Pivoňka je tetovaný tetovací nadšenec, který rád studuje a diskutuje o historii a významech tetování. Japonská témata jsou její oblíbená.

Tetování: Chad Lenjer

Tetování: Chad Lenjer

Tetování horoskopu Berana

Tetování Berana je symbolické pro lidi, kteří se tomuto znamení silně identifikují. Mohou být navrženy různými stylizovanými způsoby pro muže i ženy. V tomto článku mluvíme o osobnosti a vlastnostech Berana, stejně jako diskutujeme o návrzích tetování Berana s vizuálními nápady, co byste mohli začlenit do svého inkoustu.

Pokud váš horoskop nebo zvěrokruh není Beran, ale chováte se (nebo vám to bylo řečeno) jako jeden, je možné, že jste silně ovlivněni Beranem, který by mohl pocházet z jiných planetárních umístění ve vašem rodném diagramu. Co to je? Naše datum narození nám může říci, jaké jsme sluneční znamení (zvěrokruh), ale čas našeho narození nám ukazuje další znamení, která jsou obsažena v našem rodném diagramu – neboli v rodném diagramu. (Na Googlu můžete zveřejnit Natal Chart a zdarma zjistit, jaká další znamení spadají pod datum a čas vašeho narození.)

Tetování Berana od Vytautase Vy

Tetování Berana od Vytautase Vy

Osobnost Berana zvěrokruhu

Pokud se narodíte 21. března – 19. dubna, pak jste Beran (v západní astrologii)! Bez ohledu na pohlaví jsou ariáni věrnými, ale náročnými přáteli. Někdy mohou být drzí a zdánlivě výbušní, ale za tím jsou lidé Berana vrozeně dosti citliví a dobrosrdeční. Jsou přímí a nehrají hry s myslí.

První a také dítě zvěrokruhu, mají trvalou dětskou osobnost s úžasnými nápady, o které se mohou podělit. Jako dítě však často rychle ztratí o věci zájem a skončí se spoustou nedokončených projektů, zatímco se věnují něčemu novému.

Jsou základním znamením ohně; kardinálové ztělesňují kvalitu zasvěcení, počínaje a tlačí se vpřed, někdy jako vůdci, ale ne nutně. Znamení ohně jsou velmi vizionářští a věří ve své vlastní přesvědčení s ohnivou vášní.

Andrew Phillips @ Empire tetování

Andrew Phillips @ Empire tetování

Vlastnosti Berana

 • Spontánní
 • Nezávislý
 • Odvážný
 • Sebejistý
 • Magnetický
 • Asertivní
 • Vzrušující

Tattooist: Junnio Nunes

Tattooist: Junnio Nunes

Symboly a nápady tetování Berana

Aries Ram Tattoo

Beran je symbolem Berana. Možná budete chtít zvolit tento symbol pro své tetování Berana, protože jsou to silná, neúnavná a odhodlaná stvoření. Někteří lidé to mohou považovat za velmi mužskou představu, ale v závislosti na stylu mohou být berani navrženi tak, aby vypadali roztomile a dokonce učenlivě.

Beran je viděn jako odvážné zvíře s jistými nohami a skáče do situací, kde se ostatní bojí, a vytváří si rychlými pohyby vlastní cestu. Beran, který netrávil příliš mnoho času na výpočtových rozhodnutích, používá intuici a víru, aby se hnal kupředu.

The Royal Rumble featuring Rams

Tetování válečníka Berana

V římské mytologii je Mars Bohem války a zemědělským strážcem, jeho řeckým protějškem je Ares. Archetyp Berana je hrdinský čin, války, sláva a čest – někdy také negativně spojený s ničením a slepým vztekem.

Berani se musí naučit ovládat svou ničivou energii, a když k tomu dojde, někdy může být destrukce druhou šancí a novým životem, aby se uvolnil a pokračoval v budování něčeho ještě lepšího – jako fénixe, který povstává z vlastního popela. To je postoj, který se nikdy nevzdává, bojovník.

Ares God of War tattoo od ISNARD BARBOSA

Ares God of War tattoo od ISNARD BARBOSA

Tetování Berana Marse

Ariánům vládne planeta Mars. Známá jako Rudá planeta, je to planeta směru, intenzivní vášně a nespoutané ohnivé energie. Kromě nádherného pohledu může tetování Berana točící se kolem Marsu znamenat dobrodružství, statečnost a sebevědomí.

Tetování Aries Glyph

Astrologický glyf pro Berana ♈️ je další oblíbené tetování. Sám, může to být diskrétní nebo minimalistické tetování Berana, protože astrologické glyfy jsou dostatečně jednoduché na to, aby byly minimalizovány, aniž by došlo ke ztrátě rozpoznávání nebo k zobrazení komprimovaných.

Glyf Berana vypadá jako svlečené, holé kosti zobrazení beraní hlavy s rohy, v určitých provedeních je někdy sloučeno s beraní hlavou do něčeho kreativního.

aries-tattoo-nápady-pro-muže-a-ženu-design-inspirace-a-významy

Je to Saldanha

Tetování souhvězdí Berana

Pozorovatelé hvězd by mohli upřednostňovat tetování souhvězdí Berana. Pro lidi, kteří mají rádi minimalistické tetování Berana, to bude perfektní volba díky čistému a jemnému designu.

Souhvězdí Berana se nachází na severní nebeské polokouli, vedle Býka a Ryb je nejviditelnější v měsíci listopadu. Beran se skládá ze čtyř hlavních hvězd – Hamal, Sheratan, Mesarthim a 41 Arietis (hvězdokupa).

Tetování ďábelského berana

Berani jsou někdy z okultismu spojováni s bafometem nebo sabatickou kozou. Zatímco skutečná reprezentace by měla být koza (rohy vzhůru), berani (stočené rohy) jsou často také vidět v souvislosti.

 • Beran se třemi očima: Rams vylíčený s třetím okem – také známým jako All Seeing Eye nebo Mind’s Eye – může znamenat vnímání mimo běžný zrak, vyšší vědomí a hluboké znalosti. Je spojena s esoterickou mystikou.
 • Obrácený/vzhůru nohama kříž: Význam tetování obráceného kříže může být pozitivní nebo negativní věc, v závislosti na záměru nositele.

  – Může to znamenat pokoru, protože svatý Petr stál před mučednictvím, cítil se nehodný být ukřižován stejným způsobem jako Kristus, a proto byl ukřižován vzhůru nohama.

  – Mohlo by to také znamenat odsouzení Boha, svým způsobem odmítnout kříž znamená odmítnout myšlenku Boha. V ateismu, humanismu a okultismu to může symbolizovat víru, že neexistuje Bůh, a vždy věřit v sebe.

Ram Skull tetování

Ramenní tetování lebky je dalším oblíbeným hlediskem pro ty, kteří se zajímají o více eklektický pocit, a je také oblíbený každým, kdo má rád „tmavší“ design. Lebky jsou spojeny s podsvětím, naší smrtelností nebo jednoduše prvotním instinktem k lovu.

Tetování Berana pro ženy

Ačkoli je Beran téměř vždy zobrazován jako navenek mužské a robustní znamení, nechat si je vytetovat květinami, krajkou a astrologickými prvky, jako je měsíc a jiskřivé hvězdy, může ukázat další aspekt tohoto zvláštního znamení.

Můžete si je také nechat vytetovat jako nymfy nebo víly s beraními rohy pro zjemnění macho podtónu. Níže jsou uvedeny některé jemné a ženské tetování Berana.

Ženské tetování Beran

Roztomilé tetování Berana

Mužské tetování Berana

Muži Berani ztělesňují alfa mužské sociologické rysy a jako takový mnozí preferují ve svých tetováních velmi mužské zastoupení. Barevné i černo/šedé tetování Berana jsou skvělými možnostmi, pokud ukazují pohyb, nebo střídavě stoicismus.

Beran tetování představovat ženy jsou obvykle líčeny jako smyslné nebo silné. Jako žena, mít tetování v tomto designu může znamenat, že toužíte být takovou ženou nebo se vidět jako jedna.

Některým mužům se líbí myšlenka nechat si na tělo vytetovat svůdně vypadající ženy Berana, tyto designy mohou představovat příklon k ženě, která má tyto vlastnosti, nebo pocta ženě v jejich životě, které jsou silné, sexy a vášnivé petardy.

⚡ Snažím se uvést všechny tetovače podle jejich návrhů, pokud některá z uvedených tetování jsou vaším výtvorem, kontaktujte mě. Někdy je sbírám ze zdrojů, kde není uveden kredit.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

© 2019 Pivoňka

Komentáře

Pivoňka (autor) 1. září 2019:

@Jas – děkuji! Budu, klikni na můj profil a brzy se sem vrať ❤︎

Jas 1. září 2019:

Můj manžel je Beran! Díky za to, pošlu mu to. Budete provádět tetování zvěrokruhu Vodnáře? Jsem jeden: D