Kısa kenarları ve uzun tepesi olan saç kesimleri, bugün her modern erkeğin spor yaptığı şeydir, çoğunlukla saça inanılmaz bir dolgunluk kazandırmadaki üstünlükleri ve şekillendirme seçeneklerinde çok yönlülüğü nedeniyle. Saçınızı geriye doğru tarayın, cilalı gösteriş için gidin ya da bir hipster alt kesimini sallayın – adını siz koyun! Sadece biraz ağda veya jel ile düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınızı belirgin bir şekilde evcilleştirebilir ve gösteriş yapabilirsiniz..

Tıraşlı veya soluk kenarlar, üstteki saçlarınız serbest kalırken görünümünüze gerçek bir kontrast ve modern, rahat bir dokunuş eklemenize izin verir. Temiz kenarlı bir saç modeli sadece güçlü yüz hatlarının havalı erkeksi bir hava için öne çıkmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gereken bakım ve berber ziyaretlerini de azaltır..

Hacim, uzunluk ve üstünlükle ilgili bir saç modeli istiyorsanız, aşağı kaydırmaya devam etseniz iyi olur..

Bir sonraki saç kesiminizden önce, erkeklerin sevdiği kısa kenarlı ve uzun üstlü saç kesimlerinin bu popüler resimlerine göz atın..

Yüksek Konik Solmaya Sahip Sert Parça

Yüksek konik solmaya sahip sert kısımInstagram @duplexbarberia

Genellikle az bakım gerektiren bir kesim olan bu konik solma, sert yan kısmı ile klasik havası için klasik bir favoridir. Böyle kısa saçlar, profesyonel ve temiz bir kesim isteyen erkekler için idealdir.!

Düşük Cilt Solması ile Quiff

Düşük Cilt Solması ile QuiffInstagram @meladiin

Kısa bir ten rengiyle solgunluk elde etmek, istediğiniz tüm dikkati size getirecektir. Kontrol etmek istediğiniz uzun saçlarınız varsa, bu taranmış kalın ve yakışıklı saçlar havalı bir stil oluşturur. Hafif yüz kılları eklemek de stili tamamlayacaktır..

Konik Mohawk ve Yan Tasarımlar

Beyler konik mohawk ve yan tasarımlarInstagram @kleankut_thebarber

Konik mohawk ve yan tasarım, mohawk için eğlenceli bir varyasyon. Karışımın üst kısmını mohawk içine koyu tutarken kulakların üzerindeki cilt incelir, mükemmel karışımı oluşturur. Bu saç kesimine birkaç basit çizgi eklemek tüm farkı yaratır ve bu saç kesimini baş döndürücü bir parçaya dönüştürür..

Konik Kenarlı Üstte Kıvırcık Dağınıklık

Konik kenarlı üstte erkek kıvırcık karışıklıkInstagram @alexthegreatvivar

Buklelerle kutsanmışsanız ve uzunluğu korumayı tercih ediyorsanız, konik kenarları olan kıvırcık bir dağınıklığı tercih edin. Kenarlar cilde sıkıca incelir, üste doğru ağır bir karışım çizgisi bırakarak üstteki kıvırcık dağınıklığı tamamlar. Bu kesimin biraz bakıma ihtiyacı olacak. Hacim spreyi ve pomad ile kuru bir ovma, buklelerin gün boyu sıçramasını sağlar..

Yaşlı Erkekler için Kısa Kenarlı Üstte Uzun

Yaşlı erkekler için kısa kenarlı üstte uzunInstagram @jimthetrim_barbershop

Yaşlı erkekler için uzun üstte kısa kenarlar şık bir kesimdir ve birçok saç ve yüz tipine uygundur. Stil derine indi ve erkeklerin oynaması için uzunluk bırakarak sıkıca tepeye doğru derecelendirildi. Bu kesim, erkeklerin her zaman şık görünmesini sağlayan çeşitli stiller yaratabilir..

Orta Soluk Saç Kesimi ile Dağınık Dokulu Fransız Mahsul

Erkekler için orta soluk saç kesimi ile dağınık dokulu fransız ekinInstagram @goodfellasbarbers_ag

Orta derecede solgun saç kesimi olan dağınık dokulu bir Fransız mahsulü, dikkati ondan uzaklaştırdığı için yüksek saç çizgisine sahip erkeklere uygundur. Bu orta solma, üst kısımdaki stile odaklanmak için üst kısımdaki uzunluğa mükemmel bir geçiştir. Üstte biraz çalışma gerekecek. En iyi sonucu elde etmek için, biraz deniz tuzu spreyinde kurutun ve doku tozu ile bitirin..

Erkek Saçları İçin Kısa Kenarlar Uzun Üst Soldurma

Erkek Saçları İçin Kısa Kenarlar Uzun Üst SoldurmaInstagram @raduvitca

Denge, bu net ve havalı kesimi elde etmenin anahtarıdır. Üstte biraz dağınıklık ve doku artı keskin bir kopukluk, zarif ve nazik bir görünüme eşittir.

Dreads ve Orta Sıcaklık Solması ile Uzun Adam Bun

Dreads ve Orta Sıcaklık Solması ile Uzun Adam BunInstagram @kardinaltribe

Dreads ile sıcak bir stil, deneyebileceğiniz en iyi yenilikçi görünümü sunan en iyi saç kesimlerinden biridir. Sağlam ve nazik bir görünüm için sakal ve temiz kenarlarla eşleştirin.

Yüksek Solmaz Dikenli Saçlar

Yüksek Solmaz Dikenli SaçlarInstagram @studio27_barbershop

Epik yukarı doğru sivri uçlarla saçınızı tepede bırakın. Bunun gibi dokulu bir üst ve solgunluğu çok yüksek bir saç kesimi giyerken, maksimum tutuş için en iyi stilist onaylı saç jölenizi veya ağdanızı kullandığınızdan emin olun.!

Yüksek Damla Solmaya Sahip Daha Uzun Saç Kesimi

Yüksek Damla Solmaya Sahip Daha Uzun Saç KesimiInstagram @reyesthebarber

Bunun gibi üstte uzun saç kesiminde iyi dokulu, modaya uygun kısa kenarlar sizi kesinlikle yerlere götürecek. Bakımlı ve serseri bir görünüm yaratan ve stil için çok yönlülük sağlayan damla solma ve dalgalı üstten oluşan bir füzyondur..

Üstte Uzun Saç

Üstte Uzun SaçInstagram @ambarberia

Alttan kesimle oluşturabileceğiniz stillerden biri, kısa kenarları olan şık, yandan süpürülmüş bir üst oluşturmak için tek tarafa açılan bir stildir. Bu alttan kesilmiş saç modeli, dokusundan bağımsız olarak özellikle uzun saçlarda işe yarar..

Yüksek Kel Solma ile Cerrahi Hat

Yüksek Kel Solma ile Cerrahi HatInstagram @sean_rodman

Böyle cesur bir saç kesimi ile diğer adamların arasından sıyrılın. Yüksek dokulu bir üst kısmı olan, sert bir kısımla bağlantısı kesilen ve kel solgun bir kesimle cilde düzgün bir şekilde geçiş yapan daha kısa saç.

Cilt Düşük Solma ile Tarak

Cilt Düşük Solma ile TarakInstagram @fernandobarbers

Bu düzgün tıraşlanmış cilt yanları, sağladıkları yüksek kontrast nedeniyle tarak üstü stiliyle iyi çalışır. Bu tür düşük solma saç kesimleri, süper havalı bir saç modeli ve sallanan bir sakal oluşturmanıza olanak tanır.!

Kel Solmaya ve Keskin Saç Çizgisine Sahip Yüksek Pompadour

Kel Solmaya ve Keskin Saç Çizgisine Sahip Yüksek PompadourInstagram @wester_barber

Solmuş kenarları olan bu süper etkileyici pompadour’da doku oyunu trendleri belirliyor! Keskin saç çizgisi, uzun sakal ve pürüzsüz üst kısım, sizi farklı yerlere götürecek bir görünüme eşittir..

Düşük Düşme Solma ile Kısa Kenarlar Uzun Üst Saç Kesimi

Düşük Düşme Solma ile Kısa Kenarlar Uzun Üst Saç KesimiInstagram @wayne840903

Kusursuzca öne çıkan bu klasik pompadour ile bir efsane gibi görünün! Bunun gibi bir erkek kısa kenarlı uzun top stili, orta ve uzun saçlar için mükemmeldir..

Damla Soldurmalı Orta Boy Sahte Şahin

Damla Soldurmalı Orta Boy Sahte ŞahinInstagram @ragan.barbering

Kısa kenarlı orta boy saç kesimi yaparken saçınızdaki deliği uzaklaştırın ve bu sahte şahin gibi şekillendirin! Gerçekten harika ve etkileyici bir çıktı için en iyi tutma ürününüzü ekleyin.

Üstte Uzun Ön Bukleli Kısa Saç

Üstte Uzun Ön Bukleli Kısa SaçInstagram @stebbiutter

Klasik bir stil, dokulu dalgalı saçları mükemmel bir şekilde tamamlar ve tüm görünüme şık ve düzgün bir görünüm kazandırır..

Konik Solmaya Sahip Dokulu Saç

Konik Solmaya Sahip Dokulu SaçInstagram @moha_barbershop

Konik bu ikonik dokulu üst ile görünümünüzü yenileyin. Bu kısa saç modeli, daha uzun saçlarınıza üstte yer verir ve istediğiniz şekilde şekillendirmenize olanak tanır! Ayrıca bu çok temiz yanlar havalı bir sakal ve bıyığı güzel bir şekilde vurgular..

Orta Cilt Solması ile Fırçalanmış Sırt Saçları

Orta Cilt Solması ile Fırçalanmış Sırt SaçlarıInstagram @mg.barber.manchester

Modern bir orta ten rengi solgunluğu ile klasik ponpon yaptığınızda hiçbir şey daha dikkat çekici olamaz! Bu fırçanın sırt ve solmuş alt kesiminin stili, düzgün şekillendirilmiş bir sakalla hala geliştirilebilir..

Orta Konik Solmaya Sahip Orta Uzunlukta Saç Kesimi ve Sakal

Orta Konik Solmaya Sahip Orta Uzunlukta Saç Kesimi ve SakalInstagram @estebannotsteven

Orta uzunlukta bir kesime sahip, konik solmaya ve sakala sahip erkek saç modelleri kesinlikle korkak ve havalı bir erkek görünümü yaratıyor! Güzel bir orta solma ile daha fazla vurgulanabilen daha kalın bir saç yanılsaması için öne biraz dalga ekleyin.

Hızlı Solmaya Sahip Kalın Saç

Hızlı Solmaya Sahip Kalın SaçInstagram @deeloadingg

Keskin bir solma ve orta kırpma artı kalın bir cerrahi çizgi, modern bir fırçalanmış stil yaratabilir! Bu çizgi stili, özellikle yoğun saçlı erkek çocuklar için pürüzsüz görünüyor.

Orta Damla Solmaya Sahip Kaygan Geri Saç

Orta Damla Solmaya Sahip Kaygan Geri SaçInstagram @george_barber_shop

Sade ve akıllı bir stil – düzgün tıraşlı kenarları olan bu kaygan arka saç en klasik görünümlerden biri! Başın her iki tarafını da temizleyin ve saçı geriye doğru kaydırın, böylece üst kısım boyutlu görünecektir..

Orta Kel Solmaya Sahip Bağlantısız Alt Kesim

Orta Kel Solmaya Sahip Bağlantısız Alt KesimInstagram @lacinthiatepinta

Bu erkek saç kesimi, saçak olarak uzun ön teller ile bağlantısız alt kesim olarak adlandırdığınız şeydir. Kaliforniya merkezli stilist Cynthia Torrence’ın erkeklerin düz saçlarında en sevdiği görünümlerden biri.!

“Bu, çok kısa kenarlar ile üstte daha uzun saçlar arasında çok keskin bir kontrast olan bir saç kesimi. Çok temiz bir kesim ama uzunluğun üstte olması çok yönlülük sağlıyor! Biraz gizem için saçınızı öne doğru şekillendirebilir, daha tatlı bir Johnny Depp görünümü için geriye doğru kaydırabilir veya dokuyla çılgınca oynayarak çıldırabilirsiniz,” diyor Torrence..

Bu yüksek kontrastlı heykel benzersiz ve akılda kalıcıdır ve şık, zarif bir görünüm isteyen bir kullanıcıya tavsiye edilir. Şekillendirmek için saç tipinize ve yoğunluğuna bağlı olarak iyi bir jel veya pomad tavsiye edilir..

Yüksek Cilt Solması ile Uzun Pomp

Yüksek Cilt Solması ile Uzun PompInstagram @nunezthebarber

Suffolk, İngiltere’den bir berber olan Peter Nuñez tarafından kesilen, uçları kıvırcık saçlı ve derisinin solgun olduğu uzun bir pompadour, sağlam bir görünümdür..

Nuñez’in bu kesimi denemek isteyen beylere tavsiyesi, istenen stili elde etmek için yeterli uzunlukta olması. “Saç ürünleri için, istenen stile sahip olmak için mat bir kil kullanırdım. Saçın hacmi olmadığı için biraz hacim vermek için pudra kullandım. Bitirmek için de saç spreyi sıkarak yerine sabitliyorum” diye ekliyor..

Tıraşlı Taraflı Alt Kesim

Tıraşlı Taraflı Alt KesimInstagram @cvtthroatxdan

Bu alt kesime benzeyen kısa kenarlar uzun üst saç modelleri eski okul ve yeni okul arasında bir karışımdır. Avustralyalı berber Daniel Holmes’a göre, “Okul tarzları ve bir şeyleri yapma biçimleri nedeniyle berberliğe aşık olmamın ve modern görünümümü eski tarz bir karma ihtişama sokmamın tam nedeni bu.”

Bunun gibi erkekler için saç modelleri kalın saçlarda en iyi sonucu verir. Kalın saçlarda, bir ürünle şekillendirmek ve şekillendirmek çok daha kolaydır. Bir ürüne gelince, Holmes mat bir yüzeyle orta bir tutuş sağlamak için Hanz De Fuko Yerçekimi macununu kullanırdı..

Yüksek Sıcaklıkta Solmaya Sahip Omuz Boyu Saçlar için Erkek Bun

Yüksek Sıcaklıkta Solmaya Sahip Omuz Boyu Saçlar için Erkek BunInstagram @ladylavish_

Güçlü bir solmaya sahip, başın üzerine yerleştirilmiş, mükemmel derecede şık ve uzun bir erkek topuzu veya üst düğüme dikkat çekin. Böyle uzun saç modelleri ile kesinlikle partinin canı yanacak.!