit nápis tak malý, protože vědí, že se tetování postupem času mísí, vybledne a krvácí. Čím menší písmo, tím větší šance, že budete'10 let po silnici mi zbude nesmyslný blob. Takže ačkoli existují miliony nádherných citátů o kráse lásky, já'Snažili jsme se sestavit pouze ty, které jsou na kratší straně, a přitom to mělo smysl.

Prošel jsem si všech 2 000+ komentářů ke svým předchozím článkům a pokusil jsem se identifikovat nejběžnější témata, která lidé požadovali, když žádali o pomoc s nápady na citáty. Kromě toho, že jsem nenasytný čtenář, jsem'od 13 let jsem sestavoval citáty do notebooků a časopisů. Tento článek je pátým v řadě článků rozdělených podle kategorií .. Pokud máte nějaké nápady nebo se chcete podělit o svůj oblíbený citát, klidně napište komentář ! Příklady I.'jsem vybral pro tento konkrétní článek, nemusí rezonovat s každým. Můžete si to přečíst a nic z toho nedostanete. Doufám ale, že něco s někým rezonuje a někde zde napsaná slova vás inspirují ke kroku, který jste možná jinak neudělali.

Citáty – náboženství, bůh, víra

 • Láska stoupla, duch vzplanul, slovo se šířilo, Bůh zůstal.
 • Víra není't víra, dokud to'jsi všechno ty'drží se.
 • Blokujete svůj sen, když necháte svůj strach růst větší než vaše víra. —Mary Manin Morrissey
 • Možná jsem nešel tam, kam jsem zamýšlel, ale myslím, že jsem skončil tam, kde jsem zamýšlel být. —Douglas Adams
 • Bůh vám nikdy nedá víc, než můžete zvládnout.
 • Jediný život je vše, co máme, a žijeme ho tak, jak věříme, že ho žijeme. Ale obětovat to, co jste, a žít bez víry, to je osud hroznější než umírat. -Johanka z Arku
 • Víra je pták, který cítí rozbřesk a zpívá, dokud je ještě tma. —Skandinávské rčení
 • Všechno, co jsem viděl, mě učí důvěřovat Stvořiteli za vše, co jsem neviděl. —Ralph Waldo Emerson
 • Pán buď uklidní vaši bouři … nebo ji nechá zuřit, zatímco vás uklidňuje.
 • Strach končí, kde víra začíná.
 • Bůh ukládá nejtěžší břemeno na ty, kteří unesou jeho váhu. —Reggie Whiteová
 • Když se naše základy otřásají, obracíme se o pomoc o Boha, abychom zjistili, že je to Bůh, kdo s nimi otřásá. —Charles C. West
 • Víra je síla, s níž roztříštěný svět vyjde na světlo. -Helen keller
 • Trocha víry přivede vaši duši do nebe; Velká víra přinese nebe do vaší duše. —Charles Spurgeon
 • Moje drahé, vzácné dítě, miluji tě a nikdy bych tě nikdy neopustil. Když jste v době zkoušek a utrpení viděli jen jednu stopu, nesl jsem vás tehdy. -"Stopy" báseň

Komentáře

wmikeadams 30. října 2014:

Know God, Know Peace No God, No Peace Toto je moje zkušenost.

milovník tetování 19. července 2014:

Tyto stránky pro nápady tetování ne víry v Boha nebo někoho'má nebo nemá rád náboženství někoho jiného … idioty……

Kája 25. listopadu 2012:

my ne'potřebuji 2 přesvědčit lidi, že pánové jsou skuteční, pán je více než schopný bránit sebe sama.

Jsme trofejemi boží milosti, někteří lidé jsou bezstarostní 2 podívejte se na to, ostatní se za vás budeme modlit.

Plachý 20. října 2012:

Lucy, teď ne'nevěříš v boha, ale v době potřeby se budeš modlit k bohu

Náhodný 16. října 2012:

Jen otázka pro ty nevěřící, kteří věří, že jsme přišli z evoluce:

Pokud jsme opravdu přišli z evoluce, tak proč tu sakra stále jsou opice, opice atd?

& ps. Miluji tato tetování 🙂 Jsou tak inspirativní!

hollywood 30. července 2012:

jeho legrační všechny komentáře bout n ur na tomto webu čtení boha citáty. BŮH JE DOBRÝ!!!!!!!!!!!!!

vishal 11. července 2012:

abe bhen ke lodo … lucy ki maa hi chod ke manoge kya sare ke sare !

Dan 21. června 2012:

Oooooooooosh!

Mel 7. května 2012:

Bible je Boží slovo, technicky černobílé, ale není to tak jednoduché, jako když ho čtete a řídíte se od slova do slova, věci lze interpretovat různými způsoby. Je tam jako průvodce. Jako lidé jsme od přírody hříšní a křesťané se rozhodli udělat správnou věc a být příkladem Krista. Není na nás, abychom soudili ty, kteří ne'Věřte, je naší prací křesťanů být dobrým příkladem Krista a modlit se za záchranu celého lidstva. Pokud se někdo chce nechat tetovat, pak je to jeho věc, jen proto, že křesťané tetování nemají'aby z nich nebyl o nic méně křesťan. Bůh nám dal svobodnou vůli žít svůj život. Vždy tu budou ti, kteří budou bojovat za a proti křesťanství. Proč někteří lidé obviňují Boha z problémů tohoto světa a přesto se účastní věcí, jako jsou Vánoce a Velikonoce, což jsou svátky, které se točí kolem Krista … Většina západního světa se točí kolem Krista. V Americe existují peníze 'V Boha veříme',Bible je nejprodávanější knihou číslo jedna na světě, v některých zemích byli zabiti lidé, aby ji vlastnili … Proč je 'Ježíš Kristus' nebo 'Ó můj bože' používán jako vulgární výrazy? Ty ne'neslyším nikoho chodit kolem říkat 'Muhummad' 'Ghandi' nebo 'Ach můj bože' Jsem si jistý, že Charles Darwin, tvůrce evoluce, se stal křesťanem, než zemřel. Pro ty, kteří tu nejsou't věřící v Ježíše Krista, tak proč ne'Pokud provádíte veškerý výzkum sami, zkoušíte různé církve, otevíráte se možnosti, že je skutečná, a možná najdete to, co jste celý život hledali/hledali, pokud ne, alespoň to můžete říct'Podívali jsme se na to.. místo toho, abychom to úplně zavřeli a uráželi lidi, kteří mají víru v Ježíše Krista a veřejně prohlašují svou víru … nejen tady, ale i písemně (inkoust) Všichni můžeme být usoudit a cítit se tak, abychom se ospravedlnili, ale je rozdíl mezi tím, mít svůj názor a být naprosto urážlivý.

T 3. dubna 2012:

Bůh je dobrý, chvála nejvyššímu bohu, jah!

Clo 20. února 2012:

Za prvé, věřím v boha, nedostal jsem se do kostela a nemodlím se, takže co to znamená, že mě bude soudit za to, že jsem dostal pěkný kříž a modlitební tetování na mé lýtko, všichni budeme mít své vlastní přesvědčení, různými způsoby , pokud ne'Věřte, že nejste nuceni, ale proč rozrušit celé toto fórum, které má být o uvozovkách, které ne'Nezáleží na tom, co si kdo myslí o počasí, neměl by dostat tetování nebo ne, já věřím, že se s ním jednou setkám a on mi dává víru a bdí nad mnou a mou rodinou, zadruhé Chlapcům velký tat na zádech chybí g v síle, chudák, teď toho moc neumí 🙁

Anonymní 16. února 2012:

Bůh je láska. A Jeho láska je skutečná. Je mi líto každého, kdo ne'nepoznat Ho. Bůh žehnej!

Jantar 11. února 2012:

Co'Většina těchto komentářů je skutečně smutná. Přišel jsem se podívat, jaká písma byla použita pro nápady na tetování I'Uvažuji, pak uvidím spoustu lidí, kteří se obvykle hádají, jestli existuje Bůh nebo ne. Někteří věří a někteří ne't. Co takhle chovat se jako inteligentní jedinci a starat se o sebe a svou víru v boha (nebo nevěru).

údolí 3. února 2012:

To je pravda, Mandy, musíme projevovat lásku a soucit ostatním, kteří nás a naši víru pronásledují, bez ohledu na to, jak těžké to je (a je), ale naše víra je to, co nás odděluje od těch, kteří nejsou. Všem, kteří se vysmívají mému náboženství, se budu modlit za vás a vaše pochopení, že jednoho dne může být váš život změněn, abyste mohli být zachráněni a žít věčně. K mým spoluvěřícím obraťte svou tvář jako Ježíš, ale buďte si jisti, že jste věční a nikdo vám to nemůže vzít. A na další poznámku, proč se lidé starají o to, proč věříme v Boha, proč je to důležité každému, kdo ne'Věřte a proč jste tak pasivní ve snaze vyvrátit naši boží pomoc? Jen říkám, jestli on'není skutečné, proč se lidé tolik snaží říci, že ne't existist.

Mandy 18. ledna 2012:

Doufám, že všichni znáte Lucy'Skutečným cílem bylo urazit vás, a pokud to necháte fungovat, má vyhráno. Není to bible, která říká, aby obrátila druhou tvář?

jama 6. ledna 2012:

mwabigize agafight bajama bangu sibitu byahatari…

cm. 22. prosince 2011:

všichni musíte vyrůst … proč ztrácet čas diskusí o něčem, co říkáte, že neexistuje, že ?? Vyřešte to nebo to ignorujte … říkáte, že ne'Věřte v boha, jak tedy můžete vysvětlit, jak jsme vytvořili Zemi? čemu věříš ve vědě nebo evoluci ?? .. ano správně…!!

když potřebujete pomoc, pro koho ji žádáte? scinetistka ?? .. matka příroda ??? to myslíš vážně? .. možná nevidíš boha, ani ho nevidíš, ale on nám dal náš život. když se stane něco dobrého, kdo ano, děkuji??

zázraky se možná nestanou nebo by mohly být uhrančivé … ne'cokoli, evryhting má smysl.!!

Bůh ne'neodsuzuji tě, pokud ho odsuzuješ, jeho gna tě odsuzuje v den soudu."omluvte můj jazyk" IDGAF, pokud věříte v život nebo ne. ale všechno v tomto světě má své vlastní důsledky…

LUCIE!! nobady požádal o váš názor nebo můj bt .. ale pokud říkáte, že NEVĚŘÍTE v Boha, …. a tím se to dělá, jsou MORANS ?? …. co děláte na této webové stránce .. ?? ? .. aby tvé já vypadalo směšně. !! tady jsi moran..!

FReDIE .. útočiště'Slyšeli jste, že se věci dějí kvůli reakci ??? stávají se špatné věci, protože jste se rozhodli udělat špatný dekret!!!

ALI & LUCIE!!!! podívej se pořádně na svůj život.!!

zázraky možná neexistují, ale když se po něčem špatném vždy stane něco dobrého .. co'to je ??? KOUZLO????

všichni přestaňte makat…!!

knoxtn 22. prosince 2011:

To je právě to "lidé" třeba číst! Geesh! Mohlo by to být možná důvod, proč už se neúčastním "kostel".

Tak smutné!

Ale! Bůh není't stejně v budově .. He's Všude! Tak za to děkuji!

krissy 21. prosince 2011:

Poslouchejte …. Vy všichni nevěřící byste si měli přečíst knihu s názvem Nebe je skutečné … je to asi 4 roky starý … pravdivý příběh … Já'vždy jsem věřil, ale počkej, až si přečteš o dítěti'zkušenosti … říkají, že věřit jako dítě je blaženost, protože ještě nejsou pošpiněni tímto světem.

Ashley 15. prosince 2011:

Vy všichni jste důvodem, proč je tento svět takový, jaký je. S Pánem to nemá nic společného. Je opravdu smutné, že lidé musí kritizovat jiné lidi. Ano, máte právo na svůj vlastní názor, ale proč byste chtěli někomu vědomě ublížit.

Sláva bohu.

Dakota 30. listopadu 2011:

pro všechny lidi, kteří říkají, že tetování je hřích v Bibli, říká, že Ježíš měl známky alfa a omega … to zní jako tetování…

Dederstheclown 14. listopadu 2011:

Musím bránit ty z nás nevěřících, kteří nejsou ignoranti a neuctiví … ano, jsem nevěřící, ale jsem umělec. I když možná nevěřím. Vidím krásu a mírumilovnou povahu ve všech náboženstvích. Respektuji a trochu závidím vaší obětavosti a ochotě celého vašeho já k vlastnímu osobnímu štěstí. Být schopen zjistit, že pohodlí, které náš svět postrádá … Opět všichni nejsme (omluvte můj jazyk) pitomci.

spící reklama 12. listopadu 2011:

Chtěl jsem říci, že jsem překvapen všemi komentáři lidí, kteří ne'Věřte v křesťanství a všichni, kdo v něj věří.

Existuje mnoho písem, velikostí, stylů, barev nebo cokoli jiného, ​​abyste získali nápady pro vytvoření tetování, které je pro vás to pravé.

Bez ohledu na to, jestli ano nebo ne'Nevěří v křesťanství, že?'t proč jsou tato tetování sdílena. Umělecké dílo, které je ukázáno, je umění bez ohledu na to, jaké jsou vaše přesvědčení, a zde je má každý obdivovat.

Poté, co budete mít nějaké nápady, proč je pro vás důležité zveřejnit komentář, který je v rozporu s tím, co řekli ostatní?

Vyděláváte SVŮJ čas na Zemi zveřejněním na webové stránce. Já'Neříkám vám, jak to zvládnout nebo co dělat s VÁŠM časem, že'je na tobě.

Myslel jsem, že já'jsem si jistý, že byste měli spoustu dalších věcí, které vám přinesou radost do srdce, a poté zveřejnění na webové stránce. Myslím, že i dát do pračky spoustu prádla je vzrušující.

Odesílání negativních komentářů nebo komentářů, které jdou proti/jsou proti základu webových stránek, se provádí pouze za účelem získání reakce. Totéž bych řekl v opačné situaci. Pokud tato stránka byla pro Citáty o Anti-Faith v čemkoli kromě vás, Žádný Bůh a Bible jsou falešné, pak někdo s křesťanským přesvědčením nebo někdo, kdo věří v někoho nebo něco jiného, ​​zveřejnil komentář uvádějící o čem je webová stránka a říká jim, že mýlí se, citují biblické verše nebo z toho, co následují, soudí je a nedokáží porozumět jejich slovům, aniž by využili všechna ta kletba, o kterých vědí, že jsou stejně směšná a zbytečná.

Pokud jsem na satanské webové stránce a něco hledám, buď to najdu, nebo ne, ale stále to hýbu. Nechystají se ani nechtějí číst o mém křesťanství a víře. Já ne'nevinit je, nejsou't na tomto webu argumentovat přesvědčení. Pokud by měli otázky týkající se různých přesvědčení, šli by na webovou stránku, která to podporuje, nebo našli nejbližší kostel, synagógu atd. A tam hledali odpovědi. To, že otravuji a vyhazuji náhodné myšlenky nebo citáty, pro nikoho nic neznamená. Dělá to můj drahocenný čas tady na Zemi. Možná víte, kolik času budete muset strávit s rodinou a přáteli, ale já ne't. Každá minuta v pasu je tedy o jeden okamžik méně užíváním života.

Konec mých dvou centů v hodnotě.

Krásný den všem 🙂

Senmass 16. října 2011:

Medvědí vtipy

mda0128 13. října 2011:

Budu se za vás všechny modlit ………..'všichni to potřebují "první kámen nechť hodí jen ten, kdo je bez hříchu"

Amanda 10. října 2011:

(omlouvám se za překlep výše)

"….jinak by nás všechny zastavil.."

A

"..což také věda řekla, je nemožné"

mellll 7. října 2011:

To není'místo, kde můžete mluvit. Lidé sem dávali pánovi tetování, aby byli uznáni, nikoli dissedováni. Nikoho nezajímá, co si myslíte. Nakonec budeme následovat Pána, až v něm budete stucl'Wshing yoi by poslouchal místo toho, aby byl hrubý a neuctivý. Pokud váš záchvat nenávisti, nechte si své komentáře pro sebe. AMEN.

msJane 5. října 2011:

mám pro tebe otázku "Bůh" věřící: Pokud existuje vysoký a mocný Bůh, a pokud existuje, tak proč jsou malé děti, ty nejnevinnější věci na této planetě, obtěžovány a znásilňovány? Kdo by tam s rozumem něco takového dovolil, kdyby to mohl zastavit? Omlouváme se, že praskneme vaši bublinu, ale Bůh neexistuje. Přišli jsme z evoluce a věda na to ukazuje. Kdo stvořil Boha a jak je možné, že člověk pocházel z žebra?

fizel 20. září 2011:

Bůh nám dal svobodu volby, pokud chceme tetování

Caitlin 14. září 2011:

Jedna věc, ve kterou opravdu věřím, je, že pokud jste křesťan, buďte svědky, ale nevnucujte své přesvědčení někomu, kdo to neví'nemají stejný systém víry. Způsobuje to konflikt. Pokud ne'nevěří a oni nevěří'Nechci vás vyslechnout, pokračování konverzace v nich vyvolává pocit vzteku, protože snižujete jejich myšlenky. Nechte je věřit v to, co považují za správné, a nechte své drobné poznámky. Také pokud nejste bez hříchu, don'nethodit první kámen. Pokud musím vykládat věřícím zde … don't soudit. Vy'nejsi svatější než ty. To platí pro posuzování systémů víry a akcí. Mám tetování. Don'neodsuzuj mě. To není'T tvou prací je starat se o mě. Starejte se o vlastní břidlici a jak ji vyčistit. Jen Bůh mě nakonec bude soudit a pak budu činit pokání za své nedostatky.

Dotyčný věřící 4. září 2011:

Leviticus 19:28 Nesmíte řezat ani označovat své tělo. Přečtěte si prosím svatého ducha a požádejte ho, aby vám ukázal pravdu o smyslu tohoto verše. Bůh ne'nechci Jeho děti tetovat.

Emma 1. září 2011:

Lucy se zdá ztracená

KJ 22. srpna 2011:

"Chovejte se jemně k víře druhého muže; je to jediné, čemu musí věřit. Jeho mysl byla stvořena pro jeho vlastní myšlenky, ne pro vaši nebo moji."

F 19. srpna 2011:

Římanům 8 veršů je výborných, a i když to člověk neví't získat celý verš, ref. může být dobrý sám o sobě.

Něco nebo jiné 19. srpna 2011:

Můj oblíbený biblický verš je…

Římanům 8: 38-39

Jsem totiž přesvědčen, že ani smrt, ani život, ani andělé, ani démoni, ani přítomnost, ani budoucnost, ani žádné síly, ani výška, ani hloubka, ani nic jiného v celém stvoření nás nedokáže oddělit od Boží lásky, která je v Kristu Ježíši, našem Pánu.

🙂

Dee 1. července 2011:

Mít víru †

Erin Bowerová z Gruzie 23. června 2011:

Já'Nejsem velký fanoušek tetování, ale myslím, že pokud si ho chcete pořídit, mělo by to mít smysl, takže jsou to skvělé nápady, jak ho reprezentovat's vírou. Děkuji za sdílení!

potok 17. května 2011:

můžeme všichni přestat psát o bohu? vsadil ti nějaké peníze, které neudělala't přečíst všechny vaše komentáře … ok, já to zkrátím. existuje bůh. ale respektuji tvé přesvědčení. prostě ne'být neúctivý k ostatním a jejich víře. jak někdo řekl, raději věřte v boha a zemřete a zjistěte, že neexistuje žádný bůh než on'Věřit a zemřít a zjistit, že tam byl náš bůh. ! bůh vám všem žehnej

Jeff 14. května 2011:

@ Lucy. Proč říkáš, že neexistuje Bůh?

laura 6. května 2011:

MUAHAHAHAHA překlep v člověku s velkým tatkem na zádech … podívejte se, jestli to můžete najít

Jarrod 18. dubna 2011:

LUCY a další – Jmenujte FAKT, který říká, že Bůh není skutečný. To'Nikdy není pozdě na změnu … k lepšímu.

Steph 3. dubna 2011:

Tato tetování představují Boží význam, a proto se bude diskutovat.

John 30. března 2011:

Protože ty ne'nevěříš v boha, věříš, že fouká vítr? můžeš'nevidíš vítr, ale cítíš to, že? No můžu'nevidím BOHA, ale cítím ho

JCs 21. března 2011:

Toto je dokonalý příklad toho, čím si právě procházím ve svém osobním životě, a Bůh mi ukazuje, že lidé se nejprve narodili jako hříšníci, pak je zachránila Grace, vše o různých duchovních úrovních.'to znamená, že kdokoli z nás je méně prostě ne tam, kde je ten druhý,,,

a jeden univerzální jazyk, který všichni chceme, je být Láska,,,

Bůh to věděl ,,, JAN 3: 16-17

John 3:16 (King James Version)

16 Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby každý, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl věčný život..

John 3:17 (King James Version)

17Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil; ale aby svět skrze něj byl zachráněn.

1 John 4: 8 (King James Version)

8 Kdo nemiluje, nezná Boha; neboť Bůh je láska.

Římanům 5: 8 (King James Version)

8Bůh však chválí svou lásku k nám tím, že když jsme byli ještě hříšníci, Kristus za nás zemřel.

2 Peter 3: 9 (King James Version)

9 Pán není lhostejný ohledně svého slibu, protože někteří muži počítají s ochablostí; ale je trpělivý k našemu strážci, nechce, aby někdo zahynul, ale aby se všichni obrátili k pokání.

1 Peter 5: 8 (King James Version)

8 Buďte střízliví, buďte ostražití; protože tvůj protivník ďábel jako řvoucí lev obchází a hledá, koho by pohltil:

Efezanům 6:11 (King James Version)

11 Oblečte si celou Boží zbroj, abyste se mohli postavit ďábelským úkladům.

John 10:10 (King James Version)

10 Zloděj nepřichází, ale aby kradl, zabíjel a ničil: Přišel jsem, aby měli život a aby ho měli hojnější.

Lexie 9. března 2011:

Lucy a další ji mají rádi. "žehnej těm, kdo jsou stíháni mým jménem, ​​a žehnej těm, kdo stíhají," jsi milován bohem. Měl by tě milovat každý z nás "křesťané". Protože jsi také dítě boží. Já'Nebudu vás přemlouvat, ale odpovězte mi na tuto otázku. "pokud neexistuje žádný stvořitel, vůbec žádný, kde začal život? Pamatovat si, "nic" nemůže nic vytvořit. Něco nemůže vzniknout z ničeho. Země, slunce, měsíc a hvězdy, to vše odněkud pochází. Věda musí ještě dokázat, že ani jedna věc v Bibli není správná. Ježíši (i když ne'Věřte, že je Božím synem) byl neporušený skutečná osoba, která žila a zemřela. Historici, novináři a nevěřící jeho doby zaznamenali a zdokumentovali jeho život a jeho zázraky. I když ne'nevěřit "Bůh" existuje Stvořitel. Kdo nám dal právo dělat, jak si vybereme. Jsme toxičtí na všechno, čeho se dotkneme. Proč dochází k násilí? Rozhodli jsme se nechat nenávist a hněv ovládnout naše činy. Proč existují STD? nemůžeme být upřímní a rozhodnout se vzdát své čistoty. Proč válka? Naše národy se rozhodly postavit na obranu, místo aby porozuměly. Náš život je na nás a naše budoucnost také. Co je tento život a Země nyní, je to, co jsme vytvořili.

Všem takzvaným křesťanům, kteří se nechali vztekem ovládnout při čtení příspěvku, bylo někdy, kdy jste byli ztraceni? Rozzlobený? Ukázal vám někdo cestu? Nebo jsi měl na to přijít sám??

Citát pro vás všechny "Bože, dej mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit."

amandaa s. 28. února 2011:

všiml si někdo pravopisné chyby v prvním tetování? ten, kdo žádá o odvahu? v 8. řádku je slovo síla špatně napsáno! ooppps.

Shante 25. února 2011:

oooohhh. to je šílené, jak ppl jen nerespektuje ten & Lucy, Freddie atd. (neuctivý ppl k PÁNU) prosím najděte toho pravého ducha & sledujte přímou cestu.

Ck 15. února 2011:

Lidi, přemýšlejte o tom! Lucy je jako juda, i když opustil Ježíše.

Ježíš mu stále odpouští a přijímá všechny ty brutální věci, které se mu dějí,

Což znamená, že pokud to nechce udělat, může zmizet nebo něco, ale přesto.

Protože je syn BŮH! Tak don'neposuzujte jeho/její, protože BŮH je tu vždy pro nás

A přijměte nás a odpusťte nám !. Přeji vám dobrou noc'Všechno!

Věřte mu a věřte mu!

Ps to budu mít "otisk nohou v písku" v mém bicepsu!

BOH žehnej všem a milujte se navzájem, plz!

Páni 7. února 2011:

Já'Jsem ohromen tím, jak lidé reagovali na Lucy a všechny ostatní na této stránce, které ne'nevěří v Boha. To mi láme srdce, když to slyším nebo čtu, ale pro "křesťané" říkat jí, ať vykouří péro, nebo se odstrčit, nebo jí říct, že bude bouchat hlavou o zdi v pekle, by se za ně měla opravdu stydět. Já'jsem si jistý, že Ježíš by nechtěl'nikomu jsem to neřekl. Přivítal by ji s otevřenou náručí a miloval by ji tak či onak. Bible říká "kdo je bez hříchu, první hodí kamenem." Nikdo z vás ani já nejsme Ježíš, takže nikdo z nás není bez hříchu a možná se bude muset podívat na sebe, než vrhneš slovní hříčku na Lucy nebo na kohokoli.

Allie 6. února 2011:

Svatí moly. náboženství bůh a víra ne'nemyslím křesťanského boha Frigina. Jsem naprosto protikristovský, ale naprosto duchovní. Neměl bych se tedy podívat na tuto stránku ?? nečíst citáty? Já ne'nevěřte v Boha, ale víra ne'neznamená vždy víru v boha. víra a naděje v něco. Věřím v duše. reinkarnace, že zůstaneme na této zemi navždy. "Strach končí, kde víra začíná." ten citát je na této stránce. Takže jde o to- dejte Lucy pauzu. můžeš říct 'své názory si nechte pro sebe" nebo tak, ale … don'Neříkejte jí, kam to strčit, nebo podobné věci. Kteří křesťané jsou tak bázní vůči ostatním lidem? tak trapné.

Velký strom z Cambridge 17. ledna 2011:

"Uvolněte se, nic není pod kontrolou" – Adi Da

Letec 15. ledna 2011:

Přestaňte diskutovat o tom, jestli je Bůh, nebo ne, a začněte mluvit o náboženských/vírových tetováních'proto je tu vůbec tato stránka … wow.

Každý, kdo má nějaké další skvělé nápady?

Závětří 10. ledna 2011:

Nevěřící bohové jsou ti, kdo zpackali tento svět na prvním místě, lidé jako vy jsou delikventi a odpadky, kteří vás nemají víru ani morálku vést! Vy jste ti, kteří mají děti mimo manželství, a pak se z nich stanou osamělí rodiče, kteří zabíjejí a kradou a dělají v tomto světě špatně, protože vy jste ti, kteří nemají žádné vedení. Mohu vás ujistit, že kdyby každý věřil v boha, tento svět by byl mnohem lepší místo, počasí nakonec bude skutečný nebo ne .. Ale na konci toho všeho, až přijde soudný den, budu mít jasný soulad …. .. Ale budeš?????

Lauren 5. ledna 2011:

pro jaké písmo je tetování "láska je trpělivá, láska je laskavá" !?!?!?!?

nikdy neříkej zemřít 30. prosince 2010:

Pomůže mi někdo s překladem? "nikdy neříkej zemřít" do latiny, řečtiny, hebrejštiny???

Stefani 22. prosince 2010:

Lucie, †

máme smysl života. smyslem života je sloužit Pánu! Ano, možná právě teď nedělá zázraky pro vaše osobní já, ale nakonec budete souzeni. Jak je možné, že na této planetě byli prople? Kam jdete po tomto životě? Místo hrubých komentářů jděte do kostela. Musíte porozumět pravdě. ,, Božímu slovu. Jak to, že přichází vítr nebo vítr a není nic vidět? Prostě to cítíš! Slepý musí vidět! Očividně musíte vyrůst a mít trochu zralého medu. Proč nepřijmete Boha, když žijete podle jeho pravidel? Desatero!

stephanie 14. prosince 2010:

"my jako Bůh'lidé jsou jeho chrámem" znamená, že v nás bude žít Duch svatý Boží a naše těla se stanou Bohem'chrám, příbytek Ducha svatého. Poté, co zemřel a opustil nás, je Duch svatý zástupcem Ježíše.

Nebudete dělat odřezky ve svém těle pro mrtvé, ani na vás nebudete tisknout žádné značky: já jsem Hospodin.

Leviticus 19:28

přečtěte si prosím BIBLICKÝ BŮH, abychom nám nedávali tetování do těla, protože jsme BOH's chrám..

pokud opravdu milujete BOHA respekt a lásku k sobě….

toto je jen 1 z přikázání naší G0D…

BOH tě miluje a má s tebou nádherný plán ^_ ^

díky GODbless

dan 12. prosince 2010:

lidi, je to docela jednoduché, respektujte se navzájem vůči watevě, které chceme věřit, pokud ne'Nevěříš v boha, stále věříš, že žádný neexistuje, pokud věříš, věříš, že existuje…

Maria 9. prosince 2010:

Lucy příště potřebuješ pomoc nebo jsi nemocná a umíráš'nemodli se k BOHU u don'Nevěř v příčinu, zlato, pokud ne'Nevěřte mu, je to v pořádku'VĚŘTE VE VÁS!

jessamazing 19. listopadu 2010:

Lucie,

Raději budu celý život věřit, že existuje Bůh, a zemřít, abych zjistil, že neexistuje't; než žít svůj život a věřit, že jsem sám, a umřít učit se Byl po celou dobu se mnou. Doufám, že máš požehnaný život a ať se tvé srdce jednoho dne otevře Jeho lásce. Už vám otevřel své srdce.

Abdinasir Aden z Minneapolisu, MN 11. října 2010:

Existuje jeden Bůh a on je stvořitelem celého lidstva včetně Lucy. Ať už věříte nebo ne, je to váš Bůh a vy jste jeho služebník. Podívejte se na oblohu nad námi a na Zemi, po které kráčíme. Myslíte si, že příroda stvořila? V žádném případě, on je za všemi těmito výtvory, myslím tím, že je stvořitelem. On ne'Nechci, abychom ho krmili, jen potřebuje, abychom se k němu modlili. Děkuji vám všem, kteří věříte, že existuje.

penny 8. září 2010:

Ach ano, svoboda náboženství a řeči takové zraňující věci. ještě lépe svoboda ignorovat lidi. jedna osoba dokázala všechny naštvat za prostý fakt, že dobře mohou rozčílit každého. ignorujte ty, kteří ignorují a nenávidí náboženství a všechno ostatní, a užijte si to tím, že budete komentovat svou víru a svého boha, a tetování nedovolí jedné osobě, aby to pro ně změnila na politováníhodnou párty. přijde čas, kdy na to přijdou.

Phoenix 20. srpna 2010:

Lucy – I Einstein poznal, že existuje stvořitel … věda na to ukazuje.

Georgina 18. srpna 2010:

LUCY – Pokud neexistuje bůh, pak naštvete tuto stránku jasně označenou: "Nápady na tetování: Citáty o náboženstvích, Bohu, víře" a pokračuj ve svém nemocném, smutném životě, místo toho, aby ses snažil dokázat, že na tetovacím webu není bůh, který prohraješ, jdi napsat knihu nebo něco, nikoho to tady vlastně nezajímá, jen chceme vidět tetování, ty zatraceně MORON

Jízdné 18. srpna 2010:

@ Lucy a lidé jako on

Proč tě to zajímá ? Věří v Boha, ty ne't. Tím by měla diskuse skončit. Přesto zde tlačíte svá přesvědčení, která jim mimochodem zní směšně, protože jejich přesvědčení zní vám. Co kdyby si každý dělal, co chce, a my všichni žili jako bratři ?

Lucy, připomínáš mi křižáky. Zjevně věřili, že vidí svět skutečně, a zabili spoustu lidí. Nelišíte se od náboženských fanatiků. Smutný.

Glenda 9. srpna 2010:

Lucy, modlím se za tvou spásu a také za to, aby sis jednoho dne uvědomil, jak úžasný je Ježíš Kristus, a odevzdal se mu. Já ne'Neznám tě, ale miluji tě. =) Existuje Bůh a je úžasný

Mít víru 21. června 2010:

Někteří možná nevěří v Boha, ale pro ty, kteří si pamatují, vás vaše víra v něj posiluje. Don'nenechte ostatní, aby vás srazili. *citát* "Víra umožňuje, aby se věci staly. Je to síla, která pochází z nebojácného srdce, a když nebojácné srdce věří … dějí se zázraky." *citát*

11. května 2010:

bez ohledu na to, co kdo říká, že existuje Bůh

jednoho dne všichni, co vidíme, jsme sami sebou

Ali 25. února 2010:

Ti z vás, kteří se prohlašují za křesťany a odkládají Lucy, protože to neví'nevěří v Boha, že?'Velmi dobře vyjadřuje naši víru … Bůh má pro Lucy plán. Bude ji milovat bez ohledu na to, jak moc Ho nerespektuje. Vřele doporučuji si knihu přečíst "Chatrč" od WM. Paul Young. Bůh žehnej P.S. V tomto světě se dějí špatné věci kvůli volbám, které děláme … Bůh není mocný Bůh, je milující Bůh, ai když to neuděláme'nedělat nejlepší rozhodnutí … Najde způsob, jak z nich vytěžit maximum.

označit 14. února 2010:

don'Nesoudit lidi podle toho, čemu věří, může existovat bůh nebo nemusí, ale pokud lidé najdou útěchu v Bohu, který je pro ně dobrý: O)

hailey 18. ledna 2010:

Bůh říká, že miluj své nepřátele. Všem, kteří mají komentáře o nevěření v boha, vězte, že se za vás všechny modlím. Já'byl jsi tam, kde jsi teď. já ne'nevěřím jednou, ale v dobách, kdy jsem nevěřil'nevěřím mu a v té době jsem nevěřil'Myslím, že to nezvládnu, byl po mém boku. i kdybych ne'nezaslouží si to. jen doufám, že časem uvidíš.

Slečno Jay 18. prosince 2009:

Dobře, je mi 17 let a pokouším se najít to pravé tetování pro mě. Chci citát o víře a bohu, protože moje rodina je opravdu hluboká ohledně náboženství a já jsem taky, takže by to bylo perfektní tetování. Chci to jít. na mé předloktí jakýkoli nápadZ?????

Snoopy 9. listopadu 2009:

Lucy fucc u go succ a dicc

krissyguh 9. listopadu 2009:

Nemohu uvěřit některým z těchto komentářů o nevěření v boha. Nebudu soudit, protože to je boží práce. Ale já se za vás stydím, všichni co ne'nevěřit v něj. Je mi tě také velmi líto, většina z vás nemůže pomoci tomu, jak jsou vychováváni. Jiní prostě nechtějí věřit v boha, protože si myslíte, že váš život není skvělý. Ale hej, tvůj život je takový, jaký si ho uděláš.

Bonnie-raye 4. listopadu 2009:

souhlasím se samanthou!!

Samantha 31. října 2009:

tak tam řekni'není Bůh??

Osobně bych tam raději věřil svůj život'Bůh, který by to mohl zjistit, není't jeden … pak strávit život věřením tam není'a jednoho dne budu stát před ním, plný hanby za mou nevědomost.

raquel 19. října 2009:

Bůh je důvodem, proč byli živí z nějakého důvodu naživu & kdokoli, kdo nevěří v Boha, bude muset počkat, až se tam stane nemocný & pak skutečně poznají, že Bůh existuje

Sluneční svit 14. října 2009:

Tolik bohů, tolik vyznání,

Tolik cest, které vítr a vítr.

Když už jen umění být laskavý,

Je vše, co tento smutný svět potřebuje.

ke každému svému vlastnímu lidu, buďte milí

† † 23. srpna 2009:

protože pocházíme z lidoopů, jo .. čuráci.

Briane 4. srpna 2009:

Freddie … dělá sakra práci čeho? Tento svět je kvůli nám a nám samotným zpackaným místem. Co'má to udělat? Udělat ze všeho sluníčko a motýly? Jak to může udělat, když lidé jako vy pobíhají se sprostým jazykem, nebo když lidé pobíhají vysoko/opilí. Na vině jsme my, ne Bůh.

Bůh nám dává spásu a nechává nás žít tento život, aby nás posílil.

Freddie 4. srpna 2009:

Pokud existuje bůh, dělá docela sračkovou práci.

jj 29. července 2009:

co'je škoda uvěřit v Pána?

není'Je chytřejší dát svou víru v něco, pak vůbec nic?

malý anděl 9. června 2009:

těm, kdo dělají neuctivé komentáře o Pánu … Pokud ne'Nevěřte v Boha, proč tedy čtete sekci náboženské tetování na tomto webu ???? Nemáte nic lepšího na práci, než si dělat legraci z lidí, kteří jsou nadšení z něčeho, co jim dělá radost? jste patetičtí … pro ty z vás, kteří jsou dost odvážní na tetování vaší víry, kde si to mohou přečíst ostatní … jste úžasní a já k vám nemám nic jiného než respekt! Někteří lidé jsou jen zbabělci a musí si dělat legraci z ostatních za něco, co ne'nerozumím. A pokud se mýlí v našem Bohu, pak mohou praštit hlavou o zeď …. v pekle.

Michelle 7. června 2009:

Tím dnes začíná většina válek. Ti, kteří si myslí, že jejich názor je důležitější než ostatní. ať ti věří v to, v co chtějí věřit. Pokud chcete věřit v boha, věřte v boha, pokud ne't než don't. ale don'Netlačte své názory na lidi, protože je nejspíš nemají'do prdele. dík.

Hanna 7. června 2009:

Víte, jak mnohé z těchto tetování ukazují, víra může být mnoho věcí a nemusí přestat ani začínat vírou v boha.

BTB 3. června 2009:

Myslím, že byste se z toho měli všichni dostat a věřit tomu, čemu chcete věřit! Ale úžasné tetování!

valeria 3. června 2009:

Lucy prosím don't Neuctívejte našeho Pána

Lil Lady 12. května 2009:

Lucy, říkáš, že neexistuje bůh, ale to je tvůj bůh víra, že neexistuje't jeden

Elizabeth 8. dubna 2009:

jednoho dne uvidíš, že bůh tu pro tebe byl, i když jsi nebyl'není tam pro něj. je vždy věrný a nikdy se tě nevzdá, i když někteří z vás to už dávno vzdali. je smutné vidět, že někteří lidé mohou být tak slepí k Boží milosti! řekni mi, jestli je jeho existence iluzorní, kde potom, myslíš si, že všechno bylo odvozeno??

alex 15. března 2009:

ano nemá'neříkej nic. někdy lol

Nechat za sebou z USA 26. února 2009:

Díky bohu, že ne'Neříkej, že tam není Lucy.

Milujte citáty!

Billy 12. února 2009:

lucyy jdi mi vysát péro

lea. 11. února 2009:

Lucy, jak moc si své názory necháváš pro sebe, tosso.

Lucie 7. února 2009:

Bůh není! Pitomci!