Pokud jde o to, jak vypadají naše vlasy pokaždé, když se na sebe podíváme do zrcadla, je velmi důležité být spokojení s tím, co vidíme. V opačném případě strávíte několik příštích týdnů nebo dokonce měsíců čekáním na růst vlasů, abyste se ujistili, že můžete mít účes změna. Pravdou je, že než svému kadeřníkovi skutečně povolíte používat nůžky na vaše krásné zámky, ujistěte se, že jste viděli všechny střihy, které vám mohou sedět, a máte stejný tvar obličeje jako modelky na obrázcích. Tímto způsobem budete se změnou vzhledu spokojeni v okamžiku, kdy opustíte salon. Zde je několik z nich nejlepší krátké účesy pro černé ženy. Rozhodněte se pro ten, který vám usnadní každé ráno vyjít ze dveří s dokonalým vzhledem.

Krátký sestřih s dlouhými rány

Čím delší ofina, tím snáze si upravíte vlasy tak, jak chcete. To znamená, že si můžete vlasy snadno převrátit přes hlavu nebo dokonce nechat na jedné straně, pokud se vám to líbí.

Krátký sestřih s dlouhými rány

Zdroj

Rozcuchaný krátký účes

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly úžasně z několika jednoduchých pohybů, pak byste na to rozhodně měly jít rozcuchaný účes protože to může být nejen úspora času, ale je to typ vzhledu, který se hodí ke každému oblečení.

Rozcuchaný krátký účes

Zdroj

Krátký až střední Bob účes

S tímto vzhledem můžete snadno strhnout kadeře i rovné vlasy, v závislosti na stylu, kterého chcete dosáhnout. Pokud máte pocit, že je na čase, abyste měli elegantní vzhled, vyberte si tento účes.

Krátký až střední Bob účes

Zdroj

Krátký Bob účes

Pokud hledáte účes, který má všechno, včetně krásné ofiny, pak se budete cítit více než spokojeni s krátký bobový účes. Úhledný a čistý vzhled, který nabízí, z něj činí opravdu dobrou volbu.

Krátký Bob účes

Zdroj

Krátký chlapecký sestřih

Čím kratší vlasy, tím snazší je o ně pečovat. Pokud se chcete ráno probudit a ve chvíli, kdy jste s líčením skončili, jste připraveni vyjít ze dveří, pak je tento vzhled pro vás.

Krátký chlapecký sestřih

Zdroj

Krátký sestřih s jednostrannými ofinou

Tento vzhled si můžete vybrat, pokud chcete upoutat pozornost na své oči a krásné rysy svého obličeje. Ofina, bude vyvážit všechno, takže je ideální pro všechny.

Krátký sestřih s jednostrannými ofinou

Zdroj

Krátký Bob

Styl, který máte s tímto typem účesu, je typ, se kterým se tajemné ženy cítí nejlépe. Pokud chcete mít možnost neustále převracet vlasy, pak se s tímto účesem budete cítit více než spokojeně.

Krátký Bob

Zdroj

Krátký účes Rebel

Pokud hledáte originální účes, budete schopni upoutat pozornost všech s kratšími vlasy po stranách a vzadu a delšími nahoře. Můžete jej stylovat, jak chcete.

Krátký účes Rebel

Zdroj

Krátké asymetrické rány

Pochlubit se svými krásnými rysy, včetně čela, je něco, co je možné jen s asymetrickou ofinou. To znamená, že můžete mít ofinu a zároveň mít zářící tvář.

Krátké asymetrické rány

Zdroj

Oříznutý krátký bob

Pokud se chcete ujistit, že vašim vlasům nikdy nebude chybět objem, můžete s tímto krátkým bobem, který vám umožní mít dlouhou ofinu a velmi krátké vlasy vzadu. Získejte hvězdný vzhled s tímto nádherným účesem.

Oříznutý krátký bob

Zdroj

Extrémně krátký sestřih

Být bez odpovědnosti je něco, co si většina žen nedokáže představit, když mluví o svých vlasech. S tímto velmi krátkým sestřihem se však nemusíte bát, že byste ho správně nevyfoukali nebo nepoužili dostatek produktu..

Extrémně krátký sestřih

Zdroj

Krátký účes Afro

Přirozený vzhled je většinou tou nejlepší volbou, bez ohledu na typ vlasů, které máte. Pokud jsou vaše vlasy ve výchozím nastavení kudrnaté, stačí je trochu ostříhat, aby získaly tvar a je to!

Krátký účes Afro

Zdroj

Krátký a chlapecký účes

Rozhodnutí o tom, jak krátké byste měli být s délkou vlasů, závisí na tom, co chcete. Pokud to chcete odlehčit a rychle se extrémně proměnit, pak je to účes, pro který byste se měli rozhodnout.

Krátký a chlapecký účes

Zdroj