en iyi-ambigram-dövmeler

Ambigram dövmeleri, kendilerini ifade etmenin benzersiz ve yaratıcı bir yolunu arayan mürekkep arayanlar arasında hızla popüler bir istek haline geldi. New York Times’ın en çok satan yazarı Dan Brown sayesinde, bu zeki sanat eserlerinin popülaritesi son zamanlarda artış gösteriyor. John Langdon çılgınca popüler olan kitabı Melekler için bazı parlak ambigramlar hazırlayın & şeytanlar.

Ambigram dövmeleri, olağanüstü net ve iyi tasarlanmıştan, neredeyse anlaşılmaz olan daha az etkileyici örneklere kadar çeşitlilik gösterir. Bu parçalardan birini almayı planlıyorsanız, her tasarımın karmaşıklığı nedeniyle, eskizinizi bazı sarf malzemeleriyle geçici bir dövmeye dönüştürerek dövmenizi bir deneme sürüşü yapmanızı tavsiye ederim. DövmeForAHafta.

İşte çevredeki en iyi ambigram dövmelerinden bazıları.

Bu Deniz Piyadeleri dövmesi

Semper-Fidelis-ambigram-dövme

Bu aile haraç

aile-ambigram-dövme

Etrafta dolaşan bir dizi aile ambigram dövmesi var. Bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi örneklerden biri.

İnanc umut Aşk

gerçek-umut-aşk-ambigram-dövme

Bu harika parçanın tasarımına çok fazla zaman ve çaba harcandığına şüphe yok. Elmas oluşumu, ona ekstra biçimli bir form vererek göze son derece hoş gelmesini sağlar..

Sanat & Bilimden Felsefeye

sanat-bilim-ambigram-dövme

Bu parça Dan Brown’ın romanlarından birine ait gibi görünüyor.

anne kızı dövme

anne-kız-ambigram-dövme

Bir anne olsaydım ve bir kızım olsaydı, alacağımız dövmeler bunlar.

hayal et ve inan

rüya-ambigram-dövme

“Rüya” bölümünün size sıçraması birkaç saniye sürer, ancak genel olarak bu harika bir parçadır. Siyaha dönüşen mavi, normalde sadece siyah beyaz görülen dövme stiline hoş bir dokunuş..

Bu dini mesaj

isa-ambigram-dövme

Şimdi İncil’in vücuduna bir tapınak gibi davranmanı söylediğini biliyorum, ama bence Koca Adam bu kişiye izin verir. Çok basit ama çok dahi.

Sıkı çalış sıkı oyna

büyük-ambigram-dövme

Aile sevgisi

aile-onelove-ambigram-dövme

Bir görünümde “aile”, diğerinde “bir aşk” yazıyor. Bob Marley’nin birileri üzerinde olumlu bir etkisi varmış gibi görünüyor. Bu konu bir dizi farklı stil ve tasarımda yeniden düzenlenmiştir. Bu özellikle, normal ağır eski İngilizce yazı tipi yerine soluk bir el yazısı yazı tipi kullanıyor.

Prenses Isabelle

Ambigram dövme tasarımları çok yaratıcı bir cilt sanatıdır. Mürekkeplenmiş bu iki kelime formu, tersten farklı ses ve anlam olarak okunabilir.

Sevdiğine karşı ne güzel bir bağlılık. Acaba bu adam tasarım süreci için ne kadar ücret alıyor?.