Velmi krátké účesy pro ženy jsou stálým zdrojem inspirace a posílení. Dnes se mnoho odrůd klasických krátkých „dos“ (pixies, bobs a další) vrací s pomstou a ještě kratší než kdy dříve.

Mezi nekonvenčním stylem a nádechem odvážné barvy do bot se opravdu krátké vlasy pro ženy znovu narodily. Mezi nejlepší účesy pro super krátké vlasy patří pixies, bobs a undercuts.

Před další schůzkou vlasů se podívejte na tyto fotografie nejžhavějších velmi krátkých účesů pro ženy.

Roztomilý a moderní odpojený Pixie

Moderní účes Odpojený PixieInstagram @mahrithemaven

Tento ultra krátký střih je nový pohled na starého super krátkého pixie. Byl vytvořen Mahri Jonesem, majitelem Salonu Salon v Richmondu, VA. “Konturování řezu podél hlavy je v souladu s pixie, ale je více odpojené.” To je rozhodně pocta klasickému střihu Mia Farrow, “vysvětluje Jones.

Pokud jde o velmi krátké účesy, obejměte nejprve svou tvář. Vědět, kdo jsi. Začněte delší verzí tohoto pixie účesu, abyste si na to zvykli. Pokud se vám to zdá příliš krátké, několik palců dlouhé, pak víte, že to pro vás bude příliš krátké.

“Kromě lehkého bezoplachového kondicionéru po umytí a pasty na textury opravdu není potřeba žádný styling,” dodává.

Šedá pixie pro ženy s tenkými vlasy

Šedý pixie pro ženy s tenkými vlasyInstagram @emilymasonstudios

Přijměte šedý pixie pro ženy s tenkými vlasy a vypadejte odvážně a úchvatně se šedými tóny. Šedé vlasy nejen mění strukturu, jak stárneme, ale také mohou sedět úplně jinak, než jaké používaly vaše vlasy. Šedá dodává zámkům rozměr a dává vám lichotivý styl plný života. Hrajte si s třásněmi, které zakřivují čelo a vytvářejí extra roztomilý vzhled.

Tradiční krátký pixie s Edge

Tradiční Pixie s účesem EdgeInstagram @laelannmarie

Ořízněte krátký pixie oříznutím na zátylku a texturou. Stejně jako tento, vytvořil Lael Ann-Marie, majitel B • B Coiffure v Del Mar, CA.

“Vaše velmi krátká část by měla být přizpůsobena vaší konkrétní kostní struktuře, rysům, struktuře vlasů a typu vlasů.” Tyto věci jsou při stříhání krátkých vlasů, zejména pixies, klíčové, “vysvětluje Lael.

Většina příliš krátkých vlasů není umýt a jít, ale kvůli délce to bude vyžadovat minimální styling. Ujistěte se, že máte alespoň 10-20 minut na to, abyste se věnovali stylingu. To vše je třeba vzít v úvahu při ponoru pixie.

Sexy super krátké vlasy s ofinou

Klasická elegance s účesem EdgeInstagram @goodgollymissdobbie

Tento sexy krátký účes dýchá klasickou elegancí. Vytvořila ho kadeřnice Camilla Dobbie z Vancouveru, BC.

“Třásně byly silně strukturované, aby jemně rámovaly a doplňovaly kostní strukturu.” Je to také velmi krátké „vyprání a odejití“, takže je ideální pro rušný nebo aktivní životní styl, “vysvětluje Dobbie.

Produkty mohou být pro tento pixie účes omezeny na minimum. Vše, co potřebujete, je každodenní šampon a kondicionér, lehký bezoplachový kondicionér a tvarovací vosk, krém nebo pomáda..

“Tento střih je nejvhodnější pro sebevědomou ženu s jemnou až střední texturou vlasů, střední hustotou a typem rovných až vlnitých vlasů.” Ženy s jemnými až středně kudrnatými vlasy to dokážou také rozhoupat a nechat je o něco delší a méně strukturované, aby se zabránilo krepatění a přizpůsobení se smršťování, “dodává.

Velmi krátké trendy Pixie pro rovné vlasy

Velmi krátké trendy Pixie pro rovné vlasyInstagram @tinietashaa

Velmi krátký trendový pixie pro rovné vlasy vypadá neuvěřitelně a předvádí všechny vaše funkce. Krátký účes, jako je tento, je pro ženy, které chtějí být trendy a dát se dohromady bez velké údržby. Díky tomu je stylování tak snadné! Vše, co vyžaduje, je dobrý texturizační produkt, jako je O’Doud’s Matte Paste. Ženy s kudrnatými vlasy se mohou chtít vyhnout účesům pro krátké vlasy, jako je tento, pokud je vzor více než 2 ° C..

Oříznutí inspirované Michelle Williams

Oříznutí inspirované Michelle WilliamsInstagram @hairbystudioplayleena

Stále spěcháte? Skvělý střih pixie je ideální pro klasické, ale přitom nenáročné účesy s krátkými vlasy a na většině tvarů obličeje bude vypadat lichotivě!

Kratší francouzský Bob

Francouzský bobInstagram @localhoneybehr

Tato extra krátká plodina je tak roztomilá a nóbl! Pokračujte krátkým „úkolem“, díky kterému budete vypadat svěží, moderní a bez námahy ve všech ročních obdobích.

Velmi krátké vrstvy

velmi krátký vrstvený pixie střihInstagram @sm_lawless

Rozhodněte se pro velmi krátký sestřih s velmi krátkými vrstvami, které jsou odvážné a ženské. K oříznutí celé věci lze použít holicí strojek, který dodává tolik textury a vytváří ženské, jemné linie, zejména kolem linie vlasů.

Tento řez je většinou určen pro oválný, čtvercový nebo srdcový tvar obličeje. Toto je velmi krátký pixie, takže to všechno obnaží. Klíčová je důvěra v „houpání“ tohoto stylu, nikoli jen jeho „nošení“. Velmi krátké pixie střihy vyžadují styling pomocí texturních produktů, jako jsou jíly a suché spreje, aby skutečně předvedly každý tah žiletky.

Krátké měkké kadeře

Měkké kadeřeInstagram @hairdresser__onfire

“Toto je ořezaný styl jako břitva – ne úplně pixie, protože má delší, měkčí obrys,” říká stylistka Amanda Sarah z Portlandu, OR.

“Tvar tohoto velmi krátkého střihu nabízí snadný styl a je stále dostatečně univerzální na to, aby se zastrčil, rozdělil, zatlačil nebo zvýšil objem kadeří.” Tento střih je ideální pro ženy s jemnými kudrlinami (nebo vlnami), které chtějí získat větší definici ze své přirozené struktury, “vysvětluje Amanda.

Styling je stejně jednoduchý jako navrstvení zvoleného solného spreje a krému vhodného na texturu, aby vyhovoval vašemu jedinečnému vzoru zvlnění, ruční sušení rozptýleným vzduchem, škrábání, navíjení prstů a tvarování podle vašeho vzhledu.

Pixie s texturou s podříznutím a zlatými odlesky

Pixie s texturou s podříznutím a zlatými odleskyInstagram @aaaerdna.hair

Tento texturovaný pixie s podřezáním a zlatými odlesky je zábava & hravý způsob, jak začlenit a využít nový růst ve svůj prospěch. Pomáhá s vytvářením hloubky a dimenze a zároveň vám poskytuje zábavný/ostrý řez mezi barevnými službami. Vytvořila ho kadeřnice Andrea Aikens z Charlotte, NC.

“Pokud jste připraveni na velký kotlet, jděte do toho,” říká Aikens. “Konzultace s vaším stylistou je klíčová.” Mějte na paměti, že budete muset nechat stříhat častěji, abyste si udrželi svůj nový krátký účes. Pixies jsou univerzální, což znamená, že je může mít každý, jen to vyžaduje správný styl střihu pro každou osobu. “

V závislosti na požadovaném vzhledu si můžete užít styl s nízkými nároky na údržbu nebo se do svého stylu opravdu dostat s fénem a kartáčem Denman, které jej ve všech směrech zpracovávají na objem a pohyb.

Velmi krátké strany s kulatými vrstvami

Posílení účesu v kulatých vrstváchInstagram @minnasojakka

Tento super krátký sestřih je teplý, měkký a velmi ženský vzhled, který posiluje ženu, která jej nosí. Byla vytvořena a stylizována pokročilou návrhářkou vlasů Minnou Sariannou z Finska.

Vytvoření krátkého, holičského vzhledu skutečně prodlouží krk a zvýrazní oválný tvar obličeje.

Tento účes je ideální pro ženy s krátkými vlasy a rušným a bezstarostným životním stylem. Kulaté vrstvení vám dává tu jemnou atmosféru, která objímá hlavu a je velmi univerzální. Vše, co opravdu potřebujete, je dobrý texturizační vosk, uhlazující krém nebo sérum (v závislosti na zvoleném stylu) a jste připraveni jít.

“Většina z nás si může udělat krátký, kulatý vrstvený účes.” Upravením délky bokombrad a horní/přední části si můžete tento velmi krátký dámský účes přizpůsobit podle svých představ a ještě více zvýraznit své rysy obličeje. Na dlouhé vlasy je život příliš krátký, takže se rozhodněte pro ženský bzučivý střih, “vysvětluje Sarianna.

Funky Pixie pro ženy nad 40 let

Velmi krátký Funky Pixie pro ženy nad 40 letInstagram @hasenlezoum

Velmi krátký funky pixie pro ženy nad 40 let je perfektní, protože nabízí spoustu pohybu a dostatek textury na podporu měkké nebo ostré atmosféry. Skvělá věc na krátkém účesu je, že výrazně zkrátí váš styling. Je to skvělá volba pro ženu, která bojuje s řízením času a stylu. Další dobrá věc na kratších účesech je, že z nich může mít prospěch většina typů vlasů. Dávejte si pozor na extrémně kudrnaté vlasy, protože to může představovat problémy při pokusu vyhladit vlasy pro styling každý den.

Krátká vrstvená plodina s texturovanými třesky

Nestárnoucí & amp; Účes bez námahyInstagram @_danienikolbeautybar

Tento ženský střih krátkých vlasů je bez námahy elegantní a byla vytvořena majitelkou a stylistkou Danielle Easterling z Lanhamu, MD. “Tohle je jeden z těch střihů krátkých vlasů, které se s holkami snadno dají z práce na noc.” Tento střih je také nestárnoucí a dobře funguje s jemnými až středními texturami, “říká Easterling.

Je velmi nenáročný na údržbu a tato délka pixie vypadá dobře na jakémkoli tvaru obličeje, protože břitva jí dodává jemnější povrch. Pokud máte kulatější tvar obličeje, dejte mu vpředu plnější třásně a zeštíhlte tak obličej.

Pro uvolněné vlasy Easterling říká, že používá dobré zábalové mléko, jako je Nairobi Foam Wrap a zábalové proužky „abyste si mohli vlasy tvarovat a jít pod sušičku“. Jakmile uschne, vezměte malé množství voskové tyčinky TGIF a vetřete do vlasů. Poté vezměte malou žehličku a natočte vlasy, aby získaly texturu a lesk.

To je skvělý styl pro všechny textury. Velmi krátké účesy pro ženy jsou skvělé, pokud jsou na cestách, ale chtějí styl, který vyniká. Ujistěte se, že budete držet krok se svým účesem každé tři týdny. Na jemných vlasech budou vlasy potřebovat jen pomádu a úpravu prstů.

Krátký asymetrický střih

Velmi krátký asymetrický střihInstagram @nikitenko_elen_

Krátký asymetrický střih je objemný účes, který prospívá tenkým, jemným pramenům. Jedná se o velmi krátký účes se spoustou vrstev, což dodává výsledku další odraz. Takový účes pro krátké vlasy vypadá mnohem lépe s definicí kus-y. Chcete -li toho dosáhnout, naneste objemovou pěnu a poté manipulujte s prameny jeden po druhém.

Krátký střih s dlouhými bočními třásněmi

Profesionální, ale zábavný účesInstagram @julieatvividhair

Tento krátký střih s dlouhými bočními ofinou vytvořila kadeřnice Julie Marie z Hollidaysburg, PA. “Tyto extrémně krátké vlasy vypadají na každém jinak!” Můžete jej stylizovat mnoha způsoby, abyste vypadali ze dne na den jinak, “vysvětluje Julie.

Stylování určitých účesů pro krátké vlasy nevyžaduje mnoho, takže tento střih je ideální pro všechny ženy. Vše, co potřebujete, je jednoduchý, špinavý fén a trocha pomády k ovládání vlasů!

Extra krátké blond vlasy

Všestranný účes EdgeInstagram @_kstylz

Tyto extra krátké blond vlasy pro černé ženy vytvořila kadeřnice Kanetra Jones z Atlanty, GA. “Tento účes a styl jsou velmi ostré a trendy od barvy po střih.” Může to být také všestranné, protože střih lze nosit špičatý nebo plochý, “říká Jones.

Chcete -li zachovat tuto velmi krátkou délku, nechejte si kvůli barvě nejprve ošetřit vlasy. Doma by byl dobrým produktem pěnový zábal pro tento zploštělý elegantní styl spolu s olejovým nebo zvlněným voskem k dokončení vzhledu po vysušení.

“Pokud jde o úpravu vašeho extra krátkého blonďatého pixie, vyzkoušejte Nairobi Foam Wrap, ale pokud jde o zvlnění vosku, všichni dostanou práci,” říká Jones.

Jedná se o elegantní krátký střih, takže k jeho udržení použijte ke střihu svého pravidelného stylistu nebo holiče.

Texturovaný oříznutý trhaný pixie

Texturovaný oříznutý trhaný pixieInstagram @pxqueen

Zvažte super roztomilý texturovaný oříznutý trhaný pixie, který prodlouží vaši tvář. Čára nebo šikmá ofina mohou vyvážit čtvercový nebo kulatý obličej. S pohybem od textury nahoře a odpojením ofiny umožňující extra délku u velmi krátkého střihu.

Hranatý stříbrošedý střih Pixie

Velmi krátký ostrý stříbrno-šedý střih PixieInstagram @pxqueen

Pokud milujete rovnováhu silných a měkkých, zvažte velmi krátkého nervózního pixie. Protože kratší střih odhaluje více obličeje, nezapomeňte to probrat se svým stylistou, aby při zvažování trendového stříbřitě šedého pixie zachoval délku a texturu v oblastech zájmu..

Ženská vlnitá textura s délkou nahoře

Ženská vlnitá textura s délkou nahořeInstagram @tanyusha_younusova

Žensky zvlněná textura je velmi krátký účes, který vypadá skvěle na běžný den nebo na formální večer. Tento trend je pro každou dívku nebo ženu, která chce jednoduchý a bezchybný styl a zároveň zůstává elegantní a moderní. Velmi krátké vlasy mohou vždy použít vlnitou strukturu. Vytváří definici, pohyb a různé možnosti stylingu.