Princeton veya Harvard Clip markalarıyla da bilinen Ivy League saç kesimi, bir kısmı olan kısa bir erkek saç kesimidir. Bir yan kısım ile şekillendirmek için yeterince uzun saçla kesilmiş bir ekiptir..

Bir tarafa taranmasına ek olarak, Ivy League kısa patlamalarla şekillendirilebilir veya kısa bir pompadour’a fırçalanabilir.

Bu tiki saç modeli kısa veya hatta askeri kısa giyilebilir. Retro bir kesim olsa da, klasik görünümün modası asla geçmedi. Kesim uzar veya kısalır ama her zaman iyi görünür.

Ivy League Saç Kesimini giymenin bu 5 yoluna göz atın.

Orijinal Ivy League Saç Kesimi

 

görüldüğü gibi bir 1961 Erkeklerin Hayatı dergisi, bu bir pomad reklamındaki orijinal Ivy League. Stil temiz kesim ve kısa, ancak stil vermek için yeterince uzun.

 Mürettebat Saç Modelleri

Ryan Saç Keser

Gerçek mürettebat kesintileri çok kısadır. Ivy League’in askeri onaylı bu versiyonunda ayrılmaya ve yanlara şekil vermeye yetecek kadar saç var. Daha belirgin bir bitiş için biraz ürün ekleyin.

Kısa Yan Parça Saç Kesimi

Tommy Coğrafya

Sadece bir dokunuş daha fazla uzunluk ve bir parça ürün, bu kesimi ve stili yüksek ve dar bir Ivy League’den alır.

Buzz Kesim Stilleri

Martin John

Ivy League ayrıca kısa ve traşlı bir görünümden daha uzun bir görünüme geçerken mükemmel bir geçiş saç modelidir. Üstte daha uzun, kısa kenarlar ve arka kısım, büyüme sürecine bazı şekil ve stil seçenekleri ekler.

Ivy League + Yan Kısım

sarmaşık lig saç kesimi

rom berberi

Ivy League’in bu modern versiyonu, kenarlara hafif bir solgunluk katıyor ancak tiki çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi..

Yan Kısım + Kısa Ponpon

sarmaşık lig saç kesimi

Bir tık üstü

Şekillendirme seçenekleri nedeniyle dönüştürülebilir saç kesimi olarak da adlandırılan bu Ivy League, parçanın karşı tarafına fırçalanır ve ön kısımda alçak bir gösterişli hale getirilir..

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.