İlkbahar için 54 Klasik Çiçek Dövme Fikirleri | DövmeKarışımı

Baharın ilk gününe daha birkaç ay varken, her şeye erken başlamaktan asla zarar gelmez. Siz de bizim gibiyseniz, arkadaşlarınızı ve ailenizi havaya uçuracak ilk bahar görünümünüzü oluşturmaya başlamışsınız demektir. Ve elbette, tamamen iyileşmiş yeni bir dövme bu planın ayrılmaz bir parçasıdır..

Çoğu kadın yeni bir dövme yaptırmaya karar verdiğinde, o mükemmel dövme tasarımını keşfetmek için internette dolaşmak ve dergileri okumak için çok zaman harcar. Ancak kimsenin sizi gerçekten hazırlayamayacağı bir şey var ve bu, çiçek dövmelerinin ne kadar çok çeşidi ve stilinin olduğudur. Ciddi anlamda. Kız gibi kız tipi olmasanız veya tüm çiçeklere karşı ölümcül derecede alerjiniz olsa ve onları görünce sadece kusma isteği duysanız bile, zarif ve sofistike bir çiçek dövmesinin cazibesini ve güzelliğini hafife almayın. Heck, onlarla erkekleri bile göreceksin.

Ama bizim sözümüze itibar etmeyin. Bahar zamanı tat arayanların beklentisiyle kendi araştırmamızı yaptık ve izleme keyfiniz için harika çiçek dövmelerinden oluşan bir galeri oluşturduk. Umarız bu listeyi oluştururken keyif aldığımız kadar siz de keyif alırsınız. Ve favorilerinizi kaydetmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

Bu zarif siyah işlemeli omuz parçası.

Chaehwa'dan zarif siyah işlemeli çiçekli omuz parçası

Baştan çıkarıcı yerler söz konusu olduğunda, köprücük kemiğinin hemen altındaki omuz bölgesini yenmek zordur. Bu siyah ve gri mürekkep buketi, büyüleyici olmayı başarırken zarif ve klas bir hava yayar..  (Fotoğraf: Chaehwa)

İskoç devedikeni ile bu Kelt düğümü.

June Jung tarafından İskoç devedikeni ile Kelt düğümü

İskoç mirasına sahip herhangi bir kadın için bir rüya olan bu muhteşem tasarım, parça boyunca yumuşak bir şekilde akan ince sulu boya dokunuşlarını içeriyor. Yakından bakarsanız, birkaç gizli öğe fark edeceksiniz. Tasarımın alt kısmına doğru bir Kelt üçlü düğümü görülebilir ve tasarımın başında/altında küçük bir baskıda “özgürlük” kelimesi de görülebilir..   (Fotoğraf: June Jung)

Bu lotus çiçeği dövmesi.

Tritoan Ly tarafından yapılan üçgen lotus çiçeği dövmesi

Üçgen muhafaza tasarımları hiç olmadığı kadar popüler. Ve bu süper temiz siyah ve gri mürekkepli nokta işi tasarımı, bir süredir gördüğümüz en iyilerden biri. Tipik üçgen glifinizden daha büyük olan bu tasarım, yapraklarla ve her şeyle tamamlanmış nilüfer çiçeklerinin etkileyici bir gösterimi için alana sahiptir. Yumuşak bir noktalı arka plan, üçgeni doldurmak ve parçaya güzel bir bitmiş görünüm vermek için boş alanları kaplar.  (Fotoğraf: Tritoan Ly)

Bu zarif çiçek dövmeleri.

Sol Art'tan zarif çiçek dövmesi

Biraz daha az acı verici bir şey mi arıyorsunuz? Belki de bu küçük, tek seanslık çiçek dövmeleri ilgi çekici olabilir. Koreli dövme sanatçılarının konu küçük ve sevimli olduğunda pazarı köşeye sıkıştırmak için ellerinden geleni yaptıkları bir sır değil. Instagram’daki hemen hemen her Koreli dövmeci, her zaman sevimli görünen bu minyatür eserlerle uğraşıyor.  (Fotoğraf: Sol Sanat)

Bu tek gül.

Ana Abrahao tarafından gül

Geçen yıl şakayık ve güzel pembe kiraz çiçekleri ile doluydu. Ama bu yıl yine güllerin hakim olacağına dair bir his var içimizde. Ana Abrahao’nun, “muhteşemlikle patlayan” veya “dotwork psychedelic” olarak tanımlamayı sevdiğimiz çok benzersiz bir tarzı var. Burada gördüklerinizi beğendiyseniz, Ana’nın Instagram sayfasına gidin, portföyünün tamamına göz atın..  (Fotoğraf: Ana Abrahao)

Bu çiçek açan çiçek dövmesi.

Chaehwa tarafından çiçek açan çiçek

Bu tasarım, bu ayın başlarında bir araya getirdiğimiz önceki bir bilek dövmesi koleksiyonunda yer aldı. Ancak, çok güzeldi ve bu listenin temasına o kadar iyi uyuyordu ki, ona başka bir gösterim vermeye karar verdik. Hiçbir şey baharı ortaya çıkan bir çiçek çiçeğinden daha fazla gösteremez.  (Fotoğraf: Chaehwa)

Bu muhteşem bahar çiçekleri.

Tattooist River'dan muhteşem bahar çiçekleri

Tarzını diğerlerinden ayıran şey, River’ın işleri çok gerçekçi göstermeden, gerçekçi nitelikleri nasıl yakalayabildiğidir. River’ın çalışmaları sitemizde sürekli olarak yer alıyor ve yukarıdaki gibi örneklerle nedenini anlamak kolay. (Fotoğraf: Dövmeci Nehri)

Bu çiçekli manşet.

Vlada Shevchenko'nun çiçekli manşet dövmesi

Her mavi ayda bir, o kadar özel ve o kadar eşsiz bir dövme gelir ki, tükenmemek ve elde ettiğimiz ilk fırsatta tam bir kopyayı elde etmek için kelimenin tam anlamıyla her türlü öz kontrolü gerektirir. Bu da o anlardan biridir. Bu çiçekli manşetle ilgili her şey mükemmel bir şekilde bir araya geldi.  (Fotoğraf: Vlada Şevçenko)

Bu eski çiçek tasarımı.

Joice Wang tarafından vintage çiçek tasarımı

(Fotoğraf: Joice Wang)

Bu küçük şakayık çiçeği dövmesi.

Sol Art tarafından küçük şakayık

Dürüst olacağım, birkaç yıl öncesine kadar şakayıkların ne olduğunu bile bilmiyordum. Bu siteye başlayana kadar şakayıkları ve onların sonsuz güzelliğini keşfettim. Bu küçük göğüs kafesi tasarımı, bir kızın isteyebileceği her şey zarif ve zariftir..  (Fotoğraf: Sol Sanat)