Raye má mnoho tělesných modů, školení SFSI, bývalé kredity CFR-D a desetiletí trvající působení jako BellaOnline'editorka body artu pod opaskem.

V jednom uchu je možné nosit více než tucet kruhových náušnic.

To'v jednom uchu je možné nosit více než tucet kruhových náušnic.

foto Relache/Rae Schwarz

Poznejte své kruhové náušnice

Jedním z nejběžnějších stylů náušnic je kruhová náušnice. V zásadě to's kruh drátu opotřebovaný trvalým piercingem vytvořeným v dolním ušním laloku. Různé typy kruhových náušnic odlišuje mechanismus, kterým se otevírají a zavírají.

Většina piercingů a náušnic je velmi tenkých, přibližně 20 g nebo 18 g drátu (čím větší číslo, tím menší drát). Na fotografii níže mají náušnice v horní části ucha 18g. Díky modernímu piercingu se v západní kultuře oživily starší, tribal styly piercingu a někdy se setkáte s lidmi s velmi velkými piercingy do uší až do průměru několika palců. Největší velikosti na fotografii jsou 2 g a nacházejí se ve spodní části ušního boltce.

Kruhové náušnice z niobového drátu

Kruhové náušnice z niobového drátu

foto Relache/Rae Schwarz

1. Náušnice s drátěnou smyčkou

Tyto náušnice patří mezi nejjednodušší a nejstarší styly šperků. Kruhovou náušnici tvoří jeden drát, na jednom konci je vytvořená malá smyčka a druhý konec je mírně ohnutý, aby vytvořil háček. Zahnutý konec prochází piercingem a zachycuje se na smyčkovém konci.

Tento styl lze vytvořit pomocí kulatého drátu nebo hotového náušnicového drátu, který má konec smyčky již vytvořený.

Jak je nasadit

Když nosíte tento typ náušnice, musíte se starat o to, jak ji otevřete. Rozšíření otvoru, aby se dostalo do ucha, může způsobit slabé místo v kovovém drátu a způsobit prasknutí náušnice. Místo horizontálního otevírání smyčky (což dělá velký "C" Dej tomu tvar'Nejlepší je otevřít oba konce svisle jen na malý kousek a poté ohnout drát zpět, aby se smyčka uzavřela.

Pokud přejdete dolů na obrázek náušnice s pevnými korálky, uvidíte, jak to funguje, protože tento styl také těží z toho, že je vložíte a vyjmete stejným způsobem.

Zlaté náušnice se závěsem

Zlaté náušnice se závěsem

foto Relache/Rae Schwaz

2. Náušnice se závěsem

Tyto náušnice jsou často silnější než ušní piercingy, s tenkým drátem pro průchod uchem. Jeden konec tohoto tenkého ušního drátu je zavěšen a druhý se zachytí nebo zapadne do druhého tlustého konce náušnice. Nejčastěji je ušní drát mírný hrb, který umožňuje spodní části náušnice volněji viset.

V tomto stylu je navržena spousta módních náušnic, které mohou poměrně bezpečně unést velkou váhu. Tento typ náušnice můžete ztratit, pokud se o něco zasekne, protože pohyb do strany může snadno otevřít závěsný drát.

Zlaté drátěné náušnice s pevnými korálky

Zlaté drátěné náušnice s pevnými korálky

foto Relache/Rae Schwarz

3. Náušnice s pevnými korálky

Tento styl šperků je hodně podobný drátěné smyčce, místo smyčkového konce zaujímá malý korálek. Volný konec drátu prochází piercingem a do korálku, skrývá skutečný otevírací mechanismus a znesnadňuje ztrátu nebo zachycení šperku.

Jak je nasadit

Chcete-li tento typ obruče vložit nebo vyjmout, musí být prsten poněkud ohnutý nebo zdeformovaný, takže jej nejčastěji uvidíte pouze v náušnicích nebo špercích s menším rozchodem. To'Nejlepší je přesunout konce vodorovně kolem sebe, ne přímo od sebe, aby se otevřel prsten, protože to deformuje kruhový beztvarý tvar a pomáhá předcházet únavě a lámání kovu.

Náušnice z niobu v zajetí, s obdélníkovými hematitovými korálky.

Náušnice z niobu v zajetí, s obdélníkovými hematitovými korálky.

foto Relache/Rae Schwarz

4. Prsten v zajetí

U tohoto typu obruče je prsten téměř celý, aby vytvořil kruh s malou mezerou. Mezi dva konce drátu (zachycené) je sevřen korálek se dvěma prohlubněmi vyvrtanými na obou jeho stranách, a tak držen na svém místě. Tento styl je k dispozici od velmi malých (20 g) až po velikost 0 nebo větší.

Nejčastěji vidíte tento typ šperků nošené v piercingu bez uší, i když mohou být příjemné pro malé piercingy v horní části chrupavky nebo pro jakékoli náušnice, kde chcete nosit něco velmi dlouhodobého a nikdy to neměňte ani nevyndávejte.

Jak je nasadit

Abyste se ujistili, že se tento styl náušnice plně otevírá a zavírá, je to tak'Často je nejlepší nechat si vyrobit speciální nástroje pro práci s nimi. Chcete -li otevřít prsteny, chcete to, čemu se říká "prstencové kleště" který na vnitřní stranu obruče vyvíjel mírný tlak, aby uvolnil korálek. Abyste se ujistili, že prsteny se úplně zavírají a zachovaly si kulatý tvar, "zavírací kleště" Při sevření prstenů rovnoměrně zatlačte na naberací konce.

Proč někteří lidé mají prodloužené piercingy?

Někteří nositelé náušnic zjišťují, že se jim časem ušní piercing prodlouží. To znamená, že kdysi malé otvory se staly spíše dlouhými štěrbinami, přičemž pás tkáně mezi spodní částí ucha a okrajem ušního boltce se velmi ztenčil.

Genetika

Nejčastější příčinou je genetika. To, co některé lidi předurčuje k tenčí ušní tkáni, která se postupem času více mění, není'něco, co lze skutečně řešit. Podívejte se, jak vypadají piercingy uší vaší matky a babičky, pokud vás zajímá, zda můžete mít tuto genetickou tendenci.

Nošení těžkých náušnic

Druhou nejčastější příčinou prodlouženého propíchnutí ucha je něco, co lze sledovat, a to'je nošení těžkých náušnic. Hmotnost náušnice zvyšuje namáhání ušních drátů a po desetiletí mohou tyto tenké dráty usnadnit natažení piercingu směrem dolů. Nedoporučuje se nosit těžké náušnice často nebo po delší dobu. Velké náušnice ("visí" nebo "lustry"), že klapka s pohybem nebo se může snadno zachytit, může také přispět k prodloužení ucha.

Můžete to opravit?

Vzhledem k povaze tkáně ucha je jediným lékem na prodloužený piercing kosmetický zákrok na ušním boltci. Jakékoli slzy nebo uzávěry vyžadují plastickou chirurgii a sešití, aby se tkáň ucha opět spojila. A poté si musí člověk stále dávat pozor na těžké náušnice, jinak se stejný problém prostě objeví znovu.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

Komentáře nebo dotazy týkající se kruhových náušnic

Raye (autor) ze Seattlu, WA, 12. března 2012:

kuuipo, buď zajdi do piercingového obchodu ve svém okolí, nebo zkus svůj oblíbený online.

kuuipo 10. března 2012:

prosím, řekněte mi, kde mohu pomocí drátových kruhových náušnic. Děkuji