Kudrnaté vlasy mohou vypadat krásně, když jsou krátké. Klíčem je najít kadeřníka, který se specializuje na stříhání přirozeně kudrnatých vlasů. Měly by vám dát krátký sestřih, který pracuje s vaším jedinečným vzorem zvlnění, hustotou, strukturou a tvarem hlavy. Správný kudrnatý střih vyžaduje správné produkty, které zvýrazní vaše přirozené vzory a udržují vaše vlasy zdravé.

Podle tohoto Anketa StyleCaster, 58% mužů říká, že krátké kudrnaté vlasy jsou atraktivní a sexy. Protože ženy s kudrnatými vlasy nejsou tak běžné, přirozená struktura přitahuje více pozornosti.

Kudrnaté vlasy vypadají kratší, protože struktura vlasů se přirozeně stočí a zmenší délku vlasového folikulu. Díky tomu jsou kudrnaté vlasy kratší. To je důvod, proč doporučuji, abyste si nechali vlasy ostříhat alespoň o jeden palec déle, než by měla vypadat vaše délka.

Letos je nejlepším krátkým účesem pro kudrnaté vlasy lehce vrstvený bob. Přidání lehkých vrstev zabrání tomu, aby vypadalo hranatě a dodá vašim kadeřím větší pohyb. Pixie střihy a chlupy ale také krásně vypadají na přirozeně kudrnatých vlasech. Níže najdete fotografie oblíbených krátkých účesů a střihů pro inspiraci.

Čteš? Zde jsou nejlepší roztomilé a snadné účesy pro krátké kudrnaté vlasy.

Krátký Bob

krátké bobové vlasyInstagram @rodrigocintra

Noste tento krátký bob a buďte hrdí na své přirozené kadeře. Má také kudrnaté třásně pro vzrušení vzrušení. Když máte bledý odstín pleti, bude vám lichotit tmavá zázvorová barva vlasů. Je to jen jeden z těch krátkých účesů pro kudrnaté vlasy, které milujeme!

Moderní krátké kudrnaté vlasy

moderní krátký kudrnatý účes pro přirozené kadeřeInstagram @curlsamore

Jedná se o moderní, krátký kudrnatý účes, který dodává vaší přítomnosti půvab. Hnědé odlesky jsou skvělým doplňkem pro ženy s černými vlasy. Pro správnou rutinu péče se rozhodněte pro produkty, které nabízejí intenzivní vlhkost, protože kadeře mohou být náchylné k suchu.

Objemné kudrlinky po bradu

objemné kudrlinky po braduInstagram @charlieathaus

Tento krátký sestřih je kudrnatý bob po bradu. Na základě tvaru hlavy se zeptejte svého stylisty, zda můžete mít 90stupňový účes, který dodá spoustu textury.

Použijte krém definující zvlnění pro změkčení a zkrocení krepatění a lehkou objemnou pěnu, aby kadeře zůstaly na svém místě a dodaly objem.

Krátké účesy pro kudrnaté vlasy jsou skvělé pro ženy, které chtějí zábavný, nenáročný na údržbu a objemný styl. Je ideální pro ženy, které nechtějí ráno trávit příliš mnoho času úpravou svých vlasů.

Úhlový kudrnatý Bob

šikmý kudrnatý bobInstagram @whitneypatriceartistry

Svěží šikmý kudrnatý střih bobů a vlnité blond odstíny – takto vylepšíte své přirozené vlasy. Obvod sleduje výstřih, aby byl zachován tvar a plnost vaší hřívy. Přijměte několik šedých pramenů viditelných na vašich tmavých kadeřích, protože také dodávají texturu vašemu konečnému kudrnatému bobovému účesu.

Čerstvý skládaný Bob

Čerstvě složený bobInstagram @ceremonysalon

Svěží skládaný střih na kudrnatých vlasech vám umožní cítit se svěží a lehký po celý den! Krátký kudrnatý skládaný bob, který se snadno upravuje a udržuje – jen malý výrobek, kterým můžete rozdrtit své temperamentní kadeře, a jste připraveni jít.

Nádherné těsné kadeře

nádherné těsné kadeřeInstagram @slickback_buttahtoast

Tyto těsné prstýnky jsou známé jako tvarující suchý řez. Podívejte se na vlasy jako celek, abyste vytvořili kulatý tvar, který jim dodá ten objem v horní části hlavy a spadne více do lichotivých kulatých vrstev, které rámují obličej.

Vyhněte se tahání, česání a česání kudrnatých vlasů. Požádejte svého stylistu, aby odstřihl každý loken tam, kde chce sedět, aby vytvořil tento tvar.

Tato technika funguje také na vlasy po ramena, které mají těsné kadeře nebo cívky.

Upravte krátké kudrnaté vlasy tak, že si vlasy vyčistíte nepěnivým čisticím prostředkem na kadeře a upravíte je čistým vodou ředitelným kondicionérem. Nakonec udržujte sušičku v nízkém a teplém prostředí.

Křehké, matné vlasy jsou vlasy prosící o vlhkost. NYC Curls od Carlose Florese a Curly World od Lorraine Massey jsou skvělé produkty pro krátké kudrnaté účesy. Tento střih vyhovuje všem tvarům obličeje a těsné kadeře nebo cívky tento střih velmi dobře nosí, protože jsou nadýchané a nadýchané.

Spěte na saténovém povlečení. Vytvořte si vlastní kadeře osvěžující (filtrovaná voda, váš oblíbený kondicionér a gel) a ráno si vlasy rozetřete a vytvořte skákací kadeře.

Lovely Curly Bangs

krásná kudrnatá ofinaInstagram @_thegirlwiththecurls_

Okouzlete svou přirozenou texturou vlasů a ozdobte je krásnými kudrnatými ofinou. Všimněte si, jak pohyb a hlasitost zdůrazňují zvýraznění těchto zlatých bronzových zámků. Tyto kudrnaté vlasy o délce čelisti vyžadují úpravu každých 8–10 týdnů, aby si udržely tvar.

Tento kudrnatý střih vyhovuje ženám, které chtějí záměrně rozcuchaný vzhled tím, že si zachovají délku, s níž si budou hrát, a ne oříznou se na délku pixie.

Vzhledem k tomu, že ke kudrnatým třeskům a celkovému střihu se přistupovalo technicky, budete mít svobodu provádět drobné změny každý den na základě vaší přirozené struktury vlasů.

Curly Pixie

krátký kudrnatý pixieInstagram @jomcintyrehair

Zde je kudrnatý střih pixie na oslavu kudrnatých dívek! Je to kotleta, která vytváří úžasnou odměnu za přirozené kadeře. Při jeho úpravě použijte difuzor, který zvýrazní střih a dodá větší objem a definici.

Kudrnaté bočně zametané rány

Kudrnaté bočně zametané rányInstagram @tiffanyp_zazu

Otázka&Autor se stylem, mistr stylista Tiffany Preto Hanright a majitel Sam Segretto

salónu a lázní Zazu v Hinsdale, IL

Jak bys to popsal?

Toto je mod pixie s bočními třesky. Je ponechán krátký s delšími vlnitými úponky po stranách. Je to styl praní a nošení, který milujeme, a je snadné se o něj starat.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Do tohoto tvaru lze stříhat jakýkoli typ vlasů z tenkých, hustých, kudrnatých nebo vlnitých. Ideální tvar obličeje pro tento střih je oválný. Krása tohoto krátkého kudrnatého střihu vlasů spočívá v tom, že můžete změnit délku po stranách, aby se snížily nebo doplnily jiné tvary obličeje. Tento kudrnatý střih lze sušit na vzduchu nebo rozptýlit a je to styl bez námahy, který můžete prát a jít.

Moderní krátké a kudrnaté vlasy

moderní krátké a kudrnaté vlasyInstagram @randa.rivera

Tyto moderní krátké a kudrnaté vlasy jsou pro ženy, které jsou hrdé na to, že mohou předvést svou přirozenou strukturu. Je to také nejlepší styl, který přidá důraz na nové prvky. Celkově je to krátký kudrnatý účes, který dává výraznější okraj. Pro správnou rutinu péče se rozhodněte pro produkty, které nabízejí intenzivní vlhkost, protože kadeře mohou být náchylné k vysoušení.

Curly Lob

kudrnatý lobInstagram @hairbymadisonrenee

Bob střihy jsou pro ženy se všemi typy vlasů a textur! Vytvořte inspiraci s tímto tmavým kudrnatým lobem. Prameny vpředu se dotýkají ramen a vytvářejí jemný rámovací efekt kolem obličeje. Kudrnatá pěna u kořene, zvlněný krém a stylový krém na koncích dělají kouzlo. Aplikujte tyto produkty a dokončete vzhled jemnějším a dotykovým výsledkem.

Přirozeně Curly Angled Bob

přirozeně kudrnaté vlasyInstagram @curly_hair_london

Pochlubte se svými přirozeně kudrnatými vlasy s touto čelistí, která bude mít vaše kadeře plnější. Svůdná barva zázvoru také vyhovuje vám a vašemu chladnému tónu pleti. Pomocí stylingového krému přidejte svým zámkům spoustu objemu a definice.

Kudrnatý obrácený Bob

Curly Inverted Bob HaircutInstagram @susanleestylist

Noste kudrnatý obrácený bob, když chcete něco odvážného a lákavého. Tento krátký sestřih vyžaduje minimální úsilí a čas, aby vypadal dobře. Je to bezstarostné, hravé a nenáročné na údržbu. Krátké kudrnaté účesy, jako je tento, fungují nejlépe na oválných nebo delších tvarech obličeje. Ženy, které jsou zábavné a nevadí jim vypadat trochu rozcuchaně, to mohou zvládnout!

Docela kudrnaté vlasy s ofinou

Docela kudrnaté vlasy s ofinouInstagram @mouseybrowne

Hezké kudrnaté vlasy s ofinou jsou bob inspirovaný 50. lety. Rozhodněte se pro tyto krátké kudrnaté vlasy, které zvýrazní přirozenou texturu. Při sušení takových kadeří použijte difuzér, abyste zajistili větší objem a definici. Mějte na paměti, že k udržení zaobleného tvaru jsou pravidelné lišty nezbytné.

Odpojený Curly Pixie Cut

odpojený kudrnatý pixieCherise Alexander / Instagram

Otázka&Stylová tvůrkyně Cherise Alexanderová

Stylista @ Immortal Milovaný ve Washingtonu, DC.

Jak bys to popsal?

Toto je odpojený pixie. Tento styl krátkých kudrnatých vlasů vyžaduje malý styl, aby vypadal báječně. Je jedním z našich oblíbených krátkých účesů.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Použijte zvlněný krém nebo gel podobný Oribe’s Curl Control Silkening Creme nebo Oribe’s Curl Gloss. Krátké přírodní kudrnaté vlasy se nejlépe suší na vzduchu, ale lze je také rozptylovat při vysoké teplotě/nízké intenzitě.

Ženy s přirozeně kudrnatými vlasy vidí nejlepší výsledky, ale ženy s rovnějšími vlasy toho mohou dosáhnout pomocí produktu, který má texturu a drží.

Buďte připraveni na pravidelné opravy s tímto střihem! Nebudete muset denně dělat mnoho stylingu, ale tento účes budete muset udržovat pravidelnými návštěvami salonu.

Krátký kudrnatý bob pro ženy nad 50 let

Krátký kudrnatý bob pro ženy nad 50 letInstagram @ash_domyhair

Jedná se o krátký kudrnatý bob pro ženy nad 50 let. Je nádherný a nedovolí, aby vlasy vypadaly bez života. Tento krátký kudrnatý střih je ideální pro dámu s tlustými zámky a spoustou textury. Chcete-li upravit krátké kudrnaté vlasy, zvyšte jejich strukturu pomocí volumizační pěny bez krepatění od DevaCurl.

Krátké těsné kadeře

krátké těsné kadeřeInstagram @hispaneek

Tyto kudrlinky vypadají měkké a skákací! Nemůžete popřít, jak zábavné a vzrušující je vyzkoušet tyto krátké těsné kadeře. Tento řez funguje skvěle na tmavých kadeřích s náznaky světle hnědého odstínu, který přináší přidaný jas. Nezapomeňte své kadeře pouze vysušit pomocí difuzéru, aby zůstaly nedotčené.

Trhané kadeře s dlouhými třesky pro kulaté tvary obličeje

Trhané kadeře s dlouhými třesky pro kulaté tvary obličejeInstagram @_sophiedoeshair_

Tyto trhané kadeře s dlouhou ofinou pro kulaté tvary obličeje jsou rozmarné! Chop je perfektní krátký vlnitý střih pro ženy s baculatým obličejem nebo kulatými tvářemi. Dlouhé třesky rámují obličej a dodávají mu užší vzhled. Promluvte si se svým stylistou o řezání každé zvlnění bez napětí, takže to vypadá bez námahy.

Krátký až střední kudrnatý střih

krátký až středně kudrnatý střihInstagram @ells_marie

Jedná se o krátký až střední kudrnatý střih, který předvede vaši přirozenou strukturu vlasů. Pořiďte si tento kotlet a na vašich lesklých černých zámcích bude vypadat sexy.

Chaotický krátký kudrnatý střih s podříznutím

Účes Foxy UndercutInstagram @gypsykisssturgeon

Otázka&Stylový tvůrce, Gypsy Kiss Sturgeon

Senior Hair Artist @ Citrus Hair Salon in Yaletown, Vancouver, B.C.

Jak byste popsali tento vzhled a co se vám na něm nejvíce líbí??

Jedná se o krátký kudrnatý sestřih Jedná se o přizpůsobený asymetrický a detailní rozcuchaný podřez. Má všestrannost díky podříznutí a přizpůsobenému zvlnění na pravé straně.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Pomocí 1/2 palcové hůlky vytvořte na místě dokonale dokonale nepoddajné kadeře. Na závěr zamíchejte a zdokonalte koktejlem malého množství vláknité pasty Kevina Murphyho Un.Dressed a Davinesova This Is An Oil Non Oil. Použijte Un Unreded samostatně, abyste podle potřeby zdokonalili kus bokburn.

Tento střih je pro ženy, které mají husté a kudrnaté vlasy a užívají si trochu ostřejší a všestrannější vzhled. Toto špinavé podřezání je také pro ženy, které jsou schopné provádět režim údržby účesu po dobu čtyř až šesti týdnů.

Kudrnatý vrstvený Bob s délkou čelistí

kudrnatý vrstvený bobInstagram @tatumneill

Klíč k tvarování skákacích vlasů leží ve vrstvách. Všimněte si, jak tento kudrnatý vrstvený bob po délce čelistí vytváří skvělý účes plný života. Se světle hnědými odlesky na černých kadeřích textura určitě ještě více zdůrazní.

Curly Cropped Cut

kudrnatý ostříhaný střih účesuInstagram @joemiguel_

Tady je okouzlující kudrnatý ostříhaný střih, který dodá vašim vlasům novou chuť, kterou potřebují. Hnědý odstín a definované kadeře vytvářejí jemnější a svěží atmosféru. Při úpravě tohoto střihu sprej s mořskou solí vylepší vaše kadeře a dodá jim zvláštní nádech.

Curly TWA pro černé ženy

kudrnaté vlasy pro černé ženyInstagram @darycetolliver

Cítíte vánek na krku a rozhodněte se pro takový uvolňující účes. Toto černé kudrnaté TWA pro černé ženy působí oslnivým a silným dojmem, který je inspirativní. Vědět, že tento kudrnatý střih se snadno udržuje a upravuje, musíte milovat několik měsíců.

Curly Ringlets Shag

kudrnaté prstýnky souložInstagram @curlyhairdaze

Účes, který můžete strhnout při příležitostných nebo formálních událostech! Ohodnoťte tyto krásné kudrnaté prstýnky soulož s malovanými odlesky pro větší třpyt. Díky použití nejlepších hydratačních přípravků na vlasy budou vaše kadeře vypadat lesklé a zdravé.

Sladký krátký účes pro kudrnaté vlasy

sladký krátký účes pro kudrnaté vlasyInstagram @tilly_moses_folk

Tento sladký krátký sestřih pro kudrnaté vlasy má elegantní, moderní povrchovou úpravu. Tento střih je ideální pro ženy, které chtějí nádherný krátký účes pro kudrnaté vlasy. Všimněte si, jak tento kudrnatý účes nabízí propracovanost. Nebojte se použít vlnovou pěnu, abyste nabalili ty rockové kadeře.

Krátké a stočené pro tenké vlasy

Krátké a stočené pro tenké vlasyInstagram @itstayloranne__

Krátké a stočené účesy pro tenké vlasy vyvolávají styl, který křičí elegancí! Krásně roste a snadno se jazzuje. Super krátká délka střihu může způsobit, že jemné kadeře budou plnější a silnější. Udržujte krátké kadeře zvlhčené, abyste dosáhli přesněji definovaného výsledku.

Krátké chundelaté kadeře

Krátké chundelaté kadeřeInstagram @marykneeve

Krátké huňaté kadeře jsou ideální pro kadeře, které mají texturu a pohyb bez námahy. Shag cut je jedna věc, která může posílit přirozený tvar vlasů. Tento účes je velmi stylový, zejména s blonďatými odlesky pro větší jas. Zaručeno-odpovídá přístupu milujícímu zábavu!

Krátké silné kadeře

krátké husté kadeřeInstagram @karessthestylist

Tyto krátké husté kadeře skvěle předvedou plnost a objem vlasů. Styl vypadá lákavě a vytváří odvážnější efekt.

Roztomilé těsné prstýnky na krátkých vlasech

Roztomilé těsné prstýnkyInstagram @sarahkolb94

Použijte úplně jinou definici pružiny s korunou krásných cívek. Točené kadeře, které jsou perfektně spojeny s pixie střihem, mohou mít různé délky, aby vytvořily plnější vzhled. Roztomilé těsné prstýnky vypadají skvěle u žen s kulatým obličejem.