Miluji tetování a píšu na toto téma několik let.

Velmi cool 3D Spider Tattoo na rameni

Velmi cool 3D Spider Tattoo na rameni

Realistické pavoučí tetování

Pavoučí tetování se stává neuvěřitelně realistickým a jsem překvapen, kolik lidí si je nechalo namalovat. 3D design pavouka může vypadat mimořádně. Vypadají nejen dobře z pohledu designu a umění, ale vypadají tak opravdově, že bych si představoval, že lidé, kteří je nosí, přijdou s řadou znepokojených kolemjdoucích a křičí: "Pozor! Tam'je pavouk na tvé paži!" Mohou se dokonce pokusit to srazit, konkrétně ti na ramenou a krku.

Vy'Když se na tyto fotky podíváte, uvidíte sami'jsou tak dobře udělaní a realističtí, že by bylo snadné si je splést se skutečnými pavouky, což je pravděpodobně jedním z důvodů jejich získání.

Realistické tetování pavouka Tarantule na zádech

Realistické tetování pavouka Tarantule na zádech

3D návrhy tetování pavouka

Ne všechny návrhy tetování pavouka jsou trojrozměrné, ale spousta je, a nejlépe vypadající tetování pavouka na vás rozhodně vyskočí.

3D tetování pavouka zahrnuje stínování těla a/nebo nohou pavouka, aby oklamalo vaše oči, abyste'Budu si myslet, že napuštěné stvoření opravdu stojí na kůži a vrhá stíny.

Celoplošné tetování pavouka.

Celoplošné tetování pavouka.

Velké tetování pavouka na zádech

Jedná se o úžasně velké pavoučí tetování, které je mezi všemi zde uvedenými zcela jedinečné. Jak vidíte, šíří se zezadu na žebra a vytváří skvělý design. Líbí se mi tmavá barva inkoustu, která zvyšuje celkový dojem. Skvěle vypadá také nápis kanji uvnitř těla pavouka.

Tetování nohou a těla pavouka s ženskou hlavou.

Tetování pavouka'nohy a tělo se ženou's hlavou.

Napůl pavouk, napůl žena tetování

Toto je roztomilé tetování pavouka s obličejem ženy. Já'Nejsem si jistý, jestli to mělo zprostředkovat myšlenku ženy jako černého vdovského pavouka, který zabil svého druha, ale's jiný vzhled pro design.

Toto je jediné pavoučí tetování s webem zahrnutým v této galerii, ale ukazuje určitý potenciál využití pavučiny jako součásti designu.

Velké žebro Spider Tattoo v tmavém inkoustu

Velké žebro Spider Tattoo v tmavém inkoustu

Musí být tetování pavouka černým inkoustem?

Použití tmavého inkoustu v body artu je skvělá volba. Že'to je případ tohoto velkého žeberního pavouka, který byl velmi pěkně proveden pomocí mé oblíbené barvy inkoustu. Dokonce to mohl být tmavší odstín, aby to ještě více vyniklo, ale jak to je'stále vypadá velmi pěkně.

Všimli jste si fascinujícího používání nehtu na špičce nohy pavouka? Velmi kreativní.

Malé 3D tetování černé vdovy na pavouku

Malé 3D tetování černé vdovy na ženu's krk

Tetování krku pavouka

Mít tetování napuštěné na krku může být dobrá volba, pokud ano'je provedeno pečlivě. Pamatuju si tě'Vždy budu chtít možnost zakrytí tetování na krku. V tomto případě může být pavouk snadno pokryt dlouhými vlasy, aby jej v případě potřeby skryl'není překážkou v určitých sociálních situacích, kde by to mohlo být škodlivé, věci jako zaměstnání nebo zvláštní události, které vyžadují méně dramatičnosti a prohlášení prostřednictvím body artu.

Schopnost zakrýt tetování je důležitá a měla by ji zvážit většina lidí, kteří se nechávají napustit inkoustem.

Kvalita 3D Spider tetování

Jedna věc je jistá, kvalita pavoučích 3D tetování je důležitá. K tomu, aby stínování bylo správné, je zapotřebí zkušeného a talentovaného umělce a skvělý umělec si jej může vytvořit sám'Přísahám, že to byla skutečná věc. Že'je docela úspěch.

Celkově má ​​pavoučí tetování jedinečný vzhled, který si určitě získá pozornost a vyvolá komentáře a konverzaci. A když o tom přemýšlíte, tak'To jsou pravděpodobně dva hlavní důvody pro získání inkoustu na prvním místě.

Pavoučí tetování pěšky

Pavoučí tetování pěšky

© 2009 MakinBacon

Komentáře

edwin 26. února 2012:

pěkné 3d tetování, kde jsi to vzal? Miluji to!

sarah 9. října 2011:

ahoj, tatantula na jeho rameni je naprosto úžasná, skvělá práce!

Máma Jorje 24. srpna 2011:

OMG, horní obrázek je přesný design I'už roky chci dostat! To'Je to tarantule Brachypelma smithi (mexické červené koleno), což je první druh, který zahájil moji sbírku. Kopu pavouky a chtěl bych, aby to představoval tat.