Çoğu kadın, saç stili söz konusu olmadığı sürece dağınık olmayı sevmez. Dağınık saç modeli, saçınızı giymenin popüler yollarından biridir. Güzel bir doğal görünüm verir ve aynı zamanda görünümünüzün harika görünmesini sağlar. Yataktan kalktıktan sonra doğal olarak elde edilebilecek bir görünüm. Birçoğu hala iyi şekillendirilmiş bir saçın en iyi saç olduğu görüşünde olsa da, hala dağınık saç stilinin yüzyılın modern görünümü olduğunun farkında değiller. Bu, bu dünyadaki en iyi ünlüler ve modeller tarafından popüler olarak benimsenen bir stil. Dağınık bir tarz giymenin birçok yolu var..

Dağınık saç modeline birçok kadını çeken popüler ünlülerden biri de Kristen Stewart. Alacakaranlık yıldızı, birçok kadına bu stili seçme konusunda ilham veren kendine özgü dağınık saç modeli ile tanınır. Kristen Stewart’ın saç stilinin güzelliği bu. Giymeyi seçtiği saç modeli, birçok kişi tarafından kolayca çoğaltılabilir ve onlara tıpkı popüler aktris gibi mükemmel bir görünüm kazandırır. Ancak popüler hale getirdiği dağınık stile ulaşabilmek için saçların dalgalı yapılması ve saçta yeterli hacim olması gerekir..

Saç modeline ulaşmak oldukça basit. Saçlar önce güzel bir şampuanla yıkanmalıdır. Duştan çıkar çıkmaz saçınızı tamamen kurutun. Saçınızı kurutmak için gerekirse saç üfleyiciyi kullanın. Saçınızı her gün yaptığınız gibi tarayın. Şimdi sıcak ütü yardımıyla saçınızda dalgalar oluşturmaya başlayın. Bunu saçınızın yanlarına ve üstüne yapın. Bunu yaptıktan sonra, saçınızı diğer taraftan ayırın ve ayırmayı mümkün olduğunca dağınık hale getirin. Bu zaten biraz dağınık görünecek. Şimdi tarağını al ve saçını geriye doğru tara. Ama taradıktan sonra biraz dağınık hale getirdiğinizden emin olun. Büyünüzü bir üst seviyeye çıkaracak aynı saç stilini yeniden üreteceksiniz..

dağınık bob tarzınızı yeniden tanımlayacak popüler bir saç modeli. Kullanışlı ama süper şık saç modellerinden biridir. Dalgalı saçlarınız varsa, biraz uğraşmış normal bir bob size aradığınız en iyi sonucu vereceği için şanslısınız. Dalgalı saçlarınız yoksa bob saç kesimi yapın ve ütüyü kullanarak dalgalar oluşturun. Yine de bu saç stilini elde edebilirsiniz. Ayrıca birkaç çeşit seçerek saç stilini biraz renklendirebilirsiniz. Tüylü stil bu saç modeli ile son derece iyi gider. Shaggy stilinin bağlantısı kopuk uçlara sahiptir. Bu saç modeli ve saçınıza koyu renkler ile kombine edildiğinde, bu tarz açık bir şekilde kazanıyor. Dalgalı stil de bu saç modeli için uygundur. Bob tarzı saçlarınızı rastgele kestirin. Bu dağınık bob saç modeline güzel bir görünüm kazandırır. Yine renk seçimi çok önemli.

Aşağıdan deneyebileceğiniz birçok farklı dağınık saç modeli var:

1-Kısa Dağınık Saç Kesimi

Kısa Dağınık Saç Kesimi, Kısa Dağınık Katmanlı Yığılmış

2-Yumuşak Katmanlar

Yumuşak Katmanlar, Pixie Kısa Dağınık Sevişme

3-Düz Dağınık Saç

Düz Dağınık Saç, Bob Pixie Kısa Siyah

4-Kristen Stewart Saçı

Kristen Stewart Saç, Kristen Stewart Uzun Peri

5-Kısa Kırpılmış Dağınık Bob

Kısa Kesilmiş Dağınık Bob, Bob Pixie Dağınık Saç

6-

Saç Kısa Dağınık Şahin

7-

Bob Katmanlı Dağınık Ters

8-

Bob Karamel Kısa Dalgalı

9-

Saç Kısa Dağınık Stiller

10-

Bob İnce Kahverengi Ters

11-

Bob Dağınık Kristen 60

12-

Sarı Saç Kısa Saç Modelleri

13-

Saç Pixie Kadınlar Sarışın

14-

Bob Demi Lovato Demi

15-

Pixie Bob Tousled Ayrıldı

16-

Kıvırcık Bob Dağınık Kısa

17-

Saç Dağınık Öne Çıkanlar Sarışın

18-

Sarı Gümüş Orta Saç

19-

Saç Kısa Peri Kayası

20-

Saç Kısa Kıvırcık Dağınık