Ignorujte dlouhé zámky, krátké vrstvené účesy jsou absolutně nejvíce prskající vzory tohoto roku! Bez ohledu na to, zda zvolíte provokativní bob, kojenec pixie střih nebo cokoli uprostřed, krátké účesy jsou zpět a tryskají jako nikdy předtím! Nezáleží na tom, pokud jste středoškolačka nebo zralá žena, existuje mnoho lichotivých účesů s vrstvami, na které se můžete podívat.

1. Krátký vrstvený účes

Pokud máte povolání v korporaci nebo na jiném pracovišti s přísnou regulací oblečení, už si uvědomujete, že účesy by měly být vždy čisté a na místě. Výjimkou mezi ostatními krátkými vrstvenými účesy v těchto prostředích je slezlý pixie. Je to také slušné hledání schůzky potenciálního zaměstnance!

Krátké vrstvené vlasy

2. Vlnitý krátký vrstvený styl Bob

V případě, že jsou vaše vlasy přirozeně rovné, měli byste využít výhod takového účesu. Nebudete muset trávit příliš mnoho času přípravou ven, protože vaše rovné zámky bezchybně padnou na místo bez kohokoli jiného!

Krátký vrstvený Bob

3. Layered Haircut Pohled zezadu

Bojovat s celoživotní bitvou mít jemné vlasy? Cítíme vás a také jsme získali vaše! Tento druh účesu je přesně to, co potřebujete k tomu, abyste svým tenkým zámkům vdechli život. Navrhujeme také funkce pro vytváření klamu tloušťky. Pokud jde o zralé ženy, jedná se o jeden z krátkých vrstvených účesů, které by nikdy neměly být podceňovány.

Obrázky krátkých vrstvených účesů

4. Krátký až střední vrstvený střih 2019

Co je náhoda, že se chcete nechat ostříhat, ale nejste ochotni jít tak krátce? V tom okamžiku je krátký až střední řez s vrstvami celkem. Vpředu vrstvy přecházejí od krátkých k dlouhým a končí elegantním účesem po ramena.

Krátké vrstvené účesy 2019

5. Krátká vrstva Tlustý střih vlasů

Důležitým faktorem, který musíte při výběru nového účesu vzít v úvahu, je tvar obličeje. V případě, že máte kulatý obličej, předepisujeme dlouhý obrácený bob. Zarámuje váš obličej a odpovídajícím způsobem doplní vaše funkce.

Krátký řez

6. Příliš zkratka

Příliš krátká vrstva-6

7. Boční vrstvy Bangs

Krátké vrstvy Bangs Cut-7

8. Tlusté hrubé vlasy

Krátká vrstva Tlustý střih-8

9. Choppy Layers Pixie

Střih krátké trhané vrstvy-9

10. Shaggy Pixie Cut

Short Shaggy Layer Cut-10

11.

Krátká vrstva-11

12.

Krátká vrstva-12

13.

Krátká vrstva-13

14.

Krátká vrstva-14

15.

Krátká vrstva-15

16.

Krátká vrstva-16

17.

Krátká vrstva-17

18.

Krátká vrstva-18

19.

Krátká vrstva-19

20.

Krátká vrstva-20