Bu güzel arka parça.

Blackwork Balina Dövmesi by Ilwol

Birinin doku oyunu yerinde. Bu göz kamaştırıcı ayrıntı görüntüsü, en iyi haliyle siyah ve gri mürekkep hiperrealizmidir. (Fotoğraf: Ilwol)

Bu dikey mavi balina.

Ben Doukakis'in En İyi Mavi Balina Dövmesi

Mavi balinalar, yaşamış en büyük canlılardır. Zamanın bir noktasında, 200.000’den fazla mavi balinanın bir zamanlar dünya okyanuslarında yüzdüğü tahmin ediliyor. Şimdi bu sayı 25.000 civarına düştü.. (Fotoğraf: Ben Doukakis)

Bu hafif çiçek işi.

Ren Geyiği Mürekkebi ile Çiçek Dövmeli Balina

Zarif bir çiçek parçası çünkü zarif çiçek parçalarını kim sevmez. Genellikle bir erkekle ilişkilendireceğiniz bir tasarım değildir, ancak bunun ne kadar şaşırtıcı olduğunu gördükten sonra, ona iki başparmak veriyoruz. (Fotoğraf: Ren Geyiği Mürekkebi)

Bu halat çalışması devam ediyor.

Balina Dövme Tasarımı Sasha Masiuk

Temiz çizgiler. Bitene kadar bekleyemem. (Fotoğraf: Sasha Masiuk)

Bu cezbedici nokta tasarımı.

Sarah Herzdame'den Muhteşem Balina Dövmesi

Kesinlikle nefes kesici. Eğlenceli gerçek: Her kambur popülasyonu, doğumdan bilinmeyen diğer balinalardan şaşırtıcı bir şekilde öğrenilen kendi benzersiz şarkısını söyler..(Fotoğraf: Sarah Herzdame)

Bu etkileyici önkol çalışması.

Dotwork Balina Dövmesi, Ben Doukakis

Ben’in sürekli büyüyen balina dövmeleri koleksiyonundan bir favoriyi seçmek ne kadar zor olsa da, bununla rekorlar kıracağız. Harika çalışmaya devam et Ben! (Fotoğraf: Ben Doukakis)

Bu zarif sulu boya çalışması.

Adrian Bascur'dan Suluboya Balina Dövmesi

Favoriler konusuna gelince, Adrian Bascur en iyi suluboya dövme sanatçısı için seçtikleri kısa listemizde. Yaratıcı vizyonu ve renk kullanımı tek kelimeyle ilahi.

Bu geometrik balina dövmesi.

Sarah Herzdame'den Geometrik Balina Dövmesi

Burada, ustalıkla yerleştirilmiş yüzlerce noktadan oluşan güzel bir mandala tasarımımız var.. (Fotoğraf: Sarah Herzdame)

Bu balinalar tek bir sürekli çizgi ile yapılır.

Mo Ganji'den One Line Balina Dövmesi

En azından balinalar ve su hattı tek bir hatla yapıldı. Nadir bir biçimde Mo, dalgaların hemen üzerine nokta şeklinde bir ay veya gezegen ekler.. (Fotoğraf: Mo Ganji)

Bu spin art uzay çalışması.

John Brass Suluboya Balina Dövmesi

Özenle seçilmiş renkler, eğrilmek yerine eğilmiş soyut bir sanat resmi gibi erir.. (Fotoğraf: John Brass)