125 nejpopulárnějších tetování nohou pro ženy

Tetování je forma body art. Místo toho, aby lidé tetování viděli negativně, začínají jej považovat za formu sebevyjádření. Většina lidí se nechá tetovat nejen pro módní účely, ale proto, že za rozhodnutím mají větší důvod. Osoba mohla dostat a tetování, aby odpovídalo normám jejich kultury, nebo se někdo nechal tetovat kvůli své organizaci. Nikdy není dobré soudit lidi s tetováním, aniž bychom znali celý příběh za jejich tetováním.

Vzhledem k tomu, že společnost trochu uvolnila své standardy, mnoho mužů a žen začíná sebevědomě tetovat. Mezi oblíbené patří tetování nohou, stehen a tetování paží. Pro ty, kteří si chtějí nechat udělat vůbec první tetování, jsou k dispozici tisíce návrhů. Pokud to chcete, neměli byste váhat s tetováním, pokud to není v rozporu s vaší kulturou.

tetování nohou

Druhy tetování nohou

Tetování nohou je obvykle malé. Tato malá tetování však mohou nést příliš mnoho složitých detailů, což je činí přitažlivějšími. Na základě použitých návrhů existuje několik typů tetování. Některá tetování mají symbolický charakter, zatímco jiná tetování jsou osobním vyobrazením nositele. Ve skutečnosti bude typ tetování záviset na vaší osobnosti a preferencích. Pokud jste přirozeně odchozí typ člověka, pravděpodobně byste si nechali udělat tetování pro cestovatele a průzkumníky.

Zde jsou některé z nejběžnějších návrhů tetování nohou dnes:

Květinové tetování

  • Květinové tetování nikdy nezestárne. Od té doby, co se tetování stalo populárním, patří květiny již mezi nejvybranější designy. Každý z vás má pravděpodobně oblíbenou květinu, že? Nyní můžete tetovat chodidla pomocí své oblíbené květiny jako základního designu. Přitom to může sloužit jako připomínka, proč tak milujete květinu. Svou oblíbenou květinu můžete dokonce zkombinovat s jinými vzory, aby byla poutavější. Požádejte svého tetovacího umělce, aby do něj zahrnul vše, co chcete.návrhy tetování nohou

Tetování na zvířecí noze

  • To je v dnešní době další populární trend. Existují lidé, kteří jsou přirozeně se narodil jako milovník domácích mazlíčků. Chcete -li dát najevo svou lásku ke svému domácímu mazlíčku, proč si nenecháte udělat tetování na míru? Byl by to skvělý způsob, jak ukázat svou náklonnost ke svým mazlíčkům. Tím, že si necháte udělat tento druh tetování nohou, nikdy nezapomenete na svého mazlíčka, ať už jdete kamkoli. Nejběžnějšími vzory tetování zvířat jsou psi, kočky, ryby a králíci. Pokud nechcete, aby vaše tetování vypadalo příliš dětinsky, můžete požádat umělce, aby upravil přirozený vzhled vašeho mazlíčka a začlenil do něj skvělé designy.

Kmenové tetování nohou

  • Kmenové tetování, stejně jako květinové tetování, je nadčasové a klasické. Toto je oblíbený design pro muže i ženy. Bez ohledu na to, kolik času uplyne, tento druh designu zůstává populární. Je to pravděpodobně proto, že kmenová tetování jsou jediným dědictvím, které starověcí tatéři zanechali současné generaci. Získání kmenového tetování může znamenat několik věcí. Většina lidí to získává díky svým nádherným vzorům a vzorům, zatímco jiní to chápou, protože cítí určité spojení se starověkými lidmi..

Tetování motýlích nohou

  • Motýli jsou také běžnými vzory tetování. Tento typ tetování je ideální pro ženy, mladé i staré. Motýli jsou krásná stvoření, která jsou bez námahy atraktivní. Jejich křídla obsahují malé detaily, díky nimž působí živěji.

tetování nohou

Musí vidět:

  • 160 Kick-Ass Dragon Tattoo Designs z čeho vybírat (s významy)
  • Rook Piercing: bolest, cena & Tipy pro následnou péči (s 55 příklady)
  • 125 nejlépe hodnocených návrhů polynéských tetování v tomto roce
  • 125 nejlépe hodnocených návrhů geometrických tetování v tomto roce
  • 125 Koi tetování ryb s významem, seřazeno podle popularity

Význam tetování nohou

Tetování na noze má různý význam podle designu tetování. Normálně je význam tetování na nositeli. Existují však chvíle, kdy tetování dává vašim tetováním smysl. Vzhledem k tomu, že umělci tetování mají mnoho zkušeností s různými návrhy tetování, jsou již obeznámeni se symbolikou a reprezentacemi. I když jste svůj návrh jednoduše dostali na internet, později poznáte, že to znamená, když se zeptáte svého tetovacího umělce.

Květinové tetování například symbolizuje krásu a eleganci. Květiny, bez ohledu na to, jaké jsou, jsou přirozeně krásné. Jsou plné barev a života. Květinové tetování pomůže zvýraznit část těla, na kterou tetování umístíte. Pokud si nejste jisti vzhledem svých nohou, pak je to možná ideální příležitost, jak zakrýt kazy a vylepšit vzhled svých nohou..

Kompasové tetování nohou je dnes také velmi populární. Kompas znamená cesty a cesty. Kompas hraje v životě cestovatelů a cestovatelů velmi důležitou roli. Kompas vás dovede správným směrem tím, že vám ukáže, kde je sever, jih, východ a západ. Lidé, kteří mají tento druh tetování, hodně cestovali a dosáhli spousty destinací. To však nutně neznamená, že musíte skutečně jít ven a prozkoumat různá místa, abyste byli hodni tohoto druhu tetování. Vaše touha cestovat a objevovat je více než dostatečným důvodem pro tetování kompasem.

Kotvy jsou také skvělými návrhy pro tetování nohou. Kotvy jsou symboly stability a síly. Všimli jste si někdy, jak námořníci oceňují kotvy? Loď potřebuje kotvu, aby ji stabilizovala navzdory burácejícím vlnám. Pokud kotva není pevně zasazena na dně moře, loď může být odplavena ze břehu, bez ohledu na to, jak je tato loď těžká. Totéž platí pro lidské životy. V životě potřebujete mít kotvu. V těžkých dobách potřebujete někoho, o koho se můžete opřít. Navzdory všemu, co se kolem vás děje, musíte zůstat pevní a na místě. Toto tetování vám připomene, abyste vždy zůstali při zemi a nikdy nezapomněli na svou morálku.

tetování nohou

Ideální umístění tetování nohou

Můžete si vybrat, na kterou nohu si chcete tetování dát, nebo můžete nechat umělce kreslit na obě nohy. Tetování v horní části chodidla je běžné, protože je to jediná část chodidla, která je často vystavena. Umístění tetování sem bude ideální, pokud se jím chcete pokaždé pochlubit. Mnoho lidí si všimne vašeho tetování, protože je otevřeně viditelné.

Pokud se vám nechce dávat tetování na nohu, můžete si je nechat i na boku. Pro toto místo jsou obvykle ideální kmenové vzory. Vzhledem k tomu, že kmenové vzory používají víry a šňůru, perfektně padnou na stranu vaší nohy. Kromě toho, že vypadáte skvěle, zakrytí tetování na tomto místě zakryje nežádoucí části nohy.

Tipy na přípravu tetování nohou

Stejně jako u jakéhokoli jiného druhu tetování byste se měli nejprve zamyslet nad designem, který chcete mít. Nikdy nevybírejte design na základě impulsu, protože byste toho mohli později litovat. Co nejvíce byste měli zvolit design, který vydrží zkoušku časem. Měli byste se poohlédnout po designech, kterým styl jen tak snadno nedojde.

Měli byste také pamatovat na fyzickou přípravu. Mnohým lidem nevyhovuje žádná forma fyzického kontaktu s cizími lidmi. Pokud jste jedním z těchto lidí, měli byste se na to připravit. Pokud na tom předem nepracujete, můžete se během celého postupu cítit nepříjemně. Abyste si snížili starosti, před odchodem do tetovacího obchodu si vyčistěte nohy. Přestože může být tatér ochoten vyčistit místo pro vaše tetování, bylo by nejlepší předvést čisté nohy na tetovací stůl.

Poslední věc, kterou si musíte připravit, jsou samozřejmě vaše peníze. Tetování může stát hodně peněz, v závislosti na designu, který jste si vybrali. Před přihlášením k tetování se ujistěte, že jste již zkontrolovali a porovnali ceny různých obchodů s tetováním v této oblasti. Tímto způsobem můžete mít na výběr mnoho možností.

tetování nohou

Průměrné náklady na služby a standardní náklady na tetování nohou

Tetování na nohou je omezeno na malé designy, kvůli nedostatku místa na kreslení. Výsledkem je, že tetování nohou je mnohem levnější než tetování zpět. Místní tetovací umělec vám obvykle za celý design naúčtuje 50 $. Pokud chcete využívat další služby, mohou, ale nemusí, požádat o dodatečnou platbu. Pokud si pořizujete malé, ale složité tetování nohou, pak si někteří umělci mohou účtovat minimálně 100 $. Mohou se také rozhodnout účtovat hodinovou sazbu místo nabíjení podle velikosti tetování.

Je v pořádku, když se na své tetování trochu vrhneš, pokud si to můžeš dovolit. Jen se ujistěte, že výsledek vašeho tetování je hodný ceny, kterou jste zaplatili. Tímto způsobem můžete snadno zapomenout, kolik jste utratili, a soustředit se na to, abyste ocenili své nově dokončené tetování.

oot tetování

Tipy na údržbu po tetování nohou

Udržování tetování na nohou je těžší než jakékoli jiné tetování. To je způsobeno tím, že chodidla jsou neustále používána. Během chůze nebo běhu se kůže, kde je tetování, bude pohybovat s ním. Z tohoto důvodu proces hojení bude pomalejší. Pokud je to možné, měli byste se zdržet namáhavých činností, které způsobí krvácení vašich ran, nebo činností, které podporují strupovitost.

Prvních pár týdnů na tetování naneste mast nebo krém, aby zůstalo hydratované. Udělejte to mírně, protože také není dobré tetování utopit těmito chemikáliemi. Stačí malé množství.

Published
Categorized as ŽENY