Dikdörtgen yüzlerin kendileri hakkında özel bir çekiciliği vardır. Aynı şeyi diğer yüz şekilleri için söyleyemeyiz. Bu yüz tipinde dolgun yanaklara sahip asimetrik alnı gözden kaçırabilirsiniz, ancak yine de uzun bir yüzle gelen o uzun çenenin veya alnın çekiciliğini görmezden gelmek zordur. Ve benim gibiyseniz ve çok sayıda saç stilinin kusursuz bir şekilde şaşırtıcı bir görünüm için eşleştirilmesine izin veren bu tür bir yüz yapısına sahip olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu hayal ediyorsanız, muhtemelen siz de kısa saçın büyük bir hayranısınız..

Kısa saç, çeşitli amaçlar için iyidir. Diğer faydalarının yanı sıra en belirgin olanı, mükemmel görünmek için daha az zaman, çaba ve beceri gerektirmesidir. Ve bir güzelin varken dikdörtgen yüz, kısa saçla eşleştirin ve etkisini çok takdir edeceksiniz..

Ancak, uzun yüzlü bayanlar arasında kısa saça sahip olmak bir çılgınlık haline geldi, işte onlar için 15 kısa saç modeli fikri. Daha iyi bir sonuç için saç yapınıza paralel olanı seçtiğinizden emin olun..

1- Dikdörtgen Yüzler İçin Kısa Saç Modeli

Dikdörtgen Yüzler İçin Kısa Saç Modeli, Saç Kare Bob Yüz

Kısa saçlarınızla şımarık bir görünüm mü istiyorsunuz? Bu tarz spor yapın ve istediğiniz çekiciliği elde edin. Sakin ve rahatlatıcı hava, bu saç kesimiyle gelen başka bir doğal eklentidir..

2- Sarışın Balayaj

Sarışın Balayaj, Saç Sarısı Balayaj Bitti

Bu sarışın balayage size otoriter bir kız görünümü verebilir. Çok moda ve hala dünya görünümüne sahip. Dalgalar o kadar rastgele yerleştirilmiş ki, onu mistik karakterinizin bir sembolü olarak kabul edebilirsiniz. Hiçbiri bir sonraki hamlenizin ne olacağını tahmin edemez. son derece büyüleyici!

3- Mandy Moore Kısa Saç

Mandy Moore Kısa Saç, Saç Orta Boy Dos

Mandy Moor bizi bu sansasyonel bakışla büyüledi. Kısa saç modeli gerisini anlatıyor. Aynı türden bir vibe elde etmek istiyorsanız, bu saç kesimini yapmayı deneyin. Çünkü sadece bu kısa saçı takarak hayalinizdeki görünümün yarısına ulaşabilirsiniz..

4- Dalgalı Bob Dikdörtgen Yüz

Dalgalı Bob Dikdörtgen Yüz, Bob Uzun Dalgalı Yüzler

Çok zorlu dikdörtgen bir yüzünüz olsa bile, ortalama görünüm günleri geride kaldı. Nasıl? Bu dalgalı boba kısa bir göz atın ve yuvarlak veya oval şekilli kadınların neleri özleyeceğini anlayacaksınız. Bu büyüleyici görünümün mükemmel olması için fazladan bir dokunuşa ihtiyacı yok. Basit ama ilham verici.

5- Süslü Bob Kesim

Fantezi Bob Kesim, Saç Makyajı Tüm Yüz

Asırlık saç stiliniz nedeniyle ne kadar cansız bir görünüm taşıdığınızı hiç düşündünüz mü? Yeni bir şey denemenin zamanı geldi. Sarışınınızın üzerindeki bu süslü bob kesim ile çekiciliğinizi artırın ve asla eski hissetmeyecek..

6- Yığılmış Sarışın

Kısa Saç Yüz Yüze

Orta yaşlı bayanlar, bu yığılmış sarışını simetrik bir görünüm elde etmek için çok teşvik edici bulacaktır. Yandan ayrılmış stil nedeniyle alnınız bir taraftan kapatılır ve bu konuda en iyi şey bu.

7- Düz Açılı Bob

Saç Bob Kısa Patlama

Bu düz sarı saç, ince saçlı ve açık tenli bayanlarda gurur verici görünüyor. görmezden gelinemeyecek kadar harika.

8- Uzun Kaküllü Peri Kesimi

Kısa Saç Dikdörtgen Yüzler

9- Büyüleyici Güzel Fantezi Görünüm

Saç 20 Bob Biraz

10- Biraz Dağınık İnce Saç

Bob Sarışın Bölünmüş Yan

11- Tatlı ve Kısa Karamel Kahve

Bob Saç Kısa 40

12- Omuz Boyu Kumsal Dalgalı Yele

Saç Oval Yüz Künt

13- Yan Parçalı Günlük Sarışın

Saç Sarışın Yüzler Kısa

14- Dalgalı İnce Saç

Saç Modelleri Bob Saç Modelleri

15- Yandan Kaküllü Doğal Görünüm

Saç Kısa Ünlü Rengi