Havana Twist je ochranný styl vytvořený zkroucením přírodních vlasů a robustních havanských prodloužení dohromady, což dává lehčí, ale objemnější efekt. Je to bezproblémový způsob, jak diverzifikovat svůj obrázek.

Proto odborník na pletení Andrea Carterová z Beau Monde Salon v Louisianě získává mnoho klientů, kteří se rozhodnou pro havanské zvraty, a ona dokazuje, jak nekomplikované je instalovat prodlužování vlasů výměnou za dlouhotrvající ochranný styl. Havanské zvraty obvykle trvají v průměru 8 týdnů. Při instalaci zákrutů byste měli použít havanské vlasy.

Od roztomilých drdolů přes elegantní culíky až po boční úpravy, dobře umístěné zákruty vždy upřednostňují jedinečné účesy bez velkého úsilí! Jiné styly využívají odprýskávání barev a efektní doplňky do vlasů, což vám dává svobodu stylovat se a zároveň vlastnit nízkou údržbu..

Před další schůzkou s vlasy si prohlédněte naši inspirativní kolekci fotografií Havana Twist pro ženy.

Malý havanský zvrat

malý havanský zvratInstagram @monaxbanks

V malém havanském zákrutu jsou umělé vlasy stěží rozpoznatelné. Jakmile si je zapracujete do vlastních vlasů, užijete si jejich úpravu jakýmkoli způsobem.

Havana Twist háčkování

Havana Twist háčkováníInstagram @ashleynaowellness

Při pohledu od kořínků byste si nevšimli, že jsou tyto zámky háčkované, propletené skutečnými vlasy. Účesy Havana Twist jsou jemné, ale nápadné při vytváření vlastní identity.

Pokud chcete tyto zvraty s přirozenějším vzhledem, požádejte svého holiče/stylistu, aby použil metodu Invisible Twist nebo neviditelnou kořenovou metodu. Obě metody dodávají vašim vlasům přirozený vzhled při háčkování.

Long Havana Twist

dlouhý havanský zvratInstagram @thelabailey

Před instalací těchto zákrutů si vyfoukejte vlasy. U kořene použijte přípravek na bázi krému a vždy obalte styl saténovou šálou. Také si často mastte pokožku hlavy dlouhými zkroucenými účesy, abyste se vyhnuli vysoušení.

Krátký Havana Twist

krátký havanský obratInstagram @ravishing_tresses

Věděli jste, že můžete mít ochranný styl bez použití paruk nebo prodloužení? S tímto krátkým havanským zkroucením budete mít drzý účes, který také chrání vaše zámky. Přidané vlasové doplňky to dokážou ještě více oživit.

Havana Twist Bob

havana twist bobInstagram @afro_dreamz

Havanské zkroucené copánky a střih bobů po ramena skvěle fungují na afroamerických vlasech jako ve snu. Tento ochranný účes lze rozdělit na kteroukoli stranu hlavy a získat tak lepší pohled na nejlepší rysy obličeje.

👉 Podívejte se na další afroamerické účesy.

Mini Havana Twists

mini havana twistInstagram @rosegameofbraids

Proveďte ty zkroucené mini zámky všude kolem! Petite a uber snadno udržovatelné; stačí použít svůj oblíbený olej a můžete vyrazit!

Havana Mambo Twist

havana mambo twistInstagram @braidsmafia

Vzhledem k jeho funky jménu můžete očekávat stejně funky účes! Získejte program s kroucením účesů, jako jsou tyto havanské mambo zvraty.

Velký havanský zvrat

velký havanský zvratInstagram @queenveehair

Tyto provazovité prameny jsou hlavním rysem větších havanských zákrutů. A díky velkým stylům zkroucených vlasů budou vaše vlasy lépe ovladatelné, nemluvě o tom, že jsou stylové a ochranné.

Jumbo Havana Twist

Instagram @hairby_luvlybrownInstagram @hairby_luvlybrown

Noste jumbo a robustní! Když máte vlasy tak nádherné, chlubte se havanským zkroucením tak hrdě, jak můžete. Přidejte některé zvýraznění, jako je tento tmavě červený nádech, který se nenápadně mísí mezi paprskem černé trysky.

Střední havanský zvrat

střední havanský zvratInstagram @slaybraids.bytaqueen

Tyto střední havanské zákruty jsou spletené do copů a zkroucené až ke konečkům. Můžete provádět jakékoli úpravy nebo je upravovat, jak chcete, a přesto budete mít skvělý účes.

Tento účes je určen ženám s černým typem vlasů 3B-4C. Jedná se o ochranný styl, protože používá mnoho těžkých držáků. Ty se liší od copánků, ale můžete se o to postarat stejně! Udržujte své drahokamy havanské zákruty mimo vodu, jinak se celý váš život rozpadne na zemi, doslova!