Harika bir yeni dövme tasarımı ararken, işler hızla bunaltıcı olabilir. Biz kadınların kararsız olma eğilimimiz var – elbette iyi bir şekilde – tek bir dövme tasarımına karar vermek söz konusu olduğunda, elbette seçenekler. Ve bunu söylediğim için üzgünüm ama kaderiniz olan bu harika dövmeler listesi, korkarım işleri daha da karmaşık hale getirecek. Aşağıda, tüm yıl boyunca görebileceğiniz en iyi 60 dövme var. Umarız beğenirsiniz ve favorilerinizi paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın!

Bu kozmik kamera.

Adrian Bascur'dan kozmik kamera

Tamam, yani kadınlar için dövmelerin bir listesinin yalnızca kadınların dövmelerini içereceğini düşünürdünüz, ancak utanç verici bir şekilde, bu sefer durum böyle değil. Dizinin tamamı düzenlendikten ve fotoğraflar yüklendikten sonra, bu kolda aşırı miktarda saç fark ettim ve sonra Oup, bana çarptı, bu havalı küçük kamera dövmesi bir kadına değil, bir erkeğe ait, ama çok havalıydı bu yüzden aldırmazsın diye düşündüm.  (Fotoğraf: Adrian Bascur)

Bu kiraz çiçeği ağacı.

IDA tarafından

Nisan ayının başına kadar sonbaharda ve kiraz çiçekleri açmasa da kiraz çiçekleri o kadar çok güzelliğe sahip ki, onları 7/24 düşünmemek elde değil. Kiraz çiçekleri doğunun gülleridir ve mevsimden bağımsız olarak çoğu Asya kültüründe hemen hemen her yerde bulunabilir. Kiraz çiçeklerinin ağaçlarda yetişmesi, geleneksel çiçek desenlerinden uzaklaşmak isteyen sanatçılar için eşsiz yaratıcı fırsatlar yaratıyor..  (Fotoğraf: IDA)

Bu Disney kalesi.

Banul tarafından Disney kalesi

Bugün yaşıyor ve nefes alıyorsanız, Disney’in yetiştirilmenizde ayrılmaz bir rol oynaması için iyi bir şans var. Disney’in sadık bir takipçisi var, bu yüzden muhtemelen her gün ekranımda Disney ile ilgili pek çok dövme görüyorum. Evet her gün. Disney dövmeleri konusunda çok heyecanlı değilim ama bana bunun gibi bir Külkedisi şatosu çizebilecek bir sanatçıyla karşılaşırsam, karşı koyabileceğimi sanmıyorum. Sonuçta, dünyanın en mutlu yeri.  (Fotoğraf: Banul)

Bu minik mavi çiçekler.

Çiçek tarafından

Çok teferruatlı bir araştırmadan sonra, bu çiçeklerin ne tür çiçekler olduğunu anlayamadım ki bu çok ender bir durum çünkü çiçeklerimi tanımaktan gurur duyuyorum. Tahminim mavi kiraz çiçekleri olurdu, ancak sanatçıdan yanıt alamayınca sadece spekülasyon yapmak zorunda kaldım..  (Fotoğraf: Çiçek)

Bu sulu boya vinç.

Chenjie tarafından suluboya vinç

Bu örnek bir Sandhill vinci gibi görünüyor, ancak yine de sanatçının bu özel tasarımı etiketlemediğini tahmin ediyorum. Büyük sulu boya tasarımları, özellikle çalışmak için geniş bir alanınız varsa, tek başına harika dövmeler yapar. Bu tasarım size hitap ediyorsa, Chenjie’nin siyah ve gri mürekkepli suluboya işleriyle ve ince renk eklemeleriyle dolu eksiksiz portföyüne kesinlikle göz atmalısınız..  (Fotoğraf: Chenjie)

Bu dört yapraklı yonca.

Balazs Bercsenyi'den dört yapraklı yonca

Küçükken, büyükannemle birlikte dört yapraklı yonca aramak için sayısız saatler harcadım. Ne yazık ki, hiç şansım olmadı. Ama insanlara göre, aslında varlar. İnsanlar çeşitli nedenlerle dövme yaptırırlar. Ve iyi şans için bir tane almak belki de hepsinden daha mantıklı.  (Fotoğraf: Balazs Bercsenyi)

Bu ampul.

Nando tarafından ampul

Bu siteye başladığımdan beri Nando, yüksek kalibreli tasarımlar için en çok başvurduğum sanatçılardan biri oldu. Yaratıcılık ve kalite karışımı o kadar tutarlı ki dövmelerinin her biri genellikle bir liste oluşturuyor. İçinde ağaç olan bu ampul, benzersiz ve yaratıcı bir şey arayan her kızın seveceği türden bir tasarım..  (Fotoğraf: Nando)

Bu suluboya Balık tasarımı.

Juninho tarafından suluboya koi

Burçlarınızı sürekli okuyanlarınız için mükemmel olan zodyak sembolü dövme tasarımları sonsuz yaratıcı olanaklara sahiptir ve kaçınılmaz “Bu ne anlama geliyor?” Sorusu geldiğinde açıklanması kolaydır. çıkageldi. Takımyıldızın her iki yanında bulunan iki balık, tasarıma biraz renk verirken aynı zamanda dengeli ve simetrik olmasını sağlar..  (Fotoğraf: Juninho)

Bu denizanası.

Saegeem tarafından denizanası

Denizanalarının yüzde 95’i sudur, bu yüzden neredeyse yarı saydam bir görünüme sahiptirler. Denizanasını mürekkebe karşı oldukça zor bir konu yapan bu yarı saydam görünümdür, ancak doğruluk söz konusu olduğunda, Saegeem o çiviyi tam kafasına vurdu. Pastel maviler, yeşiller ve morlar bu özel cilt tonunu gerçekten tamamlıyor.  (Fotoğraf: Saegeem)

tamirci çanı.

Doy'dan Tinker Bell

Bu dövmenin iyileşip iyileşmediğinden veya görüntü biraz bulanık olup olmadığından emin değilim, ama bu görüntünün gerçekten bu dövme adaletini yapmadığını hissediyorum. Bu dövmenin birkaç fotoğrafı daha vardı ama bunlar çoğunlukla dumanın, peri tozunun veya bu tüylerin olması gereken her neyse ayrıntılarını gösteriyor. Son birkaç yılda sadece birkaç Tinker Bell dövmesi gördüm ama onlara rastladığımda her zaman harika oluyorlar..  (Fotoğraf: Doy)