Bildiğiniz gibi içinde 2013, kısa saç kesimi trenddeler. Kısa saçlar sizi bir dereceye kadar modaya uygun, havalı ve korkak gösteriyor. Ama mesele şu ki, hangi kısa saç kesimi seçilecek? benzersiz olacaklar mı? Günümüzde trendde çok az kısa saç kesimi var ve herkes onları tercih ediyor, bu yüzden benzersiz olmalarını bekleyemezsiniz. Ancak üzerlerine farklı saç rengi uygulayarak onları kolayca benzersiz yapabilirsiniz. İşte birkaçı saç kesimi ve saç renkleri modaya uygun görünmeye çalışabileceğiniz:

Kırmızı renkli bu dalgalı bob saç kesimi harika bir kombinasyon. Resimde gördüğünüz gibi size korkak bir görünüm verecektir..

Kızıl dalgalı saç

Saçınıza tamamen benzersiz bir görünüm kazandırmak için üzerlerinde mor rengi deneyebilirsiniz. Soğuk bir renktir ve sizi havalı ve modaya uygun gösterecektir..

Kısa mor saç modelleri

Ekstra kısa pixie saç kesiminiz varsa, leylak saç rengi onlar üzerinde. Saçlarınızda harika görünecek ve harika görünmenizi sağlayacaktır..

En iyi leylak saç rengi

Açık yeşil renk kısa tüylerde harika görünüyor. Bu eşsiz bir renk ve çok az insan bu rengi saçlarında dener.

yeşil saç modelleri kızlar

Katty Perry ateşli bir ünlü ve aynı zamanda benzersiz bir görünüm elde etmek istiyor. Ve bunun için son zamanlarda saçlarını mavi renge boyattı ve çarpıcı görünüyor.

ünlü mavi saç

Pembe renk Eşsiz görünümü ile şirinliğini korumak isteyen kızlar ve kadınlar için en iyisidir. Farklı bir renk ve kısa pixie saç kesimlerinde harika görünüyor.

Pembe peri kesim saç modeli

İki ton saç rengi yapabilirsiniz. Ancak iki rengin uyumu harika olmalı ve size yakışmalıdır. son zamanlarda saç moda dünyasında tanıtılan yeni trendler arasında yer alıyor..

Kısa iki ton saç rengi resimleri

Olgun bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar ve kızlar bu simsiyah saç rengini denemeliler. Sana harika görünecek.

Jet siyah saç rengi

Sarı saçlı ve saç kesimi dışında onlarla farklı bir şeyler yapmak isteyen kadınlar ve kızlar. İçlerinde siyah vurguları deneyebilirler. Eşsiz bir saç rengi stilidir ve kesinlikle size çok yakışacaktır..

Kısa sarı ve siyah saç modelleri

Jessica Chastain’in kısa dalgalı saçları var ve üzerlerindeki kırmızı renk onu seksi ve çekici gösteriyor.

Kısa kızıl dalgalı saç

Dalgalı bob, denenebilecek benzersiz ve en iyi saç kesimidir. Geleneksel bob saç kesimlerinden farklıdır ama onlar gibi sizi sevimli gösterecektir..

Dalgalı bob saç kesimi

Alacakaranlık hayranıysanız, bu renk kontrastını denemelisiniz. Üzerinizde harika görünecek. Kırmızı vurgulu siyah renkli saçlar bob saç kesimlerinde modaya uygun görünecek.

Siyah ve kızıl saç rengi modelleri

Farklı ve şaşırtıcı bir şey yapmak ister misiniz? Evet ise, o zaman gitmelisin çok tonlu saç rengi. Size havalı görünen çeşitli saç rengi kontrastlarını deneyebilirsiniz. Gereksinimlerinize göre koyu renk kontrastlarını veya açık renk kontrastlarını deneyebilirsiniz..

Çok tonlu saç rengi