Já'měl jsem nosní dírku, jazyk, pupek, vícenásobnou ušní chrupavku, & probodlo několik nezapomenutelných.

Zjistěte, kde jsou piercingy tragus, anti-tragus, lastura a daith a jak dlouho se hojí.

Zjistěte, kde jsou piercingy tragus, anti-tragus, lastura a daith a jak dlouho se hojí.

Od vieux bandita, CC, přes Wikipedii

Když mi bylo šest měsíců, moje matka mě vzala do obchoďáku, aby mi propíchli uši. To, co začalo jako dva malé zlaté cvočky v každém laloku, přerostlo ve 12 letech do druhé díry, v pubertě propíchnutí chrupavky a obruče vpřed šroubovice, když jsem začal studovat vysokou školu. Netušil jsem, že existuje tolik možností, jak si nechat propíchnout uši. Lidské tělo však lze propíchnout prakticky kdekoli, kde je kůže, a uši nejsou výjimkou z tohoto pravidla.

Existuje mnoho typů ušní piercing. Rychlý pohled naleznete v tabulce níže a přečtěte si další podrobnosti o každém konkrétním typu.

Druhy piercingů do uší

Jméno Co je to? Doba hojení

Ušní lalůček

Jeden otvor v každém laloku.

4–6 týdnů

Měření

Postupně se natahující lalok drží náušnici od 20 gauge až po gauge 00.

 

Chrupavka

Průhledná tkáň v horní části ucha.

8–12 týdnů

Průmyslové nebo lešení (více než jednomu se říká ušní klec)

Dva otvory spojené jediným šperkem, obvykle činkou.

3–12 měsíců

Tragus

Chrupavka oválného tvaru, která vyčnívá z ucha.

8–16 týdnů

Anti-Tragus

Propíchnutí chrupavky naproti tragusu, obvykle s činkou.

8–16 týdnů

Ulita

Propíchnutí chrupavky nad ušním boltcem a anti-tragus na vnitřní straně ucha.

8–16 týdnů

Havran

Propíchnutí tlustého záhybu chrupavky v horní části ucha.

2–12 měsíců

Pohodlný

Propíchnutí vnitřní chrupavky v polovině vnějšího okraje ucha.

8–16 týdnů

Daith

Piercing mezi věží a zvukovodem.

8–16 týdnů

Spirála

Jakýkoli piercing na vnějším okraji ucha.

2–12 měsíců

Ušní boltce

Standardní piercing do jednoho ušního boltce.

Standardní piercing do jednoho ušního boltce.

Standardní zapichování uší, a nepochybně nejběžnější, je jeden otvor ve středu každého ušního boltce. Jedná se o jednoduchý postup, který obvykle provádějí děrovací pistole pracovníci v obchodě se šperky a příslušenstvím v obchoďáku. Někteří lidé se později rozhodnou dostat druhou nebo třetí díru nad první. Profesionální piercingové tvrdí, že žádný piercing by neměl být prováděn se zbraní, včetně jednoduchých ušních boltců, protože sterilizovaná jehla je bezpečnější. Rovněž se domnívají, že náušnice (cvočky s podložkou) nepřispívají k hojení, protože zachycují lalok příliš těsně a zabraňují přístupu vzduchu. Ušní lalůčky obvykle trvají 4–6 týdnů, než se zcela zahojí.

Měření

Standardní piercing do ušního boltce měřený na 1

Standardní piercing do ušního boltce měřený na průměr 1 “.

Běžná modifikace, která je v současné době populární, se nazývá roztahování nebo měření. Většina uší je propíchnuta jehlou o průměru 20 nebo 18, tedy pomocí náušnice o průměru 20 nebo 18. Vzhledem k pružnosti kůže se však ušní boltce mohou v průběhu času postupně natahovat, aby nakonec udržely měřidlo 6, 4 a dokonce i 00! (Očividně, čím menší je číslo měřidla, tím větší je měřidlo!) Měření se provádí postupným zvyšováním velikosti šperků, navléknutím dírky, aby se vešly větší a větší náušnice, dokud nedosáhnete požadované velikosti..

Chrupavka

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Standardní piercing do chrupavky je druhým nejběžnějším piercingem do uší, který dnes vidíme. Chrupavka tvoří průhlednou tkáň horní části ucha a je jedinou oblastí kromě laloků, kterou lze legálně propíchnout děrovací pistolí. Chrupavka však slyší déle než ušní boltce (alespoň 8–12 týdnů) a protože do této oblasti je omezený přívod krve, některé z těchto piercingů se nikdy nehojí správně.

Průmyslový

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Průmyslový nebo lešenářský piercing se skládá ze dvou otvorů, které jsou spojeny jediným šperkem (obvykle dlouhou činkou). Průmyslový piercing se běžně provádí přes chrupavku na horním uchu, přičemž jeden otvor je blízko hlavy a druhý dále dolů na vnějším okraji. Dva nebo více průmyslových odvětví na jednom uchu se někdy označuje jako ušní klec. Doba hojení trvá od 3 měsíců do 1 roku.

Tragus

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Tragus je docela populární piercing zahrnující tlustý ovál chrupavky, který vyčnívá přímo před zvukovod. Tloušťka tragusu se liší v závislosti na jednotlivci, vyžaduje šperky kdekoli od 6 mm na délku a výše. Tyto piercingy se zpočátku uzdraví během 8–16 týdnů a zcela do jednoho roku.

Anti-Tragus

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Jak naznačuje název, anti-tragus je naproti tragusu, na vnějším uchu, těsně nad ušním boltcem. To není úplně běžné vidět piercing, protože anti-tragus u většiny lidí je obvykle příliš malý na to, aby se probodl. Pokud je anti-tragus ve skutečnosti dostatečně velký, aby se do něj vešla činka, bude s největší pravděpodobností nutné použít mikrošperky. Doba hojení je 8–16 týdnů, s úplným uzdravením do jednoho roku.

Ulita

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Autor: Nicor, CC, prostřednictvím Wikipedie

Ulita je velká plocha chrupavky, která tvoří zadní část ucha. Lasturový piercing se nachází ve velké oblasti chrupavky těsně nad ušními boltci a anti-tragusem na vnitřním uchu. Na tento typ piercingu lze nosit prsten nebo činku. Pokud vybíráte prsten, ujistěte se, že je dostatečně velký, aby obklopil vnější ucho. Doba hojení je 8–16 týdnů.

Havran

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Věž je tlustý záhyb chrupavky umístěný na anti-šroubovici (horní vnitřní část ucha) těsně nad tragusem. Protože je tento kus chrupavky tak silný, může být piercing docela bolestivý. Doba hojení může být kdekoli od dvou měsíců do 1 roku.

Pohodlný

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Smial, CC, přes Wikipedii

Útulný je umístěn v polovině ucha'vnější okraj, na vnitřní chrupavce, těsně nad anti-tragusem. Útulná je poměrně malá, mělká oblast, kde chrupavka není příliš silná, což usnadňuje propíchnutí než věž. Počáteční doba hojení je 8–16 týdnů, s úplným uzdravením do 12 měsíců.

Daith

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Daith (obvykle se vyslovuje den-th, ale správně výrazný doth až rým s můrou) se nachází mezi věží a zvukovodem. Je to podobné jako v pohodlí, pokud jde o hloubku a dobu hojení, což je zpočátku 8–16 týdnů a až jeden rok k úplnému uzdravení.

Spirála

guide_to_ear_piercings_definitions__diagrams

Autor: BrandonEmTee (diskuse), CC, prostřednictvím Wikipedie

Šroubovice je jakýkoli piercing, který prochází chrupavkou na okraji ucha. Pokud se nachází na úseku nejblíže k hlavě, někdy se mu říká přední šroubovice nebo piercing do ušní hlavy. Plně se uzdraví během 2–12 měsíců.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

© 2007 proto

Komentáře

Sharon 21. října 2019:

Chtěl bych si nechat propíchnout Traguse, ale bylo mi řečeno, že je to velmi bolestivé jak při jeho provádění, tak po něm

Em 30. dubna 2019:

Mám celkem 10 piercingů. Jeden pupík, moje ušní lalůčky dvakrát propíchnuté, nosní piercing, daith a malá (18g věřím) piercing do chrupavky na mém pravém uchu a dvojitá šroubovice na mém levém uchu, které jsem právě dostal! Můj daith se uzdravil poměrně rychle, takže doufám, že se moje piercing do šroubovice zahojí během 2-3 měsíců

Abby 3. ledna 2019:

V současné době mám na obou uších 2 laloky. Vlevo chci dostat šroubovici a pár chrupavek. Vpravo možná chci získat tragus a další chrupavku. Stále se snažím zjistit, kolik chci a kde, ale myslím, že to je dostatečný počet.

Ellie Lopez 23. září 2018:

Na levém uchu mám 4 lalokové piercingy a můj tragus. Po pravém jídle mám jen jednu šroubovici. Mám v plánu na tom uchu dostat hodně šroubovice, abych si mohl nechat propíchnout horní část jednoho ucha a spodní část druhého (spodní už téměř dokončil). Jako dítě jsem nechal propíchnout oba laloky a nechal je uzdravit, opakoval jsem a začal tuto cestu někdy mezi lednem a březnem tohoto roku! (Takže to bylo jen 8 měsíců max, včera jsem dostal svůj 4. lalok a šroubovici)

Elis 26. srpna 2018:

Je plochý piercing bezpečný?

Micah Son 13. července 2018:

Jsem muž 20 let, mám 10 piercingů na každém uchu. dva na laloku, jeden na traque, jeden na lastuře, tři na šroubovici, dva na chrupavce, dva na přední straně ucha a také dva na nosní dírce.

to vše jsem je probodl během 1 roku. tohle mi došlo, pak jsem viděl, jak většina lidí proniká a snaží se vypadat jako oni. Normálně se dívám na jiný styl než ženy ve městě a když jsem šel domů, zkusil jsem si vytvořit svůj vlastní. to se mi moc líbí.

někdo s jiným stylem, prosím aktualizujte mě

Penny Gillardová 30. května 2018:

Já'měl jsem piercing po mnoho let, a od doby, kdy jsem byl dítě, tak jsem'nejsem jim cizí. Nedávno jsem však měl průmyslový a daithský piercing a nebyly'Škoda, že jsme vešli dovnitř, ale v noci byli docela problematičtí. Zvláště průmyslový piercing.

Nakonec jsem googlil a našel speciální polštář, který hodně pomohl. Já'Pravděpodobně to budu používat dál, dokud se nerozhodnu přejít od tohoto konkrétního stylu piercingu. Tady je, pokud to někoho zajímá: https://www.thepillowwithahole.co.uk/pillow-sleepi…

O Munroe z Michiganu 12. července 2017:

#SaveForSharingOnFB

Maddie A. 1. června 2017:

Já'm 14 a tento víkend mám narozeniny, takže mi rodiče nechají propíchnout nos a daith, já už mám 2 lalokové piercingy, průmyslovku v pravém jídle a pokoj vlevo a já'Jsem nadšený a připravený získat další 🙂

Sojka 21. května 2017:

Teď je mi 18, mám 6 piercingů, ale v příštích letech chci přidat několik dalších.

Mám 2 laloky v každém uchu, první pár, když mi byly 4, druhý, když mi bylo 15. Navíc jsem dostal 2 chrupavky (bylo mi 15 a 16) do levého ucha, ale chci přidat několik dalších chrupavek a/ nebo šroubovice.

Všechny piercingy I'byli jsem zastřeleni a nikdy jsem neměl problém s infekcemi, ale považuji se za šťastného, ​​protože přítel musel vytáhnout její chrupavku, protože při střelbě byl zasažen nerv.

Pro každého, kdo chce dostat ránu do chrupavky: Zeptejte se kohokoli, kdo drží zbraň, na své znalosti. Pokud ne'Nevěř střelci, ne'nedělej to. Nechal jsem to udělat v lékárně, kde mě požádali o obecné riziko infekce a dali mi něco na následnou péči; Cítil jsem se dobře zvládnutý, udělal jsem to dvakrát a neměl jsem žádné problémy.

Právě teď natahuji dva laloky, ale jen na tři milimetry, protože chci mít možnost nechat jej v případě potřeby znovu zmenšit.

Všechny moje piercingy – bez ohledu na to, jak dlouho jsem je dostal – mají tendenci se zavírat, když vyndám šperky, takže nosím své chrupavky a drápy 24/7, protože mě stojí příliš mnoho času, aby se otvory vždy zahojily. Ale protože toto ne'Nepočítám laloky, už jsem zvyklý je dělat sám, haha. Nedoporučoval bych to však pro děti ani pro jiné piercingy.

aliciawiler 12. března 2017:

Za prvé, já'Jsem RN, takže jsem musel vytáhnout svůj tragus piercing, protože při použití překáží stetoskopu. Celkem mám 13 piercingů. 2 od doby, kdy jsem byl malé dítě, které již nepoužívám, 3 piercingy do laloku, poloviční nebo poloviční, piercing do chrupavky, šroubovice, piercing do nosní dírky a horní piercing do pupíku. Měl jsem obě bradavky'je hotovo, ale musel je odstranit d/t levý byl tak bolestivý, že mě bolelo celé prsa! Podle mě to byl ten nejhorší piercing, co se bolesti týče. Prospal jsem tetování kotníku a oba horní části zad Tatt's, cítil jsem se, jako bych chodil na masáž !!! Lol. Já'Doufám, že si v úterý udělám pravé ucho průmyslovým piercingem/lešením a nemůžu se dočkat! Pokud jde o infekci, špinavý výtok, zarudnutí, které přesahuje oblast propíchnutí, nebo červené pruhy jsou příznaky infekce. Včetně teploty, ale ne vždy. Já'vždy jsem důl čistil antibakteriálním mýdlem, vysušil papírovým ručníkem a aplikoval bacitracin nebo trojitou antibakteriální mast. Nikdy žádné problémy. Náraz na zádech, který můžete dostat, je keloid; jizevnatá tkáň, která se tvoří z traumatu. Nevyměňujte své šperky příliš brzy a ptejte se, až to budete mít hotové !! Jít k profesionálovi. Dostanete to, za co zaplatíte!!!

Casey 15. ledna 2017:

V současné době mám celkem 17 piercingů a 6 z nich bylo v průběhu let odstraněno. Tady'je rozpad…

3 v každém ušním boltci a 3 na každé šroubovici, 2 vpřed šroubovice vpravo (chtěl trojnásobek, ale třetí nechtěl't fit), 1 tragus nalevo, můj nos a nejnověji můj nejoblíbenější, dermální část na mé hrudní kosti. Nechal jsem si udělat pupík (který byl vytržen), můj daith a rook (zavřený, když jsem je vzal na operaci), můj jazyk a obě bradavky (ty jsem dobrovolně vyndal asi po 5 letech). Páni … já'nikdy jsem to všechno nevypsal!

Moje nejnovější, dermální, byla zdaleka nejvíce extrémně bolestivá! Krvácel jako blázen, ale také se nejrychleji uzdravil … a teď chci ještě jeden nad ten, který mám. Já'udělám to také znovu v tepu! Rád tuto věc předvádím jen kvůli reakci lidí samotných!

Celkově vzato jsem s žádným z nich nikdy neměl žádné vážné problémy. Několik jsem jich tu a tam musel propíchnout, ale nic špatného. Miluji piercing a tetování (don'Nezačněte s tím!) a nikdy nebudu litovat a nezůstanu jediný. Všechny vzpomínky na minulost.

Sam 8. ledna 2017:

Nikdy, nikdy, nikdy si nenechte propíchnout zbraň! Jsou pro vás tak nehygienické a špatné, zejména pro piercing do chrupavky a nosu. Ony'je invazivní a může způsobit mnoho trvalých škod. jestli ty'jste na pronikavém místě a vytáhnou piercingovou zbraň, musíte se odtamtud dostat. Nechte se propíchnout pouze profesionály, kteří mají správné školení, certifikace a používají jehly. Ne průbojné zbraně!!!

Kelly 5. května 2016:

Mám celkem osm piercingů. Většina mých piercingů je velmi stará, přes 20 let. Dvě šroubovice na stejném uchu. Dostal jsem je před mnoha lety se zbraní a bylo bolestivé se uzdravit, ale teď jsou v pořádku. Mohu je nechat několik měsíců prázdné a jsou stále v pořádku, když do nich znovu vložím piercing. Na jedné straně mám tři lalokové piercingy a na druhé dva. Nedávno byly nataženy. Pravé ucho 4G na dolním laloku, 14 další, 6G další a dvě 20G šroubovice. Druhá strana má 12G, které plánuji natáhnout na 4G a 14G. Miluji piercing, jsou vzácné, když žiji pro staršího muže, jako jsem já. Ale jsou součástí mého života a připomínají mi časy, které představují.

Sara Marques z Portugalska 21. prosince 2014:

Velmi informativní! dík

Lisa Vollrath z Euless, Texas, 2. října 2014:

V uších mám osm piercingů: sedm laloky a jeden chrupavkou. Mohu dosvědčit skutečnost, že piercingy chrupavky bolí jako ptáky, a léčit se trvá dlouho!

Kaili Bisson z Kanady 1. června 2014:

Dokázal bych si představit, že propíchnutí chrupavky bude bolet jako čert. Informativní článek!

sarahhhhhh 5. května 2014:

Jen chci vědět, jestli mi ten piercing do věže pomůže trochu připnout ucho a jak moc to bolí?

Kenneth C Agudo z Tiwi, Filipíny 13. března 2014:

Zaujalo mě, když jsem klopýtl a viděl jsem, že se tady hodně diskutuje. Nikdy jsem si nepředstavoval, že bych to udělal, protože to bude překážka při podávání žádosti o zaměstnání

Jane 2. ledna 2014:

může někdo pomoci před lety Koupil jsem si náušnici na horní část ucha, byl to malý diamant, vložil jsi tyč otvorem v uchu a pak ji otevřel, takže ležel naplocho na zadní straně ucha a nebylo'když si lehneš, zůstane ti v hlavě, ale nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje nebo odkud to můžu získat, díky Jane

torrilynn 7. prosince 2013:

To bylo opravdu velmi užitečné. Nikdy jsem nevěděl, že existuje tolik piercingů do uší, které někdo může mít. Hlasovali

Rozkvět z USA 13. října 2013:

Ou, ow, ow Netušil jsem, že existuje tolik druhů piercingů. Proboha. Ou, ow, ow Když jsem byl teenager, udělal jsem si dvojitý piercing do ucha a bolelo to jako ďábel, takže jsem nechal díru přerůst a už jsem to nikdy neudělal. Ou, ow, ow.

lupina z jižní Kalifornie (USA) 26. srpna 2013:

V každém laloku mám jen jeden piercing. Že'mě to stačí. Nechal jsem si udělat piercing, když mi bylo 8, mojí sestrou (o 10 let starší než já) dávno, dávno … staromódním způsobem, s jehlou a nití. Právě jsem aplikoval led na ušní lalůček, dokud jsem nemohl'necítit to … ne'vůbec nebolí. Ten den také dala dohromady dva mé přátele.

Adrian Cloute z Cedartownu, GA, 26. srpna 2013:

Myslím, že je to zajímavé centrum. Pro mě se mi líbí mít jeden piercing na ucho. Myslím, že příliš mnoho ne'nevypadat dobře. Proto má každý svůj vlastní názor.

Charlotte Savageová 25. května 2013:

Proč byste někdy … VŽDY řekli lidem, jak se probodnout ?! Nechat'hovoří o MRSA nebo kmenech Staph infekcí rezistentních na léky …. a ty nejsou'ani to nejhorší, co se může stát. Don'nebýt levný, platit peníze navíc za bezpečnost … také, don'Na Claire nic nepropíchněte's. Úspora peněz není'nemá cenu Hep C.

Amaris 4. ledna 2013:

Četl jsem všechny komentáře a některé byly informativní a co ne, ale myslím, že to všechno souvisí s vaší tolerancí vůči bolesti a mentalitou, která do toho vstupuje. Od začátku jsem věděl, že chci piercing a mám to hotové. Právě teď mám anti tragus, daith, přiléhavý a můj pupek spolu s 2 extra chrupavkami a 1. a 3. lalokovým otvorem. Jejich získání bylo opravdu zábavné a já se nemohu dočkat, až dostanu další. Vlastně dávám přednost jehlovým piercingům před piercingy:/

Tiffany 2. listopadu 2012:

Nechal jsem si propíchnout nos, dvakrát mi udělal pupek, ale nechal jsem jedno zahojit, čtyři lalokové piercingy, dvě chrupavky a právě jsem si nechal udělat věž. Musel jsem vytáhnout věž, protože migrovala a rozdělila se (hodně jsem na ni tlačil, pravděpodobně příčina). Chci, aby byl můj daith a tragus hotový.

Sydney 2. října 2012:

Chtěl bych jen říci, že zbraně nejsou't špatný. Vlastně pracuji pro Claire'se mnou jsem nikdy neměl problém se zbraněmi a ani s útočištěm'neměl žádné stížnosti od zákazníků. Mám 13 piercingů a 11 z nich nechal udělat Claire's/Icings a nikdy s nimi neměl problém. Mám 7 chrupavek a oni ne'nebolí a uzdravil se za méně než 8–12 týdnů.

A lidé říkají, že zbraně nejsou'Jsou sterilizovány. A není't dokonce zbraň, která se dotýká ucha. To'je předem sterilizovaný balíček, který drží náušnici, která ano. Pokud se nakazí, tak možná ano'Je to chyba osob, které se špatně starají o svůj piercing, nebo alergie na použitý kov. A piercingu chrupavky věnujte zvláštní péči, protože je tak snadno infikovatelný. To'to není zbraň, to'je osoba.

Zoe 24. srpna 2012:

jak tam?'není orbitální?

emily king 1. července 2012:

Je mi 12 a mám v každém uchu 3 piercingy! Moje chrupavky hotové a 2 lalokové piercingy! Také si nechám udělat pupík a všechno jsem udělal, když mi bylo 11! Moji rodiče mi ještě nedovolí udělat jazyk, ale já to respektuji, protože stejně bych neměl mít polovinu těch, které jsem dostal v mém věku!

Ale doufám, že v budoucnu dostanu svůj jazyk a průmyslovku a spodní část břicha … nejsem si 100% jistý svým průmyslem, ale může to být trochu moc! Chcete také udělat spodní část rtu, ale ani tím si nejste jisti! 🙂

Soud 24. května 2012:

To bylo velmi užitečné

Jen 16. května 2012:

Všichni vypadají super bíle. Ale pokud ano'je tvůj pohled'jdu na…

Okvětní lístek 8. května 2012:

Nechal jsem si udělat věž před 3 měsíci, trochu to bolelo, když to bylo hotové. Skončil jsem na antibiotikách kvůli infekci a bylo mi řečeno, že slaná voda a mořské soli nejsou dobré pro léčení nebo udržování infekce mimo, aby to mohly udělat soli. bude potřebovat kýble věcí. Bylo mi řečeno, abych to vyčistil normálním mýdlem a vodou, která funguje. Miluji piercing, ale jedno malé zaklepání a bolí to znovu, jako by to bylo právě provedeno, a ty skončíš znovu od začátku 🙁

monique p 7. května 2012:

Mám 7 piercingů a 13 otáčení 14 Mám 1. lalok, 2. laloky, oba horizontální tragus na obou uších a moji šroubovici na pravém uchu. ok, takže moje nan mě bere, abych dostal další na levé ucho, nevím, co chci na levém uchu, ne ulitě, ne šroubovice nebo věže

co nejdříve na to potřebuji pomoc

Erin 5. května 2012:

Děkuji moc užitečné 🙂

sam 29. března 2012:

Minulý týden jsem nechal udělat pokoj i lasturu, pokoj tenkrát bolel víc, ale lastura teď bolí jako čert. To'je nesnesitelné spát. Věž je tak snadno ošetřovatelná a bezbolestná!

Lena 28. března 2012:

Ahoj já'Hledám propíchnout lasturu a věž (ulita je velmi pravděpodobná, protože věž se zdá bolestivější a hůře se čistí). Já'Vlastně se docela bojím té bolesti, nevím, jestli mě to bude bolet příliš. Nějaké rady kluci? Btw mám na každém uchu 2 laloky a 2 šroubovice. během propíchnutí šroubovicových ne'nebolí, ale během prvních 2 týdnů byli docela otravní a bolaví. To'je to měsíc a můj piercer řekl, že ano'jsou téměř uzdravení, ale nechám je další měsíc na startovacích knoflících (: don'teď už opravdu nebolí (; ve srovnání se šroubovicí je hodně bolestivá? (Chápu, že chrupavka je tam silnější)

Zoe 19. března 2012:

Ví někdo, jestli anti-tragus bolí víc než věž? Nechal jsem si propíchnout věž a nos a ani jeden z nich nebolel. Je bolest s anti-tragusem srovnatelná s věží??

Danielle 18. března 2012:

Před několika dny jsem udělal svou dopřednou šroubovici a bolelo to víc než jakýkoli jiný peirting nebo tetování, které jsem dostal, lol jsem téměř omdlel. Nedokázal jsem si představit, že bych dostal nějaké další, které jsou na obrázcích zde

lízátko 17. března 2012:

chci vědět, jestli to bolí???

Katie Sue 5. března 2012:

tento web neposkytuje informace, které jsem hledal ….. tak díky za nic.

program 3. března 2012:

Já'm 14 a nechal jsem svého otce (dělá piercing), aby mi propíchl industriál, když mi bylo 13. Myslím, že to vypadá opravdu dobře a uzdravilo se to za pár měsíců (poměrně rychle). Já'Jsem docela tolerantní k bolesti. Když jsem dostal průmyslovku, tak ne'bolí mě to špatně, ale já'je mi dobře s bolestí. Chci dostat 2 průmyslové tyče do druhého ucha, ale nemám'nevíte, co dostat? Nějaké návrhy?

Tam'některé jsou 2 rovné tyče, některé křížené, některé jdou jako běžná průmyslová a 2 z nich stoupají, některé procházejí tam, kde je vaše lastura.

Také chci ulitu v obou uších, kterou plánuji brzy udělat. A chci věž, trangus a anti-trangus. Budou to bolet víc než průmyslově, nebo ne??

To nemá nic společného s ušima, ale chci, aby se udělal i můj jazyk (jedy) a přepážka. můžu'Nechám si udělat jazyk, dokud ne'm 18 (protože moji rodiče nechtějí, abych to měl). Bude to bolet? A jak dlouho trvá, než se jedy zahojí? Neptal jsem se rodičů na mou septum, ale bolí mě septum a jak dlouho to trvá, než se uzdraví?

Lena 29. února 2012:

Hej jolyjass, právě jsem si nechal před 2 týdny propíchnout chrupavku, takže nemohu říci, zda se to zahojí. Pokud se to ale udělá správně pomocí jehly v tetovacím salonu, mělo by se to zahojit do 2 měsíců, to samozřejmě znamená, že také budete muset udržovat nové piercingy čisté, abyste se vyhnuli infekcím a dalším komplikacím. Don'Nebojte se a hodně štěstí!

JOly JaSs 28. února 2012:

hej, každý ….. přemýšlím o chrupavce, abych se propíchl ….. ale pokaždé, když jdu 2 do lékárny, dostanu disobobii …. co když se to nikdy nezhojí? n bolí to ??? Četl jsem výše … v některých případech se CARTILAGE nikdy nehojí:/ ?

stacionární 28. února 2012:

Dostal jsem dvojité laloky, už je to 3 týdny, ale zatím se to nezhojilo. Myslím, že se mi chrupavka dostane dolů, takže děkuji za radu, opravdu to potvrďte máma to vidí, že jsem mrtvý, ano, je mi jen 14: X n Ona neví o piercingu bla

nicki 23. února 2012:

Bolí vás používání sluchátek, když máte piercing do věže? co třeba u lastury?

rhian 23. února 2012:

Už jsem dokončil svůj tragus a teď chci něco jiného. buď chci antitragus, nebo se potulovat nebo pohodlně. nějaké komentáře, které bolí tím méně? také bych to měl dostat na stejné ucho jako tragus nebo jiné ucho?

prosím pomozte.

dík.

Lena 21. února 2012:

Dang Právě jsem nechal udělat 4 piercingy chrupavky v klenotnictví a oni to neudělali'nebolí stejně jako to, co jsem cítil s piercingem laloku. Můj piercer používal jehlovou pistoli. Shoot Právě jsem je dostal dnes a nemám'Nic necítím, ale pravé ucho je trochu bolestivé. Já'Nebudu se jich dotýkat ani s nimi hrát, dokud se řádně nevyléčí. Také jsem si koupil chirurgický alkohol, který mi bude dezinfikovat piercing, když jsou v procesu hojení. Existují nějaké důvody k obavám? Odpovězte prosím někdo, děkuji.

Neera 20. února 2012:

Diskutuji o tom, zda získat průmyslový a/nebo tragus. Vím, že to bude dlouhé uzdravení, ale já ne'nevím, jestli tu bolest zvládnu. Já'Jsem trochu znepokojený a trochu potřebuji někoho, kdo by mě při rozhodování posunul přes okraj. Nějaká pomoc?

Také, pokud mi někdo může doporučit nějaká dobrá místa, kde bych je mohl provést v oblastech Baltimoru nebo Philadelphie, já'budu SKUTEČNĚ vděčný.

cholico 19. února 2012:

hej, právě jsem si nechal propíchnout uši, je normální, že vás po dokončení piercingu začne bolet hlava

LaLaLaLoopsy 17. února 2012:

Před týdnem jsem si nechal udělat lasturu a průbojník řekl, ať to neotáčí. omylem jsem to překroutil a teď mi to připadá porézní a divné. opravdu se bojím, co se stane. teď už to nebolí. nějaká rada?

Stephhhhh;) 14. února 2012:

Asi před týdnem jsem propíchl svoji věž a nebylo to'tak špatné, jak jsem si myslel, že bude. To'bolí mě dotek a spím dál, ale já ne'litovat toho. To'je tak roztomilý, každý, kdo se snaží dokončit … UDĚLEJTE TO! Lol. Tento víkend dostávám můj tragus! 🙂 Vzrušený!

kaybee 10. února 2012:

Nechal jsem si udělat chrupavku děrovací pistolí v řetězovém klenotnictví v obchoďáku, o něco více než před rokem. hodně mě to bolelo a měl jsem bouli na zadní straně ucha. Já'Vyndal bych to na 2 hodiny na setkání na trati a při pokusu o vložení by mi to dělalo spoustu problémů. Zavřelo se to za 5 dní po setkání na běžkách a oni mi to řekli'd být zcela uzdraven za 6 měsíců, že'bylo mi devět.

kileynoel 7. února 2012:

Hej, já'Chci mít svou věž hotovou opravdu brzy a já'už jsem se zeptala své sestry's přítelem, který je průkopníkem v tetovacím obchodě, na který plánuji jít, kolik by to stálo, tzn'Zajímalo by mě, jak moc to bude bolet a také jak dlouho trvá, než mohu vyměnit šperky, a když se sprchuji, existuje nějaké riziko, že by to můj šampon poškodil, vím'V této oblasti si budu muset chvíli dávat pozor, děkuji!

LYNNSI 7. února 2012:

Do dvou let od sebe jsem získal první a druhý lalok. 1st = gun @ mall 2nd = jehla @ tatoo salon. Nejen, že JEHLA MNOHEM MÉNĚ bolela, ale střelení zbraní bolelo týdny! Žádná bolest za jehlou!!!!!

cheymarie 6. února 2012:

Dobře, vím všechno o propichovacích zbraních, používání propichovacích jehel atd. ale nikdy jsem si nedovolil propíchnout uši, takže si dělám vlastní ušní piercing … zajímalo by mě (nechal jsem si udělat piercing do 1. a 2. laloku pistolí) Vzal jsem piercingové náušnice z 2. laloku a propíchl moje 3 otvory pro chrupavku, tím, že jsem si náušnici ručně protlačil uchem … nejprve jsem ji vydezinfikoval, ale zajímalo by mě, jestli je prostrčení pouze pomocí vaší ruky horší, než to udělat se zbraní? můj piercing je nezdánlivý, s nooo hrboly nebo kůží, které se v něm zasekly, ale 2 právě teď bolí tak hrozně, že proces hojení je nanič. a mám nepřirozeně měkkou chrupavku, takže mi moje šroubovicové piercingy umožňují proklouznout skrz ně různé měřené prstence … například jsem přešel z rozchodu 20 na 14 a ten prostě proklouzl skrz…

Megan 4. února 2012:

Před měsícem jsem propíchl daith. Harldy jsem to cítil a potom to trochu krvácelo. Dívka, která to probodla, vzala tyhle hůlky jako věci a vytlačila trochu krve a to bolelo víc než celý piercing. od té doby, co jsem to dostal, to nebylo podrážděné nebo cokoli jiného. Právě jsem na to dostal malé krusty. a vicky to dělejte samostatně, takže se vaše ucho bude muset soustředit na léčení pouze po jednom, to dělám pomocí svého průmyslového odvětví. a já jsem na 2 měřidle v mých ušních boltcích, je to bolestivější než jakýkoli piercing, který jsem měl, ale malé velikosti bolí nejvíce, jakmile se dostanete na 4g pro mě to nebylo příliš bolestivé. Pokud chcete změřit uši, musíte vědět, že se uvažuje o hmotnosti 2 g "bod, odkud není návratu" ale mnoho lidí může jít otče a nechat si natáhnout uši, ale pokud jdete na 00g a oni se nevrátí, pravděpodobně se vrátí jako 14g nebo tak něco, takže to není tak špatné, pokud víte, co děláte „Neměňte velikost příliš rychle, a jakmile jsou uzdraveni, nechte je občas vyvětrat a vyčistit, protože pak nebudou cítit. Doufám, že to lidem pomůže, ale piercing je pro každého jiný, takže bych nevěděl, jak moc by piercing nebo strečink bolel ostatní lidi.

Vicky 31. ledna 2012:

Já'Mám v plánu propíchnout chrupavku a chci 3 díry za sebou. Navrhuje někdo z vás, abyste je provedli všechny v různých časech nebo najednou? Prosím o návrhy!

Cesmína 28. ledna 2012:

Hej, chtěl jsem názor na to, jaké piercingy jsou pro ucho nejproblematičtější?

Právě jsem dokončil průmyslovku a já'slyšel jsem, že tam jsou ty, které způsobují největší problémy, tj. jizvy, podráždění infekcí atd.

Já ne'Nezajímá mě bolest, protože můj průmysl to doslova neudělal'nebolí a mám vysoký práh bolesti, jen chci vědět, které z nich jsou obecně jednodušší pro následnou péči a které se hojí nejsnadněji, kromě laloků, protože jsou docela jednoduché na hojení.

Dík 🙂

Jan* 27. ledna 2012:

Nechal jsem propíchnout všechny 3 své chrupavkové piercingy pistolí a rychle se to zahojilo a ne'ani mě to moc nebolí, já'mám je už asi 5 let a dal jsem do nich činku č. 14 🙂 teď to bolelo jako čert

Mackenzie: D 25. ledna 2012:

Zomg, mám tři lalokové piercingy (tři na každém) Ale jeden je 6 gauge, pak 14 gauge, pak 18 gauge. Na každém uchu mám dva piercingy chrupavky, oba mají 18 g [měřidlo]. Žádné z nich nebylo bolestivé, kromě měření uší. Ale po chvíli bolest přestala. Sám jsem si udělal, doporučuji profesionálně. Brzy si jdu pro další chrupavku a brzy já'Dostávám věž na pravé ucho a tragus na levé: D Přeji hodně štěstí.

Rachel 18. ledna 2012:

můžu'Neřeknu to jistě, ale mám silné podezření, že důvod, proč mě piercing do nosu bolí méně než moje spirála, je ten, že kuřátko, které mi udělalo nos, bylo roztomilé, mělo částečně rozepnutou košili a bylo hezké "atributy" a krásný havraní tat přímo přes její hruď a spirálovitý piercer byl frajer, který, ač docela milý a kompetentní, prostě nebyl't jako "rušivě".

Bryane 12. ledna 2012:

Daith piercing, to je vzhledem k umístění piercingu stále velmi riskantní. Každý člověk má jinou sadu uší a mnoho z nich nemusí být pro tento druh piercingu vhodné. http://www.whatisall.com/fashion-and-accessories/w…

lilie 9. ledna 2012:

bolí mě z uší, když se na ně podívám.

Dana 9. ledna 2012:

Pokračování: Že jsem chtěl piercing i do levého ucha, tak jsem před dvěma dny dostal piercing do chrupavky s CBR & Miluji to! To'jsou to jen dva dny, takže můžu'neříkám moc, ale já'Brzy se vrátím a poskytnu aktualizaci;)

Dana 9. ledna 2012:

Asi před 13 měsíci jsem dostal svůj průmyslový piercing do pravého ucha a teď to'je docela uzdravený, mám ho rád, ale je to tak'byla to dlouhá cesta (jizvy, boule atd.), ale je po všem, uzdravená a ono'je opravdu krásný. Teď mám dvě malé činky a vypadá to skvěle! Moc se mi to líbilo

mememoo 4. ledna 2012:

hej, včera jsem dostal nový pearcing a není to ten výše. Profesionálně jsem to udělal dámou a zdá se, že je to velmi napjaté, je to normální. nemám'Nechal jsem si dělat piercing na uchu asi čtyři roky.

Erikaa 4. ledna 2012:

Doba hojení ulitky je špatná. Můj piercer mi řekl 9-12 měsíců. Řekl to také každý další pronikavý člověk, se kterým jsem mluvil.

Whendee 3. ledna 2012:

Právě jsem dostal svůj průmyslový barový piercing a miluji ho! Hotovo v 12-31-11! Díky Tattoo Central pouze 35 babek!!

Hollz 3. ledna 2012:

V říjnu 2011 jsem nechal propíchnout svoji věž a musím říct, že ne'vůbec nic necítím. Po několika dnech to bylo docela bolestivé, ale kromě toho to bylo v pořádku. Včera v noci jsem to musel vyndat, protože vyrostl za pouhé 2 měsíce. Tyčinku jsi mohl vidět skrz moji kůži. toto je běžný problém s piercingem na věži nebo je to jen moje tělo???

Ana 3. ledna 2012:

Právě jsem se přitahoval asi před čtyřmi dny. Samotný piercing ne'nebolí to tak špatně. Ale já'Píši vám teď s pulzujícím uchem, oteklým potenciálním keloidem? Já'namáčení, čisté antibakteriální praní, nehýbání se a snažím se na to dávat velký pozor. Ještě před asi 36 hodinami to bylo v pořádku. Kéž bych věděl, co jsem sakra udělal! To'je to super roztomilé, že'teď je to jen zadek! Nechal jsem před několika lety udělat průmyslovku a po roce, kdy jsem ji probodl, můj bar vypadl ze spánku a zavřel se! Stále nebyl't zcela vyléčen! Já'Měl jsem několik piercingů do uší, ale pohodlný je jediný'mám právě teď. Očividně si udělejte průzkum, než se necháte probodnout, nebo se alespoň připravíte na budoucí údržbu!

Každý to má rád'je odmítnut nebo způsobil obrovský problém?

em 31. prosince 2011:

Právě jsem dostal dva piercingy, abych mohl dát lešení, ale myslím, že moje měření jsou mimo, co mám dělat?.

protože (autor) z N.J., 30. prosince 2011:

Vy'je to asi v pořádku, pokud ano'je to měsíc a nemáte žádné problémy. Já'nejsem si jistý, co si myslíš, že se rozbije? Šperky? Já ne'nemysli tam'to je důvod se tak strašně bát, zní to tak'uzdravuje se dobře…?

svatý… 28. prosince 2011:

sakra…

nechal jsem si propíchnout chrupavku děrovací pistolí …

JE TO GONNA SHATTER ???? T.T pokud ano, jsem v háji @_ @

ale už je to měsíc, tak jsem náušnici vytáhl a zdá se být v pořádku… :Ó

a mám otázku

existují různé druhy tloušťky chrupavkových náušnic?

protože jsem se podíval na nějaké chrupavkové náušnice a některé vypadaly opravdu hustě … a doly byly ve srovnání s těmi docela tenké

Shudve jsem šel k profesionálovi, abych si vzal chrupavku .. Šel jsem do obchoďáku … a oni to probodli piercingovou pistolí … teď mám strach…

JanieKay 11. prosince 2011:

Takže já'Plánuji si ve čtvrtek udělat svůj tragus do levého ucha a nebudu lhát. Po přečtení všech těchto komentářů se třesu v botách. Mám 3 lalokové piercingy na každé straně (vše hotové se zbraní kromě jednoho) a 1 piercing do karbičky asi v polovině mého levého ucha. Já'Opravdu se nebojím bolesti piercingu, protože ve skutečnosti dávám přednost tomu, abych si nechal propíchnout uši jehlou před zbraní. Všichni mi říkají, jak strašná ta bolest bude, i když ne'Neznám nikoho, kdo to osobně udělal. Já'Nejvíce jsem se obával infekcí, neměl jsem s chrupavkou ŽÁDNÝ problém a ve skutečnosti jsem mohl létat a jet na dovolenou méně než týden poté, co jsem to udělal. Já'obávám se, že tragus vyhrál'Nezhojím se jako tenhle poslední a vyhrál jsem't být schopen pohodlně spát s tímto novým piercingem, čtení těchto komentářů mi dalo uši, když jsem je četl! Ekekekekekeke !! = (

Jessica 2. prosince 2011:

Nebýt mrcha nebo co, ale očividně někteří z vás ne'Nechal jsem si udělat piercing na velmi bezpečném místě. Mám 7 piercingů do uší plus pupík, jazyk & Nechám si dvakrát udělat ret. Pokud jde o uši, nechal jsem si u Claire udělat oba piercingy chrupavky's (jeden z nich jsem udělal dvakrát, protože jsem toho prvního chytil na košili, když jsem se oblékal & začalo to bolet, tak jsem to prostě vyndal) a nikdy jsem s nimi neměl problém. Uzdravily se v době, kdy žena řekla, že ano & nikdy se nenakazil nebo tak něco. Já'Nechal jsem je oba dělat asi 5 let & Upřímně ne'nemysli si to'Je nutné jít na tetovací místo, aby je udělal. Mám také svou lasturu, což můj bratranec udělal s piercingovou pistolí. Já ne'Nedoporučuji, aby si kdokoli dělal piercing sám, ale já'nikdy jsem s tím neměl žádné problémy & Absolutně to miluji! Já'také jsem nikdy neměl žádnou bolest s žádným z mých piercingů, když jsem je dělal (kromě mého rtu to trochu bolelo) & Mám velmi nízkou výpověď o bolesti.

mle 27. listopadu 2011:

Já ne'Přečetl jsem si zde každý komentář, ale ne'Nevšimněte si někoho, kdo zmiňuje daithské piercingy. Před několika lety jsem to udělal a opravdu se mi to líbí. Bylo to docela bolestivé a trvalo věčně, než se to úplně uzdravilo, ale pravděpodobně hlavně proto, že je to tak nepříjemný a malý prostor k probodnutí. Mám obruč, ale žádnou kouli a nikdy nevypadla.

Mám také průmyslové, které já'mám už mnoho let a já ne'Nepamatuji si, že je příliš bolestivé nechat se probodnout, ale potom už to nešlo'na té straně nespím dlouho. Mám laloky natažené na 2 g a brzy se natáhnu na 0 g

letět 26. listopadu 2011:

Před několika dny jsem dokončil svůj průmysl a bylo to docela bolestivé. Dolní otvor ne'Bolí to moc, ale když udělal horní otvor, bylo to 5krát horší. Moc se mi to líbí a jsem rád, že jsem to udělal. I když nemám'poslední dva dny jsem nemohl spát kvůli bolesti.

Bex 15. listopadu 2011:

Rainie- to'právě se mi říká druhý lalokový piercing, řeknete jen, můžete mi propíchnout laloky a ukázat přesně tam, kde to chcete udělat, což bylo snadné kdekoli v měkké masité oblasti je lalokový piercing.

Bex 15. listopadu 2011:

Ahoj Georgia-Lee, řekl bych, že na stupnici od 1 do 10 to je 6, mám svoji a první díra mi připadala jako velký tlak a já ne'necítit ani to druhé. Jen ne'Nemyslím na bolest, za sekundu to skončí, moje stojí 30 liber a miluji to'je to docela jedinečný piercing, který vyniká'není nic velkého't starosti, nakonec se budete divit, co vám dělalo starosti se šťastným piercingem: D

Georgia-Lee 12. listopadu 2011:

Chystám se nechat si vyrobit průmyslový piercing na Vánoce a nejsem si jistý, jestli mám nízkou nebo vysokou toleranci bolesti. Jakékoli návrhy ohledně množství bolesti způsobené tím, že jste to udělali?

Nikki 7. listopadu 2011:

Mám hotovou věž a její uzdravení trvá NAVŽDY. Jako by to bylo 9 měsíců a stále to bolí!

Raine 30. října 2011:

Ve svém předchozím komentáři jsem chtěl * ucho * NEJÍST. [:

Raine 30. října 2011:

Dobře, takže chci jen obyčejnou a jednoduchou druhou snězovou díru, že's Blízko nošení, které byste si normálně jako dítě nechali propíchnout uši. Jak by se jmenoval ten piercing?

Bonbón 27. října 2011:

Nechal jsem svůj tragus propíchnout 4 dny a už asi 3 dny mám neustálé bolesti uší a něžné čelisti a tváře. Rád vím, že je to běžné! (: A miluji svůj nový piercing, je tak roztomilý! Nechám si udělat i nos a ušní boltce

🙂 21. října 2011:

Mám tragus, lešení/průmyslové, věž, 2 laloky a horní ucho. Spolu s ostatními musím říct, že moje břicho bolí víc !! S každým piercingem'nejlepší je očekávat to horší, pak to bolí méně 🙂

alexNicole 14. října 2011:

nostheboss21 mám propíchnutý tragus, ale nikdy nenatekl. Mám však pohodlný piercing, který se rád nakazí a otekne. Takže na to používám prášek bc. Po pár dnech používání se podpatky zvednou. Jednoduše promíchejte s trochou vody, nechte uschnout na tragusu a poté smyjte vodou.

nostheboss21 11. října 2011:

jak nabobtnal targusový piercing? Před 3 dny jsem to propíchl a dnes je to docela bolestivé a oteklé, je to normální??

Evie 3. října 2011:

Joie; to'Není dobré ho zkroutit, protože si můžete v chrupavce vytvořit hrudku a zvítězilo to'nezmizí na věky! Udržujte jej v čistotě pomocí vlažné teplé slané vody a kuchyňské utěrky (don'nepoužívejte bavlněné kuličky, protože se mohou rozpadnout a zamotat se do vašeho piercingu)'to není nejlepší nápad, protože můžete mít nějaké problémy se stádiem hojení .. Zkuste na něm nespát nebo se s ním příliš neházet a mělo by být uzdraveno během jednoho až dvou měsíců (:

Mám celkem osm piercingů, čtyři na každé ucho. Vlevo, odjet; dva laloky, šroubovice & tragus. Že jo; dva laloky, lastura & havran. Měl jsem svoji šroubovici & tragus proveden asi před třemi týdny a vše je v pořádku. Schopnost vypouštění, což je normální, a malý kousek krve na mé šroubovici, kde jsem ji vybral … hloupé. Tragus se pěkně uzdravil a já'd doporučit. Měl jsem svou lasturu & Věž hotová včera a oni'není to tak špatné – problém je jen v tom, že věž krvácela jako čert! Já'mám cvoček v lastuře a prsten ve vrtulové atm, ale přemýšlel jsem, protože chci prsten v lastuře a oboustranný čep ve věži, co'je nejlepší typ a velikost? & jak dlouho mám čekat, až se budu moci změnit, & Pokud šperky koupím na trhu, jak je poté sterilizuji?

Znám spoustu otázek, omlouvám se XD

joie 1. října 2011:

Včera jsem si propíchl horní část ucha a to ne'bolet, dokud to nebudu muset překroutit. jak dlouho bude trvat, než se uzdraví? Udělal jsem to ve Walmartu, takže potřebuji vědět, jestli to udělat se zbraní bylo špatný nápad a nejjednodušší způsob, jak se o to postarat. nějaké návrhy?

Anna 28. září 2011:

Chci propíchnout svoji věž, ale oba moji rodiče nesnáší piercing a zabili by mě, kdybych to udělal. Také mám NULOVOU toleranci bolesti (druhý den jsem dostal lokální anestetikum a slzely mi oči lol). Nechal jsem si jednou propíchnout ušní boltce a téměř jsem se rozplakal, když jsem je měl hotové, takže jsem možná vyhrál'nezískej další piercing 🙂

Ashleigh1994x 19. září 2011:

Nechal jsem si udělat věž a je mi jen 16, to ne'vůbec mě nebolelo a opravdu jsem propadl panice pro nic za nic! ať to stojí za to !! 🙂

WB 16. září 2011:

@jen já:

V loňském roce jsem dokončil svou věž a ano, několik dní to bylo něžné. Také jsem cítil pulzování, ale ne'Nemyslím si, že to trvalo déle než týden. Trvá nějakou dobu, než se úplně uzdraví! Nejsem však žádný odborník. jestli ty'Pokud si děláte starosti, zavolejte nebo jděte na místo, kde vám piercing udělal. Měli by to rádi zkontrolovat.

Tip na otoky: použijte čistý heřmánkový čaj a namočte si piercing stejně jako mořskou sůl. (Nikdy jsem to nedělal, ale u některých lidí to funguje)

Sára 13. září 2011:

No, v jednom uchu mám 5 piercingů, v druhém ucho dva, jazyk, bradavku a pupík, nejhorší byl tragus, ale nechtěl bych'Neříkej, že to byla bolest, kterou nemůžeš zvládnout. 3 z těchto piercingů do uší jsou kartuše a je pravda, že to neděláte se zbraní! Můj přítel má piercingovou zbraň, tak jsem si říkal, co to sakra je, a nechal jsem ji probodnout horní část mého ucha, netřeba říkat, že se tak zvětšila a byla tak bolestivá, odmítl jsem ji vyndat a nechat ji léčit, takže jsem musel odejít zadní část náušnice asi týden, než se mi ucho zvětšilo zpět na normální velikost, takže jsem ji mohl znovu nasadit! určitě se vrátím do mého piercing shopu pro další!

Přemýšlel jsem, co si lidé myslí o pohodlném piercingu'Opravdu s tím nevidím mnoho lidí, takže zvažuji, že to brzy zvládnu!

Laura 13. září 2011:

Mám v levém horním uchu piercing do chrupavky, který byl proveden pistolí. Ani to nebolelo. Připadalo mi to, jako by se někdo na vteřinu dotkl mého ucha. Poté už to nebylo vůbec bolestivé a neměl jsem žádné problémy s hojením ani s ničím !!! Miluji to!!!!

Bex 7. září 2011:

Měl jsem šroubovici propíchnutou obručí, ale změnil jsem ji na cvoček, který byl uzdraven:] ale čep se mi zabořil do ucha a třetí den po sobě jsem musel jít k doktorům [dnes] jsem měl odstranilo to bolestivé injekce, krvácí a já mám obvaz pokrytý krví a doktor řekl, že už nemůžu mít další piercing do chrupavky'Jsem absolutně zničený, jen abych věděl, co se může stát.

jen já 5. září 2011:

Právě jsem dostal svou věž probodnutou jako před 6 dny, miluji, jak to vypadá, bolelo to jako čert. A průbojník musel udělat výstupní otvor o něco výše, než je průměrný piercing do věže, a trvalo asi 3 minuty, než se jehla protáhla, a další 2, než se tyč a koule dostaly dovnitř a dál, což je dlouhá doba na piercing. Jak jsem řekl, miluji to, jak to vypadá, a vyžaduje to hodně péče, měkká a jemná antibakteriální mýdla, roztok mořské soli dvakrát denně, bolest při spánku atd. Ale mám otázku pro každého, kdo má už je piercing, je obvyklé, aby moje ucho kolem věže bylo červené a oteklé? Bolí to na dotek a mám neustálou pulzující bolest, ale ve srovnání s druhým, neproporcovaným uchem můžete jasně vidět různé velikosti. Jakékoli odpovědi a/nebo návrhy by byly užitečné, díky x

Sarah 3. září 2011:

Právě jsem před hodinou dostal průmyslový piercing od profesionála. Abych byl upřímný, po dokončení to sotva bolelo. Ale teď to bolí. Pulzující a hlavně horké. Také mám obě uši hotové s piercingem tragus a myslím, že po dokončení bolí mnohem hůř.

Lexx (: 3. září 2011:

za týden mám hotovou chrupavku. s jehlou v salonu. Aha. je mi 13 let. : D

Bexi 3. září 2011:

Mám piercing do chrupavky, ve kterém jsem měl obruč, ale změnil jsem ho na cvoček, který byl zahojený, ale teď se na čepu rozrůstá červená bolestivá boule. Nějaké nápady, co bych měl udělat? jakákoli pomoc by byla skvělá, děkuji:]