Pánské vlasy jsou v současné době všechno, jen ne nudné. Existují horké nové styly nebo dodávají kreativní nádech klasickému vzhledu. Od krátkých bzučivých střihů až po středně dlouhé, tyto účesy mají spoustu osobnosti.

Pro každý typ a styl vlasů existuje jeden. Podívejte se na některé z nejnovějších nápadů na pánské vlasy a vyberte si zbrusu nový vzhled.

1. Cool Buzz Cuts

Jakmile byl vojenský sestřih, tyto čerstvé bzučivé střihy neprošly kontrolou. Zkuste zubatý okraj a dodejte krátkým vlasům kontrast. Buzz cut-line up-fade je klasický a stylový střih. Přidejte oholenou linii a dotek textury nahoře, aby vypadal váš vlastní.

Pánské nápady na vlasy - Buzz CutsAndrew má vlasy – Javi BarberBrian GutierrezAlan zobák

Fade dodává leštěný povrch každému účesu, zejména krátkému bzučení. Posuňte to na další úroveň tím, že nahoře budete mít vlasy o něco delší a stylově rozcuchané. V neposlední řadě barva vlasů pro muže transformuje jakýkoli střih, ať už je to platinová blond nebo výrazná primární barva.

2. Oříznutí Fade Haircuts

Úroda byla v loňském roce silným trendem, který stále sílí a je ještě kreativnější. Tento trendový krátký sestřih vždy kombinuje texturu nahoře, nějaký typ třásně a vyblednutí. Podobnosti zde končí.

Ořez boxu má tupý řezaný okraj, který definuje přímku přes čelo. Delší vlasy nahoře mohou být stylizované rozcuchanou texturou nebo nádechem definice.

Stříhané střihy s texturou plodinAlan zobák – Hayden Cassidy HairRugerHayden Cassidy Hair

Texturovaná ořez může zlepšit texturu rovných vlasů nebo maximálně využít vlnité nebo kudrnaté vlasy. Vlnité vlasy potřebují pro definici a držení dotek produktu. Řada pod kudrnatými okraji poskytuje neočekávaný kontrast.

3. Texturovaný styling

Všechny druhy texturovaných stylů byly v loňském roce populární a nyní jsou ještě kreativnější a stylovější. Textura nahoře může být vysoce stylizovaná nebo může obsahovat přirozenou texturu, jako je účes ve vlnách.

Texturovaný styling vlasůMario EscajedaRenjieBrett Kelly – Brett Kelly 

Chaotický textura je také zpět ve velkém stylu, ve formě rozcuchaných hrotů a stylů inspirovaných postelí. Delší zúžené účesy mohou získat vzhled pomocí gelového nebo voskového produktu a česání vlasů s postavami.

4. Přirozený tok

U středně dlouhých střihů jsou účesy delší a volnější. Tato vyvýšená forma děl hlavy je o posílení přirozeného toku vlasů. Spíše než ovládat vlasy silným produktem, použijte středně silnou pomádu, aby vlasy držely tam, kam chtějí.

Flow HaircutTravis Hill – Michael MartinTariq CastilloTeddy Guillermo

Tento skvělý vzhled funguje dobře u hustých a strukturovaných typů vlasů, ale lze jej také použít k posílení jemných nebo tenkých vlasů.

5. Moderní hroty

Strukturovaný styl a chaotický vzhled splývají v těchto moderních způsobech nošení špičatých vlasů. Střihy mohou být krátké, středně dlouhé nebo dokonce parmice. Hroty mohou mít texturu, chaotický nebo tlustý řez. Hrajte s různými styly a najděte si svůj vlastní vzhled.

Moderní ostré účesyBrian GutierrezVlasy Toma BaxteraAndrew má vlasy – Teddy Guillermo

6. Čím odvážnější, tím lepší

Pánské vlasy jsou stále kreativnější a vzrušující. Ať už chcete odvážný nový účes nebo nečekaný detail, tyto vzhledy vás zaujmou.

Odvážné moderní účesy pro mužeRenjieBrett KellyJohn CarmonaBrett Kelly

Posuňte texturované oříznutí na další úroveň s zubatými třásněmi a téměř bílou barvou vlasů. Další na řadě je kudrnatý mohawk s výrazným výstřihem ve tvaru písmene V. Pokud je toho příliš, zkuste přidat oholené linie pro jemný, ale účinný design účesu. Nebo obchodujte s rozmazaným fade pro definovanou linku. Existuje tolik způsobů, jak získat jedinečný pánský účes.

7. Dlouhé účesy pro muže

Dlouhé účesy pro muže - skvělé účesySpizoiky

Je to téměř novinka, když si model Josh Mario John, známý svými dlouhými vlasy, plnovousem a tetováním, ostříhá vlasy. Kromě mužských buchet a dlouhých zámků budou letos oblíbeným lookem také střihy po bradu. Tato délka usnadňuje nošení vlasů, ale dá se i stáhnout. Stejně jako vlasy všech ostatních délek, přirozený a strukturovaný styl maximálně využívá muže.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.