Kıvırcık saçlı erkeklere yönelik bu havalı saç kesimleri, stil saçarken saçın doğal dokusundan en iyi şekilde yararlanıyor. Kısa saçtan uzun saça, solarak incelenlere ve klasikten modaya kadar her şey buklelerle gider.

Harika bir kesime sahip olduğunuzda, bakımın önemli bir parçası saçı temiz ve bakımlı tutmaktır. Erkeklerin kıvırcık saçları için en iyi şampuan aslında şampuansız! Kıvırcık saçlar kuru olma eğilimindedir, çünkü spiraller saç derisinin yağının uca doğru inmesini engeller ve doğal olarak saçı yumuşatır. Günlük yıkama bu yağları yok eder ve saçı daha da kuru hale getirir..

Her gün şampuanı atlayarak başlayın. İdeal olarak saçları haftada sadece bir veya iki kez yıkayın. gibi zengin bir nemlendirici ile duşta her gün bakım yapın. Pureology Nemlendirici Saç Kremi ya da kabarmayı da evcilleştiren, bırakılan bir ürün 10 mucize bir izinli ürün. Şampuan yaparken, kıvrılmaya özel veya yumuşak bir şampuan kullanın. American Crew Nemlendirici Şampuan.

Stil için doğru ürün stile bağlıdır. gibi alkolsüz bir jel kullanın. Eco Styler Zeytinyağı Şekillendirici Jel veya kıvırcık krem ​​gibi Living Proof No Frizz Besleyici Şekillendirici Krem biraz tutuş ile bukleleri tanımlamak için. Bukleleri korurken daha güçlü bir tutuş için bir pomad kullanın. gibi krem ​​formüller Cantu Shea Yağı Krem Pomad ve Layrite Doğal Mat Krem Pomad imza görünümünüzü oluştururken saçı şekillendirmek için.

Şimdi kıvırcık saçlı erkekler için en yeni havalı saç kesimlerinden bazılarına geçelim.

Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin Farklı + Havalı Saç Modelleri

1. Uzun Saçaklı Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin İyi Saç Modelleri

kıvırcık saçlı erkekler için iyi saç kesimiMatthew Conrad

Üstte daha uzun ve yanlarda kısa olan bu kıvırcık saçlar için havalı saç modeli, pompadour ve yan kısım saç modeli arasında bir yerdedir. Bu, kıvırcık doku olmadan o kadar iyi olmayacak bir görünüm..

2. Kıvırcık Mohawk Saç Kesimi

kıvırcık saçlı erkekler için mohawk saç kesimiCarlos Miguel Chandia

Sahte şahin, tüm erkekler için gurur verici bir kesimdir. Bu kıvırcık saç versiyonu, başın ortasından aşağıya doğru yükseklik için kıvırcık doku kullanır.

3. Kıvırcık Saçlar İçin Retro Erkek Saç Modelleri

Göçebe Berber LDN

Arada bir yerde Danny Zuko Gres saç modeli ve Egon Spengler’in Ghostbusters çizgi film saçı, bukleler bu retro rockabilly görünümüne çekici bir doku katıyor.

4. Kıvırcık Pompadour Saç Modeli + Sıralama

Çad Gabriel

Pompadour, erkekler için en popüler saç modellerinden biridir. Bazı erkekler, kıvırcık saçları düzleştirmek için bir pompayı şekillendirmeden önce ürün veya fön makinesi kullanır. Doğru kesim ve uzunluk ile bu havalı kıvırcık pompayı şekillendirebilirsiniz..

5. Kıvırcık Saçlı Saç Kesimi

FlyCutz

Darbeli saç kesimi daha önce geldi ve popülaritesinin çok ötesinde devam ediyor. Pauly D ve Jersey Sahili. Üstte hacim ve düşük solma ile saç modeli, parmağınızı bir ışık soketine sokmanızı sevmeniz içindir. Kıvırcık saçlar için her şey doku ile ilgilidir.

6. Modern Afro Saç Kesimi

kıvırcık saçlı erkekler için havalı saç kesimi

Martin John

Sıkı sapıkça bukleleri olan erkekler için modern afro harika bir seçenektir. Yan yanıklarda sivrilen, yaka ve güncellenen şekliyle, bu 70’lerin tarzı dünyanız değil, kıvırcık saçlardan en iyi şekilde yararlanan havalı bir görünüm.

7. Yan Saç Kesimi + Doğal Bukleler

Javi Peluqueros

Kıvırcık saçın bir kısmını öylece tarayamayacağınız için, isterseniz tıraş edin. Düşük solmaya sahip bu klasik yan kısım saç modeli, düz saçların yanı sıra bukleler için de uygundur..

Kısa Kıvırcık Saç Kesimleri

8. Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Erkek Saç Kesimi + Yüksek Solma

Andrew Saç Yapar

Kısa yapmak bukleleri kontrol etmenin en kolay yoludur. O kadar kısa gitmeyin ki tüm dokular kesilsin! Yüksek solmaya sahip bu havalı kıvırcık stil, bukleleri belirginleştirmek ve tutmak için krem ​​bir ürüne ihtiyaç duyar..

9. Kısa Kıvırcık Saç Kesimi + Düşük Solma

rom berberi

Düşük solmaya sahip bu daha uzun üstte saç kesimi, yanlarda ve arkada kısa saçlarla üstte bukleleri yoğunlaştırır.

10. Düşük Kel Solma + Kısa Kıvırcık Saç

Wes Staucet

Mevcut bir erkek saç trendi, solmaya cesur bir geçiş yaratmaktır. Bu havalı kısa saç modeli, saçın kalınlığını ve dokusunu vurgulayan düşük bir kellik ile bukleleri her yerde kısa tutar.

11. Kıvırcık Saçlar İçin Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi

Saklanma Berberi

Yüksek ve dar, üstte kısa saç ile yüksek solmayı birleştirir. Her tür kıvırcık saçlı erkekler için giymesi kolay bir kesim.

12. Temiz Cilt Solması + Kısa Bukleler

criztofferson_and kıvırcık saçlar için erkek saç modeli

tarafından saç kesimi Criztofferson

Bu modern erkek saç kesimi, kolay giyilen kısa saçı, saçın kıvrılması için yeterli uzunlukta dengeler. Bukleleri tanımlamak ve saç çizgisine biraz yükseklik eklemek için bir ürün dokunuşu kullanın.

13. Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Dokulu Saç Modeli

rpb_nq_ve kısa dokulu bukleler ve orta solma

tarafından saç kesimi Ross Parlane Berber

Popüler pompanın bu kıvırcık versiyonu modern bir klasik. Uzun üstte bukleler, stile doku kadar hacim de verir.

14. Kısa Kıvırcık Saç Kesimi + Sert Kısım

danperri_hair_ve düşük solmaz sert kısımlı erkekler için kısa kıvırcık saç saç modeli

tarafından saç kesimi Dan Perri

Bu klasik yan kısım saç modeli kıvırcık saçla harika görünüyor. Bir taraftaki sert kısım, modern bir dokunuş katıyor.

Kıvırcık Saç Kesimlerinde Daha Uzun

15. Erkekler için Kıvırcık Saçak

Whitney VerMeer

Uzun üstte, kısa kenarlarda ve arkada kombinasyon, saçları kolay giydirirken kıvırcık saçları vurgulamak için iyi çalışır. Bu havalı kesim, alnın üzerindeki kıvırcık saçak ile şakak rengi solmasıyla tezat oluşturuyor.

16. Buklelerdeki Dope Center Sert Kısmı

odyzzeuz_and buklelerdeki uyuşturucu merkezi sert kısmı

tarafından saç kesimi Ulises Benavides

Sıkı bukleler ile kesimler, fazla şekillendirme gerektirmeden yaratıcı olabilir. Bu dope kesim, kavisli bir tıraş bıçağı parçası ile kesintiye uğrayan yuvarlak bir profil ile bol yüksekliğe sahiptir..

17. Orta Boy Erkek Kıvırcık Saçları İçin Yüksek Solmaz Saç Kesimi

Göçebe Berber LDN

Bu çok solgun saç kesimi, yan kısım veya kıvırcık saçlarla taranmış bir görünüm yaratır. Trend ama aynı zamanda iş için de uygun.

18. Kıvırcık Saçlar İçin Orta Boy Dokulu Saç Kesimi + Düşük Solma

Jake “Ralph” Bolland

Başka bir orta boy erkek saç kesimi olan bu model, yaka çevresinde düşük solma ile yanlarda saçı kısa tutar. Gibi bir ürünle üstte bukleler şekillendirin Aveda Parlak Nemlendirici Pomad bukleler olmadan bukleleri tanımlamak için.

19. Kıvırcık Saçlar için Geri Süpürme + Uzun Saçak / Patlama

makas & Kemik

Bu havalı dalgalı kıvırcık saçın bir sörfçü stili ipucu var. Kıvrımı belirginleştiren ve kontrol eden bir tuz spreyi ile plajdaki o taze görünümü elde edin.

20. Fro-Hawk + Saç Tasarımı

marcusph333_ve uzun bukleler yüksek solgun saç tasarımı başın arkasında

Marcus Phillip Hatch’in fotoğrafı.

Sıkı bukleleri olan erkekler için en havalı kesimlerden biri, şahindir. Bu versiyon, ani solma, saç tasarımı ve platin uçlarla daha da taze..

21. Orta Cilt Solması + Röntgen Tasarımı + Uzun Bukleler

charliegray248_ve düşük ten rengi solmaz röntgen tasarımı erkekler için uzun kıvırcık saç modeli

tarafından saç kesimi Charles Gri

Öne saçaklı bir stil olan bu kesim, yüksek cilt solması ile üstte ağırdır. Bir çift traşlı çizgi havalı görünümü tamamlıyor.

22. Solmaya Bırak + Üstte Bukleler

londonschoolofbarbering_ve solmaya bırakın ve üstte bukleler

tarafından saç kesimi Henry Stevens

Bu orta uzunlukta kesim, üstte uzun bukleler bırakarak, derinin solgunluğunda yankılanan yuvarlak bir profil oluşturur.

23. Dokulu Dağınık Bukleler + Uzun Saçak

örgülü barbers_ve dokulu dağınık bukleler ve uzun saçak

tarafından saç kesimi örgü berberler

Bu dağınık dokulu görünüm, yılın en iyi trendlerinden biri. Havalı ve hoş bir stil için uzun saçak bir tarafa süpürülür.

24. Uzun Kıvırcık Saç Kesimi

alttan kesilmiş erkekler için örgü barbers_ve uzun kıvırcık saç modeli

tarafından saç kesimi örgü berberler

Bukleler, hatta uzun bukleler tamamen kötü olabilir. Elbette onları alttan kesilmiş ve dolgun bir sakalla eşleştirmek yardımcı olur..

Kıvırcık Saçlar İçin Klasik Saç Kesimleri

25. Kıvırcık Saçlar İçin Yan Saç Kesimi

kıvırcık saçlı erkekler için en iyi saç kesimi

Antonio Mateo

Bu yan kısım saç kesimi, kıvırcık saçlara uyarlanmış klasik bir erkek saç modelidir. Saçın yanları düz olacak kadar kısa, üst kısmı ise bukleleri ortaya çıkaracak kadar uzun.

26. Kıvırcık Saçlar İçin Konik Saç Kesimi

Aaron Kiely

Orta uzunlukta konik saç kesimi, düz, dalgalı ve kıvırcık saçlar için büyüyen bir trend. Bu havalı stil, uzun kıvırcık saçları düz bir şekilde arkaya doğru süpürür ve temiz kesilmiş bir boyun konikliği ile biter.

27. Kıvırcık Saç + Sakal

Mike Thomas

Yüz kılları ve kılları hem doku hem de renk bakımından farklılık gösterir. Tüm saçlarda kabarmayı ve nemi en aza indirmek için bir yağ kullanın.

28. Yaka Saç Tasarımı

Baldy’nin Berberleri

Boyun çizgisine cesur veya ince bir saç tasarımı eklemek sıcak bir trend. Bu tıraşlı ark orta uzunlukta kıvırcık saçları tamamlar.

29. Dalgalı Kıvırcık Saç + Uzun Saçak

Kesmek!

Dalgalı kıvırcık saçlar uzun bırakılır ve yandan taranmış saçak oluşturacak şekilde kesilir. Bir kulağın arkasındaki traş bukle, üstte daha uzun saç dokusunu yansıtır.

30. Erkekler İçin Uzun Kıvırcık Sörfçü Saç Modeli

uzun kıvırcık saçlı erkekler

makas & Kemik

Uzun kıvırcık saçlar giymek, saçı iltifat bir şekle sokan bir saç kesimiyle ilgilidir. Katmanlar ağırlığı azaltır, yuvarlak bir profil tanımlar ve kıvrımı iyileştirir.

Kıvırcık Saç

31. Kel Damla Solmaya Saç Kesimi

CeeJay Fadez

Soluk saç kesimleri, saçları yanlardan kısa tutmanın şık ve modaya uygun bir yoludur. Bu cilt solması, yeni bir saç çizgisi oluşturmak için ensenin arkasına düşer..

32. Kıvırcık Saç Kesimi + Orta Solma

Zach Ramsey

Dokulu ekin saç kesimi şu anda büyük bir trend. Kıvırcık saçın zaten bol dokusu var, bu yüzden daha uzun süre saçta bırakın.

33. Saç Kesimi Üzerine Kıvırcık Tarak

Amanda Nicole

Soluk tarak, kullanımı kolay ve harika göründüğü için popüler bir erkek saç kesimidir. Bu kıvırcık versiyon, saçı bir tarafa iter ancak alnın üzerinde gevşek saçaklarda bir miktar saç bırakır.

34. Orta Solma + Saç Tasarımı

kıvırcık saçlar için saç kesimi

Liam Kenny

Bu yeni stil, üstte uzun tirbuşon bukleleri orta solukta traşlanmış zikzak çizgilerle birleştirir.

35. Kıvırcık Yüksek Soluk Saç Kesimleri

kıvırcık yüksek üst solmaya saç kesimi

raggo berberlik – Criztofferson – Mikey – Zach Ramsey

Düz üst, üst solmayı giymenin en iyi bilinen yoludur, ancak kıvırcık üstle de harika görünüyor. Klasik yüksek top şekli için yüksek soluklukla veya afro esintili yuvarlak profil için soluklukla giyin.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.