Eğer benim gibiyseniz, o zaman köpekleriniz sizin çocuklarınızdır, ailenizin eşit üyeleridir ve onlar için hemen hemen her şeyi yaparsınız. Ve aile derken, doğrudan aileyi kastediyorum. Birisi “evcil hayvan” kelimesini mırıldandığında biraz siniyorsun çünkü hayır, köpeğim evcil hayvan değil, o ailenin gerçek bir üyesi ve pozisyonun getirdiği tüm sevgiyi karşılıyor. Bu nedenle, konu köpeklerimiz olduğunda, birçok insanın tüylü arkadaşlarının bir hatırlatıcısını derilerine sonsuza kadar dövme yapma isteğini bulması şaşırtıcı değildir..

Biliyorum, pati izleri birçok farklı hayvana ait olabilir ama bu yazı için daha çok köpek çeşitlerine odaklandım. En popüler iki seçenek pati izleri ve portrelerdir. Bugün, henüz karşılaşmadığımız en iyi pençe baskı dövme tasarımlarından bazılarına göz atacağız. Bir göz atın ve favorilerinizi kaydetmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Bu minik pençe izleri.

Witty Button'dan pati baskı dövmeler

Küçük bir pençe izi izinden daha sevimli bir şey yoktur. Yavru köpeğinizin iz sürdüğü çamuru, boyayı ya da siz onu ele geçiremeden evin her yerine döktüğünüz o zamanı hatırlatabilirler. Bu, evcil hayvanlarını ince ama kalıcı bir şekilde hatırlatmak isteyen herkes için harika bir tasarım..  (Fotoğraf: Esprili Düğme)

Bu kulak arkası pençe baskı dövmesi.

Fishman Ink tarafından kulak arkası pençe baskı dövmesi

Şaşırtıcı derecede gerçekçi ve süper gizlenebilir olan bu noktalı pati izi, basınca duyarlı gradyanlı bir noktalı yapıya sahiptir. Kulak arkası dövmesi, çoğunlukla kadınlar arasında popülerliğini artırmaya devam ediyor..  (Fotoğraf: Balık Adam Mürekkebi)

Bu çiçekli pati izleri.

Banul'dan çiçekli pati desenli dövmeler

Bu güzel çiçek desenlerini bu fotoğrafta fark etmek biraz zor ama biraz fazla pozlanmış ten tonları, renkli pati izleri için harika bir fon oluşturuyor. Bu, mümkün olduğunca klas kalırken kadınsı ve eğlenceli bir şey arayan herhangi bir kadın için harika bir konsepttir..  (Fotoğraf: Banul)

Bu sulu boya pati izleri.

Cynthia Sobraty'nin suluboya pençe baskı dövmeleri

Yakında farkedeceğiniz gibi, bu makale suluboya pati izi dövmeleriyle dolu. Her zaman her listeye mümkün olduğunca çok çeşitlilik eklemeye çalışıyoruz – kimse aynı tasarıma tekrar tekrar bakmak istemiyor – ancak suluboya dövmelerinin hacmi ve popülaritesi nedeniyle makul bir miktar elde ettik. aldırmaz. Yukarıdaki tasarıma hızlı bir bakış ve bu tasarımların neden bu kadar popüler olmaya devam ettiğini anlamak kolay.  (Fotoğraf: Cynthia Sobraty)

Bu minik süs pençe baskı dövmesi.

Ana Abrahao tarafından yapılmış minik süs pençe baskı dövmesi

Ana Abrahao’nun yıldız çalışmalarını ilk olarak geçen yılın Haziran ayında gördük ve anında onun tarzına aşık olduk. Karmaşık süs işleri genellikle bir toptan patlayan konfetilere benzer rastgele noktalardan oluşur, ancak bu noktalar bunun yerine kayan kalp şekilleri ve sarkan boncuklar oluşturur..  (Fotoğraf: Ana Abrahao)

Bu sulu boya kurt.

Nadya Natassya'nın pençe baskılı kurt dövmesi

Temel pati izleriyle yeter. İçinde biraz daha fazla içerik ve çok daha fazla “vay” olan bir şey arıyorsanız, o zaman bu çift pozlu suluboya kurt tasarımının çizgileri boyunca bir şey olabilir. Kanayan sulu boya çizgilerinden delici sarı gözlere kadar, bu tasarım yoluna çıkan herkesin gözlerini kamaştıracak..  (Fotoğraf: Nadya Natassya)

Bu beyaz mürekkepli pati izi.

Retroivi ile beyaz mürekkepli pençe baskı dövmesi

Bunun gerçekten bir dövme olduğunu ve gerçek bir pençe izi izlenimi olmadığını doğrulamak için biraz okuma yapmak zorunda kaldık. Dahi.  (Fotoğraf: Retroivi)

Bu pençe izi.

Black Cat Tattoo tarafından suluboya pençe baskı dövme

Küçük bir suluboya çalışmasıyla bu basit pençe baskı ana hatlarını renklendirin. Hiçbir şey yanardöner suluboya mürekkebine karşı koyu siyah çizgilerden daha iyi görünmez.  (Fotoğraf: Kara Kedi Dövmesi)

Bu siyah iş pençe izi.

Wagner Basei'nin siyah işi pençe baskı dövmesi

Siyah mürekkep en şık olanıdır ve bu sulu boya benzeri doku, aksi takdirde biraz sıkıcı bir tasarıma stil katar..   (Fotoğraf: Wagner Basei)

Bu eskiz tarzı pençe izleri.

Inez Janiak tarafından eskiz tarzı pençe baskı dövmeler

(Fotoğraf: Inez Janiak)