V-cut hair je typ účesu, který je silně vrstvený pod ostrým úhlem a na koncích tvoří bod ve tvaru „V“. Je to možnost, kterou si můžete vybrat, pokud chcete svému účesu dodat výraznou dimenzi a přirozené tělo bez velkého úsilí!

V-cut vlasy, které jsou chytrou volbou pro dámy s hustou hřívou, vám umožní mít libovolnou délku bez jakékoli váhy. Navíc, hranatý střih nejen rámuje obličej svými vrstvenými kousky, ale také dává iluzi štíhlejšího pasu.

Podívejte se, jak to fungovalo u hollywoodských módních ikon Jessicy Biel, Shay Mitchell, Jennifer Aniston a Kim Kardashian! Kadeřník Virginie Sonny Nguyen dokončuje své balayage výtvory s dlouhými vrstvami a hrotem ve tvaru písmene V a nemohly vypadat fenomenálněji!

Také mít texturu není žádný problém. Tvarování vlnitých vlasů do tohoto střihu vede k volnému, kaskádovitému vrstvenému efektu, který dodává extra ženskou a bezstarostnou auru.

Chcete vyzkoušet tento nadčasový účes? Pokračujte ve čtení o nejoblíbenějších účesech se střihem do V níže!

Pro super dlouhé vlasy

Super dlouhé v-cut vlasyInstagram @bycallieanne

Tento střih ve tvaru písmene V je dokonalým způsobem, jak ukončit husté, plné vlasy! Volné vlny dodávají organizované struktuře, která udržuje vše skákací.

Středně dlouhé vlnité vlasy

Středně dlouhé vlnité vlasy s výstřihem do VInstagram @untangledbyharley

Vlny v tomto ještě více zvýrazňují blonďatou plavbu! Střih ve tvaru písmene V také poskytuje příjemné třásně, které zjemňují obličej.

Jednoduchý culík

V-Cut Hair PonytailInstagram @beyondhair_justinemaggio

Nadčasové, jako vaše oblíbené šperky nebo nostalgický film, který neustále sledujete. O tom je culík.

Trhané vlasy

V-cut na trhaných vlasechInstagram @sheerperfectionbyalisha

Jelikož se k vytváření vrstev a těla používají kratší kotlety, prameny dosahují silnějšího vzhledu a snadněji se upravují.

Pro husté vlasy

V-cut pro husté vlasyInstagram @hairbycindypatino

Silné kadeře mohly použít k vytvoření vrstev a objemu úhlový řez.

Středně dlouhé vlasy kudrnaté

Středně dlouhé kudrnaté vlasy s výstřihem do V.Instagram @jordanraehair

Vraťte se do 70. let! Kadeře jsou životem večírku, zatímco v-cut je taneční parket!

Vrstvený V-Cut

Vrstvený V-CutInstagram @a.krysztopolska.hair

Tento vrstvený střihový parťák se opravdu skvěle hodí k výstřihu do V..

Pro tenké vlasy

V-cut pro tenké vlasyInstagram @chopshopondoecke

Díky střihu se vytváří odstupňování, které dodává celému vzhledu silnější vzhled.

V-Cut s ofinou

V-Cut s ofinouInstagram @erinkayhair

Vrstvy lze vytvářet, zatímco mají konce ve tvaru V. Ofina tomu dodává přívětivější vzhled.

Ultra vrstvené

Ultra vrstvenéInstagram @hairzombee

Otázka&Autor se stylem, Michael Harber

Hairstylist @ Luxe De Vil Salon v Denveru, CO

Jak byste popsal tento vzhled?

Miluji tento střih pro lidi, kteří mají hodně vlasů. Když je spousta vyfouknutých vrstev, je to pravděpodobně můj oblíbený střih kvůli tomu, jak se vlasy hromadí (je to plynulý přechod, aniž by byl příliš trhaný).

Může to také fungovat pro lidi s rovnými vlasy, ale doporučil bych to pouze tehdy, pokud mají rádi vrstvy blízko obličeje. Udělal bych to jen na vlasech asi do poloviny zad nebo delších.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Pokud máte tendenci jít dlouhou dobu mezi účesy či splétat si vlasy vůbec, tak bych nedoporučoval, že se tento druh řezu z důvodu všech různých délek buď strkat ven nebo štěpení a aby vaše zámky vypadat celkově poškozen. Pro tenké vlasy to také není nejlepší, protože konečky budou vypadat velmi kudrnaté.

Plážová vlna

Plážová vlnaInstagram @kristy.hair.stylist

Otázka&Stylová tvůrkyně Kristy Patullo

Hairstylist @ Kristy Patullo Hair Stylist in Bendigo, AU

Jak byste popsal tento vzhled?

Všechno v tomto stylu křičí na nízké nároky na údržbu, přirozené a bez námahy. Dimenze v tomto stylu dělá blondýnku a vrstvy pop!

Miluji rovnováhu v tomto stylu – kratší vrstvy kolem obličeje dávají tomuto dlouhému stylu tvar a umožní jí, aby mohla vytvořit větší objem.

S tímto účesem můžete mít to nejlepší z obou světů. Můžete mít dlouhé vlasy, ale stále mít tvar, objem, strukturu a nebude vážit vaše kadeře.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento střih je ideální pro někoho, kdo si chce nechat delší vlasy, ale chce nějaký styl a objem. Ideální pro jemnější vlasy.

Myslím, že tento styl vypadá nejlépe, když je stylizovaný nedokonale. Je tedy ideální pro někoho, kdo nechce trávit mnoho času stylováním nebo si není jistý, jak na to. Pokud se kroutíte v různých směrech, vyčesejte je a poté přidejte suchý sprej na texturu. Tohoto plážového stylu dosáhnete snadno.

Pro krátké vlasy

Pro krátké vlasyInstagram @hair_by_emma_worthy

Otázka&Autorka stylu Emma Worthyová

Hair Stylist / Colorist @ Hair od Emmy Worthy v Severní Karolíně, USA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento střih je pixie pro vlnité, husté vlasy. Jedna z mých nejoblíbenějších věcí na tomto účesu je rozdíl v pohybu. Je to zábavné, nervózní a super roztomilé!

Také se mi líbí, jak snadné je pro klienta stylování doma. Jediné, co musí udělat, je vložit malý produkt, rozmačkat a jít! Na tomto obrázku jsem pomocí své 1,5palcové hůlky upravil vlasy, abych jí ukázal další rychlejší a jednodušší způsob, jak je upravit. Tím je zajištěno, že se může každý den probudit, strávit minimální čas, aby si zvykla na svůj styl, a při pohledu do zrcadla jí vykouzlil úsměv na tváři.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Je to perfektní střih pro někoho, kdo má přirozené zvlnění nebo vlnění a hledá trochu ostré změny a přitom chce styl nenáročné na údržbu. Písmeno „V“ vám poskytne pěkný čistý a ostrý vzhled a přitom bude mít nahoře stylovou vlnitou texturu! Pokud jste člověk, který má rád rozmanitost vašeho účesu, je to dokonalá rovnováha pohybu, která umožňuje snadný tok do toho hezkého, čistého tvaru.

Tento tvar je nejlepší pro husté vlasy! Hmotnost jejich vlasů udrží to pěkné „V“ na místě s velmi minimálním stylem. Navrhoval bych buď použít kudrnaté vlasy, když jsou mokré, pak je škrábat a jít, nebo je vyfénovat a upravit pomocí hůlky, abyste měli stále zvlněnou texturu!

Doporučil bych hůlku, která zůstane stejně široká a nebude hubenější. To pomáhá vytvořit zvlněnou texturu místo těsného zvlnění. Moje produkty pro kudrnaté vlasy jsou Curl Cream, Curl Revitalizer a Dry Texturizer Spray od Davines. Dry Texturizer je můj vůbec nejoblíbenější produkt! Jakmile je suchý, nastříkáte ho na celou hlavu a dodá vám super roztomilý, kouskový vzhled. Není to lepkavé ani křupavé – opravdu to jen pomáhá zlepšit pohyb!

Myslím, že „V“ vypadá super roztomilé s někým, kdo má měkčí rysy. Ostrost „V“ vypadá opravdu hezky hned vedle nějaké zaoblení. Rovnováha ostrosti a zaoblení je nádherná. Může to být také opravdu roztomilé s někým, kdo má obličej ve tvaru srdce-tyto funkce opravdu vylepšuje!

Střední V-Cut vlasy s vrstvami

Střední V-Cut vlasy s vrstvamiInstagram @the.hair.medium

Otázka&Autor se stylem, Magan Truesdale

Hair Stylist / Colorist @ High Fidelity Hair ve Vancouveru, BC

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento střih obsahuje dlouhý vrstvený soulož, spoustu textur a základní linii ve tvaru V. Většina vrstvení se vyskytuje kolem koruny a vrcholu hlavy, aby se vytvořil objem a pohyb s velmi malým úsilím.

Opravdu miluji modernizované styly souloží 70/80, které právě vycházejí, a tyto vlasy v podstatě žádaly, aby se to stalo.

Na fotografii jsou přirozeně rovné vlasy mého klienta s minimálním fénováním. Je v procesu růstu vlasů, chce si udržet délku, ale rozhodně potřebuje ve svém životě nějaký tvar vlasů.

To byl výsledek naší vize. Mělo by jí to docela pěkně vyrůst a to se mi na dobrém střihu opravdu líbí.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Shags jsou úžasné! Budou vyhovovat tolika tvarům obličeje a mohou být změněny mnoha způsoby. V každém případě je dobré zvážit, jak vlasy každý den nosíte.

Je to skvělý střih plný stylového potenciálu. Vrstvení a textura však někdy mohou ztížit pletence, up-dopy a „konzervativní“ styly, i když ne nemožné. Hlavní roli ve výsledku vašeho požadovaného vzhledu bude mít délka aktuálních vlasů a délka, kterou jste ochotni ztratit během procesu vrstvení..

Soulož může být jemná nebo extrémní. Ten ukázaný je někde uprostřed. Pokud patříte mezi praní a nosíte rozmanitější styl a máte k dispozici několik produktů, pak je soulož rozhodně pro vás! Pokud máte vlnité nebo kudrnaté vlasy, zkuste je alespoň jednou, protože se možná nikdy neohlédnete.

Ráda používám prášek Evo’s Haze na naražení kořenů a suchý sprejový vosk Shebang-a-bang pro vytvoření silně texturovaného vzhledu s vysokým objemem! Pro plážové vlny nastříkejte trochu slaného psa nebo použijte tekuté válečky pro jemnější pocit. Cokoli děláte, dělejte to stylově!

Pro vlasy po ramena

Pro vlasy po ramenaInstagram @hairbymariagarcia

Otázka&Autorka stylu, Maria Garcia

Master Stylist @ Gordon Salon in Highland Park, IL

Jak byste popsal tento vzhled?

Mým cílem bylo vytvořit v jejích vlasech hodně pohybu s texturou. Použil jsem holicí strojek, abych toho dosáhl se spoustou detailů. Chtěl jsem, aby její vlasy odrážely její nervózní osobnost. Na tomto obrázku naklonila hlavu doprava, abych lépe zachytil některé vrstvy. Její obvod je mírný řez ve tvaru písmene V..

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jak se léto v Chicagu začíná dostávat sem a se vším deštěm, které jsme dostávali, doporučil jsem nový Aveda Rinseless Refresh. Bojuje proti vlhkosti a udržuje vlasy a pokožku hlavy svěží. Je to skvělá alternativa k suchému šamponu.

Silně vrstvené

Silně vrstvenéInstagram @onlyfursthair

Otázka&Autorka stylu, Kelly Furst

Hair Stylist / Colorist @ Chroma Salon & Lázně v Albany, NY

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled byl inspirován velikány našeho odvětví Chrisem Baranem & Sam Villa. Chtěl jsem mít jejich přesnou techniku ​​tavení a oko, pokud jde o vrstvený řez ve tvaru „V“. Odráží vlasy od obličeje a vytváří fantastický a snadný efekt volného zvlnění, pokud je stylizovaný hůlkou nebo 11/4 palcovou kulmou.

Vzhledem k tomu, že je soulož právě teď elegantní, může tento vzhled vyniknout také na rovných vlasech, takže oko může cestovat ze strany na stranu, když je zastřiženo rovně nebo nahoru a dolů, když je stočené. Jeden design – dva výsledky pro naši každodenní gal.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Je důležité zmínit, že bod nebo nejdelší obvod budou do druhého až třetího setkání obvykle postrádat hustotu. Zvlášť, pokud chceme opustit obvod a jen na sebe vzít pohyb (vrstvy).

Za druhé, hustota v horní části hlavy může být u strukturovaných vlasů objemná a nezvládnutelná. U svých klientů s texturovanými vlasy ráda nechávám délku delší, abych předešla vzhledu vánočního stromku s ocasem. U klientů s jemnými vlasy platí, že čím jsou vrstvy kratší, tím jsou vlasy tenčí. Většinou by to nebyl ideální design pro jemné vlasy, ale lze jej přizpůsobit pro každou hlavu.

Pro rovné vlasy

Pro rovné vlasyInstagram @ac_created

Otázka&Autorka stylu, Angela Yates

Hair Stylist / Colorist @ Salon Millan in Yardley, PA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je velmi klasický a čistý výstřih do V. To, co mám na tomto účesu nejraději, je všestrannost! Můj klient na obrázku má ve skutečnosti neuvěřitelně kudrnatou texturu, ale abych zachytil tu nejlepší fotografii, vyfoukl jsem ji hladce a elegantně.

Tento účes je úžasný, protože ho můžete nosit kudrnatý, voskový, uhlazený a rovný nebo přirozený, a přesto bude vypadat dobře! Moje klientka chtěla zastřihnout, ale kvůli její přirozené struktuře by jí vrstvy způsobily příliš velké vlasy a jednorázový tupý střih byl příliš nudný.

Proto jsme přišli s nápadem dát mu pěkný účes ve tvaru písmene V, který bude snadno udržovatelný bez ohledu na to, jak se ho rozhodne nosit! Pokud jde o barvu, moje klientka si nikdy nebarvila vlasy a já jí to nevyčítám s tou krásnou, bohatou brunetkou!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Opravdu se není čeho bát! Miluji tento střih nejlépe na delších vlasech, protože jim stále dává tvar, ale neztrácí žádnou délku. Je to skvělá alternativa pro někoho, kdo nutně nechce vrstvy, ale potřebuje něco málo, aby tomu dal život. Každý může mít tento střih, pokud jsou vaše vlasy kratší a milujete tvar V. Vězte, že to vyžaduje úhly kolem obličeje, a pokud máte delší tvar obličeje, pak byste to měli zvážit!

Hluboký V-Cut

Hluboký V-CutInstagram @indramichelbeauty

Otázka&Autor se stylem, Indra Michel

Hair Stylist / Colorist @ Indra Michel Beauty in Westchester, IL

Jak byste popsal tento vzhled?

Je to sexy, elegantní a bohatý styl. Sexualita účesu pochází z V, díky čemuž se pas jeví jako tenčí, takže boky takříkajíc přehánějí. Je to iluze postavy přesýpacích hodin s účesem. Ujistil jsem se, že její vlasy uhladím fénem a následně žehličkou.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento účes je určitě pro někoho s delšími vlasy, kteří si chtějí zachovat svou délku, ale přidat vrstvení a spoustu rámování obličeje. Pokud by se někdo s kratšími vlasy pokoušel dosáhnout tohoto účesu, nevypadalo by to jako V, ale spíše jako U.

Doporučuji, aby se klienti s jemnějšími vlasy zdrželi tohoto účesu kvůli obrovskému množství bezešvého vrstvení. Jemnější klienti potřebují iluzi silnějších plnějších vlasů, proto doporučuji střih nakloněný k tupé straně.