Kıvırcık saç? Bir nimet mi yoksa bir lanet mi? Eğer senin saç doğal olarak düz, kıvırcık saçları nasıl şekillendirecekleri konusunda kafalarını patlatırken, tüm bu kıvırcık güzellikleri kesinlikle kıskanıyorsunuz, yani, bu arada, her zaman fotoğraflarda göründüğü kadar düzgün ve eğlenceli değil. Diğer bir soru da kısa saç kesimlerinin kıvırcık saçlarla uyumlu olup olmadığıdır. Birçok kadın doğal olarak kıvırcık saçlarını yaz için daha kısa kesmeye meyillidir, ancak şekillendirme konusunda sorun yaşayıp yaşamayacaklarını merak ederek tereddüt eder. Dalgalı saçlar için stilistlerin önerdiği kısa saç modellerinin en güzel örneklerini bir araya getirdik. İzleyin, keyfini çıkarın ve ilham alın!

Temel saç kesimlerinden bahsetmişken kısa saç modelleri, dalgalı saçlı çağdaş bayanlar kısa bob ve peri saç kesimlerini tercih ediyor. Her ikisi de kıvırcık saçlar için avantajlı olan katmanlama seçenekleri sunar. Saçınız ne kadar kalınsa, saç kesiminiz çok kısa olmadıkça normalde alabileceğiniz daha az katmandır..

Kısa saç modellerinde daha büyük bukleler veya gevşek dalgalar çok gösterişli ve moda görünüyor. Bunlar kabarık bukleler, şekli koruyan veya “yatak başı” etkisi ile kaotik dalgalar olabilir. Kısa saç modellerinde renk vurguları günümüzün en şık trendlerinden biri. Bunlar, kafa boyunca veya patlamalarda nüans veya zıt vurgular olabilir. Hassas ölmekte olan işi profesyonel bir stiliste emanet etmek daha iyidir, çünkü bunun gibi karmaşık konularda başarılı olmak için yetenekli eller ve deneyim gerekir..

Bazı insanlar nimetle kıvırcık kısa saçlar ve diğerleri bunun için can atıyor. Doğal olarak kıvırcık saçlara sahip olanlar o kadar bıkmışlar ki kendileri için yeni bir şeyler istiyorlar, düz veya dalgalı saçlara sahip olanlar ise kıvırcık saçlara sahip olmak istiyorlar. Hepinizin bildiği gibi bu yıl kısa saç kesimi trenddesiniz, böylece saçınızla her şeyi deneyebilirsiniz.

Her neyse, yeni imajınızın tüm işini ve sorumluluğunu stilistinizin omuzlarına yükleyemezsiniz. İşin en sorumlu kısmını yapmak zorunda kalacaksınız – size ait olduğunu düşündüğünüz görünümü seçmek. Burada size yaratıcı fikirler ve ilhamla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

1. Kısa Dalgalı Bob Saç Stili:

En İyi Kıvırcık Kısa Saç Modeli

Kaynak

2. Saç Stilinde Dağınık Kıvırcık Tarak:

Kıvırcık Saçlar İçin En Şirin Kısa Saç Modeli

Kaynak

3. Patlama Saç Stili ile Kısa Katmanlı Bob:

Kadınlar İçin Oldukça Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kaynak

4.Kısa Dağınık Sarışın Bob:

En Şirin Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kaynak

5. Zarif Kısa Dalgalı Bob:

Barbara Palvin'in Saç Modeli

6. Kısa Klas Kıvırcık Saç Stili:

Kare Yüzler İçin Kıvırcık Saç Modeli

Kaynak

7. Kısa Seksi Kıvırcık Saç Stili:

Mary Page Keller Kıvırcık Saç Modeli

8. Kısa Kıvırcık Ters Ombre Saç Stili:

Doğal Kıvırcık Sarı Saç

Kaynak

9. Kısa Koyu Muhteşem Kıvırcık Saç Stili:

Letícia Sabatella Kıvırcık Saç Modeli

10. Sevimli Koyu Kıvırcık Bob Saç Stili:

Koyu Kıvırcık Kısa Bob Saç Modeli

Kaynak

11. Hacimli Dağınık Koyu Kıvırcık Saç Stili:

Melina Kanakaredes Kıvırcık Saç Modeli

Kaynak

12. Katmanlı Esmer Bukleler Kıvırcık Saç Stili:

Jennifer Gri Sarı Kıvırcık Saç

13. Asimetrik Kıvırcık Bob Saç Stili:

Rüya Kıvırcık Kısa Saç Modeli

Kaynak

14. Çok Kısa Kalın Kıvırcık Bob Saç Stili:

Sevimli Sarışın Kıvırcık Saç

Kaynak

15. Kısa Günlük Sarışın Kıvırcık bob Saç Stili:

Kate Maça Saç Modeli

16. Dolgulu Günlük Kıvırcık Bob Saç Stili:

Sarışın Yumuşak Kıvırcık Kısa Saç Modeli

Kaynak

17. Yarı Kıvırcık Patlamalarla Sevimli Kıvırcık Bob:

Kıvırcık Patlamalarla Kıvırcık Bob Kesim

Kaynak

18. Kısa Basit Kıvırcık Bob Saç Stili:

Jessica Alba Kıvırcık Saç Modeli

19. Klas Saçaklı Kıvırcık Bob Saç Stili:

Margarita Levieva Kıvırcık Saç

20. İnce Kıvırcık Bob Saç Stili:

Saç için Kıvırcık Perma

Kaynak

oldukça açık ki Kıvırcık saç Doğru saç stilini seçtiğiniz anda gerçekten harika görünebilir. Bu yüzden bu 20 Çok Kısa kıvırcık saç ve size gerçekten uyan birini bulduğunuzdan emin olmak için. Her gün en iyi şekilde görünmeye karar verdiğiniz anda, ince saçlar için bu ilginç saç stillerinden birini seçecek ve doğru olana kadar durmayacaksınız..