Düzleştirilmiş saçlar her zaman arıyor basit ve güzel ve ayrıca taşıması kolay. 2013 düz saç daha kısa saç uzunluğu ile farklı yeni stiller ve teknikler trendde. Bu nedenle, genç kızlar modaya uygun görünmek için kısa uzunlukta düz saçlar taşırlar. Bunu farklı güzel stiller ile taşıyorlar. Düz saçlar için kısa saç kesimi örnekleri aşağıda verilmiştir:

Kısa ve düz saç kesimi modaya uygun ve güzel görünüyor.

Bu resimde kız, şaşırtıcı ve modaya uygun görünen kahverengi renkte kısa düz saç kesimi taşıyor..

Kısa kahverengi düz saç modeli

Kaynak

Bu yıl birçok tanınmış ünlü düz ve kısa saç kesimi yapıyor. Bu ünlü aynı zamanda modaya uygun ve şık görünen kısa ve düz saç kesimi de taşıyor..

Ünlü kısa düz saç modeli

Kaynak

Sarı saç rengi tonu sadece uzun saçlar için değil, kısa saçlarda da harika ve trend görünüyor. Bu resimdeki kadın da kısa ve düz saçlı sarı saç rengi taşıyor..

Kısa sarı düz saç modelleri

Kaynak

Bu resimde kız, şaşırtıcı ve modern görünen düz bob saç kesimi taşıyor. Kızlar modern görünmek için bu saç stilini taşıyor.

Modern kısa düz saç stili

Kaynak

Bu yıl renkli saçlar da trend. Bu kız aynı zamanda modaya uygun görünen kısa düz saçlarla açık kahverengi ve siyah renk taşıyor..

Düz Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri-1

Kaynak

Genç kızların ve kadınların çoğu, modayı ve trendi takip etmek için daha trend ve şık görünmeye çalışırlar. Bu resimde, kız aynı zamanda düz saçlı kısa bir saç uzunluğu taşıyor ve kişiliğine uygun sarı saç rengi tonuna sahip..

Düz Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri-2

Kaynak

Bu siyah kadın inanılmaz kısa saç kesimiyle seksi ve seksi görünüyor. O da bu saç kesimini düz saçlarla ve siyah saç rengi tonuyla taşıyor..

Düz Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri-3

Kaynak

Bu güzel bayan çok kısa sürede çekici görünüyor peri saç kesimi.

Düz Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri-4

Kaynak

Bu kadın siyah saç rengi tonuyla oldukça şık ve trend bir kısa saç kesimi taşıyor. Ayrıca alnında harika görünen tek taraflı bir saç kesimi vardı. Bu basit ve kolay kısa saç kesimi, taşımak ve kullanmaktır..

Düz Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri-5

Kaynak