Kahverengi çok yönlü bir saç rengidir. Hemen hemen herkes üzerinde iyi görünüyor ve buna ekleyebileceğiniz birçok tür veya çeşit var. Bazı popüler kahverengi tonları Abanoz, Çikolata bakır, Kestane, Bal, Altın Ceviz, Koyu Kumral vb..

Kısa saç kesimleri veya saç modelleri, neredeyse tüm kahverengi saç tonlarında harika görünür. Bu tür saç modelleri, kalınlık ve hacim yanılsaması verir. Ancak birçok insan, bu trend ve moda zamanında modası geçmiş olan aynı eski sıkıcı kısa saç kesimlerini yapma eğilimindedir. Bu yüzden; Kahverengi saçın çeşitli tonları için kısa saç modellerinde son trendler hakkında fikir vermesi için aşağıda 15 saç modelini bir araya getirdik..

1- Kısa Kahverengi Saç Modeli

Kısa Kahverengi Saç Modeli, Saç Kısa Balayaj Bob

Bu kısa kahverengi saç modeli ile geziye hazırlanmak çok kolay! Gördüğünüz gibi, bu tarz kahverengi dalgalı bob ile siyah kökler gerektirir. Çok basit, henüz canlı bir etki sunuyor. Neredeyse sıfır bakım gerektirir ve aynı görünümle hem gündelik hem de resmi etkinliklere katılmaya devam edebilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir!

2- Güzel Peri

Güzel Peri, Franco James Modeli

Bu kısa saç modeli çok sevimli ve kahverengi saçlarda mükemmel görünüyor. Normal kısa peri kesimlerinden biraz farklıdır. Bu saç kesimi dikenli bir şekilde katmanlı değildir. Aksine, bu sevimli peri saç kesimi, 70’lerin havasını veren gevşek ama kısa katmanlara sahiptir. Bu sezon için kesinlikle denenmesi gereken bir saç modeli.

3- Dağınık Kahverengi Lob

Dağınık Kahverengi Lob, Saçlı Model Kahverengi

‘Lob’ saç kesimi temel olarak bob saç kesimi anlamına gelir, ancak daha uzundur. Lob kesimler genellikle omzun hemen üstünde tutulur. Kahverengi saçlar için bu dağınık saç modeli, kaba, dağınık katmanlara sahip bir lob kesime sahiptir. Hepsinin kusuru, saç stilini çok çapkın ve muhteşem gösteriyor. Bu tarz bir stil, kahverengi saçın tüm tonlarında iyi görünür, ancak en çok koyu esmer saçlara yakışır..

4- Balayage Pixie Bob Stili

Balayage Pixie Bob Stili, Katmanlı Bob Pixie Uzun

Balayage bir çeşit saç boyama tekniğidir. Saçtaki vurguların neye benzediğini hepimiz biliyoruz. Balayage bir çeşit vurgulanmış saçtır ancak daha yumuşak bir dokunuşa sahiptir. Vurgular, bu saç stilinde normal vurgulardan daha az fark edilir. Bu saç rengi, kısa bir peri bob kesimi ile inanılmaz derecede iyi gider. Bu kesinlikle denemek için çok eğlenceli ve kaygısız bir saç modeli.

5- Küllü Sarışın Uzun Bob Stili

Küllü Sarışın Uzun Bob Stili, Saç Cara Kahverengi Makyaj

Bu güzel saç modeli küllü sarışın veya açık kahverengi saç rengine sahiptir. Yüzü çerçeveleyen, omuzların hemen üstüne düşen düzenli bir bob saç kesimi ile tamamlanmaktadır. Saçınıza ince dalgalar veya bukleler ekleyerek bu görünümü tamamlayabilirsiniz. Bu size ek bir boyut kazandıracak ve aynı zamanda saçınızın sağlıklı ve hacimli görünmesini sağlayacaktır. Bahamalar’da bir plaj tatili için mükemmel!

6- Karamel Öne Çıkanlar

Kahverengi Saç Karamelinin Öne Çıkan Özellikleri

7- Millie Bobby Kahverengi saç

Kahverengi Kısa Ünlülerin Stilleri

8- Koyu Kahverengi Saçlarda Mor Işıklar

Mor Peri Kısa Saç

9- Çarpıcı Açılı Yuvarlak Bob

Bob Kahverengi Katmanlı Uzunluk

10- Bitter Çikolata Kahverengi Kısa Yeleli

Pixie Kısa Emma Hathaway

11- Peri Dalgalı Kesim

Pixie Kısa Dalgalı Dağınık

12- Eğik Patlamalarla Kısa Saç Kesimleri

Pixie Kahverengi Kısa Saç

13- Yan ve Arka Tıraşlı Boy Kesim

Kısa Peri Kahverengi Esmer

14- Sevimli Bakış

Saç Kısa Saç Modelleri Kahverengi

15- Dağınık Balayage Kahverengi Saç Modeli

Bob Kahverengi Uzunluk Koyu