Her yaz sayısız kadın ilk dövmesini yaptırıyor.

İlk dövmenizi yaptırma kararı genellikle spontane bir karardır ve bu her zaman en iyi sonuçları vermez. Süreç böyle işliyor ama bugün size tasarım sürecine biraz daha zaman ayırdığınızda nelerin mümkün olduğunu göstereceğim. Bu tasarımların her biri güzel bir şekilde uygulandı ve açıkçası tasarımın doğru olması için çok zaman harcandı. Bir göz atın ve favorilerinizi kaydetmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Bu Yaz Mürekkeplenmenin 40 Muhteşem Yolu

Bu çiçek kalp.

Cara tarafından

(Fotoğraf: Cara)

Modern ve yaratıcı bir dokunuşa sahip kadınsı ve güzel bir şey için pazardaysanız, bu muhteşem çiçek tasarımının çizgileri boyunca bir şeyler sırayla olabilir. Kalp şeklindeki çiçek tasarımları çevrimiçi ortamda benzersiz olmaktan çok uzaktır, ancak sokakta aynı tasarıma sahip biriyle karşılaşma şansınız yok denecek kadar azdır..

bu güneş.

EQ tarafından

(Fotoğraf: EQ)

Listede her zaman diğerlerinin üzerinde öne çıkan bir tasarım vardır. Ve bu lezzetli görünen güneş ışığı kesinlikle o. Hem renk hem de yapı açısından dinamik boyut, bu tasarıma neredeyse üç boyutlu bir görünüm kazandırıyor..

Bu bilezik.

Bicem tarafından

(Fotoğraf: Bicem)

Yaz kıyafetlerinizi bu şık küçük tılsım bileziğinden daha iyi tamamlayan çok az tasarım var. Öznenin elinde gevşekçe asılıymış gibi görünecek şekilde tasarlanan bu, o kadar iyi görünen tasarımlardan biri ki, insanlara bunun bir dövme olduğunu söylemeniz gerekecek..

Bu şakayıklar.

tarafından Bryan Gutierrez

(Fotoğraf: Bryan Gutierrez)

Şakayık, var olan en güzel çiçeklerden biridir. Ve bu, yeryüzünde 400.000 farklı çiçekli bitki çeşidi olduğu düşünüldüğünde oldukça cesur bir ifade. Şakayıktaki yaprakların gözle görülür şekilde katmanlanma şekli, onu sanatçılar için popüler bir seçim haline getiriyor..

Bu yapraklar.

Doy tarafından

(Fotoğraf: Doy)

Geç saatlere kadar yayınladığımız çiçeksiz yaprak dövmelerinden bıktıysanız, kafanızı kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu sitede yer alan “yalnızca yaprak” tasarımların çoğu, sunduğumuz çiçek tasarımlarının yüzde doksanından daha büyüleyici..

Bu Küçük Prens.

tarafından Banul

(Fotoğraf: Banul)

Küçük Prens filmine saygı duruşunda bulunan bu tasarım, filmin özünü çarpıcı renkler ve muhteşem ayrıntılarla yakalıyor..

bu kedicik.

Kozo tarafından

(Fotoğraf: Kozo)

Pipo içen bir kedi görmemiş olanlarınız için, şimdi gördünüz. Yukarıdaki gibi ilginç ve iyi tasarlanmış bir dövmeyle karşılaştığımda, onu sitede yayınlamak için yasal olarak zorunlu hissediyorum. Ahşabın ve perdelerin dokusuna dikkat edin.

Bu uyuyan güzel.

Kozo tarafından

(Fotoğraf: Kozo)

Bu dövme, Tiffany’de Kahvaltı’dan bir sahne. Bir gün filmlerdeki ekran görüntülerini dövme tasarımları olarak göreceğimizi kim düşünebilirdi? Kozo bizim için nispeten yeni bir sanatçı. Ancak gelecekte çalışmalarının daha fazlasını görmeyi bekliyoruz.

bu elmaslar.

EQ ile

(Fotoğraf: EQ)

Bu elmasların içinde farklı renk ve dokulara sahip kumaş örnekleri gizlidir. Bazen en iyi dövme tasarımları en az anlamlı olanlardır..

Bu çapa.

Giang47 tarafından

(Fotoğraf: Giang47)

Okyanusu ve içindeki her şeyi bu güzel kozmik tasarımdan daha iyi temsil eden bir çapa dövmesi gördüğümü sanmıyorum. Bu parçanın kozmik teması, okyanusun görünüşte sonsuz doğasını göstermektedir..