Kadınlar için 33 Keyifli Ayak Bileği Bilezik Dövmeleri

90’larda herkes halhal görünümünü severdi. Ama bir zamanlar havalı olan şey, Hailey Baldwin ve onun trendleri belirleyen yolları ve moda olan sürekli döner kapı sayesinde şimdi yeniden havalı. Geçen yıl Hailey, bir bahar yürüyüşü sırasında çok özel bir altın şeritli halhal sallarken fotoğraflandı. O günden beri, bir zamanlar moda olan bilek bilekliği aniden havalı masadaydı.

Öyleyse neden ikiye katlayıp bir bilek bileziği dövmesi yaptırmıyorsunuz? Nicole Richie’de bir tane var. Onu asla kaybetmezsiniz ve havaalanı güvenliğinden geçerken çıkarma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Halhal dövmesi yaptırmak için bu şüpheli nedenlerin yanı sıra, sizi çitin üzerinden atmaya kesinlikle ikna edecek 33 fotoğraftan oluşan bir galeri hazırladık..

Bu lotus çiçeği halhal dövmesi.

Sashatattooing tarafından Lotus çiçeği halhal

Mutlak favori halhal dövmelerimiz, ayak bileğine gerçekçi bir şekilde asılan zarif, zar zor tasarımlardır. Bu tasarım tüm bu nitelikleri karşılıyor ve parçayı gerçekten bir araya getiren tek bir mandala büyüsü içeriyor..  (Fotoğraf: Sashatattooing)

Bu renkli tüylü halhal dövmesi.

Tattooist River'dan renkli tüylü halhal dövmesi

Tüylü halhalların bu listede tekrar eden bir tema olduğunu hemen fark edeceksiniz. Bazı nedenlerden dolayı, en popüler halhal dövmesi türüdür. Renkli ve detaylarla dolu bir şey arıyorsanız, bu parlak boncuklu tüy halhal bir sonraki tasarımınıza şüphesiz ilham verecek..  (Fotoğraf: Dövmeci Nehri)

Bu doğal halhal.

Zihee'den natüralist halhal dövmesi

Tipik Zihee tarzında, bu tasarım en iyileriyle uyumludur. Minik, sevimli ve çiçekli düşünenleriniz için çiçekli halhal her zaman çok zarif olan popüler bir trend.. (Fotoğraf: Zihee)

Tüylü bu süs halhal.

Veronica Krasovska tarafından süs halhal

Bazen fotoğraflar o kadar iyi bir araya gelir ki, Instagram veya Pinterest sayfanızı reddetme fikrini neredeyse saygısızlık gibi gösterir. Bu da o fotoğraflardan biri. Bronz ten, pembe oje ve hatta sivri uçlu poz, bu sarkan süs mürekkep tasarımını gözler için bir şölen haline getiriyor..  (Fotoğraf: Veronica Krasovska)

Bu çekicilik halhal dövmesi.

Ana Abrahao tarafından çekicilik halhal dövmesi

Bu bir kitap mı? Ne kadar havalı. Tasarımında mikro olan bu muhteşem halhal, ekstra sevimli bir kalite vermek için fiyonklu işaretlere sahip çeşitli farklı şirin takılara sahiptir. Bu tasarım gözünüze çarparsa, bunun gibi daha fazla halhal dövmesi için Ana’nın Instagram sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun..  (Fotoğraf: Ana Abrahao)

Bu üç bant.

Tattooist River'dan havalı halhal dövmesi

Ayak bileği hattınıza ekstra bir renkli sihir dokunuşu eklemek ister misiniz? Birden fazla renk bandı işi halledecektir. Bu basit renk ilerlemesi sadeliği içinde harikadır. Teşekkürler River, bu tasarım kesinlikle kişisel dövme ilham klasörüme gidiyor.  (Fotoğraf: Dövmeci Nehri)

Bu çapa halhal.

Maya Ismaiel tarafından yapılan çapa halhal

Burada, listedeki favori tasarımımız olabilecek başka bir süper basit tasarımımız var. Satır içi dokuma boncuklardan siyah işi çapaya kadar her şey, bu parçaya güzelce eskiyecek basit ve zarif bir görünüm kazandırır..  (Fotoğraf: Maya İsmail)

Bu baş harfler.

Mitsuki imzalı baş harfleri dövmeli halhal

Bu baş harflerin arkasındaki hikayeyi çözemedik ama bunun her zamanki en iyi arkadaş, kardeş veya çift durumu olduğunu varsayıyoruz. Süper temiz çizgiler seni seviyoruz.  (Fotoğraf: Mitsuki)

Bu çiçekli halhal.

Tattooist Silo'dan çiçekli halhal

Listemizi süsleyen başka bir çiçekli halhal, bu sefer rengarenk çiçeklerle ve baharı sızdıran bir renk şemasıyla dolu. Tattooist Silo, her zaman benzersiz ve renk dolu, listemize birkaç farklı tasarım katıyor..  (Fotoğraf: Dövmeci Silosu)

Bu kırmızı boncuklar.

Omi Debua'dan kırmızı boncuklu halhal

Bu, bir çift kayışta gerçekten parıldayan veya biraz daha muhafazakar olmak istediğinizde tamamen gizlenebilen harika bir tasarım. Başka bir tüy halhal, sürpriz, ancak 3D özellikler bu parçaya daha fazlası için geri gelmenizi sağlayan bir derinlik seviyesi veriyor.  (Fotoğraf: Omi Debua)