Podříznutý pixie střih je ženský střih, kde se oholí boky nebo záda a odpojí se od krátkých vlasů nahoře. V podstatě je to ostrý střih, který spojuje dva odvážné, univerzální a sportovní účesy dohromady a je vynalezen tak, aby uspokojil módně zdatné rockerky.

Od tohoto vzhledu s nízkou údržbou, který dává silný, ale ženský obraz, není nic víc, co požadovat. I když je to krátké, existuje spousta stylů pixie, na které se můžete vydat – ofina, chaotický coif a dokonce i faux hawk!

Extrémních pohodových dívčích vibrací dosáhnete pomocí nějakých fixačních a stylingových produktů, jako jsou vosky a hlína. Navíc, barvení vašich ostříhaných vlasů trendy módními barvami by mohlo dokončit vzhled.

Pozoruhodné osobnosti, které sebevědomě nesly tento androgynní styl, jsou Miley Cyrus, Katy Perry a Scarlett Johansson. Kadeřník v San Antoniu David Solis uvádí některé ze svých šílených prací na pixie střizích s podřezáním a živými barvami, a určitě za ně zemřou!

Je to praktické, nápadné a moderní – pokud potřebujete více důvodů, proč byste si měli pořídit podřízeného pixie, podívejte se na inspiraci na tyto oblíbené obrázky níže:

Asymetrické podříznutí Pixie

Asymetrické podříznutí PixieInstagram @luxethecolourlounge

Krátký střih jako pixie by mohl vaši tvář opravdu oživit a odhalit vaše ostré rysy. Podříznutí je vyjádřením tohoto snížení, díky kterému nepřiměřený vzhled vypadá spíše jako aktivum.

Undercut Pixie Bob

Undercut Pixie BobInstagram @hair.by.tish

Jsem si jistá, že jakákoli délka vlasů by na tebe teď byla nádherná. Ale na krátkém pixie bobu s podříznutím je něco, co určitě vytáhne vaši divokou stránku.

Pixie střih Perfect Thin Hair

Undercut pixie pro jemné vlasyInstagram @bleachedandblown

Průvodce elegantní dívky vypadat jako panenka: nádherná ofina, fialové vlasy a super krátký pixie účes pro tenké vlasy!

Curly Pixie Undercut

Curly Pixie UndercutInstagram @this_is_carrie_

Pokud vás nebaví řešit kudrnaté vlasy, vyzkoušejte podřezaný střih pixie. Super krátký střih zbaví tolik chloupků a styling se stane hračkou. Vysušte na vzduchu trochou gelu a rozklepejte tuto kudrnatou pixie kotletu. Pokud tento styl stříháte každé tři týdny, bude vypadat svěží.

Styl Edgy Pixie Undercut

ostrý styl pixie podříznutíInstagram @jeanclaudeelmoughayar

Krátký účes často vyvolává sebevědomí. S podřezáním a divokou barvou vlasů pixie rozhodně vyzařuje určitou úroveň extra a glam vše v jednom.

Asymetrické podříznutí Pixie

Asymetrické podříznutí PixieInstagram @emma.scissor.handz

S tímto druhem krátkého pixie střihu s linkami říkám jít velký nebo jít domů, nemám pravdu?

Platinové pixie

Platinové pixie podříznutíInstagram @courtneyxcentrichair

Obohaťte své již neposkvrněné rysy obličeje o stylový podříznutý pixie s bočními ofinou.

Pixie s dlouhým třeskem

Podříznutý pixie s dlouhou ofinouInstagram @miamihairmel

Vrstvy navrchu česané přes obličej vytvářejí dlouhou ofinu. Pixie střihy obvykle používají ofinu k vytvoření nádherné rovnováhy délek.

Vrstvený střih s oholenými stranami

Oholený podřezaný pixieInstagram @allydayne

Je to skvělý pixie pro snadnou údržbu a také dává nový vzhled. Zmenšete styling tím, že zredukujete vlasy na styl!

Undercut Pixie Haircut With Cute Bangs

podřezaný pixie účes s roztomilými třeskyInstagram @fadedinc

Otázka&Autor se stylem, Rory Sevajian

Master Barber @ Faded Dream Studios ve městě Sterling, VA

Jak byste popsal tento vzhled?

Jedná se o plešatý vybledlý pixie střih, který je velmi strukturovaný a roztříštěný v horních vlasech, ale velmi měkký ve vybledlých stranách a šíji. Pěkně vyroste, protože nejsou žádné drsné výstřihy. Barva je na zvýrazněných vrchních vlasech růžově zlatá.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Pokud hledáte odvážný, ale jemný vzhled pro krátký účes, vyhněte se drsným liniím a zakřivte váhovou linii uvnitř vyblednutí. Pokud jde o stylingové výrobky, použil bych hlínu pro suchý texturovaný, živý vzhled.

Blonde Pixie Undercut Fade

Blonde Pixie undercut fadeInstagram @cha_chi_to

Otázka&Autor se stylem, Chachi Becker

Krátké vlasy & Specialista na řezání @ Northwest Barber Association v Portlandu, OR

Jak byste popsal tento vzhled?

Vzhled je považován za odpojené pixie podříznutí. To, co odlišuje tento konkrétní podřez, je vyblednutí kůže. Ráda ukazuji klientům, že vyblednutí kůže není jen pro muže. Fade lze použít k vyjádření silné a sebevědomé ženskosti osobou, která nosí střih, zvláště když je fade spojený s dramatickým stylem.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tak vybledlé se obvykle neprovádějí v salonu, ale v holičství. Vytváření čistých řezů, použití správné polohy rukou pro nadmořskou výšku a rozložení a přidání textury k přizpůsobení horní části střihu pomocí nůžek je však stejně důležité jako vědět, jak vyblednout. Moje rada každému, kdo chce replikovat tento řez, by bylo vidět holiče, který má pozadí salonu/stylisty.

Pamatujte si, že nic takového jako pánský nebo dámský účes neexistuje. Účes je definován osobou, která jej nosí. Zůstaň divoký!

Střih textury pro tenké vlasy

Undercut pixie pro tenké vlasyInstagram @hairgod_zito

S tímto pixie se můžete projít kolem těchto lehkých zámků a vytvářet vrstvy a vrstvy pro texturu. Promíchejte v několika barevných variacích, abyste získali hloubku a přidaný postoj.

Trendy šedá Pixie

Šedý podřezaný pixieInstagram @joeltorresstyle

Takový skřítek nepotřebuje žádné prohlášení, protože tím je řečeno vše! Chladně popelavá barva překvapivě funguje pro mnoho odstínů pokožky, což je skvělé pro vyzkoušení drsného stylu.

Pixie Cut s ofinou

Podříznutý pixie s ofinouInstagram @fernthebarber

Jděte do toho s tím krátkým kotletem! Stočte ho nahoru a přitom jej udržujte avantgardní pomocí pixie střihu s třásněmi a podříznutím kolem.

Ideální podřez pro kulatý obličej

Ideální pro kulatý obličejInstagram @sonia_mascara

Otázka&Stylová tvůrkyně Sonia Mascarenhas

Blogger pro studenty / make -up @ v Indii

Jak byste popsal tento vzhled?

Podříznutí pixie je bzučené a vybledlé v celé oblasti pod korunou, přičemž jedna strana je bzučena delším krytem na boku koruny. „Kratší“ strana je zcela odkrytá. Na druhé straně jsou třásně o délce tváře, které jsou vmíchány do kratších vlasů v zadní části hlavy. Střih je tvarován oholenou tvrdou částí, která rozděluje vybledlou, odhalenou stranu a delší třásně.

Navzdory skutečnosti, že jedna strana je neustále odhalena, moje oblíbená věc na tomto střihu je univerzálnost. Když je třásně zhruba na tváři, umožňuje ho nosit dolů a přes obličej, nahoru v obličeji z obličeje a/nebo za ucho nebo zatlačené dozadu. Každý styl může poskytnout jiný vzhled a odrážet jiný druh ostrosti nebo měkkosti. Další výhoda, pokud jde o tento řez, je, že může pracovat s jakoukoli barvou vlasů od přírodních tónů po jasné barvy. Pokud je člověk spokojený s vybledlou stranou, která ukazuje přirozenou barvu, může být třásně obarvena zábavnější barvou.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Řekl bych, že stylingové výrobky jsou pro nošení tohoto účesu zásadní. Moje osobní preference je kontrolní sérum na krepatění vlasů hned po umytí a úpravě vlasů. Pokud jde o styling, ať už je to sestupný okraj nebo quiff, vyberu si vosk na vlasy, který tvaruje styl, a lak na vlasy až do konce.

Díky univerzálnosti tohoto střihu je radost stylovat. Nabízí spoustu stylingových možností. Styl bych založil na tvaru tváře a osobních potřebách. Styling tohoto střihu vyžaduje značné množství času a úsilí. Nenazýval bych to pixie s nízkou údržbou. Styling a údržba vyžadují časté úpravy. Je to křivka učení, pokud jde o hraní a nastavení, aby vám to vyhovovalo, ale rozhodně to stojí za práci!

Podle mých osobních zkušeností považuji tento střih za vhodný pro husté vlasy, vzhledem k tomu, že většina vlasů je rozrušená. Pro tento střih mohou tenké vlasy vypadat trochu vzácně. S hustými vlasy vypadá třásně stále plná a strukturovaná. Fungovalo by to však na kudrnaté i rovné vlasy.

Věřím, že se můžete zbavit jakéhokoli účesu s jakýmkoli tvarem obličeje, pokud máte jistotu, že to zvládnete! Tento účes může pomoci prodloužit váš tvar obličeje, takže pokud máte dlouhý obličej, možná byste si raději ponechali nějakou délku po stranách, abyste vyrovnali vzhled.

Je řečeno, že tento řez není pro slabé povahy. Určitě byste museli být emocionálně připraveni nést tento vzhled. Může také pomoci zvýšit vaše sebevědomí. Navzdory tomu, jak je krátký, nejde o účes typu „umýt a jít“. Nositel by musel být schopen vyhradit si čas na styling pro daný den.

Celkově, pokud uvažujete o tom, že byste dostali tento řez, může to být děsivé, ale doporučil bych se ponořit. Získává více pozornosti a komplimentů, než byste si mysleli, a může být velmi lichotivé.

Super krátký podřezaný Pixie

Super krátký podřezaný PixieInstagram @edouardclipperhand

Otázka&Autor se stylem, Edouard Martin

Senior Hairstylist @ Industria v Montrealu, QC

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento pixie je ženskou verzí trendového oříznutého účesu s větší délkou kolem koruny, aby vytvořil nějakou hmotu, která by vytvořila trochu více kulatosti, místo aby byla příliš rovná, jako byste to dělali na muži. Na vrchol jsem také přidal spoustu textur, takže by to mohla stylizovat různými způsoby. Je důležité vzdělávat své klienty v tom, jak si upravovat vlasy. Nikdy nepředpokládejte, že už vědí.

Nejvíc se mi na tom líbí, jak to stahuje. Ne každá žena by si troufla na vyblednutí kůže super krátkou ofinou, a přesto se ženy s jemnými a měkkými rysy zdají být nejlepšími kandidáty na to!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Zvažte směr růstu vlasů. Dávejte na to pozor, protože ofina je stylizovaná dopředu a ne do strany. Je to styl velmi nízké údržby, který bude vyžadovat, abyste jej aktualizovali každé 3/4 týdny.

Pokud jde o výrobky, rád používám matnou pastu na vlhké vlasy, poté je vysuším fénem a trochu to pokazím prsty. To vytvoří texturu a přirozený povrch s dostatečným držením. Moje oblíbená je Poker Paste od L’Oréal Professional.

Podříznutí zadním pohledem

podřezání se zadním pohledemInstagram @helmiturku

Rozhodněte se pro podříznutí pixie s nůžkami přes hřeben po stranách a vzadu, zvednuté vysoko. Horní část je ponechána docela těžká, ale s texturou přidanou do konců i s barvou. Byl předem odlehčen a poté tónován.

Je velmi flexibilní, pokud jde o to, jak může být stylizován. Existuje mnohem více variabilních stylů, než by si lidé možná mysleli. Zde byly pomocí hůlky přidány některé měkké ohyby a zvedly přední část do quiffu. Může být také stylovější a rovnější pro hladký elegantní povrch nebo zpackaný pro rozcuchaný vzhled.

Cool Undercut s designem

Cool Undercut s designemInstagram @color_melt_with_katrinavelte

Otázka&Stylová tvůrkyně Katrina Velte

Barber / Stylist @ Allora Salon and Spa ve Victoru, NY

Jak byste popsal tento vzhled?

Undercut pixies může být všestranný vzhled. Může to být pro ty, kteří chtějí odrážet svou vnitřní jedinečnou osobnost, a pro ty, kteří chtějí jen ovládat základní problémy se stylem, jako jsou cowlicky, které omezovaly předchozí styl.

Moje oblíbená část o podřezávání je, že každý podřez je jedinečný! Může vyniknout u klienta, který chce „šeptat, mluvit nebo křičet“ asi 2 týdny, než vyroste. Nevidíte design, takže ho můžete změnit rychleji než člověk, který chce každých 6–12 týdnů jen poprášit.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

I když je podřezání docela cool, zvažte stylistu, který má umění, aby jej ořízl! Nezapomeňte, že máte dovednosti, za tento konkrétní řez je třeba zaplatit, protože ne každý může kreslit! Proveďte svůj průzkum a ujistěte se, že na něj máte rozpočet. Pokud máte delší vlasy (přes rameno atd.), Zvažte také konzultaci se svým stylistou!

Někteří lidé jsou zcela oddáni své délce a z jakéhokoli důvodu chtějí jen na okamžik provést drastickou změnu! To je pro mnoho z nás stylistů červená vlajka! Ve většině případů jsou konzultace bezplatné a diskuse se může týkat vašich zkušeností s odebranou částkou, výběru produktu k dosažení stylu, zda střih odpovídá vašemu celkovému profilu nebo ne, a toho, co jste měli na mysli se spoustou a spousta obrázků, na které je možné odkazovat! Pamatujte si, že bude trvat rok a půl až tři roky, než znovu dorostete z toho, co jste ztratili na délku, kterou máte!

Údržba je někdy problém, protože design podříznutí je řez s vysokou údržbou i vysoký dolar! Můžete si dovolit udržovat svůj design každé 2–3 týdny se správnými produkty po ruce? Nebo vám vadí protáhnout ho na 5 týdnů jako mužský sestřih a jen se ho dotknout? Ať tak či onak, víte, že vám vlasy nakonec odrostou, a abyste si tam udrželi „chlad“, musíte si je udržet!

Dlouhý střih Pixie s oholenými stranami

Long Pixie UndercutInstagram @alice_hairdesigns

Otázka&Stylová tvůrkyně Alice Kim

Hair Stylist / Colorist @ Hair by Alice Kim in Happy Valley, OR

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento střih je kombinací dlouhého podříznutí pixie, které nejprve začínalo pomocí zastřihovačů – se strážcem číslo dvě a postupováním dolů až k nule kvůli jejímu vyblednutí. Abych získal šikmý pohled na horní část, stáhl jsem všechno zpět, takže kousky kolem jejího obličeje se postupně prodlužovaly. Řezání zad přímo nad její týlní kost dává krásný tvar (boční profil) a objem. Navrstvil jsem vršek a přidal spoustu textur, takže když jsou stylizované, nespadnou.

Podříznutý pixie účes přidaný k platinovým blonďatým melírům přidává další vrstvu wow, zvláště když se pokoušíte přejít na aktualizovaný a snadnější způsob přechodu z plné barvy na melír za účelem prolnutí šedé. Vyřízl jsem části jejích vlasů, abych získal maximum blondýnky, do které jsem se mohl dostat, aby se smíchala její šedá, ale stále ponechal prostor pro její přirozenou barvu u kořínků, aby vyrůst vypadal záměrně (stín zakořeněný).

Tento pohled je tak osvobozující, protože většina lidí nemá odvahu uříznout si polovinu před vlasy. Miluji, že tento pohled dodával mému příteli tolik sebevědomí. Moje oblíbená část je, že se točí hlavy! Vytvořit tento vzhled je nejen jako stylistka zábavné, ale ráda slyším, kolik komplimentů dostává.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Moje klientka a kamarádka je matkou tří dětí, ale dokáže rozhýbat tento nervózní, moderní vzhled. Vzhledem k tomu, že se zabývá pouze polovinou vlasů, je snadné jej mít, když máte zaneprázdněný životní styl! Jediné, co musíte udělat, je použít tonizující šampon k udržení blondýnky, vložit trochu povznášející pěny a vyfénovat pro objem. Můžete použít malý kulatý kartáč, abyste dosáhli maximálního zdvihu, a moje oblíbená věc je zakončit lehkou transformační pastou od Aquage a rozdělit a definovat prameny vlasů..

Tento konečný dotek dělá obrovský rozdíl ve vzhledu! Doporučil bych tento účes každému, protože je pro vás skutečně přizpůsobitelný. Přestože má můj klient oválný obličej, někdo s kulatější tváří jej může stáhnout tak, že nechá okraj trochu déle, aby vyrovnal vzhled. Můžete nechat své vlasy bez barvy, ale blondýnka opravdu dodává texturu přirozeně jemným texturovaným vlasům mého klienta. Od kudrnatých vlasů, rovných, jemných až po husté, pokud hledáte osvobození, velmi bych doporučil požádat svého stylistu o toto dlouhé podříznutí!

Pěkný punk rockový střih pro husté vlasy

Pěkný punk rockový střih pro husté vlasyInstagram @burtonsredrabbit

Otázka&Autorem stylu je Chelsey Colón

Hairstylist @ The Black Cat Salon v Kailua, HI

Jak byste popsal tento vzhled?

Miluji tento uhlazený sestřih pixie účesu, protože je kreativní – zkroucení již tak nervózního vzhledu. Jedná se o pixie s dvojitým podříznutím, protože je zde podříznutý střih a navíc je vrstvený podřez s odpojenou horní částí, která padá přes oba. Celá věc je rozbitá břitvou, takže je to extra kusový a punk rock. Může ji mít převrácenou na obě strany, špinavou jako praní a nošení, nebo ji zasáhnout horkým nástrojem, aby zjemnila vzhled.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Pokud máte chuť vyzkoušet něco trochu jiného, ​​je to super zábava. Minimální použití produktu a krátká doba stylingu z něj činí super zábavu a všestrannost. Údržba udržování tvaru je celkem standardní 6týdenní schůzka s ostříháním.

Zábavná část ořezané vrstvy spočívá v tom, že můžete vstoupit mezi střihy a nechat si ji oholit, takže se z ní budete nejvíce opotřebovávat, protože zbytek tvaru se prodlužuje.

Rovné, vlnité nebo kudrnaté dámy (nebo kluci) je mohou nosit s jiným vzhledem pro každou texturu. Pokud máte hodně vlasů, břitva pomůže sbalit tvar, takže vypadá, že v něm žijete.

Tento střih bych mohl nedoporučit u někoho s extrémním množstvím vlasů nebo u někoho, kdo si není jistý, zda má rád krátké vlasy s tvarem obličeje, protože v závislosti na osobních očekáváních nemusí odpovídat tomu, co si představují. Ale většinou si myslím, že pokud chcete něco nosit, měli byste prostě jít do toho. Na konci dne jsou to vaše vlasy a měli byste si je rozhoupat, jak chcete.