Já'vždy jsem pracoval v tetovacím obchodě jako piercer (na boku).

Tattoo by Tacho, Thou Art Custom Tattoo and Piercing Studio, Sheffield, Anglie.

Tattoo by Tacho, Thou Art Custom Tattoo and Piercing Studio, Sheffield, Anglie.

Kmenová tetování jsou z velké části odvozena od starověkého kmenového umění. V mnoha kulturách bylo (a stále je) tetování rituálem.

Moderní kmenové tetování vychází ze starodávných vzorů. Některé z kultur původu jsou Borneo, aztécké kultury, Indie, Havaj, Maorové z Nového Zélandu, Samoa a Polynésie. Tyto kultury používají své umění k zobrazení obřadů průchodu, sociálního postavení a identifikace rodiny. Některá tetování se dokonce používají k léčebným účelům. Každá kultura má své vlastní techniky a speciální vzory, ale většina kmenových tetování je plná černá. Někteří umělci začlenit různé odstíny a barvy rozbít design.

Druhy kmenových tetování

  • Borneon: Toto je nejoblíbenější forma kmenového tetování, ačkoli většina tetování na Borneonu je kopírována z kmenů Kayan Kenyah a Bakatan. Tato tetování se v průběhu času dobře drží. Mají výrazné černé čáry a jednoduché zbarvení. Ve srovnání s jinými styly jsou méně náchylné k vyblednutí a rozmazání.
  • Havajský: Havajské tradiční tetování z doby před západním koloniálním vlivem obsahuje mnoho geometrických prvků a je primárně černé. Nejběžnějšími obrázky jsou květiny, palmy, slunce, hvězdy a vlny oceánu.
  • Maori: Domorodí lidé na Novém Zélandu kdysi vytvořili jedny z nejunikátnějších tetování na světě. Jejich styl se vyvinul z tetování na obličeji a dodnes je posvátnou formou rodinné a osobní identifikace. Vyprávějí příběh člověka'rodina, úspěchy a dovednosti.

Výběr kmenového tetování

Kmenové tetování jsou oblíbenou volbou pro první tetování. Ony'je velmi jednoduchý na design a většina tetovacích umělců vyrobila alespoň jednoho v jeho kariéře. Protože jsou obvykle napuštěné pouze černou barvou, mají tendenci dobře držet s věkem a opotřebením. Současně je ze stejného důvodu obtížné odstranit a zakrýt, zejména pokud obsahují silnější čáry a větší vzory.

Získání kmenového tetování

© 2008 jaymz

Komentáře

Svítání 20. dubna 2013:

wow lidi c'po. to má být myšlenka na tetování, ne na sebe navzájem. každopádně všechny správně provedené tetování jsou skvělé !! Mám spoustu kmenových a některých ne. všechny mé tetování vyprávějí příběh o mně a mém životě, a pokud to znamená, že získám kmen, který má jiný význam, než jaký pro mě znamená,'je v pořádku je to moje plátno a miluji ho. a doufám, že to tak máte i vy. díky odlišným kulturám a stylům jsme tak odlišní a svět je tak skvělý!!!

jpuck 2. září 2011:

Kmenové něco znamenají. Souhlasím, že jsou nadměrně používány na převážně bílých odpadcích. Ale pro silné Havajce, jako jsem já, znamenají hodně. Po boku dědečka mám domorodce, který zemřel. Pokud ano, něco znamenají'jsme legitimní. Nejen na vás, protože jste si mysleli, že kmenová pažní banda nebude'Abys vypadal jako deuch bag.

TattooFanAlex 22. června 2011:

Je docela zábavné číst tyto komentáře, jeden říká, že jeho názor je, jako by to byla pravda všech (pravděpodobně žije stále se svou matkou …), jeden vyhrožuje lidem přes internet (vsadím se, že je to malý vole "napoleonský komplex"). podle mého názoru jsou kmenové příliš často vídáni, vypadají skvěle, pokud jsou uděláni dobře, ale přesto si žádné nezískají … mám tetování a získávám je pouze se skutečným významem pro mě. ALE naprosto akceptuji všechny tyto ostatní názory a doufám, že ostatní by udělali totéž! ale jo, doufám, že se z toho nevezme žádný přestupek a také doufám, že by lidé přestali odesílat taaaak urážlivé komentáře ¤ ___ ¤

Eva 5. června 2011:

kus svinstva.

Evan-B 3. dubna 2011:

Ahoj. Moc se mi líbí kmenová tetování a chci si je nechat udělat, protože si myslím, že jsou skvělá! Ví někdo, jestli určité symboly znamenají určité věci, protože já ne'Nechci si nechat udělat náhodné tetování a netušit, jestli za tím je nějaký význam!

Dante Reeder 3. února 2011:

Jmenuji se Dante a můžete mě najít v Temecule, samozřejmě většina z vás ze středozápadního a východního pobřeží don'nevím nic o tomto stylu tetování. Na tom slunci to pravděpodobně vypadá příšerně.'neudělat NEBEZPEČNOU věc'd Už jste se otřásli a vaše mužství by se zhroutilo ve strachu, negativní punk?/

Dante Reeder 3. února 2011:

Možná jsou pro tebe retardovaní, ale většina lidí je má ráda Upřímně, i když si nechej pro sebe malé názory a svisle to vyřeší … Na lehčí poznámce jsou tato tetování skvěle vypadající, pokud ano it, But your your a FatBody like most of these Complainers on the Board don't get them, If you workout with Weights and Go running live Aktivní životní styl Jo jdi do toho a Tribal Tattoos do have Meaning Mine Mean If you disrespect me I am Gunning for every section of your mouth!

kaysei 2. února 2011:

F ** K watta' urazit! domorodí lidé na Novém Zélandu … myslím to sakra! jak pevná mohou být vaše fakta, pokud můžete't dokonce získat správnou národnost pro zemi, o které píšete. ABORIGANIE jsou právoplatní lidé AUSTRÁLIE a MAORI jsou právoplatní lidé Nového Zélandu. škoda, fulla, ow, ow!…

Genna 1. prosince 2010:

Možná byste se měli více starat o to, jak někoho urazit tím, že řeknete retardovaný, než se dostat k této osobě ohledně jejího pravopisu. Já'jsem si jistý, že ty'napsal jsem něco, co se v životě děje, a to'není to tak, že nerozumíte tomu, co se snaží říct.

Kmenový fanoušek 23. listopadu 2010:

Vím, co tím myslíš, kámo, musíš zapracovat na svém kouzlu 4 realitu … ale tribal tetování jsou skvělé vzory podle toho, kdo to dělá

J stalin 4. listopadu 2010:

jste hrozný spisovatel a očividně nemáte v tomto článku žádné reference ani nic podstatně platného. Kmenové tetování jsou retardované stejně jako vy. "Nevím, kde se můžete pokazit s kmenovým tetováním?" jak jste řekl, jsou to nesmyslné návrhy, které vypadají, jako by dokázal kreslit každý vysoký 8letý. Vím, že je to kruté, ale zatraceně, ty sračky jsou ODMÍTNUTY